výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP družstev přípravek

Litomyšl (19. 6. 2019)

60 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 19.6.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BurkoňRadek Burkoň 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.12 278.00
2 Václav HolekaVáclav Holeka 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.31 239.00
3 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 09.43 216.00
4 Jan KabrhelJan Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11 09.64 178.00
5 Adam AbrahamAdam Abraham 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.69 169.00
6 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.76 158.00
7 Jan FidlerJan Fidler 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.79 153.00
8 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 16 09.81 149.00
9 Petr ChvojkaPetr Chvojka 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 09.84 145.00
10 Oliver JonášOliver Jonáš 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10 09.89 137.00
11 Radek ŠtěpánRadek Štěpán 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 26 09.94 129.00
12 Kryštof RomerKryštof Romer 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 22 10.10 106.00
13 Jakub LudvíčekJakub Ludvíček 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 14 10.29 81.00
14 Daniel VečeřaDaniel Večeřa 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 27 10.38 71.00
15 Tomáš PavlišTomáš Pavliš 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 18 10.40 68.00
16= Václav SkipalaVáclav Skipala 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 23 10.49 59.00
16= Štěpán PravecŠtěpán Pravec 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 20 10.49 59.00
18 Vojtěch PavlišVojtěch Pavliš 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 17 10.59 48.00
19 Vojtěch BušinaVojtěch Bušina 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.67 41.00
20 Petr ŠrautPetr Šraut 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 25 10.68 40.00
21 Prokop VojáčekProkop Vojáček 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 28 10.73 36.00
22 Jan MarholdJan Marhold 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 15 10.84 27.00
23 Richard KopištěRichard Kopiště 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 12 10.98 17.00
24 Jan PokornýJan Pokorný 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 19 11.44 0.00
25 Patrick CoyagoPatrick Coyago 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.46 0.00
26 Josef SoukupJosef Soukup 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 24 11.47 0.00
27 Filip PražákFilip Pražák 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 21 11.94 0.00
28 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13 11.95 0.00
Celkem 28 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 19.6.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.45 456.00
2 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.62 417.00
3 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.63 415.00
4 Klaudie UrlichováKlaudie Urlichová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.77 384.00
5 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.79 380.00
6 Kamila ŠedováKamila Šedová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.88 361.00
7 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.94 348.00
8 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.98 340.00
9 Jolana BlažkováJolana Blažková 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 10.08 320.00
10 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.12 312.00
11 Sabina ProcházkováSabina Procházková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.14 308.00
12= Sarah BaranovičováSarah Baranovičová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 10.26 285.00
12= Daniela PříkaskáDaniela Příkaská 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.26 285.00
14 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.33 272.00
15 Kristýna KramaříkováKristýna Kramaříková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.43 254.00
16 Juliana SaksunováJuliana Saksunová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.48 245.00
17 Anna JetmarováAnna Jetmarová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.49 243.00
18 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10.50 242.00
19 Eliška FenglováEliška Fenglová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.66 214.00
20= Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10.72 204.00
20= Aneta SpoustováAneta Spoustová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 10.72 204.00
22 Veronika KusáVeronika Kusá 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.74 201.00
23 Markéta DuškováMarkéta Dušková 09 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 10.77 196.00
24 Sofie NovotnáSofie Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 10.83 187.00
25 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 10.91 174.00
26 Anna SaláškováAnna Salášková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11.02 158.00
27 Sofie PoppováSofie Poppová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11.06 152.00
28= Nikola MarholdováNikola Marholdová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11.08 150.00
28= Vanesa CajthamlováVanesa Cajthamlová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 11.08 150.00
30 Šárka HavranováŠárka Havranová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.44 103.00
31 Nela HrnčířováNela Hrnčířová 09 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11.45 101.00
32 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.80 64.00
33 Krystýna HoláskováKrystýna Holásková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.41 17.00
34 Anna DejdarováAnna Dejdarová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12.43 16.00
35 Lenka NovákováLenka Nováková 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 13.91 0.00
