výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní mítink VC Litomyšle

Litomyšl (3. 8. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.8.2019 - 14:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.92 891.00
2 365 Dan KováčDan Kováč 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.16 867.00
3 141 Michal JakóbczykMichal Jakóbczyk 95 PolskoPolsko 4 22.16 867.00
4 145 Valentin DiravkaValentin Diravka 93 UkrajinaUkrajina 2 22.70 814.00
5 336 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 23.13 773.00
6 366 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 24.01 692.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 3.8.2019 - 14:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 322 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 23.88 704.00
2 335 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 24.38 659.00
3 345 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 24.49 650.00
4 172 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 25.26 584.00
5 320 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 25.48 566.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 3.8.2019 - 14:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 379 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 25.13 595.00
2 355 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.49 565.00
3 195 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 25.89 533.00
4 371 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 26.02 523.00
5 381 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 26.10 516.00
341 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.92 891.00
2 365 Dan KováčDan Kováč 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.16 867.00
2 141 Michal JakóbczykMichal Jakóbczyk 95 PolskoPolsko 4 22.16 867.00
4 145 Valentin DiravkaValentin Diravka 93 UkrajinaUkrajina 2 22.70 814.00
5 336 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 23.13 773.00
6 322 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 23.88 704.00
7 366 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 24.01 692.00
8 335 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 24.38 659.00
9 345 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 24.49 650.00
10 379 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 25.13 595.00
11 172 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 25.26 584.00
12 320 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 25.48 566.00
13 355 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.49 565.00
14 195 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 25.89 533.00
15 371 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 26.02 523.00
16 381 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 26.10 516.00
341 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 3.8.2019 - 14:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 140 Marta OrlowskaMarta Orlowska 93 PolskoPolsko 3 25.38 852.00
2 198 Magdalena ZajacMagdalena Zajac 02 Polsko2Polsko2 1 25.40 850.00
3 142 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 26.11 788.00
4 358 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 26.75 733.00
5 389 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.89 721.00
6 332 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Grafikoteam z.s.Grafikoteam z.s. 4 27.04 708.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 3.8.2019 - 14:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 391 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 26.54 751.00
2 360 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 27.04 708.00
3 326 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 27.41 678.00
4 356 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 27.51 670.00
5 361 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.74 651.00
6 357 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 28.94 559.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 3.8.2019 - 14:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 196 Zofia BreczewskaZofia Breczewska 04 Polsko2Polsko2 1 27.54 668.00
2 383 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 27.63 660.00
3 380 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 28.54 589.00
4 197 Anna MasajadaAnna Masajada 03 Polsko2Polsko2 5 28.95 558.00
5 348 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 29.12 545.00
6 386 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 30.38 456.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 3.8.2019 - 14:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 347 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 28.12 621.00
2 182 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 28.98 556.00
3 359 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 29.20 539.00
4 188 Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 30.08 477.00
5 327 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 30.38 456.00
6 382 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 31.24 399.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 3.8.2019 - 14:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 383 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 28.76 572.00
2 189 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 30.48 449.00
3 148 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 30.70 434.00
190 Nela KomínkováNela Komínková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 140 Marta OrlowskaMarta Orlowska 93 PolskoPolsko 3 25.38 852.00
2 198 Magdalena ZajacMagdalena Zajac 02 Polsko2Polsko2 1 25.40 850.00
3 142 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 26.11 788.00
4 391 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 26.54 751.00
5 358 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 26.75 733.00
6 389 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.89 721.00
7 332 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Grafikoteam z.s.Grafikoteam z.s. 4 27.04 708.00
7 360 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 27.04 708.00
9 326 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 27.41 678.00
10 356 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 27.51 670.00
11 196 Zofia BreczewskaZofia Breczewska 04 Polsko2Polsko2 1 27.54 668.00
12 383 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 27.63 660.00
13 361 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.74 651.00
14 347 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 28.12 621.00
15 380 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 28.54 589.00
16 383 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 28.76 572.00
17 357 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 28.94 559.00
18 197 Anna MasajadaAnna Masajada 03 Polsko2Polsko2 5 28.95 558.00
19 182 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 28.98 556.00
20 348 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 29.12 545.00
21 359 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 29.20 539.00
22 188 Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 30.08 477.00
23 386 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 30.38 456.00
23 327 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 30.38 456.00
25 189 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 30.48 449.00
26 148 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 30.70 434.00
27 382 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 31.24 399.00
190 Nela KomínkováNela Komínková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 DNS