Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. KMD staršího žactva

Klatovy (16. 5. 2019)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,41 1,46 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 8 1.66 ----ooxoxooxxx 11.00
2 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 10 1.63 ---oxoooxoxxx 9.00
3 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 9 1.54 ----oxxx 8.00
4= Patrik HomolkaPatrik Homolka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 5 1.46 oooxxx 6.50
4= Jiří MatoušekJiří Matoušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 6 1.46 oooxxx 6.50
6 Jan PeterkaJan Peterka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 7 1.41 oxoxxx 5.00
7 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 2 1.41 xoxxoxxx 4.00
8 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 3 1.36 xxoxxx 3.00
Jan BrejchaJan Brejcha
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 4 DNS
Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 1 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,21 1,26 1,31 1,36 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 Body
1 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 14 1.56 -ooooooxxoxxoxxoxxx 11.00
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 15 1.53 ----ooooxoxxx 9.00
3 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 12 1.41 --ooxoxxx 8.00
4 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 11 1.36 -oxoxoxxx 7.00
5 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 10 1.36 -ooxxoxxx 6.00
6 Sára SzegecsováSára Szegecsová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 9 1.31 oooxxx 5.00
7 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 6 1.31 oxooxx 4.00
8 Klaudie MarxováKlaudie Marxová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 4 1.31 ooxoxxx 3.00
9 Eva PorubčanováEva Porubčanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1.31 xoxxoxoxxx 2.00
10 Karolína ČernáKarolína Černá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 5 1.26 ooxxx 1.00
11 Nikola KřížkováNikola Křížková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 3 1.26 xooxx
12 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 8 1.26 xxooxxx
13 Nina BrunnerováNina Brunnerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 1 1.26 oxxoxxx
14= Natálie LehockáNatálie Lehocká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 7 1.21 xoxx
14= Vanesa FránováVanesa Fránová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 2 1.21 xoxxx
Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 13 NM ----xxx
Celkem 16 závodníků