Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Písek (25. 5. 2019)

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 19 47.65 47.6544.6439.3747.65--41.42
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 17 36.75 32.0234.6536.7536.75-33.8430.94
3 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 15 35.30 27.0928.4633.1433.14-35.3031.81
4 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 14 34.17 27.7234.1730.9934.1731.1129.4828.78
5 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 16 30.89 30.8930.13-30.8929.50-29.97
6 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 18 30.08 30.0829.1028.4430.0828.8926.9128.97
7 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10 29.39 26.1923.8429.3929.3927.5827.27-
8 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 8 29.01 24.1321.8129.0129.0118.5222.3426.58
9 Andrea SoukupováAndrea Soukupová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 7 28.72 28.7227.4125.1928.720.00.00.0
10 Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 2 28.65 28.6527.2023.6828.650.00.00.0
11 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 13 28.62 28.6226.6525.2328.620.00.00.0
12 Sára KosířováSára Kosířová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 12 28.44 23.7018.8528.4428.440.00.00.0
13 Aneta KmetíkováAneta Kmetíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 11 25.46 25.1919.6625.4625.460.00.00.0
14 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 6 24.57 23.2024.5724.1524.570.00.00.0
15 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4 24.15 22.4324.1522.2724.150.00.00.0
16 Klára ŠkorpilováKlára Škorpilová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 9 20.91 -20.9115.6120.910.00.00.0
17 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1 20.50 20.2820.50-20.500.00.00.0
18 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 3 18.46 17.88-18.4618.460.00.00.0
19 Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 5 12.31 --12.3112.310.00.00.0
Celkem 19 závodníků