výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD st. žactva

Svitavy (16. 6. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.6.2019 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MatějíčekJakub Matějíček 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.84
2 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 07.91
3 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.03
4 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.26
5 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.53
6 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 08.67
7 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.92
Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.6.2019 - 11:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 07.89
2 Jiří MatyášJiří Matyáš 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 07.90
3 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.36
4 4 Matyáš BartoníčekMatyáš Bartoníček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.68
5 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.76
6 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.91
7 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.99
8 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 09.13
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.6.2019 - 11:40) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.24
2 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.55
3 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.71
4 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 07.94
5 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.52
6 Matyáš KlemensMatyáš Klemens 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.53
7 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 08.65
8 Matouš CvrčekMatouš Cvrček 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.71
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.6.2019 - 11:40) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.61
2 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.73
3 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.16
4 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 08.22
5 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.32
6 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.41
7 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.55
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.24
2 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.55
3 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.61
4 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.71
5 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.73
6 Jakub MatějíčekJakub Matějíček 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.84
7 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 07.89
8 Jiří MatyášJiří Matyáš 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 07.90
9 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 07.91
10 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 07.94
11 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.03
12 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.16
13 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 08.22
14 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.26
15 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.32
16 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.36
17 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.41
18 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.52
19 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.53
19 Matyáš KlemensMatyáš Klemens 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.53
21 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 08.65
22 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 08.67
23 4 Matyáš BartoníčekMatyáš Bartoníček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.68
24 Matouš CvrčekMatouš Cvrček 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.71
25 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.76
26 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.91
27 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.92
28 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.99
29 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 09.13
30 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.55
Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.24 11.00
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.70 9.00
3 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.72 8.00
4 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.84 7.00
5 Jakub MatějíčekJakub Matějíček 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 07.95 6.00
6 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 14.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MatyášJiří Matyáš 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 5 07.75 4.00
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.87 3.00
3 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 07.90 2.00
4 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 07.93 1.00
5 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.98
6 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.23
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 16.6.2019 - 12:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.92 11.00
2 Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.12 9.00
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.12 8.00
4 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.33 7.00
Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS
Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 16.6.2019 - 12:20) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.36 4.00
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.44 3.00
3 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.52 2.00
4 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.63 1.00
5 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.80
Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.6.2019 - 11:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.85
2 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.87
3 Agáta UrbancováAgáta Urbancová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.00
4 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.35
5 22 Katarina Al MonasyKatarina Al Monasy 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.58
6 30 Daniela ŠimonkováDaniela Šimonková 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.86
7 16 Marika NovotnáMarika Novotná 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.6.2019 - 11:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.22
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.24
3 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.39
4 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.61
5 Justýna MaděrováJustýna Maděrová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.99
