výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. KMD staršího žactva

Klatovy (16. 5. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 16.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 07.4
2 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.0
3 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.1
4 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.2
5 Jáchym NácovskýJáchym Nácovský 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 09.0
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 16.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 07.6
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.7
3 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.0
4 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.4
5 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 10.9
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 16.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 07.2
2 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.6
3 Patrik HomolkaPatrik Homolka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 07.9
4 Viktor MatoušekViktor Matoušek 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.2
5 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 08.6
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (čt, 16.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 07.7
2 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.2
3 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.3
4 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.2
MS Ondřej VollerOndřej Voller 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.5
MS Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.3
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (čt, 16.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.1
2= Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.2
2= Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.2
4 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.3
5 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.6
MS Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.0
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 07.2
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 07.4
3 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 07.6
3 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.6
5 Šimon LevýŠimon Levý 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.7
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 07.7
7 Patrik HomolkaPatrik Homolka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 07.9
8 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.0
8 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.0
8 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.0
11 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.1
11 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.1
13 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.2
13 Viktor MatoušekViktor Matoušek 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.2
13 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.2
13 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.2
13 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.2
18 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.3
18 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.3
18 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.3
21 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.4
22 Ondřej VollerOndřej Voller 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.5
23 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 08.6
23 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.6
25 Jáchym NácovskýJáchym Nácovský 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 09.0
26 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.2
27 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 10.9

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 16.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 07.4 11.00
2 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 07.6 9.00
3 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 07.7 8.00
4 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.8 7.00
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 07.9 6.00
6 Šimon LevýŠimon Levý 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 10.4 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 16.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 07.7 4.00
2 Patrik HomolkaPatrik Homolka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 07.9 3.00
3 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.0 2.00
4 Viktor MatoušekViktor Matoušek 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.3 1.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 16.5.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 07.8 11.00
2 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 08.0 9.00
3 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 08.1 8.00
4 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.2 7.00
5 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.3 6.00
6 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 08.7 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 16.5.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 08.1 4.00
2 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.2 3.00
3 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.3 2.00
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 08.4 1.00
5 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 08.5
Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 16.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 07.6
2 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 08.0
3= Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 08.4
3= Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 08.4
5 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 08.9
6 Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.0
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 16.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.2
2 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.5
3 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 08.6
4 Eva SvobodováEva Svobodová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.9
5 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.2
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 16.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.3
2 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.4
3 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.5
4 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 08.8
5 Magdalena MachynováMagdalena Machynová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.5
6 Vanda ŠlehoverováVanda Šlehoverová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.6
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 16.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.1
2 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.4
3 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.6
4 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 09.7
5 Kateřina JuliusováKateřina Juliusová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.9
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (čt, 16.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.3
2 Lea Maria BegerlLea Maria Begerl 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.7
3 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.8
4 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.4
Sára SzegecsováSára Szegecsová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (čt, 16.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.1
2 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 08.2
3 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 08.5
4 Julie VlachováJulie Vlachová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 08.9
5 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.3
6 Eliška HostkováEliška Hostková 04 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 09.4
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (čt, 16.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.6
2 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.7
3 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.8
4 Aneta BělováAneta Bělová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 08.9
Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (čt, 16.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.3
2 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.5
3 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 08.6
4 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 08.9
5 Klaudie MarxováKlaudie Marxová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 09.1
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 07.6
2 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 08.0
3 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.1
3 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.1
5 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.2
5 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 08.2
7 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.3
7 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.3
7 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.3
10 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 08.4
10 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 08.4
10 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.4
10 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.4
14 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.5
14 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.5
14 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 08.5
14 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.5
18 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 08.6
18 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.6
18 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.6
18 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 08.6
22 Lea Maria BegerlLea Maria Begerl 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.7
22 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.7
24 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 08.8
24 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.8
24 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.8
27 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 08.9
27 Eva SvobodováEva Svobodová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.9
27 Julie VlachováJulie Vlachová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 08.9
27 Aneta BělováAneta Bělová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 08.9
27 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 08.9
32 Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.0
33 Klaudie MarxováKlaudie Marxová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 09.1
34 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.2
35 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.3
36 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.4
36 Eliška HostkováEliška Hostková 04 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 09.4
38 Magdalena MachynováMagdalena Machynová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.5
39 Vanda ŠlehoverováVanda Šlehoverová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.6
40 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 09.7
41 Kateřina JuliusováKateřina Juliusová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.9
Sára SzegecsováSára Szegecsová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 DNS
Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 DNS