výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/

Karlovy Vary (11. - 12. 5. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 6.34 -0.6 m/s 5.93  -1.26.34  -0.66.18  -0.36.340.00.00.0 661.00
2 5 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 2 6.12 -1.2 m/s 5.96  -0.76.12  -1.26.07  +0.76.120.00.00.0 613.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 1 5.03 +0.8 m/s 4.71  -1.24.95  -0.25.03  +0.85.030.00.00.0 388.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 5.74 +0.0 m/s 5.32  +0.0x5.74  +0.05.740.00.00.0 531.00
2 14 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 5.70 -0.2 m/s 5.33  +0.35.61  +0.05.70  -0.25.700.00.00.0 523.00
3 9 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 5.65 +0.0 m/s 5.39  -1.55.65  +0.05.48  +0.25.650.00.00.0 512.00
4 15 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 5.06 -0.7 m/s xx5.06  -0.75.060.00.00.0 394.00
5 16 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 6 5.04 +0.1 m/s 4.90  +0.14.58  +0.05.04  +0.15.040.00.00.0 390.00
6 7 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 5.02 -0.4 m/s 5.02  -0.44.54  -1.14.99  +0.15.020.00.00.0 386.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 5.88 +2.5 m/s 5.58  +2.12.73  +4.25.88  +2.55.880.00.00.0 561.00
2 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 5.83 +2.0 m/s 5.32  +0.9x5.83  +2.05.830.00.00.0 550.00
3 4 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 5.71 +1.9 m/s 5.39  +3.25.71  +1.9x5.710.00.00.0 525.00
4 13 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 5.23 +1.0 m/s 5.14  +2.45.18  +3.25.23  +1.05.230.00.00.0 427.00
5 14 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1 4.89 +2.1 m/s 4.89  +2.1x4.79  +3.24.890.00.00.0 361.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1 5.53 +1.2 m/s 5.36  +2.25.31  +0.55.53  +1.25.530.00.00.0 709.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 2 5.20 +1.6 m/s x5.20  +1.64.85  +1.95.200.00.00.0 614.00
2 12 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 1 5.18 +2.8 m/s 5.04 +1.6 m/s 5.18  +2.85.18  +2.25.04  +1.65.180.00.00.0 609.00
26 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 5.29 +1.4 m/s x5.29  +1.45.17  +0.65.290.00.00.0 640.00
2 28 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 5.09 +0.6 m/s 5.07  +2.55.09  +0.64.73  +0.25.090.00.00.0 584.00
3 10 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 4.72 +1.3 m/s 4.65  +1.44.72  +1.3x4.720.00.00.0 485.00
4 30 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 4.70 +2.6 m/s 4.66 +0.2 m/s 4.68  +2.14.70  +2.64.66  +0.24.700.00.00.0 479.00
5 17 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 4.70 +2.0 m/s 4.70  +2.04.63  +1.64.68  +1.44.700.00.00.0 479.00
6 12 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 4.48 +1.8 m/s 4.28  +1.94.38  +1.84.48  +1.84.480.00.00.0 423.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 12.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 10 5.23 +3.5 m/s 5.19 +1.3 m/s 4.91  +1.85.23  +3.55.19  +1.35.230.00.00.0 623.00
2 4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 8 5.08 +2.9 m/s x5.08  +2.9x5.080.00.00.0 581.00
3 19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 5.02 +3.1 m/s 4.96 +1.2 m/s 4.96  +1.25.02  +3.14.53  +1.15.020.00.00.0 565.00
4 17 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 5.01 +2.1 m/s 4.99 +1.4 m/s 4.99  +1.44.81  +1.05.01  +2.15.010.00.00.0 562.00
5 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 4.98 +2.9 m/s 4.93 +0.2 m/s 4.93  +0.24.98  +2.94.76  +3.04.980.00.00.0 554.00
6 29 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 4.98 +2.9 m/s 4.74 +0.8 m/s 4.98  +2.94.87  +2.84.74  +0.84.980.00.00.0 554.00
7 16 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 4.91 +1.2 m/s x4.91  +1.2x4.910.00.00.0 535.00
8 24 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 4.90 +0.5 m/s 4.90  +0.5x4.78  +1.54.900.00.00.0 532.00
9 15 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 4.76 +2.8 m/s 4.75 +1.4 m/s 4.68  +1.44.75  +1.44.76  +2.84.760.00.00.0 495.00
10 10 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 15 4.74 +1.3 m/s 4.74  +1.34.53  +2.84.72  +0.34.740.00.00.0 490.00
11 7 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 14 4.61 +0.8 m/s 4.45  +1.74.61  +0.84.42  +0.64.610.00.00.0 456.00
12 22 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 4.58 +1.7 m/s 4.58  +1.74.50  +0.34.47  +1.44.580.00.00.0 448.00
13 21 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 4.30 +1.7 m/s x4.30  +1.74.26  +0.74.300.00.00.0 379.00
14 9 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 4.27 +1.0 m/s 4.25  +1.24.17  +2.74.27  +1.04.270.00.00.0 371.00
15 20 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 4.24 +2.2 m/s 3.84 +0.7 m/s 4.24  +2.23.92  +2.63.84  +0.74.240.00.00.0 364.00
Celkem 15 závodníků