výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/

Karlovy Vary (11. - 12. 5. 2019)

60 m - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.45 729.00
2 3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.48 719.00
3 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.79 622.00
4 14 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.11 528.00
5 13 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.11 528.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.24 808.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.55 742.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Junioři

(so, 11.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.69 522.00
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.89 673.00
2 9 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.96 659.00
3 15 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.00 651.00
4 16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 12.12 628.00
5 8 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.17 618.00
6 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.31 591.00
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.65 818.00
2 17 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 20.08 767.00
3 29 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 20.12 762.00
4 19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.34 737.00
5 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.57 711.00
16 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 19.76 805.00
2 11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 20.33 738.00
3 4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 21.07 656.00
4 7 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 21.46 614.00
5 22 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.79 579.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.97 780.00
2 20 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.22 639.00
3 9 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.88 570.00
4 21 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.00 558.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.65 818.00
2 10 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 19.76 805.00
3 24 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.97 780.00
4 17 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 20.08 767.00
5 29 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 20.12 762.00
6 11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 20.33 738.00
7 19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.34 737.00
8 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.57 711.00
9 4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 21.07 656.00
10 20 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.22 639.00
11 7 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 21.46 614.00
12 22 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.79 579.00
13 9 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.88 570.00
14 21 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.00 558.00
16 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNF

200 m - Ženy

(so, 11.5.2019 - 16:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.99 713.00
Celkem 1 závodníků

200 m - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 16:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 25.94 802.00
2 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 27.38 681.00
3 12 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 27.44 676.00
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 16:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.44 759.00
2 30 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.84 725.00
3 12 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.57 587.00
4 28 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.70 577.00
5 17 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.79 570.00
6 10 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 29.22 538.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži

(so, 11.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 50.95 771.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 53.34 667.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Junioři

(so, 11.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 62.76 324.00
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 53.70 652.00
2 9 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 53.78 649.00
3 14 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 54.33 626.00
4 15 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 54.83 606.00
5 16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 56.32 547.00
6 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 56.36 545.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 12.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
27 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 1 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 12.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 2:51.44 449.00
26 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
12 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 DNF
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 12.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:39.42 580.00
2 30 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:41.97 550.00
3 12 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:47.76 487.00
4 17 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:48.71 477.00
5 10 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:55.17 411.00
6 28 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:55.44 409.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 12.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 2:38.52 590.00
2 24 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:42.62 543.00
3 15 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:44.18 526.00
4 29 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 2:44.83 519.00
5 20 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:46.49 501.00
6 17 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:48.83 476.00
7 16 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:49.43 470.00
8 10 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 2:51.07 453.00
9 9 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:53.78 425.00
10 19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:55.08 412.00
11 4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 3:00.51 360.00
12 22 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:02.11 346.00
13 21 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:02.78 340.00
14 7 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14 3:05.40 317.00
15 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:20.68 197.00
Celkem 15 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:17.36 504.00
2 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:18.21 497.00
3 14 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 3:19.85 483.00
4 4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:31.93 386.00
5 13 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:44.79 293.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 12.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:52.48 604.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 4:55.64 585.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 12.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 5:57.25 275.00
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:55.55 586.00
2 8 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:55.79 584.00
3 16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 5:15.65 473.00
4 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 5:32.81 386.00
14 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
9 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci

(so, 11.5.2019 - 12:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.08 814.00
2 4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.31 786.00
3 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.68 741.00
4 14 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 18.39 358.00
5 13 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 19.37 278.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Ženy

