výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický mítink královského města - 6. ročník

Kadaň (18. 6. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 17:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.96
2 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.09
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.14
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 2 11.38
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.41
6 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 11.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 17:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 11.57
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 11.60
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.73
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 11.75
5 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 11.99
6 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 12.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 17:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.21
2 Jan TrefnýJan Trefný 02 NeregistrovanýNeregistrovaný 2 12.30
3 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 12.34
4 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 12.56
5 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 14.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.96
2 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.09
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.14
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 2 11.38
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.41
6 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 11.45
7 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 11.57
8 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 11.60
9 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.73
10 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 11.75
11 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 11.99
12 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 12.00
13 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.21
14 Jan TrefnýJan Trefný 02 NeregistrovanýNeregistrovaný 2 12.30
15 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 12.34
16 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 12.56
17 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 14.21

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 17:40) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.33
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 13.39
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 13.51
4 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 13.57
5 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 2 13.71
6 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 7 14.02
7 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 14.16
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 17:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 13.70
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.01
3 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 15.43
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.33
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 13.39
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 13.51
4 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 13.57
5 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 13.70
6 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 2 13.71
7 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.01
8 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 7 14.02
9 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 14.16
10 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 15.43