6 Anna ŠlapkováAnna Šlapková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.22
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.6.2019 - 11:15) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.07
2 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.78
3 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.11
4 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.35
5 Tereza DianováTereza Dianová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.72
6 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.10
7 Veronika BursováVeronika Bursová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.6.2019 - 11:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.55
2 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.67
3 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.85
4 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.00
5 54 Jana MatouškováJana Matoušková 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.05
6 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.34
4 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 16.6.2019 - 11:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.20
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.35
3 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.73
4 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.76
5 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.79
6 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.14
Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
MS Julie KlímováJulie Klímová 06 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 09.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 16.6.2019 - 11:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 07.98
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.50
3 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.65
4 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.76
5 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.77
6 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.10
7 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.20
8 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.54
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 07.98
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.07
3 Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.20
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.22
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.24
6 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.35
7 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.39
8 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.50
9 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.55
10 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.61
11 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.65
12 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.67
13 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.73
14 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.76
14 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.76
16 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.77
17 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.78
18 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.79
19 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.85
19 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.85
21 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.87
22 Justýna MaděrováJustýna Maděrová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.99
23 Agáta UrbancováAgáta Urbancová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.00
23 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.00
25 54 Jana MatouškováJana Matoušková 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.05
26 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.10
27 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.11
28 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.14
29 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.20
30 Anna ŠlapkováAnna Šlapková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.22
30 Julie KlímováJulie Klímová 06 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 09.22
32 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.34
33 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.35
33 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.35
35 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.54
36 22 Katarina Al MonasyKatarina Al Monasy 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.58
37 Tereza DianováTereza Dianová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.72
38 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.78
39 30 Daniela ŠimonkováDaniela Šimonková 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.86
40 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.10
41 16 Marika NovotnáMarika Novotná 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.28
42 Veronika BursováVeronika Bursová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.84
4 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 39.42 8.00
2 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 39.67 7.00
3 Jakub MatějíčekJakub Matějíček 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 41.87 4.00
4 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 42.82 3.00
5 Petr ČermákPetr Čermák 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 46.03
6 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 47.82
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 44.16
2 Jiří MatyášJiří Matyáš 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 45.23
3 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 45.45
4 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 46.69
5 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 47.40
6 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 51.36
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 40.48 6.00
2 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 41.00 5.00
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 43.92
4 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 44.32
Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 16.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 37.63 11.00
2 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 43.03 2.00
3 Matyáš KlemensMatyáš Klemens 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 45.39
4 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 45.91
5 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 50.22
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 16.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 39.12 9.00
2 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 43.13 1.00
3 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 43.59
4 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 48.81
