Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní mítink VC Litomyšle

Litomyšl (3. 8. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.8.2019 - 14:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 325 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 06.97 893.00
2 145 Valentin DiravkaValentin Diravka 93 UkrajinaUkrajina 5 07.04 868.00
3 366 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.20 813.00
4 365 Dan KováčDan Kováč 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.25 796.00
5 336 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.25 796.00
141 Michal JakóbczykMichal Jakóbczyk 95 PolskoPolsko 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 3.8.2019 - 14:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 335 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.49 716.00
2 322 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 07.54 700.00
3= 147 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.63 671.00
3= 345 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 07.63 671.00
5 172 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 07.64 668.00
6 320 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.02 554.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 3.8.2019 - 14:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.14 833.00
2 379 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 07.65 665.00
3 355 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.66 662.00
4 146 Andrii TytskyiAndrii Tytskyi 77 UkrajinaUkrajina 4 07.87 598.00
5 381 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.16 514.00
6 195 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.16 514.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 3.8.2019 - 14:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 07.34 765.00
2 371 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 07.93 580.00
3 381 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.16 514.00
4 341 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.47 431.00
144 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 325 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 06.97 893.00
2 145 Valentin DiravkaValentin Diravka 93 UkrajinaUkrajina 5 07.04 868.00
3 185 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.14 833.00
4 366 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.20 813.00
5 365 Dan KováčDan Kováč 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.25 796.00
5 336 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.25 796.00
7 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 07.34 765.00
8 335 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.49 716.00
9 322 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 07.54 700.00
10 147 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.63 671.00
10 345 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 07.63 671.00
12 172 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 07.64 668.00
13 379 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 07.65 665.00
14 355 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.66 662.00
15 146 Andrii TytskyiAndrii Tytskyi 77 UkrajinaUkrajina 4 07.87 598.00
16 371 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 07.93 580.00
17 320 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.02 554.00
18 381 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.16 514.00
18 195 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.16 514.00
18 381 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.16 514.00
21 341 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.47 431.00
141 Michal JakóbczykMichal Jakóbczyk 95 PolskoPolsko 4 DNS
144 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 6 DNS

60 m - Žáci

(so, 3.8.2019 - 13:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 333 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.56
2 346 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.43
3 199 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.57
4 144 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 10.47
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 3.8.2019 - 14:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 198 Magdalena ZajacMagdalena Zajac 02 Polsko2Polsko2 5 07.96 860.00
2 142 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.01 845.00
3 389 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.19 791.00
4 332 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Grafikoteam z.s.Grafikoteam z.s. 6 08.24 776.00
5 358 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.42 723.00
140 Marta OrlowskaMarta Orlowska 93 PolskoPolsko 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 3.8.2019 - 14:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 326 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 08.08 824.00
2 361 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.12 812.00
3 391 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.14 806.00
4 360 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.32 752.00
5 356 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.42 723.00
6 357 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.80 618.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 3.8.2019 - 14:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 196 Zofia BreczewskaZofia Breczewska 04 Polsko2Polsko2 3 08.28 764.00
2 383 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.33 749.00
3 380 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.53 692.00
4 348 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.68 651.00
5 197 Anna MasajadaAnna Masajada 03 Polsko2Polsko2 2 08.68 651.00
6 386 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.01 564.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 3.8.2019 - 14:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 347 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.36 741.00
2 359 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.69 648.00
3 182 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.72 640.00
4 188 Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 08.90 592.00
5 382 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.91 589.00
6 327 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 09.04 556.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 3.8.2019 - 14:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 08.79 621.00
2 383 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.79 621.00
3 148 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.04 556.00
190 Nela KomínkováNela Komínková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 198 Magdalena ZajacMagdalena Zajac 02 Polsko2Polsko2 5 07.96 860.00
2 142 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.01 845.00
3 326 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 08.08 824.00
4 361 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.12 812.00
5 391 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.14 806.00
6 389 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.19 791.00
7 332 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Grafikoteam z.s.Grafikoteam z.s. 6 08.24 776.00
8 196 Zofia BreczewskaZofia Breczewska 04 Polsko2Polsko2 3 08.28 764.00
9 360 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.32 752.00
10 383 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.33 749.00
11 347 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.36 741.00
12 358 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.42 723.00
12 356 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.42 723.00
14 380 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.53 692.00
15 348 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.68 651.00
15 197 Anna MasajadaAnna Masajada 03 Polsko2Polsko2 2 08.68 651.00
17 359 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.69 648.00
18 182 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.72 640.00
19 189 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 08.79 621.00
19 383 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.79 621.00
21 357 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.80 618.00
22 188 Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 08.90 592.00
23 382 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.91 589.00
24 386 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.01 564.00
25 327 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 09.04 556.00
25 148 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.04 556.00
140 Marta OrlowskaMarta Orlowska 93 PolskoPolsko 3 DNS
190 Nela KomínkováNela Komínková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 DNS

60 m - Žákyně

(so, 3.8.2019 - 13:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 194 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.50
2 193 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.69
3 334 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.03
4 190 Nela KomínkováNela Komínková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 09.22
5 324 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.65
6 344 Nela ŠkeříkováNela Škeříková 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.69
7 349 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.75
Celkem 7 závodníků