výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboj přípravek sk. A

Plzeň (6. 6. 2019)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 358 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.19 94.00
2 184 Daniel BrumlDaniel Bruml 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.86 25.00
3 310 Dominik FialaDominik Fiala 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.21 6.00
4 179 Daniel HauerDaniel Hauer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.59 0.00
5 382 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.66 0.00
6 34 Antonín BoříkAntonín Bořík 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.86 0.00
7 363 Adam DuníkAdam Duník 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.40 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.90 135.00
2 361 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.53 54.00
3 322 Jan KlingerJan Klinger 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.15 8.00
4 370 Vojtěch KrálíkVojtěch Králík 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.66 0.00
5 328 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.70 0.00
6 309 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.33 0.00
7 428 David ChaloupkaDavid Chaloupka 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.67 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 326 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.28 83.00
2 191 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.46 62.00
3 331 Šimon ŠitraŠimon Šitra 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.55 52.00
4 114 Daniel StýbloDaniel Stýblo 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.01 15.00
5 298 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.04 14.00
6 194 David PešičkaDavid Pešička 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.72 0.00
7 100 Jan PařízekJan Pařízek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.85 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.60 47.00
2 296 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.90 23.00
3 171 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.94 20.00
4 174 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.16 8.00
5 297 Jan VětrovecJan Větrovec 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.38 1.00
6 193 David UrbanDavid Urban 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.51 0.00
299 Jakub VávraJakub Vávra 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.41 220.00
2 210 Jakub DobešJakub Dobeš 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.83 146.00
3 341 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.97 125.00
4 164 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.59 48.00
5 335 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.82 28.00
6 343 Luděk HrkalLuděk Hrkal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.95 19.00
7 192 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.12 10.00
336 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 340 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.46 434.00
2 348 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.23 255.00
3 344 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.41 220.00
4 155 Jan NemethJan Nemeth 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.87 25.00
5 117 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.91 22.00
6 347 Tadeáš LavičkaTadeáš Lavička 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.87 0.00
119 Ondřej MíkaOndřej Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 367 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.49 205.00
2 60 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.84 145.00
3 118 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.90 135.00
4 334 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.37 72.00
5 380 Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.47 61.00
6 154 Lukáš PaveraLukáš Pavera 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.48 60.00
7 389 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.54 53.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 357 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.27 247.00
2 391 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.46 210.00
3 387 Patrik SušičPatrik Sušič 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.99 122.00
4 381 Patrik VeselákPatrik Veselák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.17 97.00
5 360 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.20 93.00
6 396 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.59 48.00
7 365 Lukáš ZýkaLukáš Zýka 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.13 9.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 376 Veronika BroulíkováVeronika Broulíková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.67 213.00
2 350 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.74 201.00
3 372 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.86 182.00
4 349 Agáta CísařováAgáta Císařová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.89 178.00
5 30 Šárka FleišmanováŠárka Fleišmanová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.12 144.00
6 355 Mína BulíčkováMína Bulíčková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.16 138.00
7 359 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.56 89.00
8 374 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.79 65.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Laura ChmelíkováLaura Chmelíková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.13 310.00
2 19 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.31 276.00
3 410 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.25 126.00
4 406 Adéla HofrajtováAdéla Hofrajtová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.31 119.00
5 471 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.33 116.00
6 43 Karolína JílkováKarolína Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.49 97.00
7 321 Vendula ChudáčkováVendula Chudáčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.83 61.00
8 53 Natálie HečlováNatálie Hečlová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.87 57.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 392 Eliška KristlováEliška Kristlová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.55 233.00
2 70 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.57 229.00
3 99 Leona JůzkováLeona Jůzková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.62 221.00
4 409 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.94 170.00
5 443 Lucie KopalováLucie Kopalová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.00 161.00
6 51 Kateřina KoželuhováKateřina Koželuhová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.38 110.00
7 448 Adéla KalivodováAdéla Kalivodová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.99 46.00
8 175 Elen KošňarováElen Košňarová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.36 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 441 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.23 291.00
2 204 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.93 171.00
3 172 Martina NěmečkováMartina Němečková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.25 126.00
4 445 Viktorie MauritzováViktorie Mauritzová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.57 88.00
5 87 Viktorie MíkováViktorie Míková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.73 71.00
6 395 Barbora MatasováBarbora Matasová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.20 30.00
31 Ema MachováEma Machová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.38 263.00
2 386 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.94 170.00
3 489 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.22 130.00
4 450 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.28 122.00
5 72 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.60 84.00
6 467 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.87 57.00
7 488 Michaela SofronováMichaela Sofronová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.92 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 384 Aneta VetcháAneta Vetchá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.46 249.00
2 451 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.52 238.00
3 318 Ema ValíčkováEma Valíčková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.73 203.00
4 44 Linda VáchalováLinda Váchalová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.01 160.00
5 33 Tereza TrojanováTereza Trojanová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.68 5.00
178 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 468 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.73 393.00
2 394 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.85 367.00
3 408 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.90 357.00
4 444 Lilian BartákováLilian Bartáková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.20 297.00
5 339 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.29 280.00
6 397 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.91 174.00
7 451 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.92 173.00
8 497 Lucie BednářováLucie Bednářová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.34 115.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 487 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.09 543.00
2 398 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.11 538.00
3 466 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.64 413.00
4 432 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.84 369.00