5 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 54.37
Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 37.63 11.00
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 39.12 9.00
3 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 39.42 8.00
4 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 39.67 7.00
5 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 40.48 6.00
6 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 41.00 5.00
7 Jakub MatějíčekJakub Matějíček 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 41.87 4.00
8 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 42.82 3.00
9 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 43.03 2.00
10 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 43.13 1.00
11 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 43.59
12 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 43.92
13 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 44.16
14 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 44.32
15 Jiří MatyášJiří Matyáš 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 45.23
16 Matyáš KlemensMatyáš Klemens 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 45.39
17 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 45.45
18 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 45.91
19 Petr ČermákPetr Čermák 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 46.03
20 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 46.69
21 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 47.40
22 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 47.82
23 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 48.81
24 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 50.22
25 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 51.36
26 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 54.37
Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS
Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 45.93 5.00
2 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 49.22
3 51 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 50.23
4 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 51.02
5 Anna ŠlapkováAnna Šlapková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 52.25
MS Julie KlímováJulie Klímová 06 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 48.12
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 42.39 11.00
2 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 47.48 1.50
3 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 52.00
4 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 55.44
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 57.06
6 Tereza DianováTereza Dianová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 57.30
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 48.66
2 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 49.61
3 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 50.56
4 Terezie KrálováTerezie Králová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 51.93
5 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 53.74
6 Anna FričováAnna Fričová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 59.86
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 44.71 7.00
2 Jolana StupkováJolana Stupková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 45.97 4.00
3 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 48.60
4 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 58.57
Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Karolína MichelováKarolína Michelová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 16.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 42.97 9.00
2 Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 44.69 8.00
3 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 45.76 6.00
4 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 46.80 3.00
5 Kamila KohoutováKamila Kohoutová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 47.48 1.50
6 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 48.44
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 16.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 48.22
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 48.54
3 Natálie BednářováNatálie Bednářová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 49.91
4 Justýna MaděrováJustýna Maděrová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 50.75
5 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 52.04
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 42.39 11.00
2 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 42.97 9.00
3 Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 44.69 8.00
4 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 44.71 7.00
5 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 45.76 6.00
6 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 45.93 5.00
7 Jolana StupkováJolana Stupková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 45.97 4.00
8 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 46.80 3.00
9 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 47.48 1.50
9 Kamila KohoutováKamila Kohoutová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 47.48 1.50
11 Julie KlímováJulie Klímová 06 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 48.12
12 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 48.22
13 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 48.44
14 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 48.54
15 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 48.60
16 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 48.66
17 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 49.22
18 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 49.61
19 Natálie BednářováNatálie Bednářová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 49.91
20 51 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 50.23
21 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 50.56
22 Justýna MaděrováJustýna Maděrová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 50.75
23 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 51.02
24 Terezie KrálováTerezie Králová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 51.93
25 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 52.00
26 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 52.04
27 Anna ŠlapkováAnna Šlapková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 52.25
28 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 53.74
29 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 55.44
30 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 57.06
31 Tereza DianováTereza Dianová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 57.30
32 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 58.57
33 Anna FričováAnna Fričová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 59.86
Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Karolína MichelováKarolína Michelová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 74 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:15.01 11.00
2 75 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:15.52 9.00
3 78 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:16.58 8.00
4 54 Antonín ZvěřinaAntonín Zvěřina 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 2:19.94 7.00
5 48 Aleš KristlAleš Kristl 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:22.18 6.00
6 64 Matěj CULKAMatěj CULKA 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:24.89 5.00
7 13 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 2:26.31 4.00
8 42 Jan ZábranskýJan Zábranský 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 2:34.44 3.00
9 4 Matyáš BartoníčekMatyáš Bartoníček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:36.85 2.00
10 73 Vladislav KitayevVladislav Kitayev 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:37.13 1.00
11 10 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:39.88
MS 12 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:48.04
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 62 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:29.99 11.00
2 20 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:31.58 9.00
3 4 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:33.31 8.00
4 51 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:37.24 7.00
5 64 Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:41.04 6.00
6 77 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:45.09 5.00
7 78 Elena StrnadováElena Strnadová 05 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:47.82 4.00
8 75 Markéta TěšíkováMarkéta Těšíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 2:54.73 3.00
9 54 Jana MatouškováJana Matoušková 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:57.96 2.00
63 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 3:00.97 1.00
2 30 Daniela ŠimonkováDaniela Šimonková 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 3:01.01
3 52 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 3:05.48
4 7 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 3:06.95
5 29 Johana ChyškováJohana Chyšková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 3:07.10
6 22 Katarina Al MonasyKatarina Al Monasy 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 3:07.46
7 16 Marika NovotnáMarika Novotná 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 3:27.23
MS 71 Bára SodomkováBára Sodomková 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 2:50.58
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 62 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:29.99 11.00
2 20 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:31.58 9.00
3 4 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:33.31 8.00
4 51 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:37.24 7.00
5 64 Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:41.04 6.00
6 77 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:45.09 5.00
7 78 Elena StrnadováElena Strnadová 05 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:47.82 4.00
8 71 Bára SodomkováBára Sodomková 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 2:50.58
9 75 Markéta TěšíkováMarkéta Těšíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 2:54.73 3.00
10 54 Jana MatouškováJana Matoušková 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:57.96 2.00
11 32 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 3:00.97 1.00
12 30 Daniela ŠimonkováDaniela Šimonková 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 3:01.01
13 52 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 3:05.48
14 7 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 3:06.95
15 29 Johana ChyškováJohana Chyšková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 3:07.10
16 22 Katarina Al MonasyKatarina Al Monasy 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 3:07.46
17 16 Marika NovotnáMarika Novotná 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 3:27.23
63 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 DNF

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 10:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 14.43 11.00
2 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 14.57 9.00
3 Matěj BednářMatěj Bednář 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 16.05 8.00
4 Matouš CvrčekMatouš Cvrček 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 18.94 7.00
5 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 19.56 6.00
48 Aleš KristlAleš Kristl 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 14.66 11.00
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 15.10 9.00
3 63 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 16.15 8.00
4 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 16.43 7.00
5 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 16.61 6.00
6 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 17.18 5.00
7 Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 17.48 4.00
8 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 17.78 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HochmanováTereza Hochmanová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 17.49 3.00
2 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 18.48 1.00
3 7 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 18.62
4 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 19.74
5 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 19.99
6 Klára ŠimanovskáKlára Šimanovská 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 20.33
MS Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 17.77
MS Michaela KladivováMichaela Kladivová 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 18.01
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 14.66 11.00
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 15.10 9.00
3 63 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 16.15 8.00
4 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 16.43 7.00
5 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 16.61 6.00
6 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 17.18 5.00
7 Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 17.48 4.00
8 Tereza HochmanováTereza Hochmanová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 17.49 3.00
9 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 17.77
10 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 17.78 2.00
11 Michaela KladivováMichaela Kladivová 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 18.01
12 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 18.48 1.00
13 7 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 18.62
14 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 19.74
