výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický mítink královského města - 6. ročník

Kadaň (18. 6. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 19:25) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 17.47
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.60
3 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 6 18.30
4 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.31
5 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 18.61
6 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 18.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 19:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 18.38
2 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 AK ŽatecAK Žatec 4 18.87
3 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 19.38
4 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 6 20.17
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 17.47
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.60
3 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 6 18.30
4 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.31
5 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 18.38
6 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 18.61
7 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 AK ŽatecAK Žatec 4 18.87
8 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 18.89
9 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 19.38
10 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 6 20.17

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 19:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.31
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 19.42
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 19.66
4 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 19.83
5 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 19.85
6 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 20.63
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 19:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 20.37
2 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.58
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 20.61
4 6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1 20.92
5 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 21.73
6 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 22.19
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 19:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.90
2 10 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 5 21.32
3 Kimberly Hana SullensKimberly Hana Sullens 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.47
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.31
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 19.42
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 19.66
4 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 19.83
5 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 19.85
6 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.90
7 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 20.37
8 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.58
9 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 20.61
10 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 20.63
11 6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1 20.92
12 10 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 5 21.32
13 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 21.73
14 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 22.19
15 Kimberly Hana SullensKimberly Hana Sullens 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.47