výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. KMD staršího žactva

Klatovy (16. 5. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 39.4 11.00
2 Filip VetenglFilip Vetengl 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 40.3 8.50
3 Jakub KreysaJakub Kreysa 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 40.4 7.00
4 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 41.9 6.00
5 Václav ŘeřichaVáclav Řeřicha 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 43.1 5.00
6 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 44.5 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 40.3 8.50
2 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 46.6 3.00
3 Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 48.2 2.00
Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS
MS Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 39.9
MS Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 43.6
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 39.4 11.00
2 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 39.9
3 Filip VetenglFilip Vetengl 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 40.3 8.50
3 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 40.3 8.50
5 Jakub KreysaJakub Kreysa 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 40.4 7.00
6 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 41.9 6.00
7 Václav ŘeřichaVáclav Řeřicha 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 43.1 5.00
8 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 43.6
9 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 44.5 4.00
10 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 46.6 3.00
11 Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 48.2 2.00
Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 42.8 11.00
2 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 45.3 6.00
3 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 46.5 5.00
4 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 47.2 2.00
5 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 50.0
Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 45.2 7.00
2 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 46.6 4.00
3 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 47.4 1.00
4 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 49.3
Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 DNS
Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 43.1 9.00
2 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 45.0 8.00
3 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 47.1 3.00
4 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 47.9
5 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 48.6
Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 42.8 11.00
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 43.1 9.00
3 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 45.0 8.00
4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 45.2 7.00
5 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 45.3 6.00
6 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 46.5 5.00
7 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 46.6 4.00
8 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 47.1 3.00
9 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 47.2 2.00
10 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 47.4 1.00
11 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 47.9
12 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 48.6
13 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 49.3
14 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 50.0
Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 DNS
Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 DNS
Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 DNS
Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 DNS