Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Karlovy Vary (8. 5. 2019)

skok vysoký - Junioři

(st, 8.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2 1.95 7.00
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4 1.92 5.00
3 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3 1.86 4.00
4 Jan SuchýJan Suchý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 1.83 3.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(st, 8.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 11 1.86 11.00
2 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 5 1.77 9.00
3 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 9 1.77 8.00
4 Kryštof BínaKryštof Bína
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 12 1.71 7.00
5 Jiří KehartJiří Kehart
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 13 1.71 6.00
6 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 10 1.68 5.00
7 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 4 1.65 4.00
8= Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 3 1.56 2.50
8= Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 8 1.56 2.50
10 Benedikt HardyBenedikt Hardy
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 2 1.51 1.00
11 Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 6 1.46
12 Ondřej BatlaOndřej Batla
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 1 1.46
Daniel KlejchDaniel Klejch
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 7 NM
Poznámky/pokusy:
" u závodníků na 8. místě nebylo možné rozhodnout pomocí pokusů, neboť všechny výšky skočili stejně na pokusy
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(st, 8.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.411.461.491.521.551.581.611.64 Body
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 2 1.61 --ooxooooxxx 11.00
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 9 1.61 ----ooxxooxxx 9.00
3 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 1 1.55 ooooooxxx 8.00
4 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 8 1.52 oooxxooxxx 7.00
5 Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 5 1.46 ooxoxxx 6.00
6 Lucie KovářováLucie Kovářová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 3 1.46 xxooxxoxxx 5.00
7 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 6 1.41 oxoxxx 4.00
8 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 7 1.36 xoxxx 3.00
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 4 DNS
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(st, 8.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 1.55 9.33
1= Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 10 1.55 9.33
1= Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 1.55 9.33
4= Ester GutwirthováEster Gutwirthová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3 1.52 6.50
4= Karolína StraškováKarolína Strašková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 11 1.52 6.50
6= Klára SloukováKlára Slouková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 12 1.52 4.50
6= Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 9 1.52 4.50
8 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 1.49 3.00
9 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 6 1.46 2.00
10 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 7 1.41 1.00
11 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 8 1.41
12 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 4 1.36
Celkem 12 závodníků