5 474 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.87 363.00
6 419 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.05 326.00
7 383 Júlie HájkováJúlie Hájková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.39 261.00
8 182 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.28 122.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.19 518.00
2 223 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.44 458.00
3 35 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.84 369.00
4 418 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.16 304.00
5 87 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.48 245.00
6 465 Ida KrmíčkováIda Krmíčková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.90 176.00
7 346 Jana KulišanováJana Kulišanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.12 144.00
447 Kristýna LayrerováKristýna Layrerová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 399 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.48 449.00
2 173 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.74 391.00
3 62 Eva MužíkováEva Mužíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.22 293.00
4 3 Sofie MarešováSofie Marešová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.27 283.00
5 54 Eliška TyrováEliška Tyrová 19 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.70 208.00
6 17 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.79 193.00
7 39 Barbora MíčováBarbora Míčová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.86 182.00
8 354 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.18 136.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 333 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.52 440.00
2 400 Veronika PoláčkováVeronika Poláčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.92 353.00
3 20 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.25 287.00
4 316 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.47 247.00
5 40 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.84 185.00
6 345 Kateřina RumlováKateřina Rumlová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.86 182.00
7 378 Hana PorubčanováHana Porubčanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.87 181.00
8 390 Barbora PolívkováBarbora Polívková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.96 167.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 469 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.95 346.00
2 332 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.18 300.00
3 498 Lucie StöckelmayrováLucie Stöckelmayrová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.37 265.00
4 107 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.45 250.00
5 181 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.55 233.00
6 499 Nikol SoukupováNikol Soukupová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.56 231.00
7 500 Kateřina SobotováKateřina Sobotová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.03 157.00
8 342 Eliška ŠkodováEliška Škodová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.08 150.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Lucie VelíkováLucie Velíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.96 344.00
2 427 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.22 293.00
3 446 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.26 285.00
4 401 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.42 256.00
5 484 Hana ZavitkovskáHana Zavitkovská 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.63 219.00
6 407 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.10 0.00
449 Elizabeth VirglováElizabeth Virglová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 358 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:08.49 391.00
2 115 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 2:09.00 384.00
3 322 Jan KlingerJan Klinger 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:21.75 236.00
4 361 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 2:22.03 233.00
5 328 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:29.08 166.00
6 370 Vojtěch KrálíkVojtěch Králík 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:40.31 82.00
7 184 Daniel BrumlDaniel Bruml 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:42.54 69.00
8 382 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:43.28 64.00
9 428 David ChaloupkaDavid Chaloupka 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:44.78 56.00
10 179 Daniel HauerDaniel Hauer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:46.00 50.00
11 309 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:48.71 37.00
12 34 Antonín BoříkAntonín Bořík 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:56.64 10.00
13 363 Adam DuníkAdam Duník 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:01.29 2.00
14 310 Dominik FialaDominik Fiala 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:07.91 0.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 191 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:16.17 297.00
2 168 Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:25.18 202.00
3 331 Šimon ŠitraŠimon Šitra 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:26.15 193.00
4 296 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:26.92 186.00
5 100 Jan PařízekJan Pařízek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:30.15 157.00
6 299 Jakub VávraJakub Vávra 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:32.06 141.00
7 114 Daniel StýbloDaniel Stýblo 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:33.34 131.00
8 326 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:33.61 129.00
9 174 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:35.68 113.00
10 171 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:35.93 112.00
11 193 David UrbanDavid Urban 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:36.53 107.00
12 297 Jan VětrovecJan Větrovec 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:38.08 97.00
13 194 David PešičkaDavid Pešička 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:42.75 67.00
14 298 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:51.41 26.00
Celkem 14 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 340 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15 1:45.51 743.00
2 348 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 1:58.81 526.00
3 344 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:03.06 465.00
4 152 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:10.35 367.00
5 341 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:12.16 344.00
6 210 Jakub DobešJakub Dobeš 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:18.97 266.00
7 117 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 2:19.28 262.00
8 164 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:24.64 207.00
9 335 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:27.61 180.00
10 343 Luděk HrkalLuděk Hrkal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:29.87 160.00
11 155 Jan NemethJan Nemeth 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:31.88 143.00
12 192 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:35.31 116.00
119 Ondřej MíkaOndřej Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 DNS
347 Tadeáš LavičkaTadeáš Lavička 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 DNS
336 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 60 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:08.29 393.00
2 360 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:09.38 379.00
3 334 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:11.55 352.00
4 381 Patrik VeselákPatrik Veselák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:13.85 324.00
5 387 Patrik SušičPatrik Sušič 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:13.86 324.00
6 367 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:18.73 268.00
7 391 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:19.39 261.00
8 118 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:19.75 257.00
9 389 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:23.10 223.00
10 357 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:28.80 169.00
11 154 Lukáš PaveraLukáš Pavera 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:30.84 151.00
12 396 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:39.51 87.00
13 365 Lukáš ZýkaLukáš Zýka 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:41.73 73.00
14 380 Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:44.35 58.00
Celkem 14 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Laura ChmelíkováLaura Chmelíková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:18.68 269.00
2 349 Agáta CísařováAgáta Císařová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:19.78 257.00
3 372 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:23.38 220.00
4 406 Adéla HofrajtováAdéla Hofrajtová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:24.55 208.00
5 376 Veronika BroulíkováVeronika Broulíková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:35.70 113.00
6 350 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:38.47 94.00
7 374 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:38.93 91.00
8 30 Šárka FleišmanováŠárka Fleišmanová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:41.22 76.00
9 410 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:43.53 63.00
10 471 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:44.23 59.00
11 355 Mína BulíčkováMína Bulíčková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:45.28 54.00
