výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Svitavské víceboje

Svitavy (27. - 28. 4. 2019)

60 m - Žáci

(ne, 28.4.2019 - 10:00) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.33 468.00
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.45 436.00
2 Jáchym BrýdlJáchym Brýdl 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.03 298.00
3 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.03 298.00
4 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.08 287.00
5 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.25 251.00
6 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.39 224.00
7 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.06 112.00
8 Jiří NovotnýJiří Novotný 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.32 78.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žáci 02 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.20 503.00
2 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.71 371.00
3 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 09.12 278.00
4 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.44 214.00
5 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 09.66 174.00
MS Daniel KarpelesDaniel Karpeles 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.46
MS Tomáš JandečkaTomáš Jandečka 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 09.60
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (so, 27.4.2019 - 12:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.71 643.00
2 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.29 494.00
3 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 09.31 489.00
4 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.32 487.00
5 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.78 382.00
6 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.06 324.00
7 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.50 242.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 02 (so, 27.4.2019 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.68 651.00
2 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.48 449.00
3 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.61 419.00
4 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 09.93 350.00
5 Kristýna HubálkováKristýna Hubálková 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 10.21 295.00
MS Tereza ŠejnohováTereza Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.06
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 03 (so, 27.4.2019 - 12:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 10.32 274.00
MS Karolína KořistkováKarolína Kořistková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.83
MS Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 09.29
MS Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.70
MS Tereza PrudičováTereza Prudičová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 09.52
MS Markéta ŠejnohováMarkéta Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 10.31
MS Tereza SpoustováTereza Spoustová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 10.13
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 10:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 08.97
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.30
3 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 3 10.00
4 Vojtěch FrancVojtěch Franc 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 10.65
5 Samuel Van SasSamuel Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 10.76
Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 10:50) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JankůTomáš Janků 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.13
2 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.41
3 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 09.51
4 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 09.97
5 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.99
Michael KarpelesMichael Karpeles 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 10:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.30
2 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.50
3 Matěj VolnýMatěj Volný 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 10.76
Martin KrušinaMartin Krušina 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 DNS
Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 08.97
2 Tomáš JankůTomáš Janků 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.13
3 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.30
3 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.30
5 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.41
6 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.50
7 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 09.51
8 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 09.97
9 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.99
10 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 3 10.00
11 Vojtěch FrancVojtěch Franc 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 10.65
12 Samuel Van SasSamuel Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 10.76
12 Matěj VolnýMatěj Volný 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 10.76
Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
Michael KarpelesMichael Karpeles 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
Martin KrušinaMartin Krušina 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 DNS
Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 11:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.14
2 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.71
3 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.08
4 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 10.11
5 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.64
6 Veronika DostálováVeronika Dostálová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 10.74
7 Vendula JandováVendula Jandová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 11.65
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 11:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.62
2 Dominika OnufrijováDominika Onufrijová 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 10.17
3 Elishka Van SasElishka Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.44
4 Elen KoubováElen Koubová 09 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 3 10.69
5 Barbora DolečkováBarbora Dolečková 08 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.90
6 Natálie HirkováNatálie Hirková 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 11.12
7 Ela ŠmejcováEla Šmejcová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 11.25
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 11:10) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.70
2 Natálie JasanskáNatálie Jasanská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.90
3 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.93
4 Magdalena LoderováMagdalena Loderová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.16
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 11.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.14
2 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.62
3 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.70
4 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.71
5 Natálie JasanskáNatálie Jasanská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.90
6 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.93
7 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.08
8 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 10.11
9 Magdalena LoderováMagdalena Loderová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.16
10 Dominika OnufrijováDominika Onufrijová 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 10.17
11 Elishka Van SasElishka Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.44
12 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.64
13 Elen KoubováElen Koubová 09 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 3 10.69
14 Veronika DostálováVeronika Dostálová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 10.74
15 Barbora DolečkováBarbora Dolečková 08 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.90
16 Natálie HirkováNatálie Hirková 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 11.12
17 Ela ŠmejcováEla Šmejcová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 11.25
18 Lenka NovotnáLenka Novotná 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 11.42
19 Vendula JandováVendula Jandová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 11.65

60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 11:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie RoidlováViktorie Roidlová 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 11.14
2 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 12.02
3 Ema HeřmanskáEma Heřmanská 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 12.72
4 Marek DavidMarek David 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 13.08
5 Barbora VolnáBarbora Volná 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 13.54
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 11:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KarpíšekMatěj Karpíšek 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 12.01
2 Laura DvořákováLaura Dvořáková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 12.70
3 Vojtěch HolecVojtěch Holec 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 14.18
4 Justýna TepláJustýna Teplá 15 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 16.55
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie RoidlováViktorie Roidlová 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 11.14
2 Matěj KarpíšekMatěj Karpíšek 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 12.01
3 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 12.02
4 Laura DvořákováLaura Dvořáková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 12.70
5 Ema HeřmanskáEma Heřmanská 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 12.72
6 Marek DavidMarek David 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 13.08
7 Barbora VolnáBarbora Volná 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 13.54
8 Vojtěch HolecVojtěch Holec 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 14.18
9 Justýna TepláJustýna Teplá 15 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 16.55

60 m - Mix (Finále)

Finále 02 (so, 27.4.2019 - 11:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.53
Tereza HegerováTereza Hegerová 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 12.48
Kateřina BarákováKateřina Baráková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 11.69
Lukáš MarekLukáš Marek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 10.30
Zuzana BěhalováZuzana Běhalová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 12.03
František LoderFrantišek Loder 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.89
Ella NovotnáElla Novotná 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 11.16
Celkem 7 závodníků
Finále 03 (so, 27.4.2019 - 11:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 10.49
2 Vítězslav JelínekVítězslav Jelínek 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 10.91
3 Nela SkalickáNela Skalická 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 11.23
4 Eduard MarušEduard Maruš 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 11.56
5 Věra ŠarkozyováVěra Šarkozyová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 11.86
6 Antonín DvořákAntonín Dvořák 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 13.34
Celkem 6 závodníků
Finále 04 (so, 27.4.2019 - 11:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 5 10.24
Jakub VáněJakub Váně 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 11.51
Antonín KoutnýAntonín Koutný 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 11.31
Matěj HavránekMatěj Havránek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 11.93
Adéla KořistkováAdéla Kořistková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 12.24
Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.84
Celkem 6 závodníků
Finále 05 (so, 27.4.2019 - 11:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.30
2 Likáš PavelkaLikáš Pavelka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.97
3 Radim KoubaRadim Kouba 11 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 5 11.36
4 Štěpán RikanŠtěpán Rikan 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 11.47
5 Martina ŘehůřkováMartina Řehůřková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 12.15
6 Martin PrudilMartin Prudil 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 12.70
7 Vendula KlusoňováVendula Klusoňová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 12.95
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 14:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 19.33 857.00
2 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 21.85 573.00
3 Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 22.56 503.00
4 Veronika StodolováVeronika Stodolová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 22.68 491.00
5 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 23.36 428.00
6 Anna HlavničkováAnna Hlavničková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 24.28 349.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 14:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 20.59 709.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 21.35 625.00
3 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 21.76 583.00
4 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 21.93 565.00
MS Kateřina MotlováKateřina Motlová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 21.83
MS Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 20.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 19.33 857.00
2 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 20.59 709.00
3 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 20.68
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 21.35 625.00
5 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 21.76 583.00
6 Kateřina MotlováKateřina Motlová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 21.83
7 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 21.85 573.00
8 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 21.93 565.00
9 Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 22.56 503.00
10 Veronika StodolováVeronika Stodolová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 22.68 491.00
11 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 23.36 428.00
12 Anna HlavničkováAnna Hlavničková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 24.28 349.00

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 27.4.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 1:58.04
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 12 2:00.21
3 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 15 2:00.30
4 Tomáš JankůTomáš Janků 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 2:01.21
5 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:02.94
6 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 2:08.52
7 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 11 2:14.38
8 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10 2:17.67
9 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:19.71
10 Matěj VolnýMatěj Volný 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 2:21.70
11 Samuel Van SasSamuel Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 16 2:23.01
12 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 AC PardubiceAC Pardubice 13 2:25.94
13 Vojtěch FrancVojtěch Franc 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:39.27
Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 14 DNS
Martin KrušinaMartin Krušina 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 DNS
Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 9 DNS
Celkem 16 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 01 (so, 27.4.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 16 1:58.54
2 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:05.51
3 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 17 2:06.45
4 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:07.37
5 Elen KoubováElen Koubová 09 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 9 2:10.07
6 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 2:12.32
7 Dominika OnufrijováDominika Onufrijová 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 15 2:12.87
8 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:13.58
9 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 12 2:14.49
10 Elishka Van SasElishka Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 19 2:14.92
11 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 14 2:16.10
12 Natálie JasanskáNatálie Jasanská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:18.11
13 Barbora DolečkováBarbora Dolečková 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:21.26
14 Vendula JandováVendula Jandová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:31.28
15 Lenka NovotnáLenka Novotná 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 13 2:38.88
16 Veronika DostálováVeronika Dostálová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 2:39.63
17 Ela ŠmejcováEla Šmejcová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 18 2:40.91
18 Magdalena LoderováMagdalena Loderová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11 2:48.42
19 Natálie HirkováNatálie Hirková 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 2:51.03
Celkem 19 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 27.4.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 15 2:33.78 452.00
2 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 06 AC PardubiceAC Pardubice 16 2:38.91 401.00
3 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC PardubiceAC Pardubice 14 2:42.81 364.00
4 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 12 2:44.15 351.00
5 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 2:46.77 328.00
6 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 2:48.26 314.00
7 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 2:48.50 312.00
8 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 2:52.72 277.00
9 Jáchym BrýdlJáchym Brýdl 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 2:55.32 256.00
10 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11 3:02.93 198.00
11 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 3:22.51 83.00
12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 3:28.02 58.00
13 Jiří NovotnýJiří Novotný 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 13 3:44.45 10.00
MS Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 2:32.67
MS Štěpán KlasŠtěpán Klas 07 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 9 2:55.33
MS Tomáš JandečkaTomáš Jandečka 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 2:55.88
Celkem 16 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 28.4.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:39.65 577.00
2 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:41.88 551.00
3 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:47.84 486.00
4 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 9 2:51.07 453.00
5 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 2:52.34 440.00
6 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 11 2:54.85 414.00
7 Veronika StodolováVeronika Stodolová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 3:00.57 360.00
8 Anna HlavničkováAnna Hlavničková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 3:10.94 270.00
Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 27.4.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:45.07 516.00
2 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:50.27 461.00
3 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 13 2:50.31 460.00
4 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 2:50.66 457.00
5 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC PardubiceAC Pardubice 12 2:57.66 387.00
6 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 3:02.04 346.00
7 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 3:05.04 320.00
8 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10 3:05.90 312.00
9 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 3:10.80 271.00
10 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 11 3:14.76 240.00
11 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 3:16.19 229.00
12 Kristýna HubálkováKristýna Hubálková 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 3:18.81 210.00
Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 DNS
Celkem 13 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 28.4.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:19.38 487.00
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.65 609.00
2 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.42 305.00
3 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 12.21 201.00
4 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.38 182.00
5 Jáchym BrýdlJáchym Brýdl 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 12.39 181.00
6 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 12.98 121.00
7 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.63 68.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.46 457.00
2 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 12.41 178.00
3 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 12.74 144.00
4 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.91 127.00
5 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 13.61 69.00
Jiří NovotnýJiří Novotný 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.65 609.00
2 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.46 457.00
3 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.42 305.00
4 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 12.21 201.00
5 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.38 182.00
6 Jáchym BrýdlJáchym Brýdl 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 12.39 181.00
7 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 12.41 178.00
8 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 12.74 144.00
9 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.91 127.00
10 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 12.98 121.00
11 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 13.61 69.00
12 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.63 68.00
Jiří NovotnýJiří Novotný 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 10:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.00 384.00
2 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 12.48 319.00
3 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 12.55 310.00
4 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.81 277.00
5 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 14.21 131.00
6 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 14.53 105.00
7 Kristýna HubálkováKristýna Hubálková 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 15.20 58.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 10:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 12.04 378.00
2 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 12.18 359.00
3 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.63 300.00
4 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 12.88 269.00
5 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.21 231.00
6 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 16.07 17.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.00 384.00
2 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 12.04 378.00
3 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 12.18 359.00
4 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 12.48 319.00
5 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 12.55 310.00
6 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.63 300.00
7 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.81 277.00
8 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 12.88 269.00
9 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.21 231.00
10 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 14.21 131.00
11 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 14.53 105.00
12 Kristýna HubálkováKristýna Hubálková 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 15.20 58.00
13 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 16.07 17.00

100 m překážek - Žáci

(so, 27.4.2019 - 10:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 14.70 738.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 10:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 17.78 511.00
2 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 17.95 494.00
3 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 18.16 472.00
4 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 18.64 424.00
5 Veronika StodolováVeronika Stodolová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 20.34 275.00
6 Anna HlavničkováAnna Hlavničková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 20.58 256.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 10:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 14.74 876.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 17.45 547.00
3 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 18.08 480.00
4 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 20.68 248.00
MS Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 17.48
MS Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 18.49
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 14.74 876.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 17.45 547.00
3 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 17.48
4 Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 17.78 511.00
5 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 17.95 494.00
6 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 18.08 480.00
7 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 18.16 472.00
8 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 18.49
9 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 18.64 424.00
10 Veronika StodolováVeronika Stodolová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 20.34 275.00
11 Anna HlavničkováAnna Hlavničková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 20.58 256.00
12 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 20.68 248.00

Skok vysoký - Žáci

(ne, 28.4.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1 1.72 560.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 27.4.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1 1.63 771.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 8 1.51 632.00
3 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová
AC PardubiceAC Pardubice
05 5 1.37 481.00
4 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 7 1.33 439.00
5 Kristina RenzováKristina Renzová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 9 1.33 439.00
6 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 11 1.29 399.00
7 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 10 1.29 399.00
8 Monika JanůMonika Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 3 1.29 399.00
9 Anna HlavničkováAnna Hlavničková
AC PardubiceAC Pardubice
04 2 1.25 359.00
10 Mariana NovotnáMariana Novotná
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 1.20 312.00
MS Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4 1.29
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 27.4.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1 2.60 264.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 28.4.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1 5.45 -1.7 m/s 5.45  -1.7xx5.450.00.00.0 471.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 27.4.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 12 5.27 0.0 435.00
2 Václav NěmečekVáclav Němeček
AC PardubiceAC Pardubice
06 9 4.50 0.0 290.00
3 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 8 4.33 0.0 261.00
4 Pavel BělovskýPavel Bělovský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 1 4.20 0.0 239.00
5 Jáchym BrýdlJáchym Brýdl
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 2 4.06 0.0 215.00
6 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 7 4.06 0.0 215.00
7 Daniel FirsztDaniel Firszt
AC PardubiceAC Pardubice
06 3 4.05 0.0 214.00
8 Richard FreudlRichard Freudl
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 4 4.02 0.0 209.00
9 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 6 3.80 0.0 174.00
10 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda
AC PardubiceAC Pardubice
06 13 3.66 0.0 153.00
11 Patrik RůžičkaPatrik Růžička
AC PardubiceAC Pardubice
07 11 3.55 0.0 137.00
12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 5 3.15 0.0 84.00
13 Jiří NovotnýJiří Novotný
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 10 2.91 0.0 56.00
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 28.4.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1 5.33 +0.0 m/s 5.33  +0.05.29  +0.15.33  +1.25.330.00.00.0 651.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 8 4.57 +0.1 m/s 4.42  -0.94.57  +0.1x4.570.00.00.0 446.00
3 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 7 4.54 -1.4 m/s 4.43  +0.14.44  -2.24.54  -1.44.540.00.00.0 438.00
4 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 11 4.38 +0.0 m/s 4.38  +0.0x4.06  -3.84.380.00.00.0 398.00
5 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 10 4.30 -1.5 m/s 4.15  -1.44.30  -1.5x4.300.00.00.0 379.00
6 Kristina RenzováKristina Renzová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 9 4.17 -1.9 m/s 2.99  -1.14.17  -1.93.98  -2.44.170.00.00.0 347.00
7 Monika JanůMonika Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 3 3.96 +1.4 m/s x3.78  -1.83.96  +1.43.960.00.00.0 299.00
8 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová
AC PardubiceAC Pardubice
05 5 3.94 -1.6 m/s 3.94  -1.63.75  -2.13.79  -2.43.940.00.00.0 294.00
Mariana NovotnáMariana Novotná
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 NM xxx0.00.00.00.0
Anna HlavničkováAnna Hlavničková
AC PardubiceAC Pardubice
04 2 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4 4.86 -0.8 m/s xxx0.00.00.00.0
MS Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 12 4.29 -0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 27.4.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ČervenáVeronika Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 2 4.26 0.0 369.00
2 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 7 4.25 0.0 367.00
3 Nikol SkalickáNikol Skalická
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 13 3.95 0.0 296.00
4 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 8 3.91 0.0 287.00
5 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová
AC PardubiceAC Pardubice
06 1 3.86 0.0 276.00
6 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 3 3.82 0.0 267.00
7 Natálie DedíkováNatálie Dedíková
AC PardubiceAC Pardubice
07 4 3.81 0.0 265.00
8 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 19 3.55 0.0 210.00
9 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová
AC PardubiceAC Pardubice
07 14 3.44 0.0 188.00
10 Tereza MarešováTereza Marešová
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 11 3.25 0.0 151.00
11 Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 10 3.23 0.0 148.00
12 Kristýna HubálkováKristýna Hubálková
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 6 3.22 0.0 146.00
13 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 5 3.11 0.0 126.00
MS Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 18 3.72 0.0
MS Barbora SvobodováBarbora Svobodová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 15 4.13 0.0
MS Tereza PrudičováTereza Prudičová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 12 3.48 0.0
MS Tereza ŠejnohováTereza Šejnohová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 17 3.26 0.0
MS Markéta ŠejnohováMarkéta Šejnohová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 16 3.01 0.0
MS Adéla KořistkováAdéla Kořistková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 9 2.78 0.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 27.4.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 11 4.21 0.0
2 Šimon HegerŠimon Heger
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 2 4.13 0.0
3 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 7 3.84 0.0
4 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 14 3.73 0.0
5 Tomáš JankůTomáš Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 3 3.51 0.0
6 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
08 17 3.43 0.0
7 Dominik RybičkaDominik Rybička
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
09 10 3.29 0.0
8 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina
AC PardubiceAC Pardubice
09 12 3.22 0.0
9 Martin JonášMartin Jonáš
AC PardubiceAC Pardubice
09 4 3.13 0.0
10 Filip ReslerFilip Resler
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 9 3.08 0.0
11 Vojtěch FrancVojtěch Franc
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 1 3.04 0.0
12 Samuel Van SasSamuel Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 15 2.89 0.0
13 Matěj VolnýMatěj Volný
NeregistrovaníNeregistrovaní
08 16 2.42 0.0
Tomáš PytlíkTomáš Pytlík
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 8 DNS 0.0
Martin KrušinaMartin Krušina
