výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prvomájové závody

Karlovy Vary (1. 5. 2019)

1000 m - Muži (Finále)

Finále (st, 1.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:39.64
2 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 2:43.02
3 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:43.40
4 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:43.85
5 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:49.85
6 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 2:58.20
7 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 3:00.76
8 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11 3:05.98
9 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 3:13.14
10 Jan AndreovskýJan Andreovský 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 3:16.75
Ondřej MannOndřej Mann 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 DNS
Celkem 11 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:53.39
2 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:06.87
3 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:13.33
4 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:15.84
Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 1.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:07.15
2 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3:42.06
3 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:44.35
4 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:46.58
5 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:52.72
6 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:56.95
7 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:58.21
Celkem 7 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 1.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 3:07.97
2 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 3:39.85
3 Hana HyklováHana Hyklová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 3:46.97
Celkem 3 závodníků

1000 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 3:13.14
2 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 3:35.16
Celkem 2 závodníků

1000 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 1.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 3:25.35
2 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 3:32.24
3 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 3:47.92
Nikola VajdováNikola Vajdová 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 DNS
Celkem 4 závodníků