12 19 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 2:48.16 40.00
13 53 Natálie HečlováNatálie Hečlová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:51.72 25.00
14 359 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:03.06 0.00
15 321 Vendula ChudáčkováVendula Chudáčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 3:07.74 0.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 441 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 2:13.63 327.00
2 99 Leona JůzkováLeona Jůzková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:27.71 179.00
3 392 Eliška KristlováEliška Kristlová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:28.98 167.00
4 175 Elen KošňarováElen Košňarová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:29.01 167.00
5 70 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:30.96 150.00
6 443 Lucie KopalováLucie Kopalová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:32.87 135.00
7 409 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 2:35.20 117.00
8 448 Adéla KalivodováAdéla Kalivodová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:41.51 75.00
9 51 Kateřina KoželuhováKateřina Koželuhová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:42.46 69.00
10 43 Karolína JílkováKarolína Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:44.32 59.00
11 87 Viktorie MíkováViktorie Míková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:44.41 58.00
12 172 Martina NěmečkováMartina Němečková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:49.77 33.00
13 395 Barbora MatasováBarbora Matasová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:51.25 27.00
14 445 Viktorie MauritzováViktorie Mauritzová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:51.73 25.00
31 Ema MachováEma Machová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 18:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 384 Aneta VetcháAneta Vetchá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:19.42 261.00
2 180 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:22.79 226.00
3 204 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:23.38 220.00
4 450 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:29.86 160.00
5 467 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:31.13 149.00
6 72 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:32.40 139.00
7 318 Ema ValíčkováEma Valíčková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 2:37.81 98.00
8 44 Linda VáchalováLinda Váchalová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 2:40.80 79.00
9 386 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:43.41 64.00
10 451 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 2:43.64 62.00
11 489 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:49.75 33.00
12 488 Michaela SofronováMichaela Sofronová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:03.76 0.00
13 33 Tereza TrojanováTereza Trojanová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:07.90 0.00
178 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 DNS
Celkem 14 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 487 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 2:02.19 477.00
2 398 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:07.98 398.00
3 408 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:09.65 376.00
4 383 Júlie HájkováJúlie Hájková 08 AK ŠKODA Plzeň 4AK ŠKODA Plzeň 4 10 2:12.81 337.00
5 339 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:14.18 320.00
6 468 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:14.20 320.00
7 466 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:17.42 283.00
8 394 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:24.41 210.00
9 451 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:25.82 196.00
10 432 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:26.94 186.00
11 444 Lilian BartákováLilian Bartáková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:33.42 131.00
12 182 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:37.53 100.00
13 397 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:48.60 38.00
14 497 Lucie BednářováLucie Bednářová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:05.71 0.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 116 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:07.79 400.00
2 223 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:10.02 371.00
3 3 Sofie MarešováSofie Marešová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:15.10 309.00
4 419 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:17.66 280.00
5 399 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 2:19.64 258.00
6 35 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:20.44 250.00
7 474 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:21.58 238.00
8 418 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:25.32 201.00
9 465 Ida KrmíčkováIda Krmíčková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:27.67 179.00
10 346 Jana KulišanováJana Kulišanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:31.66 145.00
11 87 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:33.86 127.00
12 354 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 2:34.50 122.00
13 17 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:50.49 30.00
447 Kristýna LayrerováKristýna Layrerová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 18:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 332 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:06.53 417.00
2 316 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:13.40 329.00
3 333 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:18.88 267.00
4 181 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:20.07 254.00
5 62 Eva MužíkováEva Mužíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:21.64 237.00
6 40 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:24.04 213.00
7 39 Barbora MíčováBarbora Míčová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:24.06 213.00
8 173 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.33 201.00
9 400 Veronika PoláčkováVeronika Poláčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:26.63 189.00
10 390 Barbora PolívkováBarbora Polívková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:27.37 182.00
11 20 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:27.48 181.00
12 345 Kateřina RumlováKateřina Rumlová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:29.06 167.00
13 378 Hana PorubčanováHana Porubčanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:31.15 149.00
14 54 Eliška TyrováEliška Tyrová 19 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:52.33 23.00
Celkem 14 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 18:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 176 Lucie VelíkováLucie Velíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:15.45 305.00
2 446 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:21.83 235.00
3 427 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:24.15 212.00
4 401 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 2:27.02 185.00
5 484 Hana ZavitkovskáHana Zavitkovská 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 2:27.04 185.00
6 107 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:27.31 182.00
7 500 Kateřina SobotováKateřina Sobotová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:27.71 179.00
8 499 Nikol SoukupováNikol Soukupová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:30.58 154.00
9 498 Lucie StöckelmayrováLucie Stöckelmayrová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:41.15 77.00
10 469 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:46.74 46.00
11 342 Eliška ŠkodováEliška Škodová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:50.54 30.00
12 407 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:53.90 18.00
449 Elizabeth VirglováElizabeth Virglová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 DNS
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 358 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.89 385.00
2 310 Dominik FialaDominik Fiala 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.56 285.00
3 184 Daniel BrumlDaniel Bruml 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60 279.00
4 179 Daniel HauerDaniel Hauer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.99 228.00
5 382 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.57 161.00
6 34 Antonín BoříkAntonín Bořík 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.59 159.00
7 363 Adam DuníkAdam Duník 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.31 28.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.72 413.00
2 361 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.85 392.00
3 322 Jan KlingerJan Klinger 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.42 305.00
4 370 Vojtěch KrálíkVojtěch Králík 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.10 215.00
5 328 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.65 153.00
6 309 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.90 128.00
7 428 David ChaloupkaDavid Chaloupka 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.35 89.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.73 411.00
2 326 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.84 393.00
3 331 Šimon ŠitraŠimon Šitra 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.12 349.00
4 114 Daniel StýbloDaniel Stýblo 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.31 321.00
5 194 David PešičkaDavid Pešička 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.96 232.00
