Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Karlovy Vary (8. 5. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Jurečka, Hynek 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28,00
2 Markofová, Eliška 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 27,00
3 Bauer, Adam 02 ŠAK Chodov, z. s. 26,00
4 Ledvinová, Lucie 03 Atletika Klatovy 26,00
5 Žohová, Kateřina 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 25,00
6 Koutná, Kristýna 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 24,00
7 Suchá, Linda 01 AK ŠKODA Plzeň 24,00
8 Burianová, Kateřina 03 AK ŠKODA Plzeň 24,00
9 Hettlerová, Linda 01 AK ŠKODA Plzeň 22,00
10 Sobotková, Klára 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22,00
11 Špác, Marek 03 AK ŠKODA Plzeň 21,00
12 Termer, David 02 AK ŠKODA Plzeň 21,00
13 Sládková, Veronika 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20,33
14 Pokorný, Štěpán 02 TJ VS Tábor, z. s. 20,00
15 Šantrůčková, Michaela 03 TJ Sušice, z.s. 20,00
16 Kršová, Tereza 01 TJ VS Tábor, z. s. 19,00
17 Machalcová, Kateřina 00 SC Start Karlovy Vary 19,00
18 Všetičková, Kamila 00 SC Start Karlovy Vary 18,00
19 Marvan, Marek 02 TJ VS Tábor, z. s. 18,00
20 Sýkorová, Viktorie 03 AK ŠKODA Plzeň 18,00
21 Jodl, David 03 T. J. Sokol České Budějovice 17,50
22 Kornová, Kateřina 03 TJ Sušice, z.s. 17,00
23 Bouzková, Barbora 03 AK ŠKODA Plzeň 16,33
24 Vrba, Vojtěch 03 AK ŠKODA Plzeň 16,00
25 Gloza, Ondřej 02 T. J. Sokol České Budějovice 16,00
26 Sedlecká, Kristýna 01 SC Start Karlovy Vary 16,00
27 Petrikovič, Lukáš 02 SKP Union Cheb - z.s. 16,00
28 Maršálková, Eliška 01 AK ŠKODA Plzeň 15,00
29 Lukášová, Tereza 00 AC Domažlice, z. s. 15,00
30 Hulínská, Klára 00 T. J. Sokol České Budějovice 15,00
31 Ulč, Martin 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15,00
32 Burešová, Lenka 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15,00
33 Ptáčníková, Adéla 03 AK ŠKODA Plzeň 14,33
34 Brabcová, Aneta 03 AK ŠKODA Plzeň 14,00
35 Bílek, Jan 01 AK ŠKODA Plzeň 14,00
36 Michálek, Tomáš 00 AK ŠKODA Plzeň 14,00
37 Vaidiš, Daniel 02 SKP Union Cheb - z.s. 14,00
38 Lukeš, Ondřej 02 AK ŠKODA Plzeň 13,00
39 Gysel, Dominik 02 TJ VS Tábor, z. s. 13,00
40 Jedličková, Adéla 01 T. J. Sokol České Budějovice 13,00
41 Cabadaj, Jan 02 TJ VS Tábor, z. s. 13,00
42 Hašek, David 02 T. J. Sokol České Budějovice 13,00
43 Fürstová, Daniela 03 TJ Baník Stříbro, spolek 13,00
44 Hrušková, Denisa 03 TJ Baník Stříbro, spolek 13,00
45 Dolejšová, Štěpánka 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12,00
46 Langmaier, Mathias 03 SKP Union Cheb - z.s. 12,00
47 Polívková, Linda 00 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12,00
48 Trnka, Jan 01 AK ŠKODA Plzeň 12,00
49 Procházka, Jan 01 AK ŠKODA Plzeň 11,00
50 Schejbalová, Tereza 00 AK ŠKODA Plzeň 11,00
51 Papežová, Eliška 00 AC Domažlice, z. s. 11,00
52 Nikodemová, Nela 01 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
53 Řehula, Šimon 02 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
54 Fara, Ladislav 03 AK ŠKODA Plzeň 11,00
55 Dřevikovský, Tomáš 03 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
56 Brejška, Ivan 03 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
57 Vimmerová, Nikola 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11,00
58 Matoušková, Tereza 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11,00
59 Kotalíková, Julie 02 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
60 Maydlová, Veronika 02 SKP Union Cheb - z.s. 11,00
61 Sedláčková, Kateřina 02 AK ŠKODA Plzeň 11,00
62 Sičaková, Petra 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11,00
63 Kučerová, Eliška 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11,00
64 Krizan, Jan 02 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
65 Tvrzová, Gabriela 02 T. J. Sokol České Budějovice 10,50
66 Jaššo, Slavomír 00 AK ŠKODA Plzeň 10,00
67 Rež, Jakub 01 AK ŠKODA Plzeň 10,00
68 Bárková, Viola 03 AK ŠKODA Plzeň 10,00
69 Kundrát, Jan 03 ŠAK Chodov, z. s. 9,50
70 Růžičková, Barbora 02 TJ VS Tábor, z. s. 9,00
71 Jedličková, Patricie 02 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
72 Strusková, Kateřina 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 9,00
73 Kofroň, Radek 02 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
74 Vojta, Ondřej 02 TJ VS Tábor, z. s. 9,00
