výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev krajské ligy atletických přípravek JmK

Blansko (19. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej DaňoOndřej Daňo
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 42.38 0.0 11.00
2= Dominik DostálDominik Dostál
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 41.27 0.0 8.50
2= Bruno KlimešBruno Klimeš
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 41.27 0.0 8.50
4 Hynek ŠkvařilHynek Škvařil
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 34.97 0.0 7.00
5 Šimon ŘehákŠimon Řehák
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 33.94 0.0 6.00
6 Daniel Alex KingmaDaniel Alex Kingma
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 33.86 0.0 5.00
7 Radek MalitsRadek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
08 33.34 0.0 4.00
8 Karel PechmannKarel Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 31.98 0.0 3.00
9 Michael VladíkMichael Vladík
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 31.40 0.0 2.00
10 Cyril ŠebánekCyril Šebánek
ASK BlanskoASK Blansko
09 30.74 0.0 1.00
11 David ŠpičkaDavid Špička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 30.22 0.0
12 Radim ČechRadim Čech
ASK BlanskoASK Blansko
11 29.05 0.0
13 Jáchym ČernýJáchym Černý
Vyškov BVyškov B
10 27.46 0.0
14 Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
09 27.42 0.0
15 Viktor VinteraViktor Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
10 26.72 0.0
16 Jan JašíčekJan Jašíček
Vyškov BVyškov B
09 25.19 0.0
17 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 21.18 0.0
18 Martin NečasMartin Nečas
ASK BlanskoASK Blansko
09 20.88 0.0
19 Lukáš ZouharLukáš Zouhar
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
10 20.47 0.0
20 František SvobodaFrantišek Svoboda
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 19.98 0.0
21 Mirek ŠustáčekMirek Šustáček
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 17.36 0.0
22 Richard KacetlRichard Kacetl
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
11 16.96 0.0
23 Miloš KuběnaMiloš Kuběna
ASK BlanskoASK Blansko
09 16.74 0.0
24 Matyáš MusilMatyáš Musil
ASK BlanskoASK Blansko
10 16.12 0.0
25 Samuel MariakSamuel Mariak
ASK BlanskoASK Blansko
09 16.04 0.0
26 Jáchym ČernochJáchym Černoch
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 15.08 0.0
27 Vít GrünwaldVít Grünwald
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
11 14.46 0.0
Celkem 27 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 28.64 0.0 11.00
2 Rozálie ŠujanováRozálie Šujanová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
09 27.18 0.0 9.00
3 Ema SmejkalováEma Smejkalová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 25.78 0.0 8.00
4= Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 23.43 0.0 6.50
4= Simona HegedušováSimona Hegedušová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 23.43 0.0 6.50
6 Adéla GábrováAdéla Gábrová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 20.83 0.0 5.00
7 Elena MarkováElena Marková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 19.82 0.0 4.00
8 Natálie AdamcováNatálie Adamcová
Vyškov BVyškov B
11 19.51 0.0 3.00
9 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 18.70 0.0 2.00
10 Veronika PlevováVeronika Plevová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 17.45 0.0 1.00
MS Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová
ASK BlanskoASK Blansko
08 17.23 0.0
12 Tereza VykydalováTereza Vykydalová
ASK BlanskoASK Blansko
08 17.19 0.0
13 Kristina ZviklováKristina Zviklová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 16.88 0.0
14 Rebecca ŽákováRebecca Žáková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
10 16.71 0.0
15 Karolína MaláKarolína Malá
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
09 15.92 0.0
16 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 15.70 0.0
17 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 15.56 0.0
18 Veronika BrázdováVeronika Brázdová
ASK BlanskoASK Blansko
10 15.37 0.0
19 Eliška DerkováEliška Derková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 15.08 0.0
20 Sofie ZwettlwrováSofie Zwettlwrová
Kuřim BKuřim B
10 14.89 0.0
21 Adéla KrajčíkováAdéla Krajčíková
Vyškov BVyškov B
11 14.53 0.0
22 Sofie MenouškováSofie Menoušková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
10 14.44 0.0
23 Ema KubátováEma Kubátová
Kuřim BKuřim B
10 14.38 0.0
24 Viktorie HynarováViktorie Hynarová
ASK BlanskoASK Blansko
08 14.10 0.0
25 Nikol StaňkováNikol Staňková
ASK BlanskoASK Blansko
09 13.80 0.0
26 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková
ASK BlanskoASK Blansko
10 13.30 0.0
27 Elen WeinhöferováElen Weinhöferová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
10 12.70 0.0
28 Běta KubátováBěta Kubátová
Kuřim BKuřim B
10 12.60 0.0
29 Nikol SmejkalováNikol Smejkalová
Vyškov BVyškov B
10 12.46 0.0
30 Eliška BorovskáEliška Borovská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 11.81 0.0
31 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
10 11.57 0.0
32 Alice BořilováAlice Bořilová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 11.54 0.0
MS Rozálie HejlkováRozálie Hejlková
ASK BlanskoASK Blansko
10 11.28 0.0
34 Simona MottlováSimona Mottlová
Kuřim BKuřim B
12 08.05 0.0
35 Adéla WeinhöferováAdéla Weinhöferová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
12 07.54 0.0
Celkem 35 závodníků