6 298 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.01 226.00
7 100 Jan PařízekJan Pařízek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.22 99.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.87 389.00
2 296 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.49 295.00
3 174 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.71 264.00
4 297 Jan VětrovecJan Větrovec 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.79 254.00
5 171 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.96 232.00
6 193 David UrbanDavid Urban 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.30 191.00
7 299 Jakub VávraJakub Vávra 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.71 147.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.99 543.00
2 210 Jakub DobešJakub Dobeš 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.17 509.00
3 341 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.59 435.00
4 164 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.09 354.00
5 335 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.14 346.00
6 343 Luděk HrkalLuděk Hrkal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.55 286.00
7 192 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.71 264.00
336 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 340 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.66 823.00
2 348 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.44 652.00
3 344 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.80 579.00
4 155 Jan NemethJan Nemeth 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.31 321.00
5 117 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.36 313.00
6 347 Tadeáš LavičkaTadeáš Lavička 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.62 68.00
119 Ondřej MíkaOndřej Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 367 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.95 551.00
2 118 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.09 524.00
3 334 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.50 450.00
4 60 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.77 405.00
5 380 Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.39 309.00
6 154 Lukáš PaveraLukáš Pavera 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.40 308.00
7 389 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.69 267.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 391 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.48 644.00
2 387 Patrik SušičPatrik Sušič 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.73 593.00
3 357 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.84 572.00
4 381 Patrik VeselákPatrik Veselák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.47 456.00
5 360 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.67 421.00
6 396 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.94 377.00
7 365 Lukáš ZýkaLukáš Zýka 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.65 273.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 349 Agáta CísařováAgáta Císařová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.13 515.00
2 355 Mína BulíčkováMína Bulíčková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.18 507.00
3 372 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.28 491.00
4 350 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.36 479.00
5 376 Veronika BroulíkováVeronika Broulíková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.44 466.00
6 30 Šárka FleišmanováŠárka Fleišmanová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.77 417.00
7 374 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.58 306.00
8 359 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.76 283.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Laura ChmelíkováLaura Chmelíková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.46 629.00
2 19 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.69 589.00
3 406 Adéla HofrajtováAdéla Hofrajtová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.51 456.00
4 43 Karolína JílkováKarolína Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.61 441.00
5 410 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.73 423.00
6 471 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.99 385.00
7 321 Vendula ChudáčkováVendula Chudáčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.11 368.00
8 53 Natálie HečlováNatálie Hečlová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.13 366.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 392 Eliška KristlováEliška Kristlová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.71 585.00
2 99 Leona JůzkováLeona Jůzková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.90 553.00
3 70 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.05 528.00
4 409 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.28 491.00
5 175 Elen KošňarováElen Košňarová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.55 450.00
6 443 Lucie KopalováLucie Kopalová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.58 445.00
7 448 Adéla KalivodováAdéla Kalivodová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.91 397.00
8 51 Kateřina KoželuhováKateřina Koželuhová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.83 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 441 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.73 582.00
2 204 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.02 533.00
3 87 Viktorie MíkováViktorie Míková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.68 430.00
4 172 Martina NěmečkováMartina Němečková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.69 429.00
5 445 Viktorie MauritzováViktorie Mauritzová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.62 301.00
6 395 Barbora MatasováBarbora Matasová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.83 275.00
31 Ema MachováEma Machová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.39 641.00
2 489 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.11 519.00
3 386 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.27 493.00
4 450 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.48 460.00
5 72 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.07 374.00
6 467 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.43 325.00
7 488 Michaela SofronováMichaela Sofronová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.16 236.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 384 Aneta VetcháAneta Vetchá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.90 553.00
2 318 Ema ValíčkováEma Valíčková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.19 506.00
3 451 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.20 504.00
4 44 Linda VáchalováLinda Váchalová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.85 405.00
5 33 Tereza TrojanováTereza Trojanová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.30 221.00
178 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 468 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.07 699.00
2 408 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.08 697.00
3 394 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.15 684.00
4 339 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.41 637.00
5 444 Lilian BartákováLilian Bartáková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.73 582.00
6 397 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.24 498.00
7 451 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.37 477.00
8 497 Lucie BednářováLucie Bednářová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.57 447.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 487 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.30 848.00
2 398 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.54 800.00
3 466 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.89 733.00
4 419 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.24 668.00
5 474 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.39 641.00
6 432 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.55 613.00
7 383 Júlie HájkováJúlie Hájková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.72 583.00
8 182 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.59 444.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.28 852.00
2 223 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.50 808.00
3 35 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.97 718.00
4 418 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.75 578.00
5 87 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.95 545.00
6 465 Ida KrmíčkováIda Krmíčková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.25 496.00
7 346 Jana KulišanováJana Kulišanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.60 442.00
447 Kristýna LayrerováKristýna Layrerová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 399 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.87 737.00
2 62 Eva MužíkováEva Mužíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.25 666.00
3 3 Sofie MarešováSofie Marešová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.40 639.00
4 173 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.45 630.00
5 17 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.05 528.00
6 39 Barbora MíčováBarbora Míčová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.18 507.00
7 354 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.36 479.00
8 54 Eliška TyrováEliška Tyrová 19 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.65 435.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 333 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.85 740.00
