výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prvomájové závody

Karlovy Vary (1. 5. 2019)

100 m - Muži

(st, 1.5.2019 - 16:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.29
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.35
3 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.49
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 14.46
Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 DNS
Tomáš SzmitekTomáš Szmitek 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři

(st, 1.5.2019 - 16:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 12.38
2 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 12.48
3 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.80
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 16:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.33
2 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.64
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.87
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 11.98
5= Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.06
5= Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 12.06
7 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 12.27
Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 16:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 11.68
2 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.42
3 Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 03 AK SokolovAK Sokolov 4 12.43
4 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.49
5 David TichotaDavid Tichota 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 12.81
6 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 12.96
Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.33
2 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.64
3 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 11.68
4 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.87
5 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 11.98
6 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.06
6 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 12.06
8 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 12.27
9 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.42
10 Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 03 AK SokolovAK Sokolov 4 12.43
11 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.49
12 David TichotaDavid Tichota 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 12.81
13 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 12.96
Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 DNS
Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS

100 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 16:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 5 12.60
2 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 12.87
3 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.99
4 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 6 13.25
5 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.43
6 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.82
7 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 14.25
8 Jakub KozohorskýJakub Kozohorský 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 16.34
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 16:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.70
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 12.97
Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.70
2 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 5 12.60
3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 12.87
4 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 12.97
5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.99
6 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 6 13.25
7 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.43
8 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.82
9 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 14.25
10 Jakub KozohorskýJakub Kozohorský 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 16.34
Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 DNS

100 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 16:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.64
2 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.98
3 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 14.28
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.83
5 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.51
6 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 17.04
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 16:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 14.93
2 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.19
3 Martin TomášMartin Tomáš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 17.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.64
2 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.98
3 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 14.28
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.83
5 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 14.93
6 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.19
7 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.51
8 Martin TomášMartin Tomáš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 17.00
9 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 17.04

100 m - Ženy

(st, 1.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.81
Celkem 1 závodníků

100 m - Juniorky

(st, 1.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.90
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 12.91
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.89
2 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.23
3 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 14.50
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.73
5= Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 14.78
5= Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 14.78
7 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 15.06
8 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.66
Poznámky:
u závodnic se shodným časem nebylo možné ani prostřednictvím kamery určit pomocné pořadí závodnic
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 16:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.78
2 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.44
3 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 18.58
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.78
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.89
3 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.23
4 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.44
5 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 14.50
6 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.73
7 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 14.78
7 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 14.78
9 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 15.06
10 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.66
11 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 18.58

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.41
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.79
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.91
4 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 14.45
5 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 14.51
6 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.92
Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 4 DNS
Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.51
2 Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 4 13.84
3 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 14.38
4 Valentina SlabováValentina Slabová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.67
5 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.92
6 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 15.61
7 Nela Tereza ChodováNela Tereza Chodová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 15.87
Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 14.09
2 Natálie HekelováNatálie Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 14.66
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.41
2 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.51
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.79
4 Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 4 13.84
5 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.91
6 Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 14.09
7 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 14.38
8 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 14.45
9 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 14.51
10 Natálie HekelováNatálie Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 14.66
11 Valentina SlabováValentina Slabová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.67
12 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.92
12 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.92
14 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 15.61
15 Nela Tereza ChodováNela Tereza Chodová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 15.87
Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 4 DNS
Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 DNS
Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 DNS

100 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.63
2= Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.10
2= Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 14.10
4 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 14.84
5 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 15.13
6 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 15.20
7 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.32
Nicol GrillováNicol Grillová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 DNS
Poznámky:
u závodnic se shodným časem nebylo možné ani prostřednictvím kamery určit pořadí
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.94
2 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 14.39
3 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 14.67
4 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 14.71
5 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.06
6 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 16.12
7 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 17.37
8 Tereza GottschierováTereza Gottschierová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 17.63
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.63
2 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.94
3 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.10
3 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 14.10
5 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 14.39
6 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 14.67
7 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 14.71
8 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 14.84
9 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.06
10 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 15.13
11 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 15.20
12 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.32
13 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 16.12
14 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 17.37
15 Tereza GottschierováTereza Gottschierová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 17.63
Nicol GrillováNicol Grillová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 DNS