výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD mužů a žen

Nýřany (19. 5. 2019)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 4:24.41 11.00
2 12 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 4:26.64 9.00
3 44 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18 4:26.67 8.00
4 11 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 4:29.63 7.00
5 3 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 4:31.50 6.00
6 13 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 7 4:32.28 5.00
7 31 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17 4:40.24 4.00
8 15 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 4:53.45 3.00
9 30 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 16 4:55.16 2.00
10 16 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 5:00.71 1.00
11 16 David KellnerDavid Kellner 75 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 14 5:02.62
12 47 Michal NovákMichal Novák 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 5:04.54
13 8 Zdeněk ForsterZdeněk Forster 69 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 13 5:06.78
14 22 Jan KolorosJan Koloros 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 5:12.31
15 10 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 5:17.00
16 19 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 5:17.88
17 20 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 5:29.29
24 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNF
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Lucie ŠoralováLucie Šoralová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 6:10.31 11.00
2 2 Kateřina BöhmováKateřina Böhmová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 6:10.82 9.00
Celkem 2 závodníků