2 40 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.25 666.00
3 316 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.54 614.00
4 20 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.59 606.00
5 400 Veronika PoláčkováVeronika Poláčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.65 595.00
6 378 Hana PorubčanováHana Porubčanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.99 538.00
7 345 Kateřina RumlováKateřina Rumlová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.24 498.00
8 390 Barbora PolívkováBarbora Polívková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.25 496.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 469 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.40 639.00
2 499 Nikol SoukupováNikol Soukupová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.64 597.00
3 107 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.73 582.00
4 332 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.75 578.00
5 181 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.21 503.00
6 342 Eliška ŠkodováEliška Škodová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.53 453.00
7 500 Kateřina SobotováKateřina Sobotová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.55 450.00
8 498 Lucie StöckelmayrováLucie Stöckelmayrová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.13 63.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Lucie VelíkováLucie Velíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.06 701.00
2 427 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.15 684.00
3 446 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.20 675.00
4 401 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.75 578.00
5 484 Hana ZavitkovskáHana Zavitkovská 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.97 541.00
6 407 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.52 197.00
449 Elizabeth VirglováElizabeth Virglová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 6.6.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 115 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 13 3.63 0.0 149.00
2 191 Marek PatrasMarek Patras
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 16 3.47 0.0 126.00
3 326 Marek PraumMarek Praum
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 18 3.42 0.0 119.00
4 331 Šimon ŠitraŠimon Šitra
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 20 3.19 0.0 89.00
5 361 Tomáš JungTomáš Jung
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 9 3.10 0.0 78.00
6= 168 Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 26 3.04 0.0 70.00
6= 296 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 24 3.04 0.0 70.00
8 179 Daniel HauerDaniel Hauer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 6 2.95 0.0 60.00
9= 174 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 28 2.92 0.0 57.00
9= 358 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 7 2.92 0.0 57.00
11 322 Jan KlingerJan Klinger
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 10 2.89 0.0 53.00
12= 310 Dominik FialaDominik Fiala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 4 2.82 0.0 46.00
12= 114 Daniel StýbloDaniel Stýblo
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 19 2.82 0.0 46.00
14 297 Jan VětrovecJan Větrovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 27 2.80 0.0 44.00
15 370 Vojtěch KrálíkVojtěch Králík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 11 2.73 0.0 37.00
16 299 Jakub VávraJakub Vávra
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 25 2.71 0.0 35.00
17= 184 Daniel BrumlDaniel Bruml
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 2 2.70 0.0 34.00
17= 298 Matěj ŠtochlMatěj Štochl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 21 2.70 0.0 34.00
19 171 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 22 2.65 0.0 29.00
20= 309 David LorencDavid Lorenc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 12 2.60 0.0 25.00
20= 34 Antonín BoříkAntonín Bořík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 1 2.60 0.0 25.00
22= 382 Lukáš HajnýLukáš Hajný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 5 2.55 0.0 20.00
22= 328 Lukáš PanzerLukáš Panzer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 14 2.55 0.0 20.00
22= 193 David UrbanDavid Urban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 23 2.55 0.0 20.00
25 194 David PešičkaDavid Pešička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 17 2.50 0.0 16.00
26 428 David ChaloupkaDavid Chaloupka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 8 2.34 0.0 5.00
27 100 Jan PařízekJan Pařízek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 15 2.25 0.0 1.00
28 363 Adam DuníkAdam Duník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 3 2.05 0.0 0.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 6.6.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 340 Adam NovákAdam Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 15 4.59 0.0 306.00
2 391 Martin ŠandaMartin Šanda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 24 3.93 0.0 195.00
3 348 Leonard MastnýLeonard Mastný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 10 3.88 0.0 187.00
4 344 Štěpán NosekŠtěpán Nosek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 14 3.82 0.0 177.00
5 118 Jakub NygrýnJakub Nygrýn
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 16 3.65 0.0 152.00
6 152 Vítek KořenekVítek Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 7 3.60 0.0 145.00
7 357 Kryštof VítovecKryštof Vítovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 27 3.58 0.0 142.00
8 387 Patrik SušičPatrik Sušič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 23 3.45 0.0 123.00
9 210 Jakub DobešJakub Dobeš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2 3.40 0.0 116.00
10= 381 Patrik VeselákPatrik Veselák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 26 3.37 0.0 112.00
10= 60 Tomáš SikaTomáš Sika
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 20 3.37 0.0 112.00
12 341 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 8 3.30 0.0 103.00
13 389 Kryštof PelnářKryštof Pelnář
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 18 3.27 0.0 99.00
14 334 Antonín PtákAntonín Pták
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 19 3.19 0.0 89.00
15 380 Ondřej StarýOndřej Starý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 22 3.16 0.0 85.00
16 164 Jan BorkovecJan Borkovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 1 3.10 0.0 78.00
17 154 Lukáš PaveraLukáš Pavera
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 17 3.06 0.0 73.00
18 367 Filip SoukupFilip Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 21 3.03 0.0 69.00
19 117 Vojtěch MíkaVojtěch Míka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 12 3.00 0.0 66.00
20= 360 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 28 2.99 0.0 65.00
20= 396 Matěj ŠpačekMatěj Špaček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 25 2.99 0.0 65.00
22 365 Lukáš ZýkaLukáš Zýka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 29 2.95 0.0 60.00
23 335 Jakub JelínekJakub Jelínek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 5 2.88 0.0 52.00
24 192 Kryštof FauKryštof Fau
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 3 2.81 0.0 45.00
25 343 Luděk HrkalLuděk Hrkal
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 4 2.53 0.0 19.00
26 347 Tadeáš LavičkaTadeáš Lavička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 9 2.16 0.0 0.00
119 Ondřej MíkaOndřej Míka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 11 DNS 0.0 0.00
336 Ondřej KočíOndřej Kočí
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 6 DNS 0.0 0.00
155 Jan NemethJan Nemeth
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 13 NM 0.0 0.00
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Laura ChmelíkováLaura Chmelíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 14 3.43 0.0 186.00
2 19 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 13 3.33 0.0 167.00
3 409 Tea MachalekTea Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 24 3.17 0.0 137.00
4 392 Eliška KristlováEliška Kristlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 22 3.11 0.0 126.00
5= 406 Adéla HofrajtováAdéla Hofrajtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 10 3.09 0.0 122.00
5= 180 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 35 3.09 0.0 122.00
7 70 Veronika LiškováVeronika Lišková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 23 3.06 0.0 117.00
8 441 Ema NovákováEma Nováková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 30 3.05 0.0 116.00
9 384 Aneta VetcháAneta Vetchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 44 3.03 0.0 112.00
10 350 Veronika BlažkováVeronika Blažková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 2 2.96 0.0 100.00
11 99 Leona JůzkováLeona Jůzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 17 2.95 0.0 99.00
12 349 Agáta CísařováAgáta Císařová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 6 2.93 0.0 95.00
13 489 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 36 2.90 0.0 91.00
14 318 Ema ValíčkováEma Valíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 43 2.83 0.0 80.00
15 376 Veronika BroulíkováVeronika Broulíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 4 2.81 0.0 76.00
16 87 Viktorie MíkováViktorie Míková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 28 2.79 0.0 73.00
17 451 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 45 2.78 0.0 72.00
