Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev krajské ligy atletických přípravek JmK

Blansko (19. 5. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Králová, Ema 08 Atletický klub Blansko Dvorská 44,00
2 Krenželok, Matěj 08 Elite Sport Boskovice, z. s. 28,00
3 Václavková, Lenka 08 Atletický klub Kuřim, z.s. 25,50
4 Dostál, Dominik 09 Elite Sport Boskovice, z. s. 25,00
5 Škvařil, Hynek 08 Atletický klub Blansko Dvorská 25,00
6 Klimeš, Bruno 08 Atletický klub Blansko Dvorská 24,50
7 Zamazalová, Eliška 09 ASK Blansko 24,00
8 Špička, David 09 Atletický klub Kuřim, z.s. 22,00
9 Daňo, Ondřej 08 Atletický klub Blansko Dvorská 21,50
10 Jandáková, Zuzana 09 ASK Blansko 18,00
11 Gábrová, Adéla 08 Atletický klub Kuřim, z.s. 15,00
12 Bučo, Šimon 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 13,00
13 Malits, Radek 08 ASK Blansko 12,50
14 Krejčí, Barbora 09 Elite Sport Boskovice, z. s. 12,00
15 Derková, Eliška 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 11,00
16 Petečelová, Valentina 08 Elite Sport Boskovice, z. s. 11,00
17 Šujanová, Rozálie 09 Atletický klub Blansko Dvorská 9,00
18 Bezdíčková, Daniela 10 ASK Blansko 8,50
19 Meluzínová, Nela 09 Elite Sport Boskovice, z. s. 8,00
20 Šafářová, Natálie 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 8,00
21 Smejkalová, Ema 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 8,00
22 Aubrecht, Lukáš 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 7,50
23 Ulrich, Adam 09 Vyškov B 7,00
24 Hegedušová, Simona 09 Elite Sport Boskovice, z. s. 6,50
25 Řehák, Šimon 10 Elite Sport Boskovice, z. s. 6,00
26 Tomášek, Martin 08 Atletický klub Blansko Dvorská 6,00
27 Ellinger, Šimon 09 ASK Blansko 6,00
28 Pechmann, Karel 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 5,00
29 Kingma, Daniel Alex 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 5,00
30 Vávrů, Hana 08 Elite Sport Boskovice, z. s. 5,00
31 Herčík, Michal 08 Elite Sport Boskovice, z. s. 5,00
32 Marková, Elena 09 Atletický klub Kuřim, z.s. 4,00
33 Adamcová, Natálie 11 Vyškov B 3,00
34 Vladík, Michael 09 Atletický klub Kuřim, z.s. 2,00
35 Hájková, Rozálie 09 Atletický klub Kuřim, z.s. 2,00
36 Plevová, Veronika 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 1,00
37 Vintera, Viktor 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 1,00
38 Čech, Radim 11 ASK Blansko 1,00
39 Šebánek, Cyril 09 ASK Blansko 1,00
40 Jurová, Anna 08 Elite Sport Boskovice, z. s. 0,50