výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje předžactva

Plzeň (9. 6. 2019)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.6.2019 - 11:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 332 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.32 q
2 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.84
3 Jan VětrovecJan Větrovec 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.26
4 Lukáš MerhautLukáš Merhaut 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.67
5 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.16
6 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 12.23
7 Rudolf StehlíkRudolf Stehlík 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 12.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.6.2019 - 11:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.52 q
2 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.09
3 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.11
4 334 Leonard JičínskýLeonard Jičínský 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 11.19
5 David UrbanDavid Urban 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.51
6 Vojtěch VachtaVojtěch Vachta 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 12.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.6.2019 - 11:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 468 Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.59 q
2 Jan KlingerJan Klinger 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.09
3 Patrik StelzerPatrik Stelzer 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 11.13
4 Tobiáš TenkTobiáš Tenk 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.24
5 Daniel HauerDaniel Hauer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.61
6 Adam FlekAdam Flek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 11.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.6.2019 - 11:10) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 389 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.73 q
2 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.88 q
3 Lukáš ČečkaLukáš Čečka 10 DDM TachovDDM Tachov 7 11.05
4 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 11.16
5 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 10 DDM TachovDDM Tachov 2 11.20
6 316 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 11 DDM KraloviceDDM Kralovice 6 12.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.6.2019 - 11:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.23 q
2 Filip NaušFilip Nauš 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.54 q
3 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 10.81 q
4 Abraham FrolíkAbraham Frolík 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.00
5 Dominik RoubDominik Roub 11 DDM KraloviceDDM Kralovice 7 12.93
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 12:50) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 389 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.63
2 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.73
3 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.79
4 332 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.26
5 468 Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.37
6 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.56
7 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.65
8 Filip NaušFilip Nauš 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.66
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.6.2019 - 11:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 154 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.10 q
2 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.48 q
3 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.20
4 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.26
5 391 Filip HrochFilip Hroch 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.40
6 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.99
7 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.12
Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.6.2019 - 11:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.21 q
2 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.73 q
3 164 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.44
4 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 11.24
5 Jan NemethJan Nemeth 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.26
Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Jakub FormánekJakub Formánek 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 DNS
Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.6.2019 - 11:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.54 q
2 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 09.57 q
3 Patrik VeselákPatrik Veselák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.36
4 418 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.56
5 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 10.77
6 Ondřej KoukolíkOndřej Koukolík 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 10.78
7 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.39
487 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.6.2019 - 11:30) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KucalaJakub Kucala 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.84
2 387 Miroslav VeselýMiroslav Veselý 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.21
3 342 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.46
4 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.98
5 Jakub ChvalJakub Chval 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.59
6 Ondřej LadanyiOndřej Ladanyi 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.67
Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.6.2019 - 11:30) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.52 q
2 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.80 q
3 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.25
4 Jakub DobešJakub Dobeš 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.37
5 Kristián TerčKristián Terč 08 DDM TachovDDM Tachov 7 10.40
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 12:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 154 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.69
2 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.91
3 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.16
4 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.40
5 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.41
6 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.45
7 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.47
8 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.52
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 12:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.88
2 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.38
3 Elena MatysováElena Matysová 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 10.42
4 398 Zuzana MeixnerováZuzana Meixnerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 3 10.48
5 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 10.55
6 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.69
7 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.70
8 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 DDM TachovDDM Tachov 6 10.76
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 10.48 q
2 339 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.67
3 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.73
4 Mína BulíčkováMína Bulíčková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.14
5 Ema JiříkovičováEma Jiříkovičová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.37
6 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 11.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena MatysováElena Matysová 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 10.18 q
2 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.55 q
3 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.08
4 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.16
5 357 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.91
6 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.98
7 Natálie HorčičkováNatálie Horčičková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 13.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta VetcháAneta Vetchá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.63
2 Magdaléna VeckováMagdaléna Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 11.08