Celkem 35 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 19.6.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan FidlerJan Fidler 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:01.74 483.00
2= Patrick CoyagoPatrick Coyago 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:03.43 459.00
2= Radek BurkoňRadek Burkoň 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:03.43 459.00
4 Václav HolekaVáclav Holeka 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:04.33 447.00
5 Tomáš PavlišTomáš Pavliš 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2:04.90 439.00
6 Vojtěch PavlišVojtěch Pavliš 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2:08.38 392.00
7 Jan MarholdJan Marhold 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:09.11 383.00
8 Jan KabrhelJan Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:09.82 374.00
9 Prokop VojáčekProkop Vojáček 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:12.37 342.00
10 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:13.28 331.00
11 Petr ChvojkaPetr Chvojka 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:14.21 320.00
12 Radek ŠtěpánRadek Štěpán 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:15.72 302.00
13 Oliver JonášOliver Jonáš 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:16.23 296.00
14 Adam AbrahamAdam Abraham 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:16.85 289.00
15 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:18.25 274.00
16 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:19.44 261.00
17 Daniel VečeřaDaniel Večeřa 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:19.45 260.00
18 Štěpán PravecŠtěpán Pravec 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:19.73 257.00
19 Richard KopištěRichard Kopiště 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2:23.50 219.00
20 Kryštof RomerKryštof Romer 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:23.60 218.00
21 Vojtěch BušinaVojtěch Bušina 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:28.88 168.00
22 Petr ŠrautPetr Šraut 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:28.97 167.00
23 Václav SkipalaVáclav Skipala 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:31.08 149.00
24 Jan PokornýJan Pokorný 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:33.93 127.00
25 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:36.93 105.00
26 Jakub LudvíčekJakub Ludvíček 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:38.05 97.00
27 Josef SoukupJosef Soukup 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:38.72 92.00
28 Filip PražákFilip Pražák 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:44.50 58.00
Celkem 28 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 19.6.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:11.91 348.00
2 Kamila ŠedováKamila Šedová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:14.96 311.00
3 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:17.87 278.00
4 Klaudie UrlichováKlaudie Urlichová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:19.57 259.00
5 Daniela PříkaskáDaniela Příkaská 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:20.43 250.00
6 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:20.51 249.00
7 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:20.72 247.00
8 Jolana BlažkováJolana Blažková 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2:21.24 242.00
9 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:22.83 225.00
10 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:23.50 219.00
11 Kristýna KramaříkováKristýna Kramaříková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:23.51 218.00
12 Sofie NovotnáSofie Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:23.90 215.00
13 Markéta DuškováMarkéta Dušková 09 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:24.09 213.00
14 Sabina ProcházkováSabina Procházková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:24.74 206.00
15 Veronika KusáVeronika Kusá 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:26.74 188.00
16 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:29.76 161.00
17 Eliška FenglováEliška Fenglová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:30.65 153.00
18 Vanesa CajthamlováVanesa Cajthamlová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2:32.99 134.00
19 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:35.37 116.00
20 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:35.46 115.00
21 Juliana SaksunováJuliana Saksunová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:37.93 98.00
22 Sarah BaranovičováSarah Baranovičová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:38.24 96.00
23 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:38.86 91.00
24 Sofie PoppováSofie Poppová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:39.37 88.00
25= Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:40.16 83.00
25= Nikola MarholdováNikola Marholdová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:40.16 83.00
27 Anna SaláškováAnna Salášková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:43.03 66.00
28 Anna DejdarováAnna Dejdarová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:43.09 65.00
29 Aneta SpoustováAneta Spoustová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:43.96 61.00
30 Nela HrnčířováNela Hrnčířová 09 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:44.04 60.00
31 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:46.22 49.00
32 Anna JetmarováAnna Jetmarová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:50.14 31.00
33 Šárka HavranováŠárka Havranová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:57.88 7.00
34 Krystýna HoláskováKrystýna Holásková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3:04.75 0.00
35 Lenka NovákováLenka Nováková 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3:05.99 0.00
