výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický mítink královského města - 6. ročník

Kadaň (18. 6. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 17:00) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.50
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 07.59
3 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.78
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.87
5 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 08.00
6 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.07
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 17:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 AK ŽatecAK Žatec 4 07.73
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 3 07.92
3 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 07.95
4 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.17
5 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 2 08.54
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.50
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 07.59
3 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 AK ŽatecAK Žatec 4 07.73
4 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.78
5 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.87
6 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 3 07.92
7 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 07.95
8 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 08.00
9 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.07
10 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.17
11 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 2 08.54

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 08.24 492.00
2 15 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 08.74 364.00
3 5 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 08.74 364.00
4 18 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 08.76 359.00
5 10 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 2 08.88 331.00
6 3 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 1 09.61 183.00
7 13 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 7 09.61 183.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Josef NovákJosef Novák 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.96 313.00
2 8 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 09.52 199.00
3 8 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 09.59 187.00
4 11 Lukáš BeckLukáš Beck 09 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 09.60 185.00
5 12 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 09.63 180.00
6 1 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 09.63 180.00
7 19 Adam HlaváčekAdam Hlaváček 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 09.83 146.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 16:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 08.44 439.00
2 17 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK ŽatecAK Žatec 5 08.54 413.00
3 15 Ondřej ŠtejnarOndřej Štejnar 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 09.42 218.00
4 19 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 09.93 131.00
5 16 Patrik KleinPatrik Klein 06 ASK DěčínASK Děčín 3 09.95 128.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 08.24 492.00
2 18 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 08.44 439.00
3 17 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK ŽatecAK Žatec 5 08.54 413.00
4 15 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 08.74 364.00
4 5 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 08.74 364.00
6 18 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 08.76 359.00
7 10 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 2 08.88 331.00
8 16 Josef NovákJosef Novák 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.96 313.00
9 15 Ondřej ŠtejnarOndřej Štejnar 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 09.42 218.00
10 8 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 09.52 199.00
11 8 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 09.59 187.00
12 11 Lukáš BeckLukáš Beck 09 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 09.60 185.00
13 3 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 1 09.61 183.00
13 13 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 7 09.61 183.00
15 12 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 09.63 180.00
15 1 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 09.63 180.00
17 19 Adam HlaváčekAdam Hlaváček 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 09.83 146.00
18 19 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 09.93 131.00
19 16 Patrik KleinPatrik Klein 06 ASK DěčínASK Děčín 3 09.95 128.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 17:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.08
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 08.19
3 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.22
4 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.29
5 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 08.43
6 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 08.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 17:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.70
2 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.04
3 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.08
4 8 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 09.16
5 Kimberly Hana SullensKimberly Hana Sullens 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.08
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 08.19
3 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.22
4 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.29
5 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 08.43
6 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 08.45
7 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.70
8 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.04
9 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.08
10 8 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 09.16
11 Kimberly Hana SullensKimberly Hana Sullens 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.41

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 16:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 08.42 723.00
2 3 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 5 08.78 624.00
3 2 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 08.96 576.00
4 1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 6 09.23 509.00
5 3 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 09.31 489.00
6 9 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 09.39 470.00
7 9 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.77 384.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 16:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.47 451.00
2 4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 2 09.88 361.00
3 6 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 09.97 342.00
4 5 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 10.03 330.00
5 8 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 10.23 291.00
6 2 Ela LošťákováEla Lošťáková 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 10.71 206.00
7 6 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 10.76 198.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 16:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 1 08.50 701.00
2 6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 6 08.76 629.00
3 9 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 7 08.98 571.00
4 10 Jana RublevskajaJana Rublevskaja 07 BěloruskoBělorusko 5 09.18 521.00
5 2 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 2 09.47 451.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 18.6.2019 - 16:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 08.88 597.00
2 1 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 09.43 461.00
3 4 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 09.59 424.00
4 7 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.52 238.00
5 10 Sára LošťákováSára Lošťáková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 10.73 203.00
6 4 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 1 10.83 187.00
7 7 Karolína PetrbokováKarolína Petrboková 08 ASK DěčínASK Děčín 2 12.35 21.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 18.6.2019 - 16:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 3 09.84 369.00
2 8 Eliška PetrukováEliška Petruková 08 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 4 10.22 293.00
3 5 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.25 287.00
4 5 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 11.48 98.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 08.42 723.00
2 10 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 1 08.50 701.00
3 6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 6 08.76 629.00
4 3 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 5 08.78 624.00
5 1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 08.88 597.00
6 2 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 08.96 576.00
7 9 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 7 08.98 571.00
8 10 Jana RublevskajaJana Rublevskaja 07 BěloruskoBělorusko 5 09.18 521.00
9 1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 6 09.23 509.00
10 3 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 09.31 489.00
11 9 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 09.39 470.00
12 1 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 09.43 461.00
13 8 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.47 451.00
13 2 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 2 09.47 451.00
15 4 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 09.59 424.00
16 9 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.77 384.00
17 7 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 3 09.84 369.00
18 4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 2 09.88 361.00
19 6 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 09.97 342.00
20 5 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 10.03 330.00
21 8 Eliška PetrukováEliška Petruková 08 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 4 10.22 293.00
22 8 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 10.23 291.00
23 5 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.25 287.00
24 7 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.52 238.00
25 2 Ela LošťákováEla Lošťáková 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 10.71 206.00
26 10 Sára LošťákováSára Lošťáková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 10.73 203.00
27 6 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 10.76 198.00
28 4 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 1 10.83 187.00
29 5 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 11.48 98.00
30 7 Karolína PetrbokováKarolína Petrboková 08 ASK DěčínASK Děčín 2 12.35 21.00

