výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje

Stará Boleslav (21. 4. 2019)

60 m - Muži

(ne, 21.4.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.54 11.00
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.85 9.00
3 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.55 8.00
4 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 10.16 7.00
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.70 6.00
6 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 11.10 5.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 21.4.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.34 11.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.39 9.00
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.77 8.00
4 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.78 7.00
5 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.91 6.00
6 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.92 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.4.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.89 4.00
2 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.98 3.00
3 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.08 2.00
4 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.12 1.00
5 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.17
6 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.56
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.34 11.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.39 9.00
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.77 8.00
4 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.78 7.00
5 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.89 4.00
6 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.98 3.00
7 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.08 2.00
8 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.12 1.00
9 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.17
10 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.56
11 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.91 6.00
12 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.92 5.00