Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Písek (25. 5. 2019)
skok vysoký - Muži (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.91
2 Jan KabíčekJan Kabíček 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.87
3 Jan SuchýJan Suchý 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1.87
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej VojtaOndřej Vojta 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.83
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.79
3 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.75
skok vysoký - Ženy (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.73
2 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.70
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.67
2 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.56
3 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.56
skok o tyči - Muži (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4.00
2 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3.55
3 Urs GyselUrs Gysel 69 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3.35
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.65
2 17 David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3.55
3 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.20
skok o tyči - Ženy (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2.75
skok daleký - Muži (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.79
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.58
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.52
skok daleký - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7.20
2 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.77
3 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6.27
skok daleký - Ženy (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.02
2 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.70
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5.67
skok daleký - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.61
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.31
3 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.29
trojskok - Muži (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KabíčekJan Kabíček 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.17
2 Albert WeberAlbert Weber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.99
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.76
trojskok - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
trojskok - Ženy (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.90
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.44
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.19
trojskok - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.61
2 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.42
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.76
2 Alena KvasničkováAlena Kvasničková 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11.47
3 Simona KubouškováSimona Kuboušková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.32
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka ValešováLenka Valešová 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.15
2 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová 77 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.10
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.67
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek MarvanMarek Marvan 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15.43
2 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.78
3 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.33
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David TupýDavid Tupý 00 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 17.89
2 Adam ZemanAdam Zeman 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 12.90
3 Jan TrnkaJan Trnka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.04
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít MašekVít Mašek 81 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 14.13
2 Pavel KudějPavel Kuděj 78 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 13.87
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.11
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 34.41
2 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová 77 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 33.67
3 Lenka BaronováLenka Baronová 82 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 32.10
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 30.95
2 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 26.87
3 Simona KršíkováSimona Kršíková 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 25.04
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 38.03
2 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37.56
3 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32.27
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan TrnkaJan Trnka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.73
2 Adam ZemanAdam Zeman 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 35.71
3 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 31.44
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr ProcházkaPetr Procházka 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.85
2 Pavel KudějPavel Kuděj 78 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 41.92
3 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 40.19
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simona KubouškováSimona Kuboušková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 43.05
2 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 41.89
3 Alena KvasničkováAlena Kvasničková 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 32.97
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka ValešováLenka Valešová 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.82
2 Anežka PourováAnežka Pourová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 46.18
3 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 42.84
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek MarvanMarek Marvan 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 41.83
2 Radek NečinaRadek Nečina 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 34.77
3 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 25.50
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel RůžičkaKarel Růžička 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.67
2 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 20.99
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš OttTomáš Ott 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 53.43
2 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 50.78
3 Radek ŘíhaRadek Říha 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 40.41
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra SičakováPetra Sičaková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 47.65
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 36.75
3 Tereza MatouškováTereza Matoušková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 35.30
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.39
2 Andrea BalíkováAndrea Balíková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 39.63
3 Viktorie JohánkováViktorie Johánková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.03
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ladislav FaraLadislav Fara 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.27
2 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 41.57
3 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 39.06
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek JůdaRadek Jůda 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 65.98
2 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 59.17
3 Václav CardaVáclav Carda 81 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 57.08