18 372 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 3 2.77 0.0 70.00
19 172 Martina NěmečkováMartina Němečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 29 2.74 0.0 66.00
20 53 Natálie HečlováNatálie Hečlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 9 2.73 0.0 65.00
21 204 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 31 2.72 0.0 63.00
22= 410 Kristýna HouškováKristýna Houšková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 12 2.70 0.0 60.00
22= 355 Mína BulíčkováMína Bulíčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 5 2.70 0.0 60.00
24= 321 Vendula ChudáčkováVendula Chudáčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 15 2.69 0.0 59.00
24= 175 Elen KošňarováElen Košňarová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 20 2.69 0.0 59.00
26= 30 Šárka FleišmanováŠárka Fleišmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 8 2.67 0.0 56.00
26= 72 Patricie ŠpetováPatricie Špetová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 38 2.67 0.0 56.00
28= 386 Julie SalcmanováJulie Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 32 2.63 0.0 50.00
28= 443 Lucie KopalováLucie Kopalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 19 2.63 0.0 50.00
30= 471 Viktorie HoudkováViktorie Houdková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 11 2.62 0.0 49.00
30= 450 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 33 2.62 0.0 49.00
32= 448 Adéla KalivodováAdéla Kalivodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 18 2.51 0.0 35.00
32= 43 Karolína JílkováKarolína Jílková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 16 2.51 0.0 35.00
34 467 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 37 2.50 0.0 34.00
35 374 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 1 2.48 0.0 31.00
36 359 Ema DolanskáEma Dolanská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 7 2.44 0.0 27.00
37= 33 Tereza TrojanováTereza Trojanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 39 2.38 0.0 20.00
37= 51 Kateřina KoželuhováKateřina Koželuhová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 21 2.38 0.0 20.00
39= 395 Barbora MatasováBarbora Matasová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 26 2.29 0.0 11.00
39= 44 Linda VáchalováLinda Váchalová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 41 2.29 0.0 11.00
41 445 Viktorie MauritzováViktorie Mauritzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 27 2.28 0.0 11.00
42 488 Michaela SofronováMichaela Sofronová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 34 2.13 0.0 0.00
31 Ema MachováEma Machová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 25 DNS 0.0 0.00
178 Aneta VakešováAneta Vakešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 42 DNS 0.0 0.00
Celkem 44 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 6.6.2019 - 17:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 116 Anna LegnerováAnna Legnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 24 4.07 0.0 324.00
2 62 Eva MužíkováEva Mužíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 31 3.79 0.0 261.00
3 419 Matylda HoudkováMatylda Houdková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 16 3.69 0.0 239.00
4 468 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 7 3.68 0.0 237.00
5 394 Veronika BřízováVeronika Břízová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 6 3.66 0.0 233.00
6 487 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 8 3.62 0.0 225.00
7 432 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 11 3.59 0.0 218.00
8 408 Sára ČížkováSára Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 9 3.58 0.0 216.00
9 400 Veronika PoláčkováVeronika Poláčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 36 3.57 0.0 214.00
10 398 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 14 3.56 0.0 212.00
11 466 Anna HejlováAnna Hejlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 13 3.52 0.0 204.00
12 469 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 48 3.49 0.0 198.00
13= 333 Markéta PáníkováMarkéta Páníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 34 3.46 0.0 192.00
13= 176 Lucie VelíkováLucie Velíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 49 3.46 0.0 192.00
15= 316 Laura SajnerováLaura Sajnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 40 3.38 0.0 176.00
15= 35 Věra HupákováVěra Hupáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 17 3.38 0.0 176.00
17 446 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 50 3.34 0.0 168.00
18 54 Eliška TyrováEliška Tyrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
19 56 3.32 0.0 165.00
19= 223 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 18 3.31 0.0 163.00
19= 40 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 33 3.31 0.0 163.00
21 383 Júlie HájkováJúlie Hájková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 10 3.30 0.0 161.00
22 399 Emma MachalekEmma Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 25 3.29 0.0 159.00
23 17 Eliška MaříkováEliška Maříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 28 3.26 0.0 153.00
24 418 Laura KučerováLaura Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 20 3.24 0.0 150.00
25 474 Adéla HomolkováAdéla Homolková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 15 3.23 0.0 148.00
26= 332 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 42 3.21 0.0 144.00
26= 107 Nela StrobachováNela Strobachová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 46 3.21 0.0 144.00
28 339 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 5 3.20 0.0 142.00
29= 173 Anežka MíkováAnežka Míková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 30 3.18 0.0 139.00
29= 87 Vanesa KučerováVanesa Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 21 3.18 0.0 139.00
31= 20 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 35 3.12 0.0 128.00
31= 499 Nikol SoukupováNikol Soukupová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 44 3.12 0.0 128.00
33 378 Hana PorubčanováHana Porubčanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 38 3.08 0.0 121.00
34= 427 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 52 3.05 0.0 116.00
34= 3 Sofie MarešováSofie Marešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 26 3.05 0.0 116.00
34= 451 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 1 3.05 0.0 116.00
37 401 Anna ZýkováAnna Zýková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 55 3.01 0.0 109.00
38 498 Lucie StöckelmayrováLucie Stöckelmayrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 45 2.99 0.0 105.00
39 444 Lilian BartákováLilian Bartáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 2 2.96 0.0 100.00
40 390 Barbora PolívkováBarbora Polívková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 37 2.95 0.0 99.00
41 449 Elizabeth VirglováElizabeth Virglová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 51 2.94 0.0 97.00
42 500 Kateřina SobotováKateřina Sobotová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 43 2.93 0.0 95.00
43 342 Eliška ŠkodováEliška Škodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 47 2.90 0.0 91.00
44 181 Nela SajnerováNela Sajnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 41 2.89 0.0 89.00
45 397 Zuzana BeránkováZuzana Beránková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 4 2.88 0.0 87.00
46 497 Lucie BednářováLucie Bednářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 3 2.84 0.0 81.00
47 39 Barbora MíčováBarbora Míčová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 29 2.83 0.0 80.00
48 465 Ida KrmíčkováIda Krmíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 19 2.77 0.0 70.00
49 354 Vanda MartincováVanda Martincová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 27 2.66 0.0 55.00
50 182 Kristýna HavelkováKristýna Havelková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 12 2.62 0.0 49.00
51 346 Jana KulišanováJana Kulišanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 22 2.57 0.0 43.00
52 345 Kateřina RumlováKateřina Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 39 2.49 0.0 33.00
407 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 53 NM 0.0 0.00
447 Kristýna LayrerováKristýna Layrerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 23 DNS 0.0 0.00
484 Hana ZavitkovskáHana Zavitkovská
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 54 NM 0.0 0.00
Celkem 55 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 6.6.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 361 Tomáš JungTomáš Jung
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 9 25.39 0.0 107.00
2 114 Daniel StýbloDaniel Stýblo
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 19 24.63 0.0 101.00
3 331 Šimon ŠitraŠimon Šitra
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 20 24.60 0.0 101.00
4 191 Marek PatrasMarek Patras
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 16 24.09 0.0 97.00
5 370 Vojtěch KrálíkVojtěch Králík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 11 21.09 0.0 75.00
6 358 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 7 20.09 0.0 67.00
7 174 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 28 19.83 0.0 65.00
8 168 Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 26 19.71 0.0 64.00
9 296 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 24 18.68 0.0 57.00
10 309 David LorencDavid Lorenc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 12 18.49 0.0 56.00
11 326 Marek PraumMarek Praum
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 18 18.33 0.0 54.00
