výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboj přípravek sk. A

Plzeň (6. 6. 2019)

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 6.6.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 115 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 13 3.63 0.0 149.00
2 191 Marek PatrasMarek Patras
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 16 3.47 0.0 126.00
3 326 Marek PraumMarek Praum
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 18 3.42 0.0 119.00
4 331 Šimon ŠitraŠimon Šitra
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 20 3.19 0.0 89.00
5 361 Tomáš JungTomáš Jung
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 9 3.10 0.0 78.00
6= 168 Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 26 3.04 0.0 70.00
6= 296 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 24 3.04 0.0 70.00
8 179 Daniel HauerDaniel Hauer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 6 2.95 0.0 60.00
9= 174 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 28 2.92 0.0 57.00
9= 358 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 7 2.92 0.0 57.00
11 322 Jan KlingerJan Klinger
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 10 2.89 0.0 53.00
12= 310 Dominik FialaDominik Fiala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 4 2.82 0.0 46.00
12= 114 Daniel StýbloDaniel Stýblo
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 19 2.82 0.0 46.00
14 297 Jan VětrovecJan Větrovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 27 2.80 0.0 44.00
15 370 Vojtěch KrálíkVojtěch Králík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 11 2.73 0.0 37.00
16 299 Jakub VávraJakub Vávra
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 25 2.71 0.0 35.00
17= 184 Daniel BrumlDaniel Bruml
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 2 2.70 0.0 34.00
17= 298 Matěj ŠtochlMatěj Štochl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 21 2.70 0.0 34.00
19 171 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 22 2.65 0.0 29.00
20= 309 David LorencDavid Lorenc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 12 2.60 0.0 25.00
20= 34 Antonín BoříkAntonín Bořík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 1 2.60 0.0 25.00
22= 382 Lukáš HajnýLukáš Hajný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 5 2.55 0.0 20.00
22= 328 Lukáš PanzerLukáš Panzer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 14 2.55 0.0 20.00
22= 193 David UrbanDavid Urban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 23 2.55 0.0 20.00
25 194 David PešičkaDavid Pešička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 17 2.50 0.0 16.00
26 428 David ChaloupkaDavid Chaloupka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 8 2.34 0.0 5.00
27 100 Jan PařízekJan Pařízek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 15 2.25 0.0 1.00
28 363 Adam DuníkAdam Duník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 3 2.05 0.0 0.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 6.6.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 340 Adam NovákAdam Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 15 4.59 0.0 306.00
2 391 Martin ŠandaMartin Šanda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 24 3.93 0.0 195.00
3 348 Leonard MastnýLeonard Mastný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 10 3.88 0.0 187.00
4 344 Štěpán NosekŠtěpán Nosek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 14 3.82 0.0 177.00
5 118 Jakub NygrýnJakub Nygrýn
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 16 3.65 0.0 152.00
6 152 Vítek KořenekVítek Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 7 3.60 0.0 145.00
7 357 Kryštof VítovecKryštof Vítovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 27 3.58 0.0 142.00
8 387 Patrik SušičPatrik Sušič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 23 3.45 0.0 123.00
9 210 Jakub DobešJakub Dobeš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2 3.40 0.0 116.00
10= 381 Patrik VeselákPatrik Veselák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 26 3.37 0.0 112.00
10= 60 Tomáš SikaTomáš Sika
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 20 3.37 0.0 112.00
12 341 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 8 3.30 0.0 103.00
13 389 Kryštof PelnářKryštof Pelnář
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 18 3.27 0.0 99.00
14 334 Antonín PtákAntonín Pták
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 19 3.19 0.0 89.00
15 380 Ondřej StarýOndřej Starý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 22 3.16 0.0 85.00
16 164 Jan BorkovecJan Borkovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 1 3.10 0.0 78.00
17 154 Lukáš PaveraLukáš Pavera
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 17 3.06 0.0 73.00
18 367 Filip SoukupFilip Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 21 3.03 0.0 69.00
19 117 Vojtěch MíkaVojtěch Míka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 12 3.00 0.0 66.00
20= 360 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 28 2.99 0.0 65.00
20= 396 Matěj ŠpačekMatěj Špaček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 25 2.99 0.0 65.00
22 365 Lukáš ZýkaLukáš Zýka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 29 2.95 0.0 60.00
23 335 Jakub JelínekJakub Jelínek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 5 2.88 0.0 52.00