Celkem 35 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 19.6.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav HolekaVáclav Holeka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4.19 0.0 237.00
2 Jan FidlerJan Fidler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3.75 0.0 167.00
3 Tomáš MedunaTomáš Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 3.70 0.0 159.00
4 Radim ČápRadim Čáp
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 3.66 0.0 153.00
5 Petr ChvojkaPetr Chvojka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 3.52 0.0 133.00
6 Jan KabrhelJan Kabrhel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.51 0.0 132.00
7 Oliver JonášOliver Jonáš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.47 0.0 126.00
8 Adam AbrahamAdam Abraham
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 3.44 0.0 122.00
9 Radek BurkoňRadek Burkoň
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3.37 0.0 112.00
10 Radek ŠtěpánRadek Štěpán
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3.36 0.0 111.00
11 Kryštof RomerKryštof Romer
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.33 0.0 107.00
12 Václav SkipalaVáclav Skipala
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 3.32 0.0 106.00
13 Jakub HorákJakub Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 3.26 0.0 98.00
14 Tomáš PavlišTomáš Pavliš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
08 3.25 0.0 96.00
15= Jan MarholdJan Marhold
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 3.19 0.0 89.00
15= Vojtěch BušinaVojtěch Bušina
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3.19 0.0 89.00
17 Štěpán PravecŠtěpán Pravec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.08 0.0 75.00
18 Prokop VojáčekProkop Vojáček
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 3.00 0.0 66.00
19 Jakub LudvíčekJakub Ludvíček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 2.97 0.0 62.00
20 Jan PokornýJan Pokorný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 2.92 0.0 57.00
21 Richard KopištěRichard Kopiště
AK SlatiňanyAK Slatiňany
10 2.87 0.0 51.00
22 Petr ŠrautPetr Šraut
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 2.81 0.0 45.00
23 Vojtěch PavlišVojtěch Pavliš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 2.79 0.0 43.00
24 Daniel VečeřaDaniel Večeřa
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 2.56 0.0 21.00
25 Patrick CoyagoPatrick Coyago
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 2.49 0.0 16.00
Jáchym KořínekJáchym Kořínek
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 NM 0.0 0.00
Josef SoukupJosef Soukup
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 NM 0.0 0.00
Filip PražákFilip Pražák
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 NM 0.0 0.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 19.6.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4.02 0.0 312.00
2 Sabina ProcházkováSabina Procházková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 3.76 0.0 254.00
3 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3.64 0.0 229.00
4= Natálie SoukupováNatálie Soukupová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 3.53 0.0 206.00
4= Magdaléna KutováMagdaléna Kutová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.53 0.0 206.00
6 Kristýna KramaříkováKristýna Kramaříková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 3.51 0.0 202.00
7= Klaudie UrlichováKlaudie Urlichová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 3.45 0.0 190.00
7= Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 3.45 0.0 190.00
9 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3.44 0.0 188.00
10= Jolana BlažkováJolana Blažková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
10 3.29 0.0 159.00
10= Eliška FenglováEliška Fenglová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 3.29 0.0 159.00
12 Veronika KusáVeronika Kusá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3.27 0.0 155.00
13 Sarah BaranovičováSarah Baranovičová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 3.24 0.0 150.00
14 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 3.23 0.0 148.00
15= Gabriela KalánkováGabriela Kalánková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 3.14 0.0 131.00
15= Daniela PříkaskáDaniela Příkaská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3.14 0.0 131.00
17 Kamila ŠedováKamila Šedová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 3.06 0.0 117.00
18 Anna JetmarováAnna Jetmarová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.05 0.0 116.00
19 Sofie NovotnáSofie Novotná
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 3.04 0.0 114.00
20 Juliana SaksunováJuliana Saksunová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.01 0.0 109.00
21 Dorota MachováDorota Machová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 2.99 0.0 105.00
22 Aneta SpoustováAneta Spoustová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 2.96 0.0 100.00
23 Vanesa CajthamlováVanesa Cajthamlová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
09 2.82 0.0 78.00
24 Anna SaláškováAnna Salášková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 2.78 0.0 72.00
25 Tereza ŠvecováTereza Švecová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 2.77 0.0 70.00
26 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 2.76 0.0 69.00
27 Markéta DuškováMarkéta Dušková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
09 2.72 0.0 63.00
28 Šárka HavranováŠárka Havranová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 2.70 0.0 60.00
29 Sofie PoppováSofie Poppová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 2.66 0.0 55.00
30 Nela HrnčířováNela Hrnčířová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
09 2.64 0.0 52.00
31 Nikola MarholdováNikola Marholdová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 2.63 0.0 50.00
32 Krystýna HoláskováKrystýna Holásková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 2.50 0.0 34.00