75 Matulka, Adam 01 AK ŠKODA Plzeň 9,00
76 Křenková, Kateřina 01 AC Domažlice, z. s. 9,00
77 Balíková, Andrea 00 AC Domažlice, z. s. 9,00
78 Holoubek, Filip 02 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
79 Davidík, Jakub 02 AK ŠKODA Plzeň 9,00
80 Svědínek, Lukáš 02 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
81 Kovářová, Lucie 01 SC Start Karlovy Vary 9,00
82 Piknerová, Zuzana 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9,00
83 Rychlíková, Anna 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9,00
84 Ubryová, Linda 05 SKP Union Cheb - z.s. 9,00
85 Svoboda, Dominik 03 ŠAK Chodov, z. s. 8,50
86 Smutná, Karolína 03 AK ŠKODA Plzeň 8,00
87 Hesová, Barbora 03 TJ VS Tábor, z. s. 8,00
88 Kořínková, Barbora 03 Atletika Klatovy 8,00
89 Šebestová, Monika 03 SKP Union Cheb - z.s. 8,00
90 Völflová, Natálie 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 8,00
91 Moravcová, Lenka 01 TJ VS Tábor, z. s. 8,00
92 Bulková, Jana 01 SC Start Karlovy Vary 8,00
93 Buřičová, Pavla 01 TJ VS Tábor, z. s. 8,00
94 Kratochvíl, Tomáš 02 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
95 Šebo, Jan 02 SKP Union Cheb - z.s. 8,00
96 Kopecká, Monika 00 TJ VS Tábor, z. s. 8,00
97 Sýkorová, Eliška 01 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
98 Kelemenová, Anita 00 AC Domažlice, z. s. 8,00
99 Šantínová, Denisa 00 AK ŠKODA Plzeň 8,00
100 Volf, Lukáš 02 ŠAK Chodov, z. s. 8,00
101 Nosková, Eliška 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8,00
102 Uhlová, Kateřina 02 SKP Union Cheb - z.s. 8,00
103 Neděla, Kryštof 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8,00
104 Kučera, Petr 03 AK ŠKODA Plzeň 8,00
105 Klečka, Tomáš 03 AK ŠKODA Plzeň 8,00
106 Pergler, Jan 03 TJ Baník Stříbro, spolek 7,00
107 Kotrba, Vít 03 TJ VS Tábor, z. s. 7,00
108 Sladký, Ondřej 03 ŠAK Chodov, z. s. 7,00
109 Špale, David 03 AK ŠKODA Plzeň 7,00
110 Havlová, Veronika 02 AK ŠKODA Plzeň 7,00
111 Kratochvílová, Tereza 02 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
112 Jaroušek, Jiří Daniel 01 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
113 Bělohlavová, Adéla 01 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
114 Syvulych, Olha 00 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
115 Graf, Stefanie 00 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
116 Němejc, Tomáš 00 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
117 Sýkora, Petr 00 AK ŠKODA Plzeň 7,00
118 Švarc, Antonín 00 AK ŠKODA Plzeň 7,00
119 Bína, Kryštof 02 TJ Baník Stříbro, spolek 7,00
120 Žáčková, Julie 03 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
121 Babyncová, Viktorie 04 SKP Union Cheb - z.s. 7,00
122 Krejčí, Pavla 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 7,00
123 Faktorová, Tereza 03 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
124 Hrdličková, Anna Marie 03 TJ Sušice, z.s. 7,00
125 Slouková, Klára 03 AK ŠKODA Plzeň 6,50
126 Gutwirthová, Ester 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6,50
127 Strašková, Karolína 02 Atletika Klatovy 6,50
128 Řehoušková, Markéta 02 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
129 Veldová, Michala 02 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
130 Carpentier, Philippe 02 AK ŠKODA Plzeň 6,00
131 Lochschmidt, Fabian 03 ŠAK Chodov, z. s. 6,00
132 Bednář, Jakub 03 TJ Baník Stříbro, spolek 6,00
133 Všetička, Tomáš 03 TJ Baník Stříbro, spolek 6,00
134 Kehart, Jiří 02 TJ Baník Stříbro, spolek 6,00
135 Dedková, Lucie 01 SC Start Karlovy Vary 6,00
136 Jinderlová, Lucie 01 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
137 Plávková, Eliška 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6,00
138 Kofroňová, Karolína 00 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
139 Patočková, Michaela 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6,00
140 Zápotocká, Hana 01 SC Start Karlovy Vary 6,00
141 Bauerová, Markéta 03 ŠAK Chodov, z. s. 6,00
142 Škorpilová, Klára 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6,00
143 Janecká, Michaela 04 AK Sokolov 6,00
144 Augustová, Eliška 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6,00
145 Ben Abdellatif, Jonas 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6,00
146 Lill, Petr 02 ŠAK Chodov, z. s. 6,00
147 Papayová, Hedvika 03 Atletika Klatovy 6,00
