výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD st. žactva

Svitavy (16. 6. 2019)

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.952.152.352.552.652.752.852.953.053.153.25 Body
1 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 7 3.15 ------o-ooxxx 11.00
2 Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 3.05 oooooooooxxx 9.00
3 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 6 2.85 -ooxoxoxooxx 8.00
4 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1 2.35 oooxxx 7.00
5 Tomáš ZelenýTomáš Zelený
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3 2.15 oxoxxx 6.00
6 25 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 2.15 oxxo 5.00
7 42 Jan ZábranskýJan Zábranský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 2 1.95 xo 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.102.202.302.452.552.662.813.053.15 Body
1 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 11 2.66 -o-oooooxxx 11.00
2 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10 2.45 xoooooxoxx 9.00
3 Kateřina KrásnáKateřina Krásná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 9 2.30 oooooxxx 8.00
4 77 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 8 2.30 oooxxooxxx 7.00
5 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3 2.10 oxooxxx 6.00
6 Veronika BláhováVeronika Bláhová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1 2.10 ooxxoxxx 5.00
7 Kristina RenzováKristina Renzová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 7 2.00 ooxxx 4.00
8 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 6 2.00 xoxoxxx 3.00
9 Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 5 2.00 oxxoxxx 2.00
10 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 1.80 xoxxx 1.00
11 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 4 1.80 xxoxxx
MS Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 12 3.05 -------xoxoxxoxxx
Celkem 12 závodníků