3 365 Augustýna KohoutkováAugustýna Kohoutková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.15
4 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.17
5 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.21
6 Sára PelikánováSára Pelikánová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.26
7 Michaela SofronováMichaela Sofronová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.79
2 Adéla KrálováAdéla Králová 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.81
3 Alena MaierováAlena Maierová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.23
4 Lucie KopalováLucie Kopalová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60
5 Anežka PatejdlováAnežka Patejdlová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 11.62
6 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.67
7 Elizabeth KůrkováElizabeth Kůrková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 11.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.89 q
2 398 Zuzana MeixnerováZuzana Meixnerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 7 10.38 q
3 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 DDM TachovDDM Tachov 5 10.38 q
4 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.45 q
5 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.62 q
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová 11 DDM TachovDDM Tachov 8 11.13
7 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.98
2 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 11.03
3 Kateřina MudrováKateřina Mudrová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.28
4 Lucie KodadováLucie Kodadová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 11.38
5 476 Soňa NázlerováSoňa Názlerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 2 11.55
6 Anežka VavřičkováAnežka Vavřičková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.03
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.6.2019 - 10:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 09.07 q
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.82
3 341 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.00
4 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.27
5 Júlie HájkováJúlie Hájková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.42
6 Nikol SoukupováNikol Soukupová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.52
7 Laura MultušováLaura Multušová 09 DDM TachovDDM Tachov 8 11.02
8 Karolína StojnováKarolína Stojnová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.6.2019 - 10:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.93 q
2 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.49
3 Barbora ZáhořováBarbora Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.06
4 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 09 DDM TachovDDM Tachov 1 10.07
5 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.11
6 Stella BenešováStella Benešová 08 DDM KraloviceDDM Kralovice 8 10.33
7 Natálie DlaskováNatálie Dlasková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 10.56
8 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.6.2019 - 10:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 118 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 08.78 q
2 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.85
3 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.94
4 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.12
5 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.17
6 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.28
7 Silvie DrdováSilvie Drdová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 10.52
8 Barbora PolívkováBarbora Polívková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.6.2019 - 10:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 498 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.20 q
2 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.92
3 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.18
4 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.33
5 152 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.61
6 Lucie BednářováLucie Bednářová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.14
7 Jana KulišanováJana Kulišanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.29
8 419 Stella JedlíkováStella Jedlíková 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 8 12.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.6.2019 - 10:50) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.18 q
2 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.52
3 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.85
4 Karolína NováKarolína Nová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.97
5 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.13
6 Nelly PresslováNelly Presslová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.20
7 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.63
Elizabeth VirglováElizabeth Virglová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 9.6.2019 - 10:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 346 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.29 q
2 333 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.48
3 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.62
4 427 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 10.09
5 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.18
6 Anna BěhounkováAnna Běhounková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.59
7 360 Barbora MíčováBarbora Míčová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 9.6.2019 - 10:50) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 380 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.30 q
2 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.39 q
3 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.99
4 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.21
5 60 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.40
6 Hana PorubčanováHana Porubčanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.73
7 Magdalena IblováMagdalena Iblová 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 8 10.74
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 12:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.65
2 118 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 08.68
3 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.80
4 346 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.06
5 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.09
6 498 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.24
7 380 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 09.33
8 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 09.44
Celkem 8 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.08
2 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.45
3 334 Leonard JičínskýLeonard Jičínský 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 28.61
4 Patrik StelzerPatrik Stelzer 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 28.83
5 David UrbanDavid Urban 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 29.94
6 Daniel HauerDaniel Hauer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 30.37
7 David PešičkaDavid Pešička 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 30.65
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 25.35
2 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 28.88
3 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 10 DDM TachovDDM Tachov 5 29.62
4 Adam FlekAdam Flek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 31.64
5 Lukáš MerhautLukáš Merhaut 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 31.94
6 Rudolf StehlíkRudolf Stehlík 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 33.03
7 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 33.14
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 24.74
2 468 Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 26.86
3 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 27.15
4 181 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 27.26
5 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 28.53
6 Abraham FrolíkAbraham Frolík 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 29.35
7 Vojtěch VachtaVojtěch Vachta 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 30.84
Celkem 7 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:55) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 22.77
2 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 23.42
