Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody)

Stará Boleslav (17. 4. 2019)
skok vysoký - Žáci (středa, 17.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Richard ČesnekRichard Česnek 041109 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.49
2 Jiří FilipJiří Filip 050101 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.37
3 Adam ChybaAdam Chyba 051015 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.31
skok vysoký - Ml. žáci (středa, 17.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan FoltýnJan Foltýn 070101 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.25
skok vysoký - Žákyně (středa, 17.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 040905 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.43
2 Ema BlažkováEma Blažková 050913 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.40
3 Karolína ŠeflováKarolína Šeflová 040905 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.37
skok vysoký - Ml. žákyně (středa, 17.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 2 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 060702 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.46
skok daleký - Žáci (středa, 17.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jáchym LaurinJáchym Laurin 051104 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3.24
skok daleký - Ml. žáci (středa, 17.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin BuchtaMartin Buchta 060208 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.80
2 Eliáš MotlEliáš Motl 070112 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.66
3 Filip VomastekFilip Vomastek 080726 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.21
skok daleký - Žákyně (středa, 17.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma JežkováEmma Ježková 051015 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.65
2 Tereza HavlínováTereza Havlínová 050815 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.63
3 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 050429 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.40
skok daleký - Ml. žákyně (středa, 17.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 071109 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3.78
2 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 071014 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3.78
3 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 060508 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3.58
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (středa, 17.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 22 Klaudie ČernáKlaudie Černá 061202 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.46
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (středa, 17.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliáš MotlEliáš Motl 070112 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 38.69
2 Jan FoltýnJan Foltýn 070101 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 27.73
3 Patrik BrejchaPatrik Brejcha 091229 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.61
hod oštěpem 500g - Žákyně (středa, 17.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 040905 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 32.34
2 Valerie BrejchováValerie Brejchová 051213 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 30.09
3 Pavlína KrálováPavlína Králová 041227 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.71
hod oštěpem 600g - Žáci (středa, 17.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Richard ČesnekRichard Česnek 041109 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 26.29
2 Marek ČernýMarek Černý 051023 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.70