výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B

Liberec (23. 5. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 19.29 10.00
2 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 21.42
3 Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 2 21.89
4 Karel PotřebaKarel Potřeba 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 6 22.69
5 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 23.16
6 Roman TruxaRoman Truxa 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 7 23.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 18:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 19.29 10.00
2 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 5 19.93 6.00
3 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 20.96 2.00
4 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.21 1.00
5 Sebastian MarekSebastian Marek 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 21.50
6 Antonín KvapilAntonín Kvapil 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 21.97
Filip LandeckýFilip Landecký 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 2 DQ
Poznámky:
DQ - přeběhnutí do vnitřní dráhy
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 19.55 8.00
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 19.70 7.00
3 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 19.94 5.00
4 Michael DědekMichael Dědek 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 20.09 4.00
5 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 20.21 3.00
6 Matouš SvobodaMatouš Svoboda 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 7 23.77
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 19.29 10.00
1 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 19.29 10.00
3 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 19.55 8.00
4 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 19.70 7.00
5 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 5 19.93 6.00
6 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 19.94 5.00
7 Michael DědekMichael Dědek 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 20.09 4.00
8 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 20.21 3.00
9 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 20.96 2.00
10 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.21 1.00
11 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 21.42
12 Sebastian MarekSebastian Marek 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 21.50
13 Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 2 21.89
14 Antonín KvapilAntonín Kvapil 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 21.97
15 Karel PotřebaKarel Potřeba 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 6 22.69
16 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 23.16
17 Roman TruxaRoman Truxa 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 7 23.17
18 Matouš SvobodaMatouš Svoboda 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 7 23.77
Filip LandeckýFilip Landecký 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 2 DQ

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 18:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 1 19.22 11.00
2 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 21.62
3 Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 23.08
4 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 23.09
5 Ema KupcováEma Kupcová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.14
6 Karolína ŽenatáKarolína Ženatá 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 2 24.00
7 Lucie PokornáLucie Pokorná 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 25.54
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 18:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 1 20.11 8.00
2 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 20.46 5.00
3 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 2 20.72 3.00
4 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 7 20.77 2.00
5 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 20.92
6 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 21.27
7 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 21.30
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 18:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 20.37 7.00
2 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 20.81 0.50
3 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 20.85
4 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 6 22.36
5 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 2 22.56
6 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 3 22.63
Johana HellerováJohana Hellerová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 18:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 19.80 9.00
2 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 20.41 6.00
3 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 20.67 4.00
4 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 20.81 0.50
5 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 21.83
6 Zara AlbrechtováZara Albrechtová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 21.92
7 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 23.41
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 23.5.2019 - 18:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 21.26
2 Kristýna KřelinováKristýna Křelinová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.66
3 Natálie StránskáNatálie Stránská 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 23.00
4 Anna PodzimkováAnna Podzimková 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 5 24.51
Anna ŠmídováAnna Šmídová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS
MS Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.91
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 1 19.22 11.00
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 19.80 9.00
3 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 1 20.11 8.00
4 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 20.37 7.00
5 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 20.41 6.00
6 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 20.46 5.00
7 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 20.67 4.00
8 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 2 20.72 3.00
9 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 7 20.77 2.00
10 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 20.81 0.50
10 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 20.81 0.50
12 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 20.85
13 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 20.92
14 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 21.26
15 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 21.27
16 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 21.30
17 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 21.62
18 Kristýna KřelinováKristýna Křelinová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.66
19 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 21.83
20 Zara AlbrechtováZara Albrechtová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 21.92
21 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 6 22.36
22 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 2 22.56
23 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 3 22.63
24 Natálie StránskáNatálie Stránská 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 23.00
25 Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 23.08
26 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 23.09
27 Ema KupcováEma Kupcová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.14
28 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 23.41
29 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.91
30 Karolína ŽenatáKarolína Ženatá 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 2 24.00
31 Anna PodzimkováAnna Podzimková 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 5 24.51
32 Lucie PokornáLucie Pokorná 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 25.54
Johana HellerováJohana Hellerová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 DNS
Anna ŠmídováAnna Šmídová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS