výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ ml. žactva

Svitavy (1. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.19
2 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.47
3 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.66
4 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.68
5 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.37
6 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.38
7 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.08
8 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 10.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.11
2 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.54
3 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 08.69
4 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.87
5 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.08
6 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.17
7 Libor JankovičLibor Jankovič 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 09.42
Ondřej BartoňOndřej Bartoň 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.11
2 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.19
3 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.47
4 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.54
5 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.66
6 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.68
7 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 08.69
8 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.87
9 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.08
10 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.17
11 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.37
12 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.38
13 Libor JankovičLibor Jankovič 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 09.42
14 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.08
15 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 10.28
Ondřej BartoňOndřej Bartoň 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.07
2 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.18
3 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.23
4 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.63
5 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.64
6 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.69
7 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.99
8 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.26
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:45) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.15
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.19
3 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.41
4 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.42
5 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.43
6 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.49
7 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 08.60
8 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 08.80
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.6.2019 - 11:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.23
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.52
3 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.62
4 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.99
5 Elen PitterováElen Pitterová 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.22
6 Lucie KrálováLucie Králová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 09.89
7 Natálie ŠkarkováNatálie Škarková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.6.2019 - 11:25) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.31
2 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.56
3 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.74
4 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.98
5 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.20
6 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 10.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.6.2019 - 11:25) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.32
2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.51
3 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.60
4 Barbora KühnováBarbora Kühnová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.00
5 Maombi JílkováMaombi Jílková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.16
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.50
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.23
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.31
3 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.32
4 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.51
5 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.52
6 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.56
7 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.60
8 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.62
9 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.74
10 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.98
11 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.99
12 Barbora KühnováBarbora Kühnová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.00
13 Maombi JílkováMaombi Jílková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.16
14 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.20
15 Elen PitterováElen Pitterová 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.22
16 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.50
17 Lucie KrálováLucie Králová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 09.89
18 Natálie ŠkarkováNatálie Škarková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.11
19 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 10.20

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2019 - 14:25) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 19.53
2 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 19.80
3 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 20.67
4 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.71
5 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 22.24
6 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 1 22.78
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2019 - 14:25) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef BurešJosef Bureš 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk... 6 22.28
2 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.69
3 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.05
4 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 23.16
5 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 24.65
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 19.53
2 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 19.80
3 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 20.67
4 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.71
5 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 22.24
6 Josef BurešJosef Bureš 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk... 6 22.28
7 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.69
8 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 1 22.78
9 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.05
10 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 23.16
11 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 24.65

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 19.97
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 20.43
3 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 20.76
4 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 21.59
5 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 21.92
6 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 21.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 20.17
2 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 20.89
3 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 21.65
4 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.92
5 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk... 4 23.05
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 23.65
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 23.15
2 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 23.36
3 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 24.49
4 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.84
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 20.02
2 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 20.09
3 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk... 5 22.71
4 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 23.53
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 19.97
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 20.02
3 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 20.09
4 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 20.17
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 20.43
6 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 20.76
7 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 20.89
8 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 21.59
9 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 21.65
10 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 21.92
11 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 21.93
12 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk... 5 22.71
13 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.92
14 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk... 4 23.05
15 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 23.15
16 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 23.36
17 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 23.53
18 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 23.65
19 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 24.49
20 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.84

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 44.30
2 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 44.80
3 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 45.33
4 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 48.36
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 45.07
2 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 46.62
3 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 49.02
4 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 49.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 44.30
2 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 44.80
3 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 45.07
4 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 45.33
5 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 46.62
6 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 48.36
7 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 49.02
8 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 49.64