(so, 11.5.2019 - 12:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.00 842.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 12:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.01 840.00
2 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 15.34 797.00
3 12 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.47 781.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 12:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.40 790.00
2 17 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.81 738.00
3 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.22 688.00
4 12 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.40 666.00
5 28 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 16.72 628.00
6 10 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 18.34 454.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 12:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 15.05 835.00
2 17 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.07 832.00
3 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.79 740.00
4 10 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.95 720.00
5 19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 16.39 667.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 12:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.82 736.00
2 7 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 15.91 725.00
3 11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 16.60 642.00
4 22 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.07 589.00
5 9 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.59 429.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 12:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.67 755.00
2 4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 16.26 683.00
3 21 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 18.46 442.00
4 24 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.14 377.00
5 20 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.43 351.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 15.05 835.00
2 17 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.07 832.00
3 15 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.67 755.00
4 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.79 740.00
5 16 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.82 736.00
6 7 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 15.91 725.00
7 10 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.95 720.00
8 4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 16.26 683.00
9 19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 16.39 667.00
10 11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 16.60 642.00
11 22 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.07 589.00
12 21 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 18.46 442.00
13 9 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.59 429.00
14 24 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.14 377.00
15 20 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.43 351.00

110 m překážek - Muži

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.14 833.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 17.06 618.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Junioři