148 Suchánková, Eva 03 TJ Baník Stříbro, spolek 6,00
149 Loufková, Barbora 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6,00
150 Čermáková, Lucie 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 5,00
151 Husníková, Helena 03 Atletika Klatovy 5,00
152 Šmrha, Jan 05 SKP Union Cheb - z.s. 5,00
153 Pučelíková, Anna 03 AK ŠKODA Plzeň 5,00
154 Kraft, Šimon 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5,00
155 Chrástka, Matěj 01 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
156 Krejčová, Barbora 03 AC Domažlice, z. s. 5,00
157 Braumová, Eliška 01 AK ŠKODA Plzeň 5,00
158 Míčková, Michaela 03 TJ Sušice, z.s. 5,00
159 Míka, Ondřej 03 AK ŠKODA Plzeň 5,00
160 Svoboda, Filip 03 TJ Baník Stříbro, spolek 5,00
161 Stejskal, Filip 03 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
162 Kotraba, Jan 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5,00
163 Kvasničková, Ivana 02 TJ Baník Stříbro, spolek 5,00
164 Carpentier, Melanie 02 AK ŠKODA Plzeň 5,00
165 Strečanská, Miluška 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5,00
166 Chalupová, Veronika 02 T. J. Sokol České Budějovice 4,00
167 Třísková, Veronika 02 TJ Baník Stříbro, spolek 4,00
168 Terč, Josef 03 ŠAK Chodov, z. s. 4,00
169 Rudas, Bartoloměj 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4,00
170 Gribbin, Daniel 03 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4,00
171 Novák, Michal 03 TJ Baník Stříbro, spolek 4,00
172 Sokolová, Lucie 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4,00
173 Kabyš, Daniel 00 AK ŠKODA Plzeň 4,00
174 Sedláková, Adéla 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4,00
175 Pokorný, Michal 02 AK ŠKODA Plzeň 4,00
176 Nikodémová, Andrea 04 Atletika Písek, z.s. 4,00
177 Sochůrek, Radek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4,00
178 Slaba, Albert 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4,00
179 Rehak, Roman 03 ŠAK Chodov, z. s. 4,00
180 Kurfürst, David 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4,00
181 Viktorová, Barbora 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4,00
182 Krutinová, Zuzana 03 SKP Union Cheb - z.s. 3,00
183 Ludvíková, Tereza 03 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
184 Löblová, Zuzana 03 TJ Baník Stříbro, spolek 3,00
185 Rotová, Nikola 05 ŠAK Chodov, z. s. 3,00
186 Peřinová, Anna 05 ŠAK Chodov, z. s. 3,00
187 Markofová, Klára 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3,00
188 Lachout, Karel 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3,00
189 Suchý, Jan 01 AK ŠKODA Plzeň 3,00
190 Soukupová, Andrea 02 AC Domažlice, z. s. 3,00
191 Straka, Daniel 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3,00
192 Trávníček, Štěpán 03 TJ Baník Stříbro, spolek 2,50
193 Jošt, David 03 TJ VS Tábor, z. s. 2,00
194 Gabriško, Miroslav 02 TJ Baník Stříbro, spolek 2,00
195 Denková, Aneta 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2,00
196 Nová, Kristina 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2,00
197 Kvasničková, Alena 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2,00
198 Malánová, Jana 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2,00
199 Juliusová, Petra 02 Atletika Klatovy 2,00
200 Kořenek, Jonáš 01 AK ŠKODA Plzeň 2,00
201 Nový, Tomáš 02 AK ŠKODA Plzeň 2,00
202 Nečina, Radek 02 TJ VS Tábor, z. s. 2,00
203 Surovec, Jakub 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2,00
204 Bartoš, Martin 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2,00
205 Stodolová, Tereza 02 AC Domažlice, z. s. 2,00
206 Vonešová, Klára 02 TJ VS Tábor, z. s. 2,00
207 Pospíšilová, Andrea 03 TJ Baník Stříbro, spolek 2,00
208 Šebestová, Kateřina 03 AC Domažlice, z. s. 2,00
209 Kůtková, Kristina 03 SKP Union Cheb - z.s. 1,00
210 El-Kayssi, Mona 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1,00
211 Hardy, Benedikt 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1,00
212 Šalátová, Veronika 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1,00
213 Čechová, Linda 01 AK ŠKODA Plzeň 1,00
214 Štráchalová, Diana 01 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
215 Oudová, Martina 02 TJ Sušice, z.s. 1,00
216 Babková, Anna 02 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
217 Drmela, Jan 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1,00
218 Krňanský, Marek 03 T. J. Sokol České Budějovice 1,00