33 Anna DejdarováAnna Dejdarová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 2.34 0.0 16.00
Ema KořínkováEma Kořínková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 NM 0.0 0.00
Lenka NovákováLenka Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 NM 0.0 0.00
Celkem 35 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 19.6.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KabrhelJan Kabrhel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 42.51 0.0 245.00
2 Jan FidlerJan Fidler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 36.84 0.0 198.00
3 Jan MarholdJan Marhold
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 36.00 0.0 191.00
4 Václav HolekaVáclav Holeka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 35.39 0.0 187.00
5 Radek BurkoňRadek Burkoň
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 32.55 0.0 164.00
6 Jakub HorákJakub Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 32.25 0.0 161.00
7 Jakub LudvíčekJakub Ludvíček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 31.58 0.0 156.00
8 Kryštof RomerKryštof Romer
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 31.15 0.0 152.00
9 Tomáš PavlišTomáš Pavliš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
08 31.09 0.0 152.00
10 Václav SkipalaVáclav Skipala
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 28.08 0.0 128.00
11 Radim ČápRadim Čáp
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 27.79 0.0 126.00
12 Tomáš MedunaTomáš Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 27.60 0.0 124.00
13 Petr ChvojkaPetr Chvojka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 27.39 0.0 123.00
14 Radek ŠtěpánRadek Štěpán
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 27.20 0.0 121.00
15 Adam AbrahamAdam Abraham
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 25.87 0.0 111.00
16 Oliver JonášOliver Jonáš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 25.68 0.0 110.00
17 Štěpán PravecŠtěpán Pravec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 25.31 0.0 107.00
18 Daniel VečeřaDaniel Večeřa
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 25.26 0.0 106.00
19 Vojtěch PavlišVojtěch Pavliš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 24.36 0.0 99.00
20 Filip PražákFilip Pražák
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 23.58 0.0 93.00
21= Petr ŠrautPetr Šraut
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 23.21 0.0 91.00
21= Patrick CoyagoPatrick Coyago
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 23.21 0.0 91.00
23 Vojtěch BušinaVojtěch Bušina
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 21.49 0.0 78.00
24 Jan PokornýJan Pokorný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 21.34 0.0 77.00
25 Richard KopištěRichard Kopiště
AK SlatiňanyAK Slatiňany
10 21.00 0.0 74.00
26 Josef SoukupJosef Soukup
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 18.03 0.0 52.00
27 Prokop VojáčekProkop Vojáček
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 16.62 0.0 42.00
28 Jáchym KořínekJáchym Kořínek
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 09.31 0.0 0.00
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 19.6.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 34.74 0.0 292.00
2 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 28.10 0.0 213.00
3 Nela HrnčířováNela Hrnčířová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
09 26.66 0.0 197.00
4 Klaudie UrlichováKlaudie Urlichová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 26.28 0.0 192.00
5 Kristýna KramaříkováKristýna Kramaříková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 25.70 0.0 186.00
6 Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 24.71 0.0 174.00
7 Veronika KusáVeronika Kusá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 24.52 0.0 172.00
8 Anna JetmarováAnna Jetmarová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 23.85 0.0 164.00
9 Aneta SpoustováAneta Spoustová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 23.65 0.0 162.00
10 Daniela PříkaskáDaniela Příkaská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 21.93 0.0 143.00
11 Sarah BaranovičováSarah Baranovičová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 21.46 0.0 137.00
12 Natálie SoukupováNatálie Soukupová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 21.33 0.0 136.00
13 Juliana SaksunováJuliana Saksunová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 21.32 0.0 136.00
14 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 20.96 0.0 132.00
15 Vanesa CajthamlováVanesa Cajthamlová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
09 20.80 0.0 130.00
16 Ema KořínkováEma Kořínková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 20.54 0.0 127.00
17 Krystýna HoláskováKrystýna Holásková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 19.90 0.0 120.00
18 Sofie NovotnáSofie Novotná
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 19.79 0.0 119.00
19 Jolana BlažkováJolana Blažková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
10 19.65 0.0 117.00
20 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 18.87 0.0 109.00
21 Dorota MachováDorota Machová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 18.24 0.0 102.00
22 Kamila ŠedováKamila Šedová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 17.25 0.0 91.00
23 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 17.03 0.0 88.00
24 Sabina ProcházkováSabina Procházková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 16.22 0.0 80.00
25 Sofie PoppováSofie Poppová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 15.91 0.0 76.00
26 Eliška FenglováEliška Fenglová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 15.45 0.0 72.00
27 Šárka HavranováŠárka Havranová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 13.83 0.0 55.00
28 Anna DejdarováAnna Dejdarová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 13.62 0.0 53.00