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 44.79
2 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 45.31
3 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 46.29
4 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 49.59
Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 44.70
2 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 47.95
3 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk... 5 50.18
Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 44.70
2 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 44.79
3 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 45.31
4 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 46.29
5 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 47.95
6 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 49.59
7 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk... 5 50.18
Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS
Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:23.32
2 Josef BurešJosef Bureš 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk... 9 2:27.20
3 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:37.23
4 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 2:37.34
5 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 2:38.76
6 Marek ŘehákMarek Řehák 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk... 11 2:40.68
7 Jan KroulíkJan Kroulík 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 2:42.13
8 Šimon KlasŠimon Klas 07 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 2:49.41
9 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:53.59
10 Jindřich ZemanJindřich Zeman 07 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 2:55.45
Vladislav KitayevVladislav Kitayev 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DQ
Poznámky:
Kitayev Vladislav udělena červená karta za nesportovní chování
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:26.82
2 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:31.35
3 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk... 3 2:34.00
4 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 2:35.84
5 Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 2:44.82
6 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk... 9 2:54.17
7 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 2:55.20
8 Lucie MorávkováLucie Morávková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 3:26.14
Michaela MaříkováMichaela Maříková 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 5:24.04
2 Tomáš JandečkaTomáš Jandečka 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 5:25.93
3 Štěpán KlasŠtěpán Klas 07 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 5:27.77
MS Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 5:24.15
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 10.38
2 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.41
3 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.69
MS Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 12.29
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BartoňOndřej Bartoň 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 10.64
2 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 11.28
3 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 12.17
Adam MalýAdam Malý 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 10.38
2 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.41
3 Ondřej BartoňOndřej Bartoň 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 10.64
4 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 11.28
5 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.69
6 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 12.17
7 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 12.29
Adam MalýAdam Malý 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 DNF