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 6 DNS 0.0
Michael KarpelesMichael Karpeles
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 5 DNS 0.0
Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 13 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 27.4.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora StekláBarbora Steklá
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 16 3.76 0.0
2 Magdalena LoderováMagdalena Loderová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 11 3.66 0.0
3 Nela NekolováNela Nekolová
AC PardubiceAC Pardubice
08 12 3.47 0.0
4 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 17 3.38 0.0
5 Aneta JamborováAneta Jamborová
AC PardubiceAC Pardubice
08 5 3.32 0.0
6 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 8 3.30 0.0
7 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 1 3.27 0.0
8 Dominika OnufrijováDominika Onufrijová
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 15 3.18 0.0
9 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 10 3.17 0.0
10 Elen KoubováElen Koubová
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
09 9 3.16 0.0
11 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 14 3.12 0.0
12 Natálie JasanskáNatálie Jasanská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 7 3.05 0.0
13 Elishka Van SasElishka Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 19 3.02 0.0
14 Natálie HirkováNatálie Hirková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 4 2.95 0.0
15 Vendula JandováVendula Jandová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 6 2.88 0.0
16 Ela ŠmejcováEla Šmejcová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 18 2.84 0.0
17 Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3 2.72 0.0
18 Barbora DolečkováBarbora Dolečková
AC PardubiceAC Pardubice
08 2 2.66 0.0
19 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 13 2.51 0.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Mix (Finále)

Finále 02 (so, 27.4.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška CholtováEliška Choltová
AC PardubiceAC Pardubice
10 6 3.31 0.0
2 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 13 3.30 0.0
3 Adéla JamborováAdéla Jamborová
AC PardubiceAC Pardubice
10 7 3.28 0.0
4 Likáš PavelkaLikáš Pavelka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 18 3.21 0.0
5 Lukáš MarekLukáš Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 15 3.19 0.0
6 Eduard MarušEduard Maruš
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 16 3.15 0.0
7 Vítězslav JelínekVítězslav Jelínek
NeregistrovaníNeregistrovaní
10 8 3.14 0.0
8 František LoderFrantišek Loder
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 14 3.07 0.0
9 Matyáš RazýmMatyáš Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 21 3.01 0.0
10 Štěpán RikanŠtěpán Rikan
NeregistrovaníNeregistrovaní
10 22 2.96 0.0
11 Ella NovotnáElla Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 17 2.86 0.0
12 Nela SkalickáNela Skalická
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
11 24 2.85 0.0
13 Jakub VáněJakub Váně
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
10 26 2.83 0.0
14 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 19 2.82 0.0
15 Kateřina BarákováKateřina Baráková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 1 2.74 0.0
16= Antonín KoutnýAntonín Koutný
NeregistrovaníNeregistrovaní
11 12 2.72 0.0
16= Martina ŘehůřkováMartina Řehůřková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 23 2.72 0.0
18 Radim KoubaRadim Kouba
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
11 11 2.57 0.0
19 Tereza HegerováTereza Hegerová
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
11 5 2.52 0.0
20 Zuzana BěhalováZuzana Běhalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 2 2.50 0.0
21 Adéla KořistkováAdéla Kořistková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 10 2.49 0.0
22 Matěj HavránekMatěj Havránek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 4 2.46 0.0
23 Věra ŠarkozyováVěra Šarkozyová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 25 2.36 0.0
24 Martin PrudilMartin Prudil
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 20 2.30 0.0
25 Vendula KlusoňováVendula Klusoňová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 9 2.10 0.0
26 Antonín DvořákAntonín Dvořák
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 3 1.86 0.0
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 27.4.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 09.71 0.0 510.00
2 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 09.33 0.0 486.00
3 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 08.80 0.0 451.00
4 Mariana NovotnáMariana Novotná
AC PardubiceAC Pardubice
04 07.93 0.0 395.00
5 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 07.82 0.0 388.00
6 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 07.80 0.0 386.00
7 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová
AC PardubiceAC Pardubice
05 07.01 0.0 336.00
8 Kristina RenzováKristina Renzová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 07.00 0.0 335.00
9 Anna HlavničkováAnna Hlavničková
AC PardubiceAC Pardubice
04 05.93 0.0 267.00
10 Monika JanůMonika Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 05.67 0.0 250.00
MS Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 09.29 0.0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 28.4.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1 08.45 0.0 393.00
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 27.4.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1 24.02 0.0 348.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 27.4.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 2 15.35 0.0
MS Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 1 31.53 0.0
MS Štěpán KlasŠtěpán Klas
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
07 3 10.95 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 28.4.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 9 32.99 0.0 533.00
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1 30.38 0.0 484.00
3 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 11 24.78 0.0 378.00
4 Kristina RenzováKristina Renzová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 10 24.76 0.0 378.00
5 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 12 18.43 0.0 260.00
6 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová
AC PardubiceAC Pardubice
05 6 14.20 0.0 182.00
7 Anna HlavničkováAnna Hlavničková
AC PardubiceAC Pardubice
04 2 10.34 0.0 112.00
Mariana NovotnáMariana Novotná
AC PardubiceAC Pardubice
04 7 DNS 0.0 0.00
Monika JanůMonika Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 3 DNS 0.0 0.00
Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 8 NM 0.0 0.00
MS Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4 33.70 0.0
Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 5 NM 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 27.4.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1 24.60 0.0 224.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.4.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 42.09 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 27.4.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 14 57.77 0.0 374.00
2 Václav NěmečekVáclav Němeček
AC PardubiceAC Pardubice
06 11 45.09 0.0 266.00
3 Daniel FirsztDaniel Firszt
AC PardubiceAC Pardubice
06 3 43.10 0.0 250.00
4 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 10 41.57 0.0 237.00
5 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 6 40.32 0.0 227.00
6 Pavel BělovskýPavel Bělovský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 1 39.92 0.0 224.00
7 Patrik RůžičkaPatrik Růžička
AC PardubiceAC Pardubice
07 13 37.86 0.0 207.00
8 Jáchym BrýdlJáchym Brýdl
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 2 33.11 0.0 168.00
9 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda
AC PardubiceAC Pardubice
06 15 31.50 0.0 155.00
10 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 5 30.30 0.0 146.00
11 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 9 29.98 0.0 143.00
12 Richard FreudlRichard Freudl
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 4 28.70 0.0 133.00
13 Jiří NovotnýJiří Novotný
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 12 13.32 0.0 19.00
MS Štěpán KlasŠtěpán Klas
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
07 8 27.72 0.0
MS Daniel KarpelesDaniel Karpeles
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 7 42.36 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 27.4.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 7 39.52 0.0 349.00
2 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 3 35.18 0.0 297.00
3 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 5 28.52 0.0 218.00
4 Nikol SkalickáNikol Skalická
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 11 28.19 0.0 214.00
5 Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 9 27.93 0.0 211.00
6 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová
AC PardubiceAC Pardubice
06 1 25.46 0.0 182.00
7 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 14 24.58 0.0 172.00
8 Kristýna HubálkováKristýna Hubálková
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 6 24.15 0.0 167.00
9 Tereza MarešováTereza Marešová
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 10 23.73 0.0 162.00
10 Veronika ČervenáVeronika Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 2 23.65 0.0 162.00
11 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 8 20.84 0.0 130.00
12 Natálie DedíkováNatálie Dedíková
AC PardubiceAC Pardubice
07 4 20.63 0.0 128.00
13 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová
AC PardubiceAC Pardubice
07 13 16.55 0.0 83.00
MS Tereza SpoustováTereza Spoustová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 12 34.65 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 27.4.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina
AC PardubiceAC Pardubice
09 12 34.66 0.0
2 Šimon HegerŠimon Heger
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 2 33.38 0.0
3 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
08 18 33.28 0.0
4 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 11 33.15 0.0
5 Filip ReslerFilip Resler
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 9 32.69 0.0
6 Samuel Van SasSamuel Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 15 30.27 0.0
7 Tomáš JankůTomáš Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 3 29.79 0.0
8 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 14 28.90 0.0
9 Dominik RybičkaDominik Rybička
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
09 10 27.72 0.0
10 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 7 24.17 0.0
11 Martin JonášMartin Jonáš
AC PardubiceAC Pardubice
09 4 20.90 0.0
12 Matěj VolnýMatěj Volný
NeregistrovaníNeregistrovaní
08 16 18.95 0.0
13 Vojtěch FrancVojtěch Franc
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 1 15.73 0.0
Tomáš PytlíkTomáš Pytlík
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 8 DNS 0.0
Martin KrušinaMartin Krušina
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 6 DNS 0.0
Michael KarpelesMichael Karpeles
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 5 DNS 0.0
Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 13 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 27.4.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora StekláBarbora Steklá
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 16 28.90 0.0
2 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 8 22.24 0.0
3 Natálie JasanskáNatálie Jasanská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 7 21.68 0.0
4 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 17 21.63 0.0
5 Nela NekolováNela Nekolová
AC PardubiceAC Pardubice
08 12 21.40 0.0
6 Elen KoubováElen Koubová
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
09 9 20.25 0.0
7 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 10 19.98 0.0
8 Barbora DolečkováBarbora Dolečková
AC PardubiceAC Pardubice
08 2 18.68 0.0
9 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 14 17.93 0.0
10 Magdalena LoderováMagdalena Loderová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 11 17.34 0.0
11 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 13 16.32 0.0
12 Elishka Van SasElishka Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 19 16.21 0.0
13 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 1 16.18 0.0
14 Natálie HirkováNatálie Hirková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 4 15.93 0.0
15 Aneta JamborováAneta Jamborová
AC PardubiceAC Pardubice
08 5 15.83 0.0
16 Ela ŠmejcováEla Šmejcová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 18 15.48 0.0
17 Dominika OnufrijováDominika Onufrijová
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 15 14.58 0.0
18 Vendula JandováVendula Jandová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 6 13.07 0.0
19 Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3 09.87 0.0
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Mix (Finále)

Finále 01 (so, 27.4.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch HolecVojtěch Holec
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
12 4 11.40 0.0
2 Matěj KarpíšekMatěj Karpíšek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
12 5 11.05 0.0
3 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