12 322 Jan KlingerJan Klinger
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 10 17.40 0.0 48.00
13 115 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 13 16.47 0.0 41.00
14 184 Daniel BrumlDaniel Bruml
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 2 16.31 0.0 40.00
15 297 Jan VětrovecJan Větrovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 27 16.22 0.0 39.00
16 328 Lukáš PanzerLukáš Panzer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 14 15.72 0.0 36.00
17 194 David PešičkaDavid Pešička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 17 14.17 0.0 25.00
18 193 David UrbanDavid Urban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 23 13.90 0.0 23.00
19 310 Dominik FialaDominik Fiala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 4 13.61 0.0 21.00
20 382 Lukáš HajnýLukáš Hajný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 5 12.50 0.0 14.00
21 298 Matěj ŠtochlMatěj Štochl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 21 12.36 0.0 13.00
22 100 Jan PařízekJan Pařízek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 15 11.12 0.0 6.00
23 299 Jakub VávraJakub Vávra
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 25 10.04 0.0 0.00
24 428 David ChaloupkaDavid Chaloupka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 8 09.98 0.0 0.00
25 171 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 22 09.74 0.0 0.00
26 179 Daniel HauerDaniel Hauer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 6 08.75 0.0 0.00
27 34 Antonín BoříkAntonín Bořík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 1 08.49 0.0 0.00
28 363 Adam DuníkAdam Duník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 3 06.98 0.0 0.00
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 6.6.2019 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 152 Vítek KořenekVítek Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 7 43.98 0.0 257.00
2 118 Jakub NygrýnJakub Nygrýn
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 16 38.91 0.0 215.00
3 340 Adam NovákAdam Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 15 38.52 0.0 212.00
4 344 Štěpán NosekŠtěpán Nosek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 14 37.28 0.0 202.00
5 381 Patrik VeselákPatrik Veselák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 26 34.51 0.0 179.00
6 348 Leonard MastnýLeonard Mastný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 10 31.20 0.0 153.00
7 210 Jakub DobešJakub Dobeš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2 30.65 0.0 148.00
8 341 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 8 29.67 0.0 141.00
9 360 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 28 26.90 0.0 119.00
10 387 Patrik SušičPatrik Sušič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 23 25.93 0.0 111.00
11 391 Martin ŠandaMartin Šanda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 24 25.85 0.0 111.00
12 60 Tomáš SikaTomáš Sika
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 20 25.74 0.0 110.00
13 335 Jakub JelínekJakub Jelínek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 5 25.52 0.0 108.00
14 357 Kryštof VítovecKryštof Vítovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 27 24.83 0.0 103.00
15 396 Matěj ŠpačekMatěj Špaček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 25 24.07 0.0 97.00
16 389 Kryštof PelnářKryštof Pelnář
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 18 23.66 0.0 94.00
17 164 Jan BorkovecJan Borkovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 1 23.42 0.0 92.00
18 343 Luděk HrkalLuděk Hrkal
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 4 21.75 0.0 80.00
19 117 Vojtěch MíkaVojtěch Míka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 12 21.12 0.0 75.00
20 155 Jan NemethJan Nemeth
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 13 20.24 0.0 68.00
21 154 Lukáš PaveraLukáš Pavera
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 17 19.93 0.0 66.00
22 365 Lukáš ZýkaLukáš Zýka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 29 18.90 0.0 59.00
23= 334 Antonín PtákAntonín Pták
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 19 18.39 0.0 55.00
23= 367 Filip SoukupFilip Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 21 18.39 0.0 55.00
25 347 Tadeáš LavičkaTadeáš Lavička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 9 15.81 0.0 36.00
26 192 Kryštof FauKryštof Fau
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 3 14.95 0.0 30.00
27 380 Ondřej StarýOndřej Starý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 22 12.17 0.0 12.00
119 Ondřej MíkaOndřej Míka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 11 DNS 0.0 0.00
336 Ondřej KočíOndřej Kočí
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 6 DNS 0.0 0.00
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 6.6.2019 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 13 22.33 0.0 147.00
2 443 Lucie KopalováLucie Kopalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 19 19.28 0.0 113.00
3 43 Karolína JílkováKarolína Jílková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 16 18.72 0.0 107.00
4 406 Adéla HofrajtováAdéla Hofrajtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 10 17.31 0.0 92.00
5 16 Laura ChmelíkováLaura Chmelíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 14 15.66 0.0 74.00
6 372 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 3 15.32 0.0 70.00
7 99 Leona JůzkováLeona Jůzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 17 14.90 0.0 66.00
8 451 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 45 14.68 0.0 64.00
9 175 Elen KošňarováElen Košňarová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 20 14.21 0.0 59.00
10 87 Viktorie MíkováViktorie Míková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 28 14.09 0.0 57.00
11 318 Ema ValíčkováEma Valíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 43 14.05 0.0 57.00
12 392 Eliška KristlováEliška Kristlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 22 13.58 0.0 52.00
13 70 Veronika LiškováVeronika Lišková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 23 13.51 0.0 51.00
14 180 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 35 12.45 0.0 41.00
15 386 Julie SalcmanováJulie Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 32 12.37 0.0 40.00
16 321 Vendula ChudáčkováVendula Chudáčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 15 12.35 0.0 40.00
17 384 Aneta VetcháAneta Vetchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 44 12.31 0.0 39.00
18 172 Martina NěmečkováMartina Němečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 29 12.29 0.0 39.00
19 349 Agáta CísařováAgáta Císařová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 6 12.07 0.0 37.00
20 30 Šárka FleišmanováŠárka Fleišmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 8 11.65 0.0 33.00
21 488 Michaela SofronováMichaela Sofronová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 34 11.64 0.0 33.00
22 355 Mína BulíčkováMína Bulíčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 5 11.42 0.0 30.00
23 489 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 36 10.65 0.0 23.00
24 33 Tereza TrojanováTereza Trojanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 39 10.61 0.0 23.00
25 471 Viktorie HoudkováViktorie Houdková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 11 10.49 0.0 21.00
26 441 Ema NovákováEma Nováková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 30 10.31 0.0 20.00
27 410 Kristýna HouškováKristýna Houšková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 12 10.10 0.0 18.00
28 445 Viktorie MauritzováViktorie Mauritzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 27 09.98 0.0 17.00
29 409 Tea MachalekTea Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 24 09.97 0.0 17.00
30 448 Adéla KalivodováAdéla Kalivodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 18 09.96 0.0 16.00
31 53 Natálie HečlováNatálie Hečlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 9 09.86 0.0 16.00
32 204 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 31 09.70 0.0 14.00
33 376 Veronika BroulíkováVeronika Broulíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 4 09.66 0.0 14.00
34 51 Kateřina KoželuhováKateřina Koželuhová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 21 09.50 0.0 12.00
35 395 Barbora MatasováBarbora Matasová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 26 09.49 0.0 12.00
36 359 Ema DolanskáEma Dolanská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 7 09.47 0.0 12.00
37 467 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 37 09.43 0.0 12.00
38 44 Linda VáchalováLinda Váchalová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 41 09.35 0.0 11.00
39 374 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 1 08.75 0.0 6.00
40 72 Patricie ŠpetováPatricie Špetová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 38 08.42 0.0 3.00
41 350 Veronika BlažkováVeronika Blažková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 2 08.28 0.0 2.00
42 450 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 33 08.07 0.0 0.00
31 Ema MachováEma Machová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 25 DNS 0.0 0.00
178 Aneta VakešováAneta Vakešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 42 DNS 0.0 0.00
Celkem 44 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 6.6.2019 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 398 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 14 37.80 0.0 329.00
2 332 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 42 32.76 0.0 268.00