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bílková, Mervartová, Peřinová, Vávrová Bílková, Mervartová, Peřinová, Vávrová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 35.16
2 Kollárovičová, Baierová, Skřivánková, Vorlíčková Kollárovičová, Baierová, Skřivánková, Vorlíčková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 35.82
3 Janků, Karbašová, Šejnohová, Šejnohová Janků, Karbašová, Šejnohová, Šejnohová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 36.11
4 Dvořáková, Marková, Paulusová, Teplá Dvořáková, Marková, Paulusová, Teplá AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 36.50
5 Feniková, Cviková, Maříková, Králová Feniková, Cviková, Maříková, Králová Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 37.52
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.481.511.541.551.60
1 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 6 1.55 oooxoxxoo-xoxxx
2 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 5 1.48 oooxooxxx
3 Jakub ĎurišJakub Ďuriš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 1.30 oxxx
4 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3 1.30 xxoxxx
Šimon KlasŠimon Klas
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
07 2 NM xxx
Samuel KopeckýSamuel Kopecký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 1 NM xxx
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.381.411.431.451.481.501.52
1 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 6 1.50 -o-ooo-xooxoxx-
2 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 1.30 oooxxx
3 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 5 1.25 ooxxx
4 Barbora KühnováBarbora Kühnová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 2 1.20 oxxx
Lucie MorávkováLucie Morávková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 1 NM xxx
Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 3 NM xxx
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 15 4.90 4.83x4.904.904.554.794.53
2 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 14 4.84 4.574.524.764.764.714.84x
3 Matěj BurešMatěj Bureš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 13 4.44 4.164.054.074.164.304.444.20
4 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 11 4.37 4.274.274.374.374.33x4.08
5 Ondřej KurkaOndřej Kurka
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 10 4.24 4.204.044.064.204.124.054.24
6 Ondřej AdámekOndřej Adámek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 5 4.20 3.524.004.044.044.194.194.20
7 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 8 4.20 4.203.854.004.203.854.083.94
8 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 9 4.19 4.183.904.184.184.054.074.19
9 Jan KroulíkJan Kroulík
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 7 4.04 4.043.813.974.040.00.00.0
10 Tomáš ŘehákTomáš Řehák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 2 3.93 3.683.93x3.930.00.00.0
11 Libor JankovičLibor Jankovič
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 6 3.90 3.903.893.233.900.00.00.0
12 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 3 3.81 3.593.813.743.810.00.00.0
13 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 4 3.53 x3.373.533.530.00.00.0
14 Adam MalýAdam Malý
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 1 3.35 x3.35x3.350.00.00.0
Ondřej BartoňOndřej Bartoň
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 4.82 4.524.824.794.824.444.51x
2 Karolína UrbanováKarolína Urbanová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 15 4.76 4.734.764.564.76x4.574.60
3 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 14 4.70 4.654.594.474.654.674.614.70
4 Daniela VackováDaniela Vacková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 13 4.59 4.104.204.594.594.574.212.73
5 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 11 4.36 4.364.354.244.364.26x4.15
6 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 8 4.34 4.074.164.154.164.124.214.34
7 Nicole PaulusováNicole Paulusová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 6 4.17 3.053.864.084.084.17x4.04
8 Veronika VávrováVeronika Vávrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 9 4.09 4.093.933.934.093.924.023.92
9 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 10 4.01 4.013.723.294.010.00.00.0
10 Barbora KühnováBarbora Kühnová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 5 3.94 3.943.86x3.940.00.00.0
11 Michaela MaříkováMichaela Maříková
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 1 3.87 2.533.293.873.870.00.00.0
12 Nikol SoučkováNikol Součková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
07 2 3.51 3.513.233.403.510.00.00.0
13 Lucie KrálováLucie Králová
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
07 4 3.46 3.453.203.463.460.00.00.0
14 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3 3.32 3.323.203.263.320.00.00.0
15 Elen PitterováElen Pitterová
AC PardubiceAC Pardubice
06 7 3.22 3.223.21x3.220.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 09.26 08.9208.2309.0709.0708.8309.2609.03
2 Nikola KarbašováNikola Karbašová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 6 08.27 07.1606.8506.9707.1607.6607.9408.27
3 Dominika FenikováDominika Feniková
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 8 08.18 x06.8007.9507.9508.1807.2707.94
4 Rozálie VetcháRozálie Vetchá
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk...
07 3 06.90 06.3105.9906.5906.5906.9006.1505.36
5 Anna TepláAnna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 1 06.77 x06.5006.5106.5106.7706.2806.75
6 Natálie ŠkarkováNatálie Škarková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 2 06.74 06.74x06.4506.7406.1005.8405.90
7 Veronika CvikováVeronika Cviková
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 5 06.60 06.3006.0506.5906.5906.6006.3105.77
8 Ellen NovákováEllen Nováková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 4 06.42 05.9905.5206.3006.3005.7706.1306.42
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 8 09.90 09.9009.0508.6809.9009.2009.0209.35
2 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 7 08.88 x07.56x07.5608.0008.7708.88
3 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 5 08.00 07.2107.6108.0008.0004.8407.8207.89
4 Daniel KarpelesDaniel Karpeles
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 3 07.89 07.8906.5007.0807.8907.1607.6607.23
5 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 6 07.69 07.5207.3607.3807.5207.4706.6607.69
6 Libor JankovičLibor Jankovič
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 4 06.90 06.2705.9506.0106.2706.9006.5706.10
7 Adam HurychAdam Hurych
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 2 06.73 06.3206.7306.2906.7306.2706.6606.44
8 Adam MalýAdam Malý
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 1 06.71 06.7106.4306.4406.7106.6106.6606.46
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 13 30.85 0.0
2 Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 30.07 0.0
3 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 11 26.83 0.0
4 Barbora ČejkováBarbora Čejková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 10 24.63 0.0
5 Anna TepláAnna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 9 24.17 0.0
6 Maombi JílkováMaombi Jílková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 8 21.78 0.0
7 Nikola KarbašováNikola Karbašová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 7 21.02 0.0
8 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 6 18.98 0.0
9 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 5 18.22 0.0
10 Dominika FenikováDominika Feniková
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 14 16.20 0.0
11 Michaela BaierováMichaela Baierová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1 15.32 0.0
12 Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 3 15.26 0.0
13 Ellen NovákováEllen Nováková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 4 13.41 0.0
14 Veronika CvikováVeronika Cviková
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 2 12.63 0.0
Poznámky/pokusy:
" Vorlíčková Veronika a Baierová Michaela uděleny žluté karty za ohrožení bezpečnosti - rozcvičování s oštěpem mimo sektor a bez přítomnosti vrchníka disciplíny
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 9 35.72 0.0
2 Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 8 32.33 0.0
3 Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 7 26.95 0.0
4 Daniel KarpelesDaniel Karpeles
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 5 22.72 0.0
5 Štěpán KlasŠtěpán Klas
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
07 1 17.80 0.0
6 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 6 17.71 0.0
7 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 4 16.69 0.0
8 Jindřich ZemanJindřich Zeman
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
07 3 15.47 0.0
9 Tomáš JandečkaTomáš Jandečka
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 2 13.71 0.0
Celkem 9 závodníků