výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B

Liberec (23. 5. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.64 QA
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.11 qA
3 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 08.34 qB
4 Jakub LhotaJakub Lhota 04 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 2 08.47 qB
5 Sebastian MarekSebastian Marek 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 6 08.63 qB
6= Karel PotřebaKarel Potřeba 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 8 09.04
6= Vilém ŠrýtrVilém Šrýtr 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 1 09.04
8 Martin KryspínMartin Kryspín 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.80 QA
2 Michael DědekMichael Dědek 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.13 qA
3 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 08.27 qA
4 Marek NezdaraMarek Nezdara 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.32 qB
5 Tomáš KolocTomáš Koloc 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 8 08.35 qB
6 Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 1 08.92
7 Tibor SedlákTibor Sedlák 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.18
8 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 10.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.05 QA
2 Ondřej HonOndřej Hon 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.39 qB
3 Petr ŘezníčekPetr Řezníček 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 1 08.82
4 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.91
5 Petr ReinišPetr Reiniš 04 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 8 09.17
6 Matouš SvobodaMatouš Svoboda 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 2 09.35
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.64 QA
2 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.80 QA
3 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.05 QA
4 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.11 qA
5 Michael DědekMichael Dědek 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.13 qA
6 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 08.27 qA
7 Marek NezdaraMarek Nezdara 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.32 qB
8 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 08.34 qB
9 Tomáš KolocTomáš Koloc 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 8 08.35 qB
10 Ondřej HonOndřej Hon 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.39 qB
11 Jakub LhotaJakub Lhota 04 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 2 08.47 qB
12 Sebastian MarekSebastian Marek 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 6 08.63 qB
13 Petr ŘezníčekPetr Řezníček 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 1 08.82
14 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.91
15 Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 1 08.92
16 Karel PotřebaKarel Potřeba 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 8 09.04
16 Vilém ŠrýtrVilém Šrýtr 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 1 09.04
18 Petr ReinišPetr Reiniš 04 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 8 09.17
19 Tibor SedlákTibor Sedlák 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.18
20 Matouš SvobodaMatouš Svoboda 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 2 09.35
21 Martin KryspínMartin Kryspín 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.56
22 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 10.34

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 23.5.2019 - 17:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.66 11.00
2 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 07.77 9.00
3 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 08.10 8.00
4 Michael DědekMichael Dědek 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 08.12 7.00
5 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.14 6.00
6 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 7 08.39 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 23.5.2019 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NezdaraMarek Nezdara 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.34 4.00
2 Tomáš KolocTomáš Koloc 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 08.39 3.00
3 Ondřej HonOndřej Hon 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 08.40 2.00
4 Jakub LhotaJakub Lhota 04 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 2 08.55 1.00
5 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 5 08.55 0.00
6 Sebastian MarekSebastian Marek 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 08.75
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 23.5.2019 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 08.00 11.00
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.14 9.00
3 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.37 8.00
4 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.38 7.00
5 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 2 08.46 6.00
6 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 8 08.49 5.00
7 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 08.55 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (čt, 23.5.2019 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 08.51 3.00
2 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.54 2.00
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 08.56 1.00
4 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 08.66
5 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 08.79
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 08.04 qA
2 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 08.46 qA
3 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 08.78
4 Kristýna KřelinováKristýna Křelinová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.81
5 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 2 09.22
6 Lucie PatrákováLucie Patráková 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 09.46
MS Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.13 qA
2 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 5 08.46 qA
3 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.52 qB
4 Natálie NečasováNatálie Nečasová 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 6 08.92
5 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 2 09.21
6 Dagmar VolfováDagmar Volfová 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 09.91
Johana HellerováJohana Hellerová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.23 qA
2 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.41 qA
3 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 08.88
4 Denisa VítováDenisa Vítová 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 2 09.10
5 Sára ŠírováSára Šírová 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 8 09.18
6 Radka ŽidováRadka Židová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 09.19
7 Natali DrobnáNatali Drobná 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 7 09.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 4 08.45 qA
2 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 8 08.62 qB
3 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.71 qB
4 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 09.17
5 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 6 09.24
6 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 09.33
7 Lucie PokornáLucie Pokorná 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 10.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.57 qB
2 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.64 qB
3 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.78
4 Michaela KredbováMichaela Kredbová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 09.07
5 Tereza KoubkováTereza Koubková 04 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 2 09.72
6 Tina PodzimkováTina Podzimková 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 8 09.81
7 Líza FraňkováLíza Fraňková 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 10.94
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 08.04 qA
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.13 qA
3 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.23 qA
4 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.41 qA
5 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 4 08.45 qA
6 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 08.46 qA
6 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 5 08.46 qA
8 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.52 qB
9 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.57 qB
10 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 8 08.62 qB
11 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.64 qB
12 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.71 qB
13 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 08.78
13 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.78
15 Kristýna KřelinováKristýna Křelinová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.81
16 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 08.88
17 Natálie NečasováNatálie Nečasová 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 6 08.92
18 Michaela KredbováMichaela Kredbová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 09.07
19 Denisa VítováDenisa Vítová 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 2 09.10
20 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 09.17
21 Sára ŠírováSára Šírová 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 8 09.18
22 Radka ŽidováRadka Židová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 09.19
23 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 2 09.21
24 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 2 09.22
25 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 6 09.24
26 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 09.33
27 Lucie PatrákováLucie Patráková 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 09.46
28 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.55
29 Tereza KoubkováTereza Koubková 04 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 2 09.72
30 Natali DrobnáNatali Drobná 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 7 09.77
31 Tina PodzimkováTina Podzimková 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 8 09.81
32 Dagmar VolfováDagmar Volfová 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 09.91
33 Lucie PokornáLucie Pokorná 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 10.60
34 Líza FraňkováLíza Fraňková 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 10.94
Johana HellerováJohana Hellerová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 DNS