Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Karlovy Vary (8. 5. 2019)
100 m - Junioři (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.26 7.00
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.27 5.00
3 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.74 4.00
100 m - Dorostenci (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.30 11.00
2 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.43 9.00
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.45 8.00
100 m - Dorostenci (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.79 4.00
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.90 3.00
3 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.98 2.00
100 m - Juniorky (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.32 4.00
2 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.49 3.00
3 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 14.00 2.00
100 m - Juniorky (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.13 11.00
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.74 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.86 8.00
100 m - Dorostenky (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.45 11.00
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.70 9.00
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.89 8.00
100 m - Dorostenky (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 13.63 4.00
2 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.70 3.00
3 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.86 2.00
400 m - Junioři (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.43 7.00
2 Matěj ChrástkaMatěj Chrástka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.75 5.00
3 5 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.14 4.00
800 m - Junioři (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:02.32 7.00
2 5 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:09.05 5.00
3 3 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:10.78 4.00
800 m - Dorostenci (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 9 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:58.96 11.00
2 10 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:02.74 9.00
3 14 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:02.96 8.00
800 m - Juniorky (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 23 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:21.71 11.00
2 29 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:22.35 9.00
3 22 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:22.36 8.00
800 m - Dorostenky (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 34 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:24.55 11.00
2 35 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:27.59 9.00
3 38 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:29.39 8.00
3000 m - Junioři (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 3 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:36.87 7.00
3 7 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09:37.59 5.00
3000 m - Dorostenci (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 16 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:38.08 11.00
2 10 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:59.93 9.00
3 13 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:03.88 8.00
3000 m - Juniorky (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 22 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11:36.49 11.00
2 20 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11:43.88 9.00
3 21 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:29.14 8.00
3000 m - Dorostenky (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 27 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:39.84 11.00
2 26 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:45.07 9.00
3 23 Natálie VölflováNatálie Völflová 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 11:59.81 8.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 14.50 11.00
2 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.65 9.00
3 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.08 8.00
4 x 100 m - Junioři (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
4 x 100 m - Dorostenci (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pokorný, Vojta, Kubec, Jošt Pokorný, Vojta, Kubec, Jošt TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 48.27 11.00
2 Drmela, Neděla, Vostatek, Soukup Drmela, Neděla, Vostatek, Soukup TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.42 9.00
3 Bednář, Bína, Kehart, Všetička Bednář, Bína, Kehart, Všetička TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 48.47 8.00