výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD st. žactva

Svitavy (16. 6. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.77 Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 2 1.71 ----o-oooooxxx 11.00
2 Matěj BednářMatěj Bednář
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 9 1.68 --oooxooxxoxxoxxoxxx 9.00
3 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 1.59 -xoo-oooxxx 8.00
4 Jáchym VenhartJáchym Venhart
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10 1.59 ooooxoxoxoxxx 7.00
5 Tomáš BednářTomáš Bednář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 7 1.59 oooxoxxooxoxxx 6.00
6 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 1.53 xooxoooxxx 5.00
7 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 1.50 oooxoxxx 4.00
8 Adam KubíčekAdam Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 3 1.45 xoooxxx 3.00
Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 8 DNS
Robert KracíkRobert Kracík
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.261.321.381.411.441.471.501.531.56 Body
1 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 18 1.53 -----oooxxx 11.00
2 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 17 1.50 --ooxxoxxooxxx 9.00
3 63 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 13 1.47 ooooxxoxxoxxx 8.00
4 Pavlína JišováPavlína Jišová
AC PardubiceAC Pardubice
04 11 1.47 oxxooxooxxoxxx 7.00
5 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 16 1.44 -oxoooxxx 6.00
6 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 14 1.41 oooxxoxxx 5.00
7= Tereza PoláčkováTereza Poláčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3 1.32 ooxxx 3.50
7= Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 7 1.32 ooxxx 3.50
9 Nicole ČížkováNicole Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 12 1.32 xooxxx 2.00
10 Kristina RenzováKristina Renzová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 4 1.32 oxoxxx 1.00
11= Anna RuckáAnna Rucká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 5 1.26 oxxx
11= Jolana StupkováJolana Stupková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 6 1.26 oxxx
11= Lucie ChlupováLucie Chlupová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 10 1.26 oxxx
Anna HlavničkováAnna Hlavničková
AC PardubiceAC Pardubice
04 9 DNS
29 Johana ChyškováJohana Chyšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 8 NM xxx
Karolína MichelováKarolína Michelová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 2 NM xxx
MS Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 15 1.53
MS Michaela KladivováMichaela Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 1 1.26 xxx
Celkem 18 závodníků