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 21.28 255.00
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 16.02 730.00
2 15 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 16.09 723.00
3 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.94 631.00
4 16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 17.61 562.00
5 9 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.13 421.00
14 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 11.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83 Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 2 1.80 ------------oxoooxxx 627.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 1.71 -------o-oooxoxxx 552.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.65 Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 1 1.62 --ooooooxxoxxoxxx 480.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68 Body
1 8 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 1.65 --o-oooxooxxooxxx 504.00
2 14 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 1.65 -----oooooxxoxxx 504.00
3 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 1.59 oooxoxooooxxoxxx 457.00
4 9 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 1.56 ---o-o-o-xxx 434.00
5 15 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 1.56 --o-oooxxoxxx 434.00
6 16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 6 1.50 o-oxooxoxxx 389.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 Body
1 3 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 1.77 -------------o-o-xooxxx 602.00
2 4 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 1.68 -----------o--xoxoxxx 528.00
3 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 1.56 --o-ooooooxoxoxxx 434.00
4 13 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 1.53 --oooooooxoxoxxx 411.00
5 14 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2 1.29 oxoxxoxxx 244.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 11.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 27 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1 1.69 ---------o-ooxoxxx 842.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.66 Body
1 26 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3 1.63 --------o-ooxxx 771.00
2 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 2 1.51 ---xoo-xoxoxxx 632.00
3 12 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 1 1.45 ooxooooxxx 566.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.57 Body
1 12 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 1.54 ooooooxoooxxx 666.00
2 28 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 1.54 o--ooxooxooxxx 666.00
3 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 1.48 o-ooooxoxxx 599.00
4 30 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 1.45 o-ooxooxxx 566.00
5 17 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 1.45 oooxoxxooxxx 566.00
6 10 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 0.00 xxx 0.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 11.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.65 Body
1 19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 1.62 --------oooxxoooxoxx 759.00
2 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 1.62 -------o-ooxoxxoxxoxoxxx 759.00
3 11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 10 1.53 ---ooooooxooxoxxx 655.00
4 29 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 1.47 o--o--xoooxoxxx 588.00
5 16 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 1.41 ----ooooxxx 523.00
6 17 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 1.41 --ooxooooxxx 523.00
7= 15 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 1.38 o-oooooxxx 491.00
7= 24 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 1.38 oooooooxxx 491.00
9 7 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 14 1.38 oo-xooooxxx 491.00
10 21 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 1.38 ----ooxoxxx 491.00
11 20 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 1.35 ooxooooxxx 460.00
12 22 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 1.29 oooxoxxx 399.00
13 9 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 1.23 ooxxx 340.00
14 4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 8 1.20 o--xxx 312.00
15 10 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 15 1.20 xxoxxx 312.00
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 12.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.80 Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 2 3.60 ------o-xxoxxx 509.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 3.20 xooooxoxxx 406.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 12.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.102.202.302.402.502.60 Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 1 2.50 xoxooxxoooxxx 242.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.20 Body
1 14 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 3.10 ----oxooooooxoxxx 381.00
2 8 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 3.00 ----o-oooooxxx 357.00
3 16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 6 3.00 ----o-xxo-o-oxxx 357.00
4 15 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 2.80 --o-o-ooxoxxx 309.00
5 9 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 2.70 ----o-oo-xxx 286.00
6 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 2.70 --oooooxoxxx 286.00
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 11.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.701.902.002.102.202.302.402.502.603.003.203.403.503.603.70 Body
1 3 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3.60 ---------ooxxooxxoxxx 509.00
2 4 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2.50 ----xoo-oxxx 242.00
3 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2.30 ooxoooxoxxx 199.00
4 14 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2.10 xxoxoxxooxxx 159.00
5 13 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 2.00 xooxxoxxx 140.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 6.34 -0.6 m/s 5.93  -1.26.34  -0.66.18  -0.36.340.00.00.0 661.00
2 5 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 2 6.12 -1.2 m/s 5.96  -0.76.12  -1.26.07  +0.76.120.00.00.0 613.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 1 5.03 +0.8 m/s 4.71  -1.24.95  -0.25.03  +0.85.030.00.00.0 388.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 5.74 +0.0 m/s 5.32  +0.0x5.74  +0.05.740.00.00.0 531.00
2 14 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 5.70 -0.2 m/s 5.33  +0.35.61  +0.05.70  -0.25.700.00.00.0 523.00
3 9 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 5.65 +0.0 m/s 5.39  -1.55.65  +0.05.48  +0.25.650.00.00.0 512.00
4 15 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 5.06 -0.7 m/s xx5.06  -0.75.060.00.00.0 394.00
5 16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 6 5.04 +0.1 m/s 4.90  +0.14.58  +0.05.04  +0.15.040.00.00.0 390.00
6 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 5.02 -0.4 m/s 5.02  -0.44.54  -1.14.99  +0.15.020.00.00.0 386.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 5.88 +2.5 m/s 5.58  +2.12.73  +4.25.88  +2.55.880.00.00.0 561.00
2 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 5.83 +2.0 m/s 5.32  +0.9x5.83  +2.05.830.00.00.0 550.00