12 8 10.49 0.0
4 Laura DvořákováLaura Dvořáková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
12 2 09.91 0.0
5 Viktorie RoidlováViktorie Roidlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
12 6 08.85 0.0
6 Ema HeřmanskáEma Heřmanská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
13 3 08.72 0.0
7 Marek DavidMarek David
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
13 1 07.97 0.0
8 Barbora VolnáBarbora Volná
NeregistrovaníNeregistrovaní
13 9 06.43 0.0
9 Justýna TepláJustýna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
15 7 02.43 0.0
Celkem 9 závodníků
Finále 02 (so, 27.4.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš RazýmMatyáš Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 21 27.08 0.0
2 Lukáš MarekLukáš Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 15 23.05 0.0
3 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 13 23.03 0.0
4 Vítězslav JelínekVítězslav Jelínek
NeregistrovaníNeregistrovaní
10 8 22.68 0.0
5 Štěpán RikanŠtěpán Rikan
NeregistrovaníNeregistrovaní
10 22 21.68 0.0
6 František LoderFrantišek Loder
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 14 21.42 0.0
7 Eduard MarušEduard Maruš
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 16 20.57 0.0
8 Likáš PavelkaLikáš Pavelka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 18 19.43 0.0
9 Antonín DvořákAntonín Dvořák
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 3 17.17 0.0
10 Martina ŘehůřkováMartina Řehůřková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 23 15.37 0.0
11 Kateřina BarákováKateřina Baráková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 1 15.08 0.0
12 Radim KoubaRadim Kouba
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
11 11 14.65 0.0
13 Jakub VáněJakub Váně
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
10 26 13.89 0.0
14 Martin PrudilMartin Prudil
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 20 13.64 0.0
15 Eliška CholtováEliška Choltová
AC PardubiceAC Pardubice
10 6 13.54 0.0
16 Adéla KořistkováAdéla Kořistková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 10 13.06 0.0
17 Antonín KoutnýAntonín Koutný
NeregistrovaníNeregistrovaní
11 12 12.80 0.0
18 Tereza HegerováTereza Hegerová
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
11 5 11.81 0.0
19 Adéla JamborováAdéla Jamborová
AC PardubiceAC Pardubice
10 7 10.98 0.0
20 Zuzana BěhalováZuzana Běhalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 2 10.95 0.0
21 Vendula KlusoňováVendula Klusoňová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 9 10.20 0.0
22 Matěj HavránekMatěj Havránek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 4 09.64 0.0
23 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 19 09.33 0.0
24 Ella NovotnáElla Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 17 08.80 0.0
25 Věra ŠarkozyováVěra Šarkozyová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 25 08.45 0.0
26 Nela SkalickáNela Skalická
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
11 24 07.24 0.0
Celkem 26 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 2373
2 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 1800
3 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1233
4 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1188
5 Jáchym BrýdlJáchym Brýdl 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1118
6 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1112
7 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1107
8 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC PardubiceAC Pardubice 1104
9 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 1076
10 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 06 AC PardubiceAC Pardubice 1028
11 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0972
12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 0527
Jiří NovotnýJiří Novotný 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNF
Štěpán KlasŠtěpán Klas 07 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNS
Daniel KarpelesDaniel Karpeles 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNS
Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Tomáš JandečkaTomáš Jandečka 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNS
Celkem 17 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2185
2 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2002
3 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1888
4 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC PardubiceAC Pardubice 1568
5 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 1527
6 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1444
7 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1392
8 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 1281
9 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1213
10 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1205
11 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0920
12 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0916
13 Kristýna HubálkováKristýna Hubálková 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0876
Klára ŠejnohováKlára Šejnohová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNF
Karolína KořistkováKarolína Kořistková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNF
Tereza SpoustováTereza Spoustová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNS
Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Tereza PrudičováTereza Prudičová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNS
Tereza ŠejnohováTereza Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNS
Markéta ŠejnohováMarkéta Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNS
Adéla KořistkováAdéla Kořistková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNS
Celkem 22 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4530
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3870
3 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 3033
4 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2997
5 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2908
6 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2866
7 Veronika StodolováVeronika Stodolová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2668
8 Anna HlavničkováAnna Hlavničková 04 AC PardubiceAC Pardubice 1613
Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNF
Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNF
Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNF
Kateřina MotlováKateřina Motlová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNF
Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNF
Celkem 14 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3953
Celkem 1 závodníků