24 192 Kryštof FauKryštof Fau
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 3 2.81 0.0 45.00
25 343 Luděk HrkalLuděk Hrkal
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 4 2.53 0.0 19.00
26 347 Tadeáš LavičkaTadeáš Lavička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 9 2.16 0.0 0.00
119 Ondřej MíkaOndřej Míka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 11 DNS 0.0 0.00
336 Ondřej KočíOndřej Kočí
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 6 DNS 0.0 0.00
155 Jan NemethJan Nemeth
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 13 NM 0.0 0.00
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Laura ChmelíkováLaura Chmelíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 14 3.43 0.0 186.00
2 19 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 13 3.33 0.0 167.00
3 409 Tea MachalekTea Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 24 3.17 0.0 137.00
4 392 Eliška KristlováEliška Kristlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 22 3.11 0.0 126.00
5= 406 Adéla HofrajtováAdéla Hofrajtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 10 3.09 0.0 122.00
5= 180 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 35 3.09 0.0 122.00
7 70 Veronika LiškováVeronika Lišková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 23 3.06 0.0 117.00
8 441 Ema NovákováEma Nováková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 30 3.05 0.0 116.00
9 384 Aneta VetcháAneta Vetchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 44 3.03 0.0 112.00
10 350 Veronika BlažkováVeronika Blažková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 2 2.96 0.0 100.00
11 99 Leona JůzkováLeona Jůzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 17 2.95 0.0 99.00
12 349 Agáta CísařováAgáta Císařová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 6 2.93 0.0 95.00
13 489 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 36 2.90 0.0 91.00
14 318 Ema ValíčkováEma Valíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 43 2.83 0.0 80.00
15 376 Veronika BroulíkováVeronika Broulíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 4 2.81 0.0 76.00
16 87 Viktorie MíkováViktorie Míková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 28 2.79 0.0 73.00
17 451 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 45 2.78 0.0 72.00
18 372 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 3 2.77 0.0 70.00
19 172 Martina NěmečkováMartina Němečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 29 2.74 0.0 66.00
20 53 Natálie HečlováNatálie Hečlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 9 2.73 0.0 65.00
21 204 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 31 2.72 0.0 63.00
22= 410 Kristýna HouškováKristýna Houšková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 12 2.70 0.0 60.00
22= 355 Mína BulíčkováMína Bulíčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 5 2.70 0.0 60.00
24= 321 Vendula ChudáčkováVendula Chudáčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 15 2.69 0.0 59.00
24= 175 Elen KošňarováElen Košňarová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 20 2.69 0.0 59.00
26= 30 Šárka FleišmanováŠárka Fleišmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 8 2.67 0.0 56.00
26= 72 Patricie ŠpetováPatricie Špetová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 38 2.67 0.0 56.00
28= 386 Julie SalcmanováJulie Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 32 2.63 0.0 50.00
28= 443 Lucie KopalováLucie Kopalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 19 2.63 0.0 50.00
30= 471 Viktorie HoudkováViktorie Houdková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 11 2.62 0.0 49.00
30= 450 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 33 2.62 0.0 49.00
32= 448 Adéla KalivodováAdéla Kalivodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 18 2.51 0.0 35.00
32= 43 Karolína JílkováKarolína Jílková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 16 2.51 0.0 35.00
34 467 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 37 2.50 0.0 34.00
35 374 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 1 2.48 0.0 31.00
36 359 Ema DolanskáEma Dolanská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 7 2.44 0.0 27.00
37= 33 Tereza TrojanováTereza Trojanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 39 2.38 0.0 20.00
37= 51 Kateřina KoželuhováKateřina Koželuhová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 21 2.38 0.0 20.00
39= 395 Barbora MatasováBarbora Matasová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 26 2.29 0.0 11.00
39= 44 Linda VáchalováLinda Váchalová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 41 2.29 0.0 11.00
41 445 Viktorie MauritzováViktorie Mauritzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 27 2.28 0.0 11.00
42 488 Michaela SofronováMichaela Sofronová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 34 2.13 0.0 0.00
31 Ema MachováEma Machová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 25 DNS 0.0 0.00
178 Aneta VakešováAneta Vakešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 42 DNS 0.0 0.00
Celkem 44 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 6.6.2019 - 17:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 116 Anna LegnerováAnna Legnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 24 4.07 0.0 324.00
