výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboj přípravek sk. A

Plzeň (6. 6. 2019)

60 m překážek - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 358 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.89 385.00
2 310 Dominik FialaDominik Fiala 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.56 285.00
3 184 Daniel BrumlDaniel Bruml 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60 279.00
4 179 Daniel HauerDaniel Hauer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.99 228.00
5 382 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.57 161.00
6 34 Antonín BoříkAntonín Bořík 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.59 159.00
7 363 Adam DuníkAdam Duník 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.31 28.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.72 413.00
2 361 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.85 392.00
3 322 Jan KlingerJan Klinger 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.42 305.00
4 370 Vojtěch KrálíkVojtěch Králík 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.10 215.00
5 328 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.65 153.00
6 309 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.90 128.00
7 428 David ChaloupkaDavid Chaloupka 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.35 89.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.73 411.00
2 326 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.84 393.00
3 331 Šimon ŠitraŠimon Šitra 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.12 349.00
4 114 Daniel StýbloDaniel Stýblo 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.31 321.00
5 194 David PešičkaDavid Pešička 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.96 232.00
6 298 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.01 226.00
7 100 Jan PařízekJan Pařízek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.22 99.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.87 389.00
2 296 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.49 295.00
3 174 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.71 264.00
4 297 Jan VětrovecJan Větrovec 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.79 254.00
5 171 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.96 232.00
6 193 David UrbanDavid Urban 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.30 191.00
7 299 Jakub VávraJakub Vávra 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.71 147.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.99 543.00
2 210 Jakub DobešJakub Dobeš 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.17 509.00
3 341 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.59 435.00
4 164 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.09 354.00
5 335 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.14 346.00
6 343 Luděk HrkalLuděk Hrkal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.55 286.00
7 192 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.71 264.00
336 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 340 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.66 823.00
2 348 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.44 652.00
3 344 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.80 579.00
4 155 Jan NemethJan Nemeth 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.31 321.00
5 117 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.36 313.00
6 347 Tadeáš LavičkaTadeáš Lavička 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.62 68.00
119 Ondřej MíkaOndřej Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 367 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.95 551.00
2 118 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.09 524.00
3 334 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.50 450.00
4 60 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.77 405.00
5 380 Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.39 309.00
6 154 Lukáš PaveraLukáš Pavera 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.40 308.00
7 389 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.69 267.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 391 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.48 644.00
2 387 Patrik SušičPatrik Sušič 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.73 593.00
3 357 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.84 572.00
4 381 Patrik VeselákPatrik Veselák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.47 456.00
5 360 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.67 421.00
6 396 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.94 377.00
7 365 Lukáš ZýkaLukáš Zýka 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.65 273.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 349 Agáta CísařováAgáta Císařová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.13 515.00
2 355 Mína BulíčkováMína Bulíčková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.18 507.00
3 372 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.28 491.00
4 350 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.36 479.00
5 376 Veronika BroulíkováVeronika Broulíková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.44 466.00
6 30 Šárka FleišmanováŠárka Fleišmanová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.77 417.00
7 374 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.58 306.00
8 359 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.76 283.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Laura ChmelíkováLaura Chmelíková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.46 629.00
2 19 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.69 589.00
3 406 Adéla HofrajtováAdéla Hofrajtová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.51 456.00
4 43 Karolína JílkováKarolína Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.61 441.00
5 410 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.73 423.00
6 471 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.99 385.00
7 321 Vendula ChudáčkováVendula Chudáčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.11 368.00
8 53 Natálie HečlováNatálie Hečlová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.13 366.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 392 Eliška KristlováEliška Kristlová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.71 585.00
2 99 Leona JůzkováLeona Jůzková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.90 553.00
3 70 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.05 528.00
4 409 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.28 491.00
5 175 Elen KošňarováElen Košňarová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.55 450.00
6 443 Lucie KopalováLucie Kopalová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.58 445.00
7 448 Adéla KalivodováAdéla Kalivodová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.91 397.00
8 51 Kateřina KoželuhováKateřina Koželuhová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.83 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 441 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.73 582.00
2 204 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.02 533.00
3 87 Viktorie MíkováViktorie Míková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.68 430.00
4 172 Martina NěmečkováMartina Němečková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.69 429.00
5 445 Viktorie MauritzováViktorie Mauritzová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.62 301.00
6 395 Barbora MatasováBarbora Matasová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.83 275.00
31 Ema MachováEma Machová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.39 641.00
2 489 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.11 519.00
3 386 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.27 493.00
4 450 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.48 460.00
5 72 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.07 374.00
6 467 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.43 325.00
7 488 Michaela SofronováMichaela Sofronová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.16 236.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 384 Aneta VetcháAneta Vetchá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.90 553.00
2 318 Ema ValíčkováEma Valíčková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.19 506.00
3 451 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.20 504.00
4 44 Linda VáchalováLinda Váchalová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.85 405.00
5 33 Tereza TrojanováTereza Trojanová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.30 221.00
178 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 468 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.07 699.00
2 408 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.08 697.00
3 394 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.15 684.00
4 339 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.41 637.00
5 444 Lilian BartákováLilian Bartáková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.73 582.00
6 397 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.24 498.00
7 451 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.37 477.00
8 497 Lucie BednářováLucie Bednářová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.57 447.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 487 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.30 848.00
2 398 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.54 800.00
3 466 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.89 733.00
4 419 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.24 668.00
5 474 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.39 641.00
6 432 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.55 613.00
7 383 Júlie HájkováJúlie Hájková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.72 583.00
8 182 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.59 444.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.28 852.00
2 223 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.50 808.00
3 35 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.97 718.00
4 418 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.75 578.00
5 87 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.95 545.00
6 465 Ida KrmíčkováIda Krmíčková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.25 496.00
7 346 Jana KulišanováJana Kulišanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.60 442.00
447 Kristýna LayrerováKristýna Layrerová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 399 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.87 737.00
2 62 Eva MužíkováEva Mužíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.25 666.00
3 3 Sofie MarešováSofie Marešová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.40 639.00
4 173 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.45 630.00
5 17 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.05 528.00
6 39 Barbora MíčováBarbora Míčová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.18 507.00
7 354 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.36 479.00
8 54 Eliška TyrováEliška Tyrová 19 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.65 435.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 333 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.85 740.00
2 40 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.25 666.00
3 316 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.54 614.00
4 20 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.59 606.00
5 400 Veronika PoláčkováVeronika Poláčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.65 595.00
6 378 Hana PorubčanováHana Porubčanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.99 538.00
7 345 Kateřina RumlováKateřina Rumlová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.24 498.00
8 390 Barbora PolívkováBarbora Polívková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.25 496.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 469 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.40 639.00
2 499 Nikol SoukupováNikol Soukupová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.64 597.00
3 107 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.73 582.00
4 332 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.75 578.00
5 181 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.21 503.00
6 342 Eliška ŠkodováEliška Škodová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.53 453.00
7 500 Kateřina SobotováKateřina Sobotová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.55 450.00
8 498 Lucie StöckelmayrováLucie Stöckelmayrová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.13 63.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Lucie VelíkováLucie Velíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.06 701.00
2 427 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.15 684.00
3 446 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.20 675.00
4 401 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.75 578.00
5 484 Hana ZavitkovskáHana Zavitkovská 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.97 541.00
6 407 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.52 197.00
449 Elizabeth VirglováElizabeth Virglová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 7 závodníků