3 466 Anna HejlováAnna Hejlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 13 31.83 0.0 257.00
4 62 Eva MužíkováEva Mužíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 31 30.40 0.0 240.00
5 465 Ida KrmíčkováIda Krmíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 19 28.15 0.0 214.00
6 333 Markéta PáníkováMarkéta Páníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 34 28.13 0.0 214.00
7 176 Lucie VelíkováLucie Velíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 49 27.95 0.0 212.00
8 116 Anna LegnerováAnna Legnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 24 26.94 0.0 200.00
9 17 Eliška MaříkováEliška Maříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 28 26.50 0.0 195.00
10 432 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 11 26.35 0.0 193.00
11 419 Matylda HoudkováMatylda Houdková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 16 26.23 0.0 192.00
12 446 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 50 25.82 0.0 187.00
13 3 Sofie MarešováSofie Marešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 26 25.77 0.0 186.00
14 54 Eliška TyrováEliška Tyrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
19 56 25.34 0.0 181.00
15 444 Lilian BartákováLilian Bartáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 2 25.17 0.0 179.00
16 345 Kateřina RumlováKateřina Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 39 24.28 0.0 169.00
17 39 Barbora MíčováBarbora Míčová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 29 24.10 0.0 167.00
18 487 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 8 23.84 0.0 164.00
19 383 Júlie HájkováJúlie Hájková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 10 22.64 0.0 151.00
20 40 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 33 22.14 0.0 145.00
21 316 Laura SajnerováLaura Sajnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 40 21.42 0.0 137.00
22 484 Hana ZavitkovskáHana Zavitkovská
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 54 21.23 0.0 135.00
23 399 Emma MachalekEmma Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 25 20.85 0.0 130.00
24 107 Nela StrobachováNela Strobachová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 46 20.72 0.0 129.00
25 339 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 5 20.05 0.0 122.00
26 182 Kristýna HavelkováKristýna Havelková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 12 20.02 0.0 121.00
27 499 Nikol SoukupováNikol Soukupová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 44 19.82 0.0 119.00
28 468 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 7 19.60 0.0 117.00
29 474 Adéla HomolkováAdéla Homolková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 15 19.25 0.0 113.00
30 401 Anna ZýkováAnna Zýková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 55 19.01 0.0 110.00
31 35 Věra HupákováVěra Hupáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 17 18.30 0.0 102.00
32 173 Anežka MíkováAnežka Míková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 30 18.26 0.0 102.00
33 378 Hana PorubčanováHana Porubčanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 38 18.24 0.0 102.00
34 87 Vanesa KučerováVanesa Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 21 17.98 0.0 99.00
35 418 Laura KučerováLaura Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 20 17.94 0.0 98.00
36 427 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 52 17.90 0.0 98.00
37 497 Lucie BednářováLucie Bednářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 3 17.30 0.0 91.00
38 394 Veronika BřízováVeronika Břízová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 6 17.07 0.0 89.00
39 397 Zuzana BeránkováZuzana Beránková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 4 16.95 0.0 88.00
40 390 Barbora PolívkováBarbora Polívková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 37 16.85 0.0 87.00
41 181 Nela SajnerováNela Sajnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 41 16.60 0.0 84.00
42 20 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 35 16.23 0.0 80.00
43 354 Vanda MartincováVanda Martincová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 27 16.18 0.0 79.00
44 223 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 18 15.96 0.0 77.00
45 498 Lucie StöckelmayrováLucie Stöckelmayrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 45 15.95 0.0 77.00
46 408 Sára ČížkováSára Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 9 15.76 0.0 75.00
47 342 Eliška ŠkodováEliška Škodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 47 15.54 0.0 73.00
48 469 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 48 15.31 0.0 70.00
49 500 Kateřina SobotováKateřina Sobotová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 43 15.15 0.0 68.00
50 451 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 1 14.13 0.0 58.00
51 400 Veronika PoláčkováVeronika Poláčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 36 12.57 0.0 42.00
52 407 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 53 08.84 0.0 6.00
346 Jana KulišanováJana Kulišanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 22 DNS 0.0 73.00
449 Elizabeth VirglováElizabeth Virglová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 51 DNS 0.0 0.00
447 Kristýna LayrerováKristýna Layrerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 23 DNS 0.0 0.00
Celkem 55 závodníků
Pětiboj - Atletická minipřípravka-hoši (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1122
2 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0994
3 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0993
4 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0864
5 Šimon ŠitraŠimon Šitra 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0784
6 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0778
7 Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0772
8 Jan KlingerJan Klinger 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0650
9 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0631
10 Daniel StýbloDaniel Stýblo 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0614
11 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0507
12 Daniel BrumlDaniel Bruml 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0447
13 Jan VětrovecJan Větrovec 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0435
14 Vojtěch KrálíkVojtěch Králík 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0409
15 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0393
16 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0375
17 Dominik FialaDominik Fiala 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0358
18 David UrbanDavid Urban 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0341
19 David PešičkaDavid Pešička 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0340
20 Daniel HauerDaniel Hauer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0338
21 Jakub VávraJakub Vávra 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0323
22 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0313
23 Jan PařízekJan Pařízek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0263
24 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0259
25 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0246
26 Antonín BoříkAntonín Bořík 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0194
27 David ChaloupkaDavid Chaloupka 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0150
28 Adam DuníkAdam Duník 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0030
Celkem 28 závodníků
Pětiboj - Atletická přípravka-hoši (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2518
2 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1773
3 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1643
4 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1532
5 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1421
6 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1283
7 Patrik SušičPatrik Sušič 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1273
8 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1233
9 Jakub DobešJakub Dobeš 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1185
10 Patrik VeselákPatrik Veselák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1168
11 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1165
12 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1148
13 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1148
14 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1077
15 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1018
16 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0779
17 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0738
18 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0736
19 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0714
20 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0674
21 Lukáš PaveraLukáš Pavera 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0658
22 Luděk HrkalLuděk Hrkal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0564
23 Jan NemethJan Nemeth 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0557
24 Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0525
25 Lukáš ZýkaLukáš Zýka 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0474
26 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0465
27 Tadeáš LavičkaTadeáš Lavička 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0104
Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Ondřej MíkaOndřej Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 29 závodníků
Pětiboj - Atletická minipřípravka-dívky (průběžný výsledek)