15 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 19.99
16 Klára ŠimanovskáKlára Šimanovská 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 20.33

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 5:07.33 11.00
2 61 Michal BroklMichal Brokl 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 5:24.16 9.00
3 25 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 5:36.44 8.00
4 72 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 5:54.43 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bičík, Hvězda, Kasal, Sváček Bičík, Hvězda, Kasal, Sváček Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 30.00 11.00
2 Socha, CULKA, Navrátil, Outrata Socha, CULKA, Navrátil, Outrata AC PardubiceAC Pardubice 2 31.21 9.00
3 13 Lorenčík, Holický, Výšek, Těšík Lorenčík, Holický, Výšek, Těšík Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 31.65 8.00
4 Medveď, Mandys, Malátek, Bartoníček Medveď, Mandys, Malátek, Bartoníček ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 32.57 7.00
5 Rýdlo, Jankovič, Matyáš, Jordán Rýdlo, Jankovič, Matyáš, Jordán Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 35.16 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavliš, Blažek, Cvrček, Balla Pavliš, Blažek, Cvrček, Balla AC PardubiceAC Pardubice 3 32.78 6.00
2 Klemens, Matějíček, Prášek, Čermák Klemens, Matějíček, Prášek, Čermák Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 33.23 5.00
3 25 Hroch, Kašpárek, Zíta, Zábranský Hroch, Kašpárek, Zíta, Zábranský Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 34.08 4.00
4 72 Štěpánek, Tesárek, Venhart, Zelený Štěpánek, Tesárek, Venhart, Zelený Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 34.16 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bičík, Hvězda, Kasal, Sváček Bičík, Hvězda, Kasal, Sváček Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 30.00 11.00
2 Socha, CULKA, Navrátil, Outrata Socha, CULKA, Navrátil, Outrata AC PardubiceAC Pardubice 2 31.21 9.00
3 13 Lorenčík, Holický, Výšek, Těšík Lorenčík, Holický, Výšek, Těšík Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 31.65 8.00
4 Medveď, Mandys, Malátek, Bartoníček Medveď, Mandys, Malátek, Bartoníček ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 32.57 7.00
5 Pavliš, Blažek, Cvrček, Balla Pavliš, Blažek, Cvrček, Balla AC PardubiceAC Pardubice 3 32.78 6.00
6 Klemens, Matějíček, Prášek, Čermák Klemens, Matějíček, Prášek, Čermák Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 33.23 5.00
7 25 Hroch, Kašpárek, Zíta, Zábranský Hroch, Kašpárek, Zíta, Zábranský Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 34.08 4.00
8 72 Štěpánek, Tesárek, Venhart, Zelený Štěpánek, Tesárek, Venhart, Zelený Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 34.16 3.00
9 Rýdlo, Jankovič, Matyáš, Jordán Rýdlo, Jankovič, Matyáš, Jordán Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 35.16 2.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Urbancová, Strazzerová, Košťálová, Urbanová Urbancová, Strazzerová, Košťálová, Urbanová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 32.67 11.00
2 Renzová, Motlová, Elčknerová, Hamplová Renzová, Motlová, Elčknerová, Hamplová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 32.90 9.00
3 Kopejtková, Horáková, Hanovcová, Weinzettlová Kopejtková, Horáková, Hanovcová, Weinzettlová AC PardubiceAC Pardubice 5 33.58 8.00
4 Bisová, Ďurišová, Patáková, Tichá Bisová, Ďurišová, Patáková, Tichá Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 34.53 5.00
5 Sobotová, Šimanovská, Šlapková, Koletová Sobotová, Šimanovská, Šlapková, Koletová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 34.61 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hochmanová, Koblasová, Krásná, Šulcová Hochmanová, Koblasová, Krásná, Šulcová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 33.99 7.00
2 Maděrová, Janů, Stupková, Stodolová Maděrová, Janů, Stupková, Stodolová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 34.28 6.00
3 Sádovská, Menšíková, Čížková, Kohoutová Sádovská, Menšíková, Čížková, Kohoutová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 34.78 3.00
4 Prokopová, Vollinová, Škuligová, Šimonková Prokopová, Vollinová, Škuligová, Šimonková AC PardubiceAC Pardubice 3 35.24 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fričová, Trávníčková, Těšíková, Králová Fričová, Trávníčková, Těšíková, Králová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 35.86 1.00
2 Janků, Šejnohová, Šejnohová, Karbašová Janků, Šejnohová, Šejnohová, Karbašová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 35.87
Smékalová, Pecháčková, Matoušková, Mačeková Smékalová, Pecháčková, Matoušková, Mačeková TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DQ
Poznámky:
SVITA C DQ dle P170.7
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Urbancová, Strazzerová, Košťálová, Urbanová Urbancová, Strazzerová, Košťálová, Urbanová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 32.67 11.00
2 Renzová, Motlová, Elčknerová, Hamplová Renzová, Motlová, Elčknerová, Hamplová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 32.90 9.00
3 Kopejtková, Horáková, Hanovcová, Weinzettlová Kopejtková, Horáková, Hanovcová, Weinzettlová AC PardubiceAC Pardubice 5 33.58 8.00
4 Hochmanová, Koblasová, Krásná, Šulcová Hochmanová, Koblasová, Krásná, Šulcová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 33.99 7.00
5 Maděrová, Janů, Stupková, Stodolová Maděrová, Janů, Stupková, Stodolová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 34.28 6.00
6 Bisová, Ďurišová, Patáková, Tichá Bisová, Ďurišová, Patáková, Tichá Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 34.53 5.00
7 Sobotová, Šimanovská, Šlapková, Koletová Sobotová, Šimanovská, Šlapková, Koletová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 34.61 4.00
8 Sádovská, Menšíková, Čížková, Kohoutová Sádovská, Menšíková, Čížková, Kohoutová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 34.78 3.00
9 Prokopová, Vollinová, Škuligová, Šimonková Prokopová, Vollinová, Škuligová, Šimonková AC PardubiceAC Pardubice 3 35.24 2.00
10 Fričová, Trávníčková, Těšíková, Králová Fričová, Trávníčková, Těšíková, Králová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 35.86 1.00
11 Janků, Šejnohová, Šejnohová, Karbašová Janků, Šejnohová, Šejnohová, Karbašová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 35.87
Smékalová, Pecháčková, Matoušková, Mačeková Smékalová, Pecháčková, Matoušková, Mačeková TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DQ

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.77 Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 2 1.71 ----o-oooooxxx 11.00
2 Matěj BednářMatěj Bednář
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 9 1.68 --oooxooxxoxxoxxoxxx 9.00
3 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 1.59 -xoo-oooxxx 8.00
4 Jáchym VenhartJáchym Venhart
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10 1.59 ooooxoxoxoxxx 7.00
5 Tomáš BednářTomáš Bednář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 7 1.59 oooxoxxooxoxxx 6.00
6 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 1.53 xooxoooxxx 5.00
7 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 1.50 oooxoxxx 4.00
8 Adam KubíčekAdam Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 3 1.45 xoooxxx 3.00
Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 8 DNS
Robert KracíkRobert Kracík
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.261.321.381.411.441.471.501.531.56 Body
1 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 18 1.53 -----oooxxx 11.00
2 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 17 1.50 --ooxxoxxooxxx 9.00
3 63 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 13 1.47 ooooxxoxxoxxx 8.00
4 Pavlína JišováPavlína Jišová
AC PardubiceAC Pardubice
04 11 1.47 oxxooxooxxoxxx 7.00
5 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 16 1.44 -oxoooxxx 6.00
6 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 14 1.41 oooxxoxxx 5.00
7= Tereza PoláčkováTereza Poláčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3 1.32 ooxxx 3.50
7= Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 7 1.32 ooxxx 3.50
9 Nicole ČížkováNicole Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 12 1.32 xooxxx 2.00
10 Kristina RenzováKristina Renzová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 4 1.32 oxoxxx 1.00
11= Anna RuckáAnna Rucká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 5 1.26 oxxx
11= Jolana StupkováJolana Stupková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 6 1.26 oxxx
11= Lucie ChlupováLucie Chlupová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 10 1.26 oxxx
Anna HlavničkováAnna Hlavničková
AC PardubiceAC Pardubice
04 9 DNS
29 Johana ChyškováJohana Chyšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 8 NM xxx
Karolína MichelováKarolína Michelová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 2 NM xxx
MS Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 15 1.53
MS Michaela KladivováMichaela Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 1 1.26 xxx
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.952.152.352.552.652.752.852.953.053.153.25 Body
1 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 7 3.15 ------o-ooxxx 11.00
2 Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 3.05 oooooooooxxx 9.00
3 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 6 2.85 -ooxoxoxooxx 8.00
4 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1 2.35 oooxxx 7.00
5 Tomáš ZelenýTomáš Zelený
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3 2.15 oxoxxx 6.00
6 25 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 2.15 oxxo 5.00
7 42 Jan ZábranskýJan Zábranský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 2 1.95 xo 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.102.202.302.452.552.662.813.053.15 Body
1 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 11 2.66 -o-oooooxxx 11.00
2 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10 2.45 xoooooxoxx 9.00
3 Kateřina KrásnáKateřina Krásná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 9 2.30 oooooxxx 8.00
4 77 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 8 2.30 oooxxooxxx 7.00
5 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3 2.10 oxooxxx 6.00
6 Veronika BláhováVeronika Bláhová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1 2.10 ooxxoxxx 5.00
7 Kristina RenzováKristina Renzová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 7 2.00 ooxxx 4.00
8 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 6 2.00 xoxoxxx 3.00
9 Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 5 2.00 oxxoxxx 2.00
10 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 1.80 xoxxx 1.00
11 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 4 1.80 xxoxxx
MS Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 12 3.05 -------xoxoxxoxxx
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 20 6.15 xx5.905.90xx6.15 11.00
2 Jiří BruhaJiří Bruha
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 21 5.90 x5.90x5.905.845.65x 9.00
3 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 16 5.81 5.815.505.325.815.605.495.56 8.00
4 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 19 5.72 x5.725.515.72x5.71x 7.00
5 Roman SváčekRoman Sváček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 14 5.54 5.195.534.995.535.54x5.16 6.00
6 Matěj BednářMatěj Bednář
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 17 5.45 x5.45x5.455.125.195.14 5.00
7 Tomáš BednářTomáš Bednář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 18 5.29 5.045.175.215.215.254.885.29 4.00
8 64 Matěj CULKAMatěj CULKA
AC PardubiceAC Pardubice
06 15 4.90 4.904.744.704.904.784.704.77 3.00
9 Dominik VýšekDominik Výšek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 13 4.77 4.634.774.424.770.00.00.0 2.00
10 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 9 4.70 4.704.444.464.700.00.00.0 1.00
11 Jáchym VenhartJáchym Venhart
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10 4.65 4.424.654.104.650.00.00.0
12 Marian MedveďMarian Medveď
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 8 4.62 4.624.563.734.620.00.00.0
13 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 12 4.46 4.464.434.364.460.00.00.0
14 Filip PavlišFilip Pavliš
AC PardubiceAC Pardubice
05 7 4.12 3.963.984.124.120.00.00.0
15 Ondřej KurkaOndřej Kurka
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 6 4.11 4.11xx4.110.00.00.0
16 Adam OutrataAdam Outrata
AC PardubiceAC Pardubice
04 11 4.10 x4.10x4.100.00.00.0
17 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1 3.87 x3.773.873.870.00.00.0
18 Jindřich MorávekJindřich Morávek
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 2 3.80 3.663.653.803.800.00.00.0
19 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 4 3.72 3.523.723.643.720.00.00.0
20 Libor JankovičLibor Jankovič
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 5 3.56 3.403.563.493.560.00.00.0
21 Ondřej MachatýOndřej Machatý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3 3.16 3.16xx3.160.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 26 5.10 4.644.714.684.714.77x5.10 11.00
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 29 5.07 4.585.004.845.00x4.885.07 9.00
3 Monika ZyklováMonika Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5 4.94 4.714.424.614.714.534.94x 8.00
4 Babeta LoučkováBabeta Loučková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 27 4.82 4.404.334.614.614.704.824.03 7.00
5 Tereza PoláčkováTereza Poláčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 24 4.67 4.564.63x4.634.67x3.53 6.00
6 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 22 4.57 4.174.304.574.574.364.274.03 5.00
7 Adéla CarbováAdéla Carbová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 2 4.53 4.534.40x4.534.504.504.50 4.00
8 Šárka ProkopováŠárka Prokopová
AC PardubiceAC Pardubice
05 17 4.39 4.39xx4.39xxx 3.00
9 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 21 4.38 x4.38x4.380.00.00.0 2.00
10 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 20 4.35 4.354.204.244.350.00.00.0 1.00
11 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 23 4.35 4.014.35x4.350.00.00.0
12 Daniela VackováDaniela Vacková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 25 4.34 4.274.344.124.340.00.00.0
13 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 16 4.20 4.034.204.034.200.00.00.0
14 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová
AC PardubiceAC Pardubice
05 12 4.19 3.513.904.194.190.00.00.0
15 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 28 4.16 4.16xx4.160.00.00.0
16 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 4 4.14 4.143.723.584.140.00.00.0
17 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 13 3.97 3.97x3.343.970.00.00.0
18 Natálie BednářováNatálie Bednářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 1 3.87 3.593.753.873.870.00.00.0
19 Sabina MarkováSabina Marková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 3 3.82 3.823.733.533.820.00.00.0
20 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová
AC PardubiceAC Pardubice
04 11 3.81 3.153.813.713.810.00.00.0
21 Nicole ČížkováNicole Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 15 3.81 3.81x3.273.810.00.00.0
22 Tereza MaršíkováTereza Maršíková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 7 3.77 3.773.48x3.770.00.00.0
23 Nicole PaulusováNicole Paulusová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 9 3.75 3.753.673.623.750.00.00.0
24 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 18 3.74 3.743.68x3.740.00.00.0
25 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová
AC PardubiceAC Pardubice
06 10 3.73 3.473.403.733.730.00.00.0
26 Karolína MichelováKarolína Michelová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 14 3.70 3.703.573.643.700.00.00.0
27 29 Johana ChyškováJohana Chyšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 6 3.47 3.253.473.193.470.00.00.0
28 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 19 3.18 2.573.18x3.180.00.00.0
Anna HlavničkováAnna Hlavničková
AC PardubiceAC Pardubice
04 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 20 10.98 10.67xx10.67-10.8510.98 11.00
2 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 2 10.63 x09.5209.0409.5209.6410.6310.01 9.00
3 Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 19 10.47 09.97x09.9909.99x10.3110.47 8.00
4 Tereza HochmanováTereza Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 17 09.04 08.1109.0408.9009.0408.4108.5608.71 7.00
5 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 18 08.84 06.3908.2307.8008.2308.0808.6908.84 6.00
6 Veronika PetránkováVeronika Petránková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 14 08.72 08.6508.5608.7208.7208.4808.0608.55 5.00
7 Sarah MašíkováSarah Mašíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 12 07.92 07.3607.2507.9207.9207.3406.5007.75 4.00
8 Adéla PetránkováAdéla Petránková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 13 07.88 07.8807.5907.7307.8807.6607.7007.79 3.00
9 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 11 07.74 07.7407.0907.6807.740.00.00.0 2.00
10 Nikola PatákováNikola Patáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 10 07.58 06.8207.0107.5807.580.00.00.0 1.00
11 Adéla ŠvecováAdéla Švecová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 15 07.10 06.9807.0407.1007.100.00.00.0
12 Anežka PecháčkováAnežka Pecháčková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 3 06.70 06.7004.9106.6206.700.00.00.0
13 Anna RuckáAnna Rucká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 5 06.47 05.7706.2906.4706.470.00.00.0
14 Barbora AdamcováBarbora Adamcová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 8 06.32 06.2806.0106.3206.320.00.00.0
15 Anna TepláAnna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 6 05.86 05.5705.8605.5705.860.00.00.0
16 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová
AC PardubiceAC Pardubice
06 7 05.79 05.79-05.3205.790.00.00.0
17 Natálie RajskáNatálie Rajská
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 4 05.76 05.4905.6605.7605.760.00.00.0
18 22 Katarina Al MonasyKatarina Al Monasy
AC PardubiceAC Pardubice
04 9 05.16 xx05.1605.160.00.00.0
19 Veronika BursováVeronika Bursová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 1 04.75 04.0804.2304.7504.750.00.00.0
MS Adéla JaneckáAdéla Janecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 16 07.82 x07.5607.8207.820.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 11 13.63 13.4013.38x13.40xx13.63 11.00
2 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 12 13.32 13.3213.21x13.32x12.8113.25 9.00
3 61 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10 12.81 11.88xx11.8812.81xx 8.00
4 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 8 11.29 x10.6910.7810.7811.2411.2911.20 7.00
5 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 9 10.65 09.8010.6510.3310.65--- 6.00
6 Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 10.40 10.4009.67x10.40xx- 5.00
7 Max MalátekMax Malátek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 6 09.80 09.1509.2609.8009.80xxx 4.00
8 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 7 08.74 x08.54x08.54-08.5908.74 3.00
9 Ondřej MachatýOndřej Machatý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3 06.78 06.6606.78x06.780.00.00.0 2.00
10 Jan JordánJan Jordán
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
05 4 06.58 06.5306.58x06.580.00.00.0 1.00
11 Štěpán ŠkodaŠtěpán Škoda
AC PardubiceAC Pardubice
05 2 05.83 05.8305.5005.5105.830.00.00.0
12 Libor JankovičLibor Jankovič
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 1 04.74 04.7404.25x04.740.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 1 32.32 0.0 11.00
2 Veronika PetránkováVeronika Petránková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 8 28.51 0.0 9.00
3 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 11 26.99 0.0 8.00
4 Adéla PetránkováAdéla Petránková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 9 26.75 0.0 7.00
5 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 12 26.31 0.0 6.00
6 Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 7 24.68 0.0 5.00
7 Terezie KrálováTerezie Králová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4 22.97 0.0 4.00
8 Kateřina KrásnáKateřina Krásná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 6 22.37 0.0 3.00
9 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 14 21.39 0.0 2.00
10 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 13 20.73 0.0 1.00
