Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Karlovy Vary (8. 5. 2019)

800 m - Junioři

(st, 8.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:02.32 7.00
2 5 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:09.05 5.00
3 3 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:10.78 4.00
4 6 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:17.95 3.00
MS 2 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:18.30
6 7 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:28.01 2
MS 1 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:29.41
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci

(st, 8.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 1:58.96 11.00
2 10 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:02.74 9.00
3 14 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:02.96 8.00
4 13 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 2:04.45 7.00
5 12 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:08.88 6.00
6 15 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:12.48 5.00
7 8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:12.74 4.00
8 16 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 2:12.90 3.00
9 11 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:18.42 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky

(st, 8.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:21.71 11.00
2 29 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:22.35 9.00
3 22 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:22.36 8.00
MS 28 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:24.56
5 27 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:25.08 7.00
6 17 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:30.22 6.00
7 21 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:33.18 5.00
8 25 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:34.21 4.00
9 20 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2:34.93 3.00
10 24 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:35.23 2.00
11 26 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:36.28 1.00
12 19 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2:46.45
13 18 Kateřina BöhmováKateřina Böhmová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:49.01
Celkem 13 závodníků

800 m - Dorostenky

(st, 8.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 34 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:24.55 11.00
2 35 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:27.59 9.00
3 38 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:29.39 8.00
4 32 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:30.73 7.00
5 30 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:34.20 6.00
6 37 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:35.19 5.00
7 36 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:35.71 4.00
8 39 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:47.30 3.00
9 33 Petra JuliusováPetra Juliusová 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 3:39.17 2.00
Celkem 9 závodníků