výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KMD mladšího žactva sk. A

Plzeň (23. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.36 Q
2 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 08.59 q
3 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 09.60
4 Ondřej PresslOndřej Pressl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.97
5 Petr VondrašPetr Vondraš 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.12
6 Matyáš BoudaMatyáš Bouda 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 10.31
7 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 10.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.31 Q
2 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.69 q
3 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 09.70
4 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 10.12
5 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 10.44
6 51 Martin ŠetlíkMartin Šetlík 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.40
Lukáš KandlerLukáš Kandler 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.76 Q
2 Jan FridrichJan Fridrich 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 09.28 q
3 Kryštof Josef HolýKryštof Josef Holý 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.60
4 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 10.19
5 Lukáš PaveraLukáš Pavera 08 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 10.61
6 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 10.62
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.31 Q
2 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.36 Q
3 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 08.59 q
4 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.69 q
5 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.76 Q
6 Jan FridrichJan Fridrich 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 09.28 q
7 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 09.60
7 Kryštof Josef HolýKryštof Josef Holý 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.60
9 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 09.70
10 Ondřej PresslOndřej Pressl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.97
11 Petr VondrašPetr Vondraš 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.12
11 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 10.12
13 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 10.19
14 Matyáš BoudaMatyáš Bouda 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 10.31
15 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 10.44
16 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 10.50
17 Lukáš PaveraLukáš Pavera 08 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 10.61
18 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 10.62
19 51 Martin ŠetlíkMartin Šetlík 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.40
Lukáš KandlerLukáš Kandler 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 17:25) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.27 7.00
2 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.41 5.00
3 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.49 4.00
4 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.71 3.00
5 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 08.72 2.00
6 Jan FridrichJan Fridrich 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.19 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.79 QA
2 Eva PivetzováEva Pivetzová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 08.99 qB
3 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 09.37 qB
4 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 09.68
5 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 09.89
6 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 09.99
7 Ladislava VernerováLadislava Vernerová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 10.83
8 Elisabeth MarešováElisabeth Marešová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 11.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 09.03 QA
2 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 09.22 qB
3 53 Karolina HadravováKarolina Hadravová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.59
4 Petra NěmečkováPetra Němečková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.74
5 Nela KislingerováNela Kislingerová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.87
6 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 10.72
7 Lucie MathauserováLucie Mathauserová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.78
8 Anna WeinfurterováAnna Weinfurterová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 10.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.97 QA
2 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.99 qB
3 471 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.65
4 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 09.94
5 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.99
6 Kateřina PytelkováKateřina Pytelková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 11.21
MS Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.97
MS Dominica Assana BelloDominica Assana Bello 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 09.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.84 QA
2 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 09.42 qB
3 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 09.47
4 Natálie JanečkováNatálie Janečková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.71
5 Magdalena CarikováMagdalena Cariková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 09.79
6 Kristýna ZýmováKristýna Zýmová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 09.89
7 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.44
8 Kateřina KlufováKateřina Klufová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 08.94 QA
2 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 08.95 qA
3 Simona LepkováSimona Lepková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 09.34 qB
4 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 10.35
5 Nelly PresslováNelly Presslová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.83
6 16 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 10.93
MS Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 10.00
MS Natálie ChmelíkováNatálie Chmelíková 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 11.01
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.79 QA
2 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.84 QA
3 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 08.94 QA
4 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 08.95 qA
5 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.97 QA
6 Eva PivetzováEva Pivetzová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 08.99 qB
6 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.99 qB
8 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 09.03 QA
9 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 09.22 qB
10 Simona LepkováSimona Lepková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 09.34 qB
11 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 09.37 qB
12 Dominica Assana BelloDominica Assana Bello 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 09.41
13 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 09.42 qB
14 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 09.47
15 53 Karolina HadravováKarolina Hadravová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.59
16 471 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.65
17 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 09.68
18 Natálie JanečkováNatálie Janečková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.71
19 Petra NěmečkováPetra Němečková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.74
20 Magdalena CarikováMagdalena Cariková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 09.79
21 Nela KislingerováNela Kislingerová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.87
22 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 09.89
22 Kristýna ZýmováKristýna Zýmová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 09.89
24 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 09.94
25 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.97
26 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 09.99
27 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 10.00
28 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 10.35
29 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.44
30 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 10.72
31 Lucie MathauserováLucie Mathauserová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.78
32 Ladislava VernerováLadislava Vernerová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 10.83
32 Nelly PresslováNelly Presslová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.83
34 Anna WeinfurterováAnna Weinfurterová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 10.88
35 16 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 10.93
36 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.99
37 Natálie ChmelíkováNatálie Chmelíková 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 11.01
38 Kateřina KlufováKateřina Klufová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.02
39 Kateřina PytelkováKateřina Pytelková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 11.21
40 Elisabeth MarešováElisabeth Marešová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 11.25

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 23.5.2019 - 17:35) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.72 11.00
2 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 08.73 9.00
3 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 08.83 8.00
4 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.89 7.00
5 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.94 6.00
6 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 09.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 23.5.2019 - 17:35) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.83 4.00
2 Eva PivetzováEva Pivetzová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 08.88 3.00
3 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 09.05 2.00
4 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.24 1.00
5 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 09.31
6 Simona LepkováSimona Lepková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 09.44
Celkem 6 závodníků