2 62 Eva MužíkováEva Mužíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 31 3.79 0.0 261.00
3 419 Matylda HoudkováMatylda Houdková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 16 3.69 0.0 239.00
4 468 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 7 3.68 0.0 237.00
5 394 Veronika BřízováVeronika Břízová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 6 3.66 0.0 233.00
6 487 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 8 3.62 0.0 225.00
7 432 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 11 3.59 0.0 218.00
8 408 Sára ČížkováSára Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 9 3.58 0.0 216.00
9 400 Veronika PoláčkováVeronika Poláčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 36 3.57 0.0 214.00
10 398 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 14 3.56 0.0 212.00
11 466 Anna HejlováAnna Hejlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 13 3.52 0.0 204.00
12 469 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 48 3.49 0.0 198.00
13= 333 Markéta PáníkováMarkéta Páníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 34 3.46 0.0 192.00
13= 176 Lucie VelíkováLucie Velíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 49 3.46 0.0 192.00
15= 316 Laura SajnerováLaura Sajnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 40 3.38 0.0 176.00
15= 35 Věra HupákováVěra Hupáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 17 3.38 0.0 176.00
17 446 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 50 3.34 0.0 168.00
18 54 Eliška TyrováEliška Tyrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
19 56 3.32 0.0 165.00
19= 223 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 18 3.31 0.0 163.00
19= 40 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 33 3.31 0.0 163.00
21 383 Júlie HájkováJúlie Hájková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 10 3.30 0.0 161.00
22 399 Emma MachalekEmma Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 25 3.29 0.0 159.00
23 17 Eliška MaříkováEliška Maříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 28 3.26 0.0 153.00
24 418 Laura KučerováLaura Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 20 3.24 0.0 150.00
25 474 Adéla HomolkováAdéla Homolková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 15 3.23 0.0 148.00
26= 332 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 42 3.21 0.0 144.00
26= 107 Nela StrobachováNela Strobachová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 46 3.21 0.0 144.00
28 339 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 5 3.20 0.0 142.00
29= 173 Anežka MíkováAnežka Míková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 30 3.18 0.0 139.00
29= 87 Vanesa KučerováVanesa Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 21 3.18 0.0 139.00
31= 20 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 35 3.12 0.0 128.00
31= 499 Nikol SoukupováNikol Soukupová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 44 3.12 0.0 128.00
33 378 Hana PorubčanováHana Porubčanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 38 3.08 0.0 121.00
34= 427 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 52 3.05 0.0 116.00
34= 3 Sofie MarešováSofie Marešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 26 3.05 0.0 116.00
34= 451 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 1 3.05 0.0 116.00
37 401 Anna ZýkováAnna Zýková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 55 3.01 0.0 109.00
38 498 Lucie StöckelmayrováLucie Stöckelmayrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 45 2.99 0.0 105.00
39 444 Lilian BartákováLilian Bartáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 2 2.96 0.0 100.00
40 390 Barbora PolívkováBarbora Polívková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 37 2.95 0.0 99.00
41 449 Elizabeth VirglováElizabeth Virglová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 51 2.94 0.0 97.00
42 500 Kateřina SobotováKateřina Sobotová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 43 2.93 0.0 95.00
43 342 Eliška ŠkodováEliška Škodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 47 2.90 0.0 91.00
44 181 Nela SajnerováNela Sajnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 41 2.89 0.0 89.00
45 397 Zuzana BeránkováZuzana Beránková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 4 2.88 0.0 87.00
46 497 Lucie BednářováLucie Bednářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 3 2.84 0.0 81.00
47 39 Barbora MíčováBarbora Míčová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 29 2.83 0.0 80.00
48 465 Ida KrmíčkováIda Krmíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 19 2.77 0.0 70.00
49 354 Vanda MartincováVanda Martincová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 27 2.66 0.0 55.00
50 182 Kristýna HavelkováKristýna Havelková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 12 2.62 0.0 49.00
51 346 Jana KulišanováJana Kulišanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 22 2.57 0.0 43.00
52 345 Kateřina RumlováKateřina Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 39 2.49 0.0 33.00
407 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 53 NM 0.0 0.00
447 Kristýna LayrerováKristýna Layrerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 23 DNS 0.0 0.00
484 Hana ZavitkovskáHana Zavitkovská
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 54 NM 0.0 0.00
Celkem 55 závodníků