Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prvomájové závody

Karlovy Vary (1. 5. 2019)

60 m - Muži

(st, 1.5.2019 - 15:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.54
2 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 07.67
3 Daniel HavelDaniel Havel 97 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 07.81
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.71
Tomáš SzmitekTomáš Szmitek 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 15:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.22
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 07.51
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 07.55
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.61
5 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 07.73
6 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.77
7 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.83
8 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 08.46
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 15:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.70
2 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.80
3 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 07.92
4 David TichotaDavid Tichota 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 08.06
5 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 08.10
6 Daniel KlejchDaniel Klejch 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 08.31
7 Roman RehakRoman Rehak 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 08.59
Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.22
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 07.51
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 07.55
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.61
5 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.70
6 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 07.73
7 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.77
8 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.80
9 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.83
10 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 07.92
11 David TichotaDavid Tichota 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 08.06
12 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 08.10
13 Daniel KlejchDaniel Klejch 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 08.31
14 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 08.46
15 Roman RehakRoman Rehak 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 08.59
Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 15:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.85
2 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.43
3 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 6 07.81
4 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 07.95
5 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 09.18
Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 15:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.48
2 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.53
3 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.86
4 Jakub KozohorskýJakub Kozohorský 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.72
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.43
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.48
3 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 6 07.81
4 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.85
5 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 07.95
6 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.53
7 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.86
8 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 09.18
9 Jakub KozohorskýJakub Kozohorský 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.72
Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 15:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.17
2 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.28
3 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.52
4 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.86
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.97
6 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.11
7 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.27
8 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.67
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 15:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.61
2 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.16
3 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.46
4 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.60
5 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.70
6 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.39
7 Martin TomášMartin Tomáš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 10.62
Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.17
2 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.28
3 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.52
4 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.61
5 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.86
6 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.97
7 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.11
8 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.16
9 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.27
10 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.46
11 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.60
12 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.67
13 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.70
14 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.39
15 Martin TomášMartin Tomáš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 10.62
Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 DNS

60 m - Juniorky

(st, 1.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 08.07
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (st, 1.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.76
2 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.88
3 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.89
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.01
5 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.07
Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Dorostenky 02 (st, 1.5.2019 - 15:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.20
2 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.53
3 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.62
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 15:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.12
2 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 5 08.28
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.36
4 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.42
5 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 08.53
6 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.78
7 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.86
Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.91
2 Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.01
3 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.05
4 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.15
5 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.23
6 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 09.25
7 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.36
8 Nela Tereza ChodováNela Tereza Chodová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 09.79
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 15:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 08.60
2 Natálie HekelováNatálie Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.16
3 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.42
4 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.44
5 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 09.52
6 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.55
7 Tereza DutkováTereza Dutková 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.80
Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.12
2 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 5 08.28
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.36
4 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.42
5 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 08.53
6 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 08.60
7 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.78
8 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.86
9 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.91
10 Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.01
11 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.05
12 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.15
13 Natálie HekelováNatálie Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.16
14 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.23
15 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 09.25
16 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.36
17 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.42
18 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.44
19 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 09.52
20 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.55
21 Nela Tereza ChodováNela Tereza Chodová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 09.79
22 Tereza DutkováTereza Dutková 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.80
Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 DNS
Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.55
2 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.73
3 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.85
4 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.88
5 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.91
6 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.94
7 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.97
8 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.15
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.20
2 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.37
3 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.51
4 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.70
5 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 10.17
6 Adéla TkačováAdéla Tkačová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 10.41
7 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.57
Nicol GrillováNicol Grillová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.84
2 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 08.95
3 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.21
4 Amálie KošinováAmálie Košinová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 09.81
5 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.06
6 Sára MackováSára Macková 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 10.16
7 Tereza GottschierováTereza Gottschierová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.89
Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 NM
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 15:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.41
2 Laura VosátkováLaura Vosátková 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.53
3 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.26
4 Nikola VajdováNikola Vajdová 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.38
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.55
2 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.73
3 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.84
4 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.85
5 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.88
6 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.91
7 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.94
8 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 08.95
9 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.97
10 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.15
11 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.20
12 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.21
13 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.37
14 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.41
15 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.51
16 Laura VosátkováLaura Vosátková 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.53
17 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.70
18 Amálie KošinováAmálie Košinová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 09.81
19 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.06
20 Sára MackováSára Macková 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 10.16
21 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 10.17
22 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.26
23 Nikola VajdováNikola Vajdová 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.38
24 Adéla TkačováAdéla Tkačová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 10.41
25 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.57
26 Tereza GottschierováTereza Gottschierová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.89
27 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 NM
Nicol GrillováNicol Grillová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS