výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KMD mladšího žactva skupina B

Nýřany (21. 5. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KřížekJakub Křížek 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.84 7
2 Nick MählerNick Mähler 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.68 5
3 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.69 4
4 Matyáš VosykaMatyáš Vosyka 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13.76 3
5 Albert PetříkAlbert Petřík 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.81 2
6 Jiří TesárekJiří Tesárek 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14.95 1
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 10.75 11
2 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 11.98 9
3 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.99 8
4 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.05 7
5 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.30 6
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 12.38 5
2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12.51 4
3 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 13.30
4 Jana PavlováJana Pavlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 13.64
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FárkováTereza Fárková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 13.01 3
2 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 13.22 2
3 Karolína ŠperlováKarolína Šperlová 06 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 13.24 1
4 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 13.38
Celkem 4 závodníků