29 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 13.37 0.0 50.00
30 Markéta DuškováMarkéta Dušková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
09 12.81 0.0 44.00
31 Nikola MarholdováNikola Marholdová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 12.70 0.0 43.00
32 Tereza ŠvecováTereza Švecová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 11.32 0.0 29.00
33 Anna SaláškováAnna Salášková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 08.41 0.0 3.00
34 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 08.21 0.0 1.00
35 Lenka NovákováLenka Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 03.23 0.0 0.00
Celkem 35 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Václav HolekaVáclav Holeka 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1110
2 Radek BurkoňRadek Burkoň 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1013
3 Jan FidlerJan Fidler 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1001
4 Jan KabrhelJan Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0929
5 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0826
6 Tomáš PavlišTomáš Pavliš 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0755
7 Petr ChvojkaPetr Chvojka 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0721
8 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0706
9 Adam AbrahamAdam Abraham 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0691
10 Jan MarholdJan Marhold 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0690
11 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0678
12 Oliver JonášOliver Jonáš 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0669
13 Radek ŠtěpánRadek Štěpán 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0663
14 Kryštof RomerKryštof Romer 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0583
15 Vojtěch PavlišVojtěch Pavliš 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0582
16 Patrick CoyagoPatrick Coyago 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0566
17 Štěpán PravecŠtěpán Pravec 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0498
18 Prokop VojáčekProkop Vojáček 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0486
19 Daniel VečeřaDaniel Večeřa 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0458
20 Václav SkipalaVáclav Skipala 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0442
21 Jakub LudvíčekJakub Ludvíček 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0396
22 Vojtěch BušinaVojtěch Bušina 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0376
23 Richard KopištěRichard Kopiště 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0361
24 Petr ŠrautPetr Šraut 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0343
25 Jan PokornýJan Pokorný 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0261
26 Filip PražákFilip Pražák 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0151
27 Josef SoukupJosef Soukup 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0144
28 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0105
Celkem 28 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1290
2 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1162
3 Klaudie UrlichováKlaudie Urlichová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1025
4 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0997
5 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0944
6 Kamila ŠedováKamila Šedová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0880
7 Kristýna KramaříkováKristýna Kramaříková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0860
8 Sabina ProcházkováSabina Procházková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0848
9 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0845
10 Jolana BlažkováJolana Blažková 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0838
11 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0834
12 Daniela PříkaskáDaniela Příkaská 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0809
13 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0765
14 Veronika KusáVeronika Kusá 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0716
15 Sarah BaranovičováSarah Baranovičová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0668
16 Sofie NovotnáSofie Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0635
17 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0616
18 Eliška FenglováEliška Fenglová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0598
19 Juliana SaksunováJuliana Saksunová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0588
20 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0586
21 Anna JetmarováAnna Jetmarová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0554
22 Aneta SpoustováAneta Spoustová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0527
23 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0526
24 Markéta DuškováMarkéta Dušková 09 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0516
25 Vanesa CajthamlováVanesa Cajthamlová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0492
26 Nela HrnčířováNela Hrnčířová 09 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0410
27 Sofie PoppováSofie Poppová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0371
28 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0364
29 Nikola MarholdováNikola Marholdová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0326
30 Anna SaláškováAnna Salášková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0299
31 Šárka HavranováŠárka Havranová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0225
32 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0183
33 Krystýna HoláskováKrystýna Holásková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0171
34 Anna DejdarováAnna Dejdarová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0150
35 Lenka NovákováLenka Nováková 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0000
Celkem 35 závodníků