Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/

Karlovy Vary (11. - 12. 5. 2019)
skok vysoký - Muži (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.80 627.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1.71 552.00
skok vysoký - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1.62 480.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 8 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.65 504.00
2 14 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.65 504.00
3 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.59 457.00
skok vysoký - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.77 602.00
2 4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.68 528.00
3 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.56 434.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 27 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.69 842.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 26 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.63 771.00
2 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1.51 632.00
3 12 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.45 566.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 12 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.54 666.00
2 28 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.54 666.00
3 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.48 599.00
skok vysoký - Žákyně (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.62 759.00
2 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.62 759.00
3 11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1.53 655.00
skok o tyči - Muži (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.60 509.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3.20 406.00
skok o tyči - Junioři (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2.50 242.00
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 14 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.10 381.00
2 8 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.00 357.00
3 16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3.00 357.00
skok o tyči - Žáci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.60 509.00
2 4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.50 242.00
3 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.30 199.00
skok daleký - Muži (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6.34 661.00
2 5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.12 613.00
skok daleký - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5.03 388.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 8 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.74 531.00
2 14 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.70 523.00
3 9 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.65 512.00
skok daleký - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.88 561.00
2 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.83 550.00
3 4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.71 525.00
skok daleký - Ženy (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 27 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.53 709.00
skok daleký - Juniorky (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5.20 614.00
2 12 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5.18 609.00
skok daleký - Dorostenky (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.29 640.00
2 28 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.09 584.00
3 10 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.72 485.00
skok daleký - Žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5.23 623.00
2 4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5.08 581.00
3 19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.02 565.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 10 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.98 528.00
2 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.37 488.00
3 30 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.72 446.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.37 554.00
2 19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.25 546.00
3 29 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.19 542.00
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 13 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13.04 670.00
2 3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.95 603.00
3 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.51 516.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 27 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.34 486.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 12 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.68 574.00
2 26 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.18 541.00
3 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 09.03 466.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 14 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.28 623.00
2 9 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.83 475.00
3 16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.54 458.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.92 602.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.57 641.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 09.54 458.00
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.32 432.00
2 14 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 26.69 400.00
3 3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.48 396.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 8 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.15 428.00
2 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.99 425.00
3 9 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.40 350.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 31.70 498.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.65 597.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 28.48 435.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 34.03 553.00
2 10 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.59 393.00
3 28 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.04 346.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 39.00 648.00
2 22 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.11 612.00
3 29 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 33.48 543.00
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 34.15 358.00
2 13 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 33.78 353.00
3 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.32 276.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 27 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31.11 498.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 26.22 405.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 14 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40.41 448.00
2 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.78 410.00
3 15 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33.18 344.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.25 519.00
2 11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 40.27 446.00
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 35.54 378.00