11 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 20.26 0.0
12 Adéla ŠvecováAdéla Švecová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 5 17.79 0.0
13 Anna FričováAnna Fričová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3 15.54 0.0
Monika ZyklováMonika Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 10 DNS 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 12 44.82 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 61 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 11 39.54 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 2 30.18 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 7 29.93 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10 29.45 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 9 28.95 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Petr ČermákPetr Čermák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5 25.66 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Robert KracíkRobert Kracík
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1 25.55 x0.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 6 21.78 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Jakub BlažekJakub Blažek
AC PardubiceAC Pardubice
05 8 21.68 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 19.33 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Štěpán ŠkodaŠtěpán Škoda
AC PardubiceAC Pardubice
05 4 12.35 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 14 44.44 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 12 39.33 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 11 38.59 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 13 37.90 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 9 34.34 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Nikola PatákováNikola Patáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 10 32.46 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Veronika PetránkováVeronika Petránková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 7 31.99 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 2 24.74 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Veronika BláhováVeronika Bláhová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 8 22.87 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Adéla PetránkováAdéla Petránková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 5 22.27 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Adéla ŠvecováAdéla Švecová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 6 19.62 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Anna-Sofie CyrkelAnna-Sofie Cyrkel
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 1 16.71 x0.00.00.00.00.00.0
Jana MačekováJana Mačeková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 4 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Sarah MašíkováSarah Mašíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 7 44.44 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 6 33.63 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Vít HolickýVít Holický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1 26.27 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 15 Marek BukáčekMarek Bukáček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 5 26.17 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 23.16 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3 21.43 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 72 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 2 10.72 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 23 32.60 0.0 11.00
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 21 30.32 0.0 9.00
3 Veronika BláhováVeronika Bláhová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 14 28.10 0.0 8.00
4 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 13 24.26 0.0 7.00
5 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 18 24.20 0.0 6.00
6 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 15 23.83 0.0 5.00
7 Agáta UrbancováAgáta Urbancová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 5 23.74 0.0 4.00
8 77 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 16 23.65 0.0 3.00
9 Sarah MašíkováSarah Mašíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 12 22.77 0.0 2.00
10 Adéla CarbováAdéla Carbová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 1 22.59 0.0 1.00
11 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová
AC PardubiceAC Pardubice
04 9 20.20 0.0
12 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 19.91 0.0
13 Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 11 19.20 0.0
14 Monika JanůMonika Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 2 19.17 0.0
15 Anna TepláAnna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 10 19.06 0.0
16 Pavlína JišováPavlína Jišová
AC PardubiceAC Pardubice
04 17 18.81 0.0
17 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 19 16.65 0.0
18 Anna-Sofie CyrkelAnna-Sofie Cyrkel
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 8 15.60 0.0
19 Natálie RajskáNatálie Rajská
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 3 15.54 0.0
20 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 7 14.66 0.0
21 75 Markéta TěšíkováMarkéta Těšíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 6 13.74 0.0
MS Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 22 27.75 0.0
MS Adéla JaneckáAdéla Janecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 20 30.74 0.0
Celkem 23 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 75 Michal ČudaMichal Čuda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 15 46.00 0.0 11.00
2 Vít HolickýVít Holický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 13 36.36 0.0 9.00
3 13 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 14 35.72 0.0 8.00
4 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 9 29.77 0.0 7.00
5 48 Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 10 29.14 0.0 6.00
6 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 8 28.77 0.0 5.00
7 Max MalátekMax Malátek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 6 27.81 0.0 4.00
8 Daniel ZemanDaniel Zeman
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3 27.73 0.0 3.00
9 Robert KracíkRobert Kracík
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 11 27.33 0.0 2.00
10 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 12 26.21 0.0 1.00
11 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 7 26.09 0.0
12 Tomáš ZelenýTomáš Zelený
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 23.22 0.0
13 Jan JordánJan Jordán
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
05 1 21.58 0.0
14 74 Martin ZemanMartin Zeman
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4 21.24 0.0
15 Ondřej MachatýOndřej Machatý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 2 19.13 0.0
Celkem 15 závodníků