3 336 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 24.42
4 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 24.83
5 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 27.17
6 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 29.34
Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:55) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 23.59
2 397 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.89
3 484 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 25.48
4 164 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 26.25
5 Ondřej KoukolíkOndřej Koukolík 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 26.72
6 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 27.77
7 192 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 29.16
Jakub FormánekJakub Formánek 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 14:55) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 487 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 21.12
2 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 23.87
3 Lukáš ŘebounLukáš Řeboun 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 24.55
4 444 Patrik SušičPatrik Sušič 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.44
5 Maik MählerMaik Mähler 09 DDM TachovDDM Tachov 4 25.52
6 Kristián TerčKristián Terč 08 DDM TachovDDM Tachov 8 26.33
7 Jakub VosykaJakub Vosyka 09 DDM TachovDDM Tachov 1 27.37
8 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 27.84
Celkem 8 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 26.50
2 339 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 26.68
3 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 27.18
4 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 27.85
5 Adéla KrálováAdéla Králová 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 29.29
6 Ema JiříkovičováEma Jiříkovičová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 29.55
7 Elizabeth KůrkováElizabeth Kůrková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 30.86
8 Lucie KodadováLucie Kodadová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 30.91
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 357 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.24
2 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 29.70
3 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 30.05
4 Sára PelikánováSára Pelikánová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 30.83
5 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 31.41
6 407 Kateřina KoželuhováKateřina Koželuhová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 32.17
7 Natálie HorčičkováNatálie Horčičková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 38.07
466 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 26.25
2 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.42
3 Aneta VetcháAneta Vetchá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 28.08
4 Elen KošňarováElen Košňarová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.77
5 Šárka FleišmanováŠárka Fleišmanová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.16
6 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 29.27
7 Tereza TrojanováTereza Trojanová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 34.97
Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.30
2 347 Karolína KlepačováKarolína Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.65
3 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 27.73
4 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 28.17
5 107 Agáta CísařováAgáta Císařová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 28.29
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová 11 DDM TachovDDM Tachov 2 28.36
7 500 Nela VacíkováNela Vacíková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 31.14
8 119 Adéla KalivodováAdéla Kalivodová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 33.08
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 398 Zuzana MeixnerováZuzana Meixnerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 7 26.62
2 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 26.86
3 Elena MatysováElena Matysová 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 27.11
4 Ema MachováEma Machová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 27.32
5 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 29.05
6 Sára JanečkováSára Janečková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 29.27
7 Alena MaierováAlena Maierová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 29.74
Celkem 7 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:25) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 118 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 21.76
2 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 22.31
3 380 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 23.16
4 474 Stela KořínkováStela Kořínková 09 DDM TachovDDM Tachov 6 24.10
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 24.18
6 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 25.24
335 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 NM
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 23.69
2 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 23.84
3 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 24.77
4 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.86
5 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 25.42
6 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 25.45
7 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 25.45
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 14:25) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.84
2 345 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 24.93
3 Natálie DlaskováNatálie Dlasková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 26.85
4 Silvie DrdováSilvie Drdová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 26.96
5 Anna BěhounkováAnna Běhounková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 27.15
6 60 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 27.42
7 Nikola FrantováNikola Frantová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 28.38
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 9.6.2019 - 14:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.05
2 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.00
3 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.03
4 Lucie HolečkováLucie Holečková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.58
5 Veronika PoláčkováVeronika Poláčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.38
6 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 25.86
7 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 DDM TachovDDM Tachov 8 30.23
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 9.6.2019 - 14:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 09 DDM TachovDDM Tachov 2 25.19
2 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 25.45
3 Stella BenešováStella Benešová 08 DDM KraloviceDDM Kralovice 5 25.69
4 Laura MultušováLaura Multušová 09 DDM TachovDDM Tachov 7 26.88
5 35 Magdalena IblováMagdalena Iblová 08 DDM KraloviceDDM Kralovice 4 26.91
6 40 Eliška KřehlíkováEliška Křehlíková 08 DDM TachovDDM Tachov 3 27.03
7 419 Stella JedlíkováStella Jedlíková 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 6 31.69
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 9.6.2019 - 14:25) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 333 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 23.96
2 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.04
3 Karolína NováKarolína Nová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 25.75
4 390 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 26.97
5 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 27.58
6 Karolína StojnováKarolína Stojnová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 29.07
Elizabeth VirglováElizabeth Virglová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 9.6.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 389 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 2:02.27
2 332 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:07.17
3 181 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 2:10.96
4 223 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:11.16
5 400 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 2:12.35
6 367 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:13.16