3 4 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 5.71 +1.9 m/s 5.39  +3.25.71  +1.9x5.710.00.00.0 525.00
4 13 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 5.23 +1.0 m/s 5.14  +2.45.18  +3.25.23  +1.05.230.00.00.0 427.00
5 14 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1 4.89 +2.1 m/s 4.89  +2.1x4.79  +3.24.890.00.00.0 361.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1 5.53 +1.2 m/s 5.36  +2.25.31  +0.55.53  +1.25.530.00.00.0 709.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 2 5.20 +1.6 m/s x5.20  +1.64.85  +1.95.200.00.00.0 614.00
2 12 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 1 5.18 +2.8 m/s 5.04 +1.6 m/s 5.18  +2.85.18  +2.25.04  +1.65.180.00.00.0 609.00
26 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 5.29 +1.4 m/s x5.29  +1.45.17  +0.65.290.00.00.0 640.00
2 28 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 5.09 +0.6 m/s 5.07  +2.55.09  +0.64.73  +0.25.090.00.00.0 584.00
3 10 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 4.72 +1.3 m/s 4.65  +1.44.72  +1.3x4.720.00.00.0 485.00
4 30 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 4.70 +2.6 m/s 4.66 +0.2 m/s 4.68  +2.14.70  +2.64.66  +0.24.700.00.00.0 479.00
5 17 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 4.70 +2.0 m/s 4.70  +2.04.63  +1.64.68  +1.44.700.00.00.0 479.00
6 12 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 4.48 +1.8 m/s 4.28  +1.94.38  +1.84.48  +1.84.480.00.00.0 423.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 12.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 10 5.23 +3.5 m/s 5.19 +1.3 m/s 4.91  +1.85.23  +3.55.19  +1.35.230.00.00.0 623.00
2 4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 8 5.08 +2.9 m/s x5.08  +2.9x5.080.00.00.0 581.00
3 19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 5.02 +3.1 m/s 4.96 +1.2 m/s 4.96  +1.25.02  +3.14.53  +1.15.020.00.00.0 565.00
4 17 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 5.01 +2.1 m/s 4.99 +1.4 m/s 4.99  +1.44.81  +1.05.01  +2.15.010.00.00.0 562.00
5 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 4.98 +2.9 m/s 4.93 +0.2 m/s 4.93  +0.24.98  +2.94.76  +3.04.980.00.00.0 554.00
6 29 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 4.98 +2.9 m/s 4.74 +0.8 m/s 4.98  +2.94.87  +2.84.74  +0.84.980.00.00.0 554.00
7 16 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 4.91 +1.2 m/s x4.91  +1.2x4.910.00.00.0 535.00
8 24 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 4.90 +0.5 m/s 4.90  +0.5x4.78  +1.54.900.00.00.0 532.00
9 15 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 4.76 +2.8 m/s 4.75 +1.4 m/s 4.68  +1.44.75  +1.44.76  +2.84.760.00.00.0 495.00
10 10 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 15 4.74 +1.3 m/s 4.74  +1.34.53  +2.84.72  +0.34.740.00.00.0 490.00
11 7 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 14 4.61 +0.8 m/s 4.45  +1.74.61  +0.84.42  +0.64.610.00.00.0 456.00
12 22 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 4.58 +1.7 m/s 4.58  +1.74.50  +0.34.47  +1.44.580.00.00.0 448.00
13 21 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 4.30 +1.7 m/s x4.30  +1.74.26  +0.74.300.00.00.0 379.00
14 9 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 4.27 +1.0 m/s 4.25  +1.24.17  +2.74.27  +1.04.270.00.00.0 371.00
15 20 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 4.24 +2.2 m/s 3.84 +0.7 m/s 4.24  +2.23.92  +2.63.84  +0.74.240.00.00.0 364.00
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 09.98 09.9809.6209.8909.980.00.00.0 528.00
2 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 09.37 08.0309.3709.2109.370.00.00.0 488.00
3 30 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 08.72 08.4208.7208.5608.720.00.00.0 446.00
4 28 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 08.48 07.98x08.4808.480.00.00.0 430.00
5 17 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 08.03 07.3607.1308.0308.030.00.00.0 401.00
6 12 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 07.14 x07.1407.1207.140.00.00.0 344.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 11.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 8 10.37 08.5209.0210.3710.370.00.00.0 554.00
2 19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 10.25 09.8909.9310.2510.250.00.00.0 546.00
3 29 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 10.19 x10.0810.1910.190.00.00.0 542.00
4 9 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 09.82 09.4209.8209.4509.820.00.00.0 518.00
5 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 09.78 09.7808.7509.1809.780.00.00.0 515.00
6 20 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 09.36 09.3608.6709.1709.360.00.00.0 488.00
7 11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 10 09.25 09.1608.3309.2509.250.00.00.0 480.00
8 22 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 09.00 08.6909.0008.8509.000.00.00.0 464.00
9 16 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 08.78 07.4808.7808.0208.780.00.00.0 450.00
10 21 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 08.35 08.3508.2608.2908.350.00.00.0 422.00
11 10 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 15 07.58 06.4507.3507.5807.580.00.00.0 372.00
12 15 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 07.24 x07.2407.0607.240.00.00.0 350.00
13 17 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 07.13 06.6907.0607.1307.130.00.00.0 343.00
14 24 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 06.63 05.6906.6305.7806.630.00.00.0 311.00
15 7 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 14 05.68 05.1805.3105.6805.680.00.00.0 251.00
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 13.04 12.1911.7313.0413.040.00.00.0 670.00
2 3 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 11.95 11.9511.24x11.950.00.00.0 603.00
3 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 10.51 10.4810.5110.5110.510.00.00.0 516.00
4 4 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 09.22 09.0708.8109.2209.220.00.00.0 439.00
5 14 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2 09.17 09.1707.7808.0409.170.00.00.0 436.00
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 11.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 09.34 09.3408.3208.9409.340.00.00.0 486.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 1 10.68 09.6309.8610.6810.680.00.00.0 574.00
2 26 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3 10.18 09.6710.1010.1810.180.00.00.0 541.00
3 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 2 09.03 08.1809.0307.6909.030.00.00.0 466.00
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 12.28 12.0712.28x12.280.00.00.0 623.00
2 9 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 09.83 09.6509.6809.8309.830.00.00.0 475.00
3 16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 6 09.54 09.5409.4509.5109.540.00.00.0 458.00
4 15 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 08.80 08.3608.7308.8008.800.00.00.0 414.00
5 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 08.42 xx08.4208.420.00.00.0 391.00
6 8 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 08.35 x08.0708.3508.350.00.00.0 387.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 1 11.92 11.1611.92x11.920.00.00.0 602.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 2 12.57 11.9306.4012.5712.570.00.00.0 641.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 09.54 09.4708.7409.5409.540.00.00.0 458.00
