výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.KP družstev staršího žactva

Litomyšl (26. 5. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 12:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.82 9.00
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 17.93 8.00
3 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 18.16 7.00
4 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 18.20 6.00
5 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 18.29 5.00
6 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 5 18.40 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 12:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 18.77 2.00
2 58 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 19.35 1.00
3 28 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 19.82
4 30 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 20.23
5 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 22.81
Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 12:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 18.46 3.00
2 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 19.38
3 59 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 19.73
4 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 21.17
5 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 21.46
6 26 Jan JordánJan Jordán 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 21.65
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 26.5.2019 - 12:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 16.81 11.00
2 24 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 19.94
3 Lukáš LacoLukáš Laco 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 20.72
4 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 20.98
5 Robert KracíkRobert Kracík 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 21.28
6 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 21.98
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 26.5.2019 - 12:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 19.45
2 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 19.96
3 Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.59
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 16.81 11.00
2 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.82 9.00
3 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 17.93 8.00
4 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 18.16 7.00
5 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 18.20 6.00
6 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 18.29 5.00
7 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 5 18.40 4.00
8 60 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 18.46 3.00
9 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 18.77 2.00
10 58 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 19.35 1.00
11 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 19.38
12 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 19.45
13 59 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 19.73
14 28 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 19.82
15 24 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 19.94
16 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 19.96
17 30 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 20.23
18 Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.59
19 Lukáš LacoLukáš Laco 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 20.72
20 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 20.98
21 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 21.17
22 Robert KracíkRobert Kracík 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 21.28
23 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 21.46
24 26 Jan JordánJan Jordán 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 21.65
25 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 21.98
26 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 22.81
Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 12:15) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 19.03 11.00
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 19.32 9.00
3 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 20.00 7.00
4 53 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 20.21 5.00
5 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.28 2.50
6 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 20.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 12:15) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 19.99 8.00
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 20.11 6.00
3 57 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 20.22 4.00
4 54 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 20.28 2.50
5 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 20.44
6 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 20.52
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 12:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 20.42 1.00
2 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 20.98
3 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 21.25
4 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 21.29
5 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 21.69
6 Kateřina MotlováKateřina Motlová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 22.05
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 26.5.2019 - 12:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 21.26
2 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 21.36
3 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 21.53
4 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 21.76
5 Anna SobotováAnna Sobotová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 21.89
6 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 22.17
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 26.5.2019 - 12:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 21.51
2 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 21.58
3 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 21.69
4 94 Aneta FuksováAneta Fuksová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.74
5 Jitka JanatováJitka Janatová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 21.83
6 60 Natálie BednářováNatálie Bednářová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 22.85
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 26.5.2019 - 12:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 20.55
2 58 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 20.73
3 37 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 21.81
4 Terezie KrálováTerezie Králová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 22.28
5 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 22.60
Anna TepláAnna Teplá 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 26.5.2019 - 12:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.24
2 Tereza HochmanováTereza Hochmanová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 22.12
3 92 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 23.69
4 37 Johana ChyškováJohana Chyšková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 24.88
5 Anna FričováAnna Fričová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 26.99
38 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 26.5.2019 - 12:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 21.24
2 24 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 21.53
3 Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 22.74
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 19.03 11.00
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 19.32 9.00
3 30 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 19.99 8.00
4 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 20.00 7.00
5 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 20.11 6.00
6 53 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 20.21 5.00
7 57 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 20.22 4.00
8 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.28 2.50
8 54 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 20.28 2.50
10 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 20.42 1.00
11 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 20.44
12 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 20.52
13 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 20.55
14 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 20.68
15 58 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 20.73
16 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 20.98
17 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.24
17 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 21.24
19 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 21.25
20 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 21.26
21 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 21.29
22 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 21.36
23 Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 21.51
24 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 21.53
24 24 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 21.53
26 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 21.58
27 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 21.69
27 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 21.69
29 94 Aneta FuksováAneta Fuksová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.74
30 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 21.76
31 37 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 21.81
32 Jitka JanatováJitka Janatová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 21.83
33 Anna SobotováAnna Sobotová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 21.89
34 Kateřina MotlováKateřina Motlová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 22.05
35 Tereza HochmanováTereza Hochmanová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 22.12
36 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 22.17
37 Terezie KrálováTerezie Králová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 22.28
38 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 22.60
39 Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 22.74
40 60 Natálie BednářováNatálie Bednářová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 22.85
41 92 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 23.69
42 37 Johana ChyškováJohana Chyšková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 24.88
43 Anna FričováAnna Fričová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 26.99
Anna TepláAnna Teplá 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS
38 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DNS