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 17:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.96
2 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.09
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.14
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 2 11.38
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.41
6 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 11.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 17:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 11.57
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 11.60
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.73
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 11.75
5 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 11.99
6 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 12.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 17:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.21
2 Jan TrefnýJan Trefný 02 NeregistrovanýNeregistrovaný 2 12.30
3 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 12.34
4 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 12.56
5 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 14.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.96
2 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.09
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.14
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 2 11.38
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.41
6 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 11.45
7 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 11.57
8 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 11.60
9 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.73
10 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 11.75
11 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 11.99
12 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 12.00
13 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.21
14 Jan TrefnýJan Trefný 02 NeregistrovanýNeregistrovaný 2 12.30
15 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 12.34
16 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 12.56
17 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 14.21

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 17:40) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.33
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 13.39
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 13.51
4 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 13.57
5 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 2 13.71
6 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 7 14.02
7 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 14.16
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 17:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 13.70
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.01
3 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 15.43
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.33
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 13.39
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 13.51
4 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 13.57
5 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 13.70
6 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 2 13.71
7 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.01
8 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 7 14.02
9 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 14.16
10 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 15.43

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 19:25) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 17.47
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.60
3 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 6 18.30
4 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.31
5 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 18.61
6 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 18.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 19:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 18.38
2 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 AK ŽatecAK Žatec 4 18.87
3 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 19.38
4 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 6 20.17
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 17.47
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.60
3 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 6 18.30
4 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.31
5 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 18.38
6 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 18.61
7 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 AK ŽatecAK Žatec 4 18.87
8 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 18.89
9 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 19.38
10 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 6 20.17

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 19:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.31
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 19.42
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 19.66
4 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 19.83
5 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 19.85
6 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 20.63
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 19:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 20.37
2 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.58
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 20.61
4 6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1 20.92
5 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 21.73
6 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 22.19
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 19:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.90
2 10 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 5 21.32
3 Kimberly Hana SullensKimberly Hana Sullens 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.47
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.31
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 19.42
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 19.66
4 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 19.83
5 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 19.85
6 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.90
7 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 20.37
8 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.58
9 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 20.61
10 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 20.63
11 6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1 20.92
12 10 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 5 21.32
13 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 21.73
14 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 22.19
15 Kimberly Hana SullensKimberly Hana Sullens 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.47

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 19:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.36
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.49
3 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.68
4 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 23.24
5 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.36
6 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 23.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 19:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.06
2 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 22.10
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 22.63
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.84
5 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 23.14
6 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 23.78
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 19:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.43
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 23.93
3 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 24.39
4 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 24.45
5 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 26.61
6 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 29.14
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 18.6.2019 - 19:05) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 24.33
2 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 24.64
3 Jan TrefnýJan Trefný 02 NeregistrovanýNeregistrovaný 2 24.81
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.36
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.49
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.06
4 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 22.10
5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 22.63
6 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.68
7 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.84
8 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 23.14
9 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 23.24
10 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.36
11 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.43
12 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 23.78
13 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 23.86
14 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 23.93
15 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 24.33
16 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 24.39
17 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 24.45
18 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 24.64
19 Jan TrefnýJan Trefný 02 NeregistrovanýNeregistrovaný 2 24.81
20 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 26.61
21 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 29.14

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 19:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 26.38
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 27.01
3 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 27.02
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 3 27.79
5 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 1 28.70
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 19:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 29.01
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.38
3 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 29.43
4 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 31.24
5 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 32.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 26.38
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 27.01
3 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 27.02
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 3 27.79
5 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 1 28.70
6 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 29.01
7 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.38
8 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 29.43
9 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 31.24
10 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 32.78

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 51.37
2 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 51.62
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.14
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 52.46
5 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.85
6 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 53.94
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 53.23
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 53.25
3 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 57.75
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 51.37
2 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 51.62
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.14
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 52.46
5 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 53.23
6 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 53.25
7 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.85
8 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 53.94
9 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 57.75

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 58.85
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 60.52
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 61.19
4 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 64.16
5 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 65.04
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 61.48
2 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 66.18
3 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 71.02
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 58.85
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 60.52
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 61.19
4 20 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 61.48
5 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 64.16
6 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 65.04
7 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 66.18
8 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 71.02

800 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 18.6.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:33.84
2 7 Šimon PoplužníkŠimon Poplužník 04 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 2:36.60
3 14 Jakub KolářJakub Kolář 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 2:36.97
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK ŽatecAK Žatec 7 2:29.62 496.00
2 14 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10 2:41.05 380.00
3 5 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 2:42.21 369.00
4 11 Lukáš BeckLukáš Beck 09 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 2 2:51.57 286.00
5 18 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 2:53.86 267.00
6 15 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 9 2:54.09 265.00
7 12 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 2:58.14 234.00
8 8 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 3:01.82 206.00
9 16 Patrik KleinPatrik Klein 06 ASK DěčínASK Děčín 8 3:12.02 139.00
10 19 Adam HlaváčekAdam Hlaváček 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 3:15.03 122.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 1 2:31.30 478.00
2 8 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 9 2:34.26 448.00
3 15 Ondřej ŠtejnarOndřej Štejnar 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 2:40.23 388.00
4 1 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 2:43.45 358.00
5 16 Josef NovákJosef Novák 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:46.39 331.00
6 3 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3 2:49.67 302.00
7 18 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:54.25 264.00
8 19 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 2:59.70 222.00
9 13 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 4 3:40.22 19.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK ŽatecAK Žatec 7 2:29.62 496.00
2 10 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 1 2:31.30 478.00
3 8 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 9 2:34.26 448.00
4 15 Ondřej ŠtejnarOndřej Štejnar 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 2:40.23 388.00
5 14 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10 2:41.05 380.00
6 5 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 2:42.21 369.00
7 1 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 2:43.45 358.00
8 16 Josef NovákJosef Novák 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:46.39 331.00
9 3 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3 2:49.67 302.00
10 11 Lukáš BeckLukáš Beck 09 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 2 2:51.57 286.00
11 18 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 2:53.86 267.00
12 15 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 9 2:54.09 265.00
13 18 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:54.25 264.00
14 12 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 2:58.14 234.00
15 19 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 2:59.70 222.00
16 8 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 3:01.82 206.00
17 16 Patrik KleinPatrik Klein 06 ASK DěčínASK Děčín 8 3:12.02 139.00
18 19 Adam HlaváčekAdam Hlaváček 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 3:15.03 122.00
19 13 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 4 3:40.22 19.00

800 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 18.6.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:27.19
2 20 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 4 2:36.30
3 4 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:01.48
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 18.6.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 11 2:37.84
2 13 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 2:40.07
3 17 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13 2:41.52
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 2:50.66 457.00
2 2 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 2:52.76 435.00
3 10 Sára LošťákováSára Lošťáková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 10 3:00.62 359.00
4 3 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 3:01.92 348.00
5 8 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 3:04.74 322.00
6 4 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 3:09.18 285.00
7 9 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 9 3:13.13 253.00
8 6 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 3:18.56 212.00
9 7 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 3:24.52 171.00
10 5 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 3:25.36 166.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 1 2:34.31 640.00
2 3 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 2:45.36 513.00
3 10 Jana RublevskajaJana Rublevskaja 07 BěloruskoBělorusko 10 2:45.53 511.00
4 9 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 9 2:56.77 396.00
5 2 Ela LošťákováEla Lošťáková 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 3:01.52 351.00
6 8 Eliška PetrukováEliška Petruková 08 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 8 3:05.16 319.00
7 4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 4 3:06.79 305.00
8 6 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 3:07.41 299.00
9 7 Karolína PetrbokováKarolína Petrboková 08 ASK DěčínASK Děčín 7 3:52.73 35.00
5 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 2:29.97 693.00
2 9 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 9 2:45.73 509.00
3 3 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 3 2:46.51 500.00
4 2 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 2 2:56.31 400.00
5 8 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 8 3:31.65 128.00
6 5 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 3:31.69 127.00
7 4 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 4 3:50.65 41.00
7 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 7 DNS
10 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 10 DNS
6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 6 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 2:29.97 693.00
2 1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 1 2:34.31 640.00
3 3 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 2:45.36 513.00
4 10 Jana RublevskajaJana Rublevskaja 07 BěloruskoBělorusko 10 2:45.53 511.00
5 9 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 9 2:45.73 509.00
6 3 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 3 2:46.51 500.00
7 1 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 2:50.66 457.00
8 2 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 2:52.76 435.00
9 2 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 2 2:56.31 400.00
10 9 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 9 2:56.77 396.00
11 10 Sára LošťákováSára Lošťáková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 10 3:00.62 359.00
12 2 Ela LošťákováEla Lošťáková 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 3:01.52 351.00
13 3 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 3:01.92 348.00
14 8 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 3:04.74 322.00
15 8 Eliška PetrukováEliška Petruková 08 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 8 3:05.16 319.00
16 4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 4 3:06.79 305.00
17 6 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 3:07.41 299.00
18 4 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 3:09.18 285.00
19 9 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 9 3:13.13 253.00
20 6 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 3:18.56 212.00
21 7 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 3:24.52 171.00
22 5 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 3:25.36 166.00
23 8 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 8 3:31.65 128.00
24 5 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 3:31.69 127.00
25 4 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 4 3:50.65 41.00
26 7 Karolína PetrbokováKarolína Petrboková 08 ASK DěčínASK Děčín 7 3:52.73 35.00
5 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 DNF
7 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 7 DNS
10 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 10 DNS
6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 6 DNS

