výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KMD mladšího žactva skupina B

Nýřany (21. 5. 2019)

150 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.15
2 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.27
3 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.85
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.29 3
2 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.43
3 Šimon RyskaŠimon Ryska 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.13
4 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 27.53
5 Jiři ŽůrekJiři Žůrek 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.75
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.14 5
2 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.15 4
3 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.97
4 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 24.40
5 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.27
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.31 7
2 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 23.03
3 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.77
4 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.63
5 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.05
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.72 2
2 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.80 1
3 Daniel ŽáčekDaniel Žáček 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 23.54
4 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.06
5 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.09
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.35
2 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.76
Celkem 2 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 20.62 11
2 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.91 9
3 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 21.05 8
4 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.07 6
5 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 22.53 2
Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.29 5
2 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.51 3
3 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 23.18
4 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 23.32
5 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 24.12
Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.40
2 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.48
3 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.55
4 Tereza HoráčkováTereza Horáčková 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 23.59
5 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.55
6 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 25.15
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 23.05
2 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.39
3 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.64
4 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.89
5 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.20
6 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 26.49
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 22.66 1
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 24.82
3 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 26.16
4 Natálie DlaskováNatálie Dlasková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 27.12
5 Tereza HamršmídováTereza Hamršmídová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 27.26
MS Silvie DrdováSilvie Drdová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 27.05
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 22.34 4
2 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 23.21
3 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 25.32
4 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 26.47
5 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 26.69
Barbora KasalováBarbora Kasalová 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.67
2 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 25.50
3 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 26.54
4 Lucie MikulkováLucie Mikulková 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 26.62
5 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 26.79
6 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 28.91
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 21.91 7
2 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 24.18
3 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 24.82
4 Nela NohavcováNela Nohavcová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 24.90
MS Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 26.27
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (út, 21.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Danielle TřeškováDanielle Třešková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 24.26
2 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 25.46
3 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 25.75
4 Michaela WittmannováMichaela Wittmannová 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 25.87
5 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 26.20
Celkem 5 závodníků