Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje

Stará Boleslav (2. 6. 2019)

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 18.94
MS Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 20.22
MS Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 20.24
MS Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.52
MS Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 21.78
MS Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.79
MS Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 9 21.81
MS Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10 22.70
MS František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.29
MS Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 23.41
MS Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.88
MS Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 26.37
Celkem 12 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 19.64
MS Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.29
MS Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10 21.33
MS Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 14 21.34
MS Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 16 21.59
MS Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.60
MS Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 17 21.64
MS Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13 21.68
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.77
MS Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.91
11= Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 22.44
11= Martina KopeckáMartina Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.44
MS Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 15 22.63
MS Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.98
MS Natálie KailerováNatálie Kailerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.20
MS Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12 24.24
MS Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 24.64
MS Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 9 27.47
Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 DNS
Celkem 19 závodníků