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (út, 18.6.2019 - 16:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.16
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 4 14.84
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 18.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Milan MikovecMilan Mikovec
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 18 4.72 4.554.724.724.720.00.00.0 330.00
2 16 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 17 4.51 4.364.514.014.510.00.00.0 292.00
3 15 Lukáš LaurichLukáš Laurich
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
07 7 4.34 4.054.054.344.340.00.00.0 262.00
4 17 Filip KalaziFilip Kalazi
AK ŽatecAK Žatec
06 5 4.07 3.973.824.074.070.00.00.0 217.00
5 5 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
06 2 3.98 3.973.543.983.980.00.00.0 203.00
6 3 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 10 3.97 3.783.963.973.970.00.00.0 201.00
7 18 Daniel HnátDaniel Hnát
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 4 3.93 3.933.84x3.930.00.00.0 195.00
8 15 Ondřej ŠtejnarOndřej Štejnar
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 12 3.81 3.672.943.813.810.00.00.0 176.00
9 1 Petr SvobodaPetr Svoboda
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 11 3.69 3.463.503.693.690.00.00.0 158.00
10 10 Marek PeterkaMarek Peterka
ASK DěčínASK Děčín
07 15 3.66 3.642.713.663.660.00.00.0 153.00
11 8 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
06 13 3.54 3.542.673.453.540.00.00.0 136.00
12 18 Jan RůžičkaJan Růžička
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
06 9 3.54 3.542.673.263.540.00.00.0 136.00
13 11 Lukáš BeckLukáš Beck
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
09 14 3.51 3.513.243.443.510.00.00.0 132.00
14 12 Tomáš LaurichTomáš Laurich
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 8 3.42 3.053.073.423.420.00.00.0 119.00
15 16 Patrik KleinPatrik Klein
ASK DěčínASK Děčín
06 6 3.28 3.233.282.943.280.00.00.0 100.00
16 8 Daniel BumbaDaniel Bumba
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
08 1 3.24 3.243.023.023.240.00.00.0 95.00
17 19 Adam HlaváčekAdam Hlaváček
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3 3.18 x2.953.183.180.00.00.0 88.00
18 19 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3.05 2.943.023.053.050.00.00.0 72.00
19 13 Vít ŽáčekVít Žáček
ASK DěčínASK Děčín
08 16 3.04 2.873.042.773.040.00.00.0 70.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 18.6.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 22 4.58 4.584.26x4.580.00.00.0 448.00
2 3 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 31 4.54 4.494.54x4.540.00.00.0 438.00
3 3 Marie NovákováMarie Nováková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 8 4.23 x3.974.234.230.00.00.0 362.00
4 2 Barbora BalášováBarbora Balášová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
06 30 4.13 4.13xx4.130.00.00.0 338.00
5 1 Veronika VávrováVeronika Vávrová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
06 19 4.09 4.093.894.024.090.00.00.0 329.00
6 9 Pavlína VozankováPavlína Vozanková
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
06 21 4.04 3.944.043.814.040.00.00.0 317.00
7 6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová
AK MostAK Most
06 18 3.78 3.703.783.623.780.00.00.0 259.00
8 8 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 28 3.75 3.753.443.693.750.00.00.0 252.00
9 3 Natálie DundrováNatálie Dundrová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 1 3.74 3.743.723.603.740.00.00.0 250.00
10 9 Lucie HurtováLucie Hurtová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 25 3.71 3.563.683.713.710.00.00.0 244.00
11 1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková
AK MostAK Most
07 27 3.67 2.863.513.673.670.00.00.0 235.00
12 4 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 2 3.65 x3.533.653.650.00.00.0 231.00
13 7 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková
ASK DěčínASK Děčín
08 26 3.63 3.633.483.463.630.00.00.0 227.00
14 1 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
06 29 3.63 3.633.353.473.630.00.00.0 227.00
15 9 Claudie PolákováClaudie Poláková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
09 14 3.62 3.243.623.603.620.00.00.0 225.00
16 2 Lucie VlachováLucie Vlachová
ASK DěčínASK Děčín
06 24 3.56 3.293.463.563.560.00.00.0 212.00
17 10 Jana RublevskajaJana Rublevskaja
BěloruskoBělorusko
07 33 3.29 3.273.283.293.290.00.00.0 159.00
18 10 Sára LošťákováSára Lošťáková
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
06 7 3.29 3.063.053.293.290.00.00.0 159.00
19 5 Veronika SivákováVeronika Siváková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 16 3.21 3.123.143.213.210.00.00.0 144.00
20 5 Tereza PechánkováTereza Pechánková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 10 3.16 3.033.162.983.160.00.00.0 135.00
21 4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
ASK DěčínASK Děčín
08 9 3.11 3.112.982.863.110.00.00.0 126.00
22 6 Barbora PelánováBarbora Pelánová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 11 3.10 3.103.082.723.100.00.00.0 124.00
23 4 Marianna VlčkováMarianna Vlčková
ASK DěčínASK Děčín
06 20 3.10 2.772.493.103.100.00.00.0 124.00
24 7 Ema HomolkováEma Homolková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 4 3.02 3.022.982.533.020.00.00.0 110.00
25 2 Ela LošťákováEla Lošťáková
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 6 2.98 2.982.962.872.980.00.00.0 104.00
26 8 Amélie VlčkováAmélie Vlčková
ASK DěčínASK Děčín
08 23 2.94 2.942.792.812.940.00.00.0 97.00
27 8 Eliška PetrukováEliška Petruková
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
08 13 2.84 x2.842.522.840.00.00.0 81.00
28 6 Lucie EisnerováLucie Eisnerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 3 2.66 2.652.662.562.660.00.00.0 55.00
29 5 Klára DundrováKlára Dundrová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 32 2.51 2.51xx2.510.00.00.0 35.00
30 7 Karolína PetrbokováKarolína Petrboková
ASK DěčínASK Děčín
08 12 2.47 2.422.472.372.470.00.00.0 30.00
Celkem 30 závodníků
Trojboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1202
2 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK ŽatecAK Žatec 1126
3 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 0962
4= Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0936
4= Josef NovákJosef Novák 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0936
6 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0901
7 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0891
8 Ondřej ŠtejnarOndřej Štejnar 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0782
9 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0771
10 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0759
11 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0696
12 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 0686
13 Lukáš BeckLukáš Beck 09 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 0603
14 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0533
15 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 0500
16 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0425
17 Patrik KleinPatrik Klein 06 ASK DěčínASK Děčín 0367
18 Adam HlaváčekAdam Hlaváček 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0356
19 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 0272
Celkem 19 závodníků
Trojboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1619
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1598
3 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 1562
4 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1397
5 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 1384
6 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1349
7 Jana RublevskajaJana Rublevskaja 07 BěloruskoBělorusko 1191
8 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1145
9 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1087
10 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 1063
11 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1025
12 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1005
13 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0967
14 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0940
15 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 0792
16 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0765
17 Sára LošťákováSára Lošťáková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0721
18 Eliška PetrukováEliška Petruková 08 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0693
19 Ela LošťákováEla Lošťáková 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0661
20 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0558
21 Jana RublevskajaJana Rublevskaja 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0521
22 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0519
23 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 0516
24= Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0465
24= Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0465
26 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 0352
27 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0299
28 Karolína PetrbokováKarolína Petrboková 08 ASK DěčínASK Děčín 0086
Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most DNF
Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín DNF
Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most DNF
Celkem 31 závodníků