Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/

Karlovy Vary (11. - 12. 5. 2019)
60 m - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.45 729.00
2 3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.48 719.00
3 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.79 622.00
100 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.24 808.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 11.55 742.00
100 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 12.69 522.00
100 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 14 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.89 673.00
2 9 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.96 659.00
3 15 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.00 651.00
200 m - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 27 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.99 713.00
200 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 26 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.94 802.00
2 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 27.38 681.00
3 12 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 27.44 676.00
200 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.44 759.00
2 30 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.84 725.00
3 12 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.57 587.00
400 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.95 771.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 53.34 667.00
400 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 62.76 324.00
400 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.70 652.00
2 9 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.78 649.00
3 14 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.33 626.00
800 m - Ženy (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
800 m - Juniorky (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2:51.44 449.00
800 m - Dorostenky (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:39.42 580.00
2 30 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:41.97 550.00
3 12 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:47.76 487.00
800 m - Žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:38.52 590.00
2 24 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:42.62 543.00
3 15 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:44.18 526.00
1000 m - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:17.36 504.00
2 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:18.21 497.00
3 14 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:19.85 483.00
1500 m - Muži (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:52.48 604.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4:55.64 585.00
1500 m - Junioři (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5:57.25 275.00
1500 m - Dorostenci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 15 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:55.55 586.00
2 8 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:55.79 584.00
3 16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5:15.65 473.00
100 m překážek (0.84) - Žáci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.08 814.00
2 4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.31 786.00
3 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.68 741.00
100 m překážek (0.84) - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 27 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.00 842.00
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 26 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.01 840.00
2 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 15.34 797.00
3 12 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15.47 781.00
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 30 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.40 790.00
2 17 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.81 738.00
3 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.22 688.00
110 m překážek (1.06) - Muži (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.14 833.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 17.06 618.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 21.28 255.00
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.02 730.00
2 15 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.09 723.00
3 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.94 631.00