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 11.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 28.32 0.00.00.00.00.00.00.0 432.00
2 14 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2 26.69 0.00.00.00.00.00.00.0 400.00
3 3 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 26.48 0.00.00.00.00.00.00.0 396.00
4 13 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 26.40 0.00.00.00.00.00.00.0 394.00
5 4 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 23.68 0.00.00.00.00.00.00.0 342.00
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 28.15 0.00.00.00.00.00.00.0 428.00
2 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 27.99 0.00.00.00.00.00.00.0 425.00
3 9 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 24.40 0.00.00.00.00.00.00.0 350.00
4 15 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 21.96 0.00.00.00.00.00.00.0 309.00
5 16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 6 20.24 0.00.00.00.00.00.00.0 277.00
14 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 NM 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 12.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 1 31.70 0.00.00.00.00.00.00.0 498.00
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 12.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 2 36.65 0.00.00.00.00.00.00.0 597.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 28.48 0.00.00.00.00.00.00.0 435.00
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 12.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 34.03 0.0 553.00
2 10 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 25.59 0.0 393.00
3 28 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 23.04 0.0 346.00
4 30 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 21.75 0.0 321.00
5 12 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 15.56 0.0 207.00
6 17 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 12.19 0.0 145.00
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 12.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 10 39.00 0.0 648.00
2 22 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 37.11 0.0 612.00
3 29 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 33.48 0.0 543.00
4 9 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 32.02 0.0 515.00
5 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 31.98 0.0 514.00
6 19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 31.45 0.0 504.00
7 4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 8 26.10 0.0 403.00
8 20 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 23.72 0.0 358.00
9 17 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 23.03 0.0 345.00
10 21 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 21.47 0.0 316.00
11 24 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 21.28 0.0 313.00
12 10 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 15 20.68 0.0 302.00
13 16 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 18.87 0.0 268.00
14 15 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 17.33 0.0 239.00
15 7 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 14 14.23 0.0 183.00
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 11.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 34.15 0.0 358.00
2 13 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 33.78 0.0 353.00
3 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 28.32 0.0 276.00
4 4 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 27.73 0.0 267.00
5 14 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2 26.16 0.0 246.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 12.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1 31.11 0.0 498.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 12.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 2 26.22 0.0 405.00
12 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 1 21.80 0.0 0.00
26 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3 DNS 0.0 0.00
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 40.41 0.0 448.00
2 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 37.78 0.0 410.00
3 15 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 33.18 0.0 344.00
4 16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 6 30.39 0.0 305.00
5 8 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 30.17 0.0 302.00
6 9 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 26.20 0.0 246.00
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 12.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 2 45.25 0.00.00.00.00.00.00.0 519.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 40.27 0.00.00.00.00.00.00.0 446.00
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 12.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 1 35.54 0.0 378.00
Celkem 1 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 1 závodníků
Sedmiboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4044
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3206
Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 3 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4307
2 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3877
3 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3640
4 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3380
5 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3376
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2809
Celkem 6 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4376
2 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4343
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4190
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3990
5 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3848
6 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3674
7 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3549
8 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3454
9 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3437
10 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3347
11 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3168
12 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3161
13 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3037
14 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2982
15 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2948
Celkem 15 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5066
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4267
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4244
4 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3494
5 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3215
Celkem 5 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6522
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5570
Celkem 2 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3964
Celkem 1 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5093
2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4770
3 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4508
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4386
5 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4032
David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 6 závodníků