7 3 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:23.48
8 87 Vojtěch KrálíkVojtěch Králík 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:33.28
9 316 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 11 DDM KraloviceDDM Kralovice 6 2:33.35
Celkem 9 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 9.6.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 487 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 1:46.05
2 397 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 1:54.38
3 155 Václav ZubVáclav Zub 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13 1:54.44
4 336 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:03.26
5 342 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:03.93
6 484 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:09.81
7 444 Patrik SušičPatrik Sušič 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:16.48
8 383 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:19.88
9 418 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:26.55
10 394 Martin ŠetlíkMartin Šetlík 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:29.00
11 497 Lukáš PaveraLukáš Pavera 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:30.49
12 451 Martin HorkelMartin Horkel 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:32.23
13 432 Martin TenkMartin Tenk 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:38.05
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 9.6.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 107 Agáta CísařováAgáta Císařová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:09.79
2 176 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 2:13.18
3 347 Karolína KlepačováKarolína Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:19.41
4 17 Adéla HofrajtováAdéla Hofrajtová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:20.28
5 466 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 2:28.39
6 500 Nela VacíkováNela Vacíková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:29.34
7 499 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:30.91
8 119 Adéla KalivodováAdéla Kalivodová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:35.32
9 476 Soňa NázlerováSoňa Názlerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 9 2:36.01
10 407 Kateřina KoželuhováKateřina Koželuhová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:36.72
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 9.6.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 449 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 1:54.36
2 335 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 1:55.05
3 498 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 1:58.76
4 474 Stela KořínkováStela Kořínková 09 DDM TachovDDM Tachov 16 1:59.36
5 346 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:00.25
6 178 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 2:01.57
7 401 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:06.16
8 116 Magdalena CarikováMagdalena Cariková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13 2:09.49
9 427 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 2:12.04
10 381 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:12.74
11 345 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:12.89
12 35 Magdalena IblováMagdalena Iblová 08 DDM KraloviceDDM Kralovice 14 2:14.68
13 390 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:16.63
14 39 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:17.92
15 40 Eliška KřehlíkováEliška Křehlíková 08 DDM TachovDDM Tachov 17 2:19.57
16 343 Lucie StöckelmayrováLucie Stöckelmayrová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:25.02
17 419 Stella JedlíkováStella Jedlíková 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 15 2:49.76
Celkem 17 závodníků

60 m překážek - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 12:10) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ČechDaniel Čech 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 10.96
2 367 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.25
3 3 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.06
4 Jan VětrovecJan Větrovec 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.43
5 Jan KlingerJan Klinger 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.89
6 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 12:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.24
2 Filip NaušFilip Nauš 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.41
3 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.61
4 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.72
5 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 12.67
6 Lukáš ČečkaLukáš Čečka 10 DDM TachovDDM Tachov 5 12.92
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 12:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.80
2 Michal HamplMichal Hampl 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.92
3 David CihlářDavid Cihlář 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.94
4 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.02
5 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.63
6 418 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.93
Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 12:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.05
2 Jakub ChvalJakub Chval 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 12.04
3 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.08
4 451 Martin HorkelMartin Horkel 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.22
5 394 Martin ŠetlíkMartin Šetlík 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 12.81
Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 12:20) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.00
2 Miroslav ŠkampaMiroslav Škampa 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.06
3 Jakub DobešJakub Dobeš 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.48
4 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.19
5 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 11.19
6 Jakub VosykaJakub Vosyka 09 DDM TachovDDM Tachov 8 11.79
7 Maik MählerMaik Mähler 09 DDM TachovDDM Tachov 6 13.49
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 11:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.92
2 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.78
3 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.83
4 Viktorie MíkováViktorie Míková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.86
5 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.95
6 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 11:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.25
2 107 Agáta CísařováAgáta Císařová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.77
3 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.10
4 499 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.69
5 Vendula ChudáčkováVendula Chudáčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.07
6 Sára JanečkováSára Janečková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.62
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 11:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TóthováTereza Tóthová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.01
2 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.47
3 Ema MachováEma Machová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.88
4 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 12.06
5 Magdaléna VeckováMagdaléna Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 12.71
6 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.40
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 12:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VelíkováLucie Velíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.99
2 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.03
3 39 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.15
4 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.25
5 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.29
6 Júlie HájkováJúlie Hájková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.56
7 Nikol SoukupováNikol Soukupová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.07
8 Hana PorubčanováHana Porubčanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.21
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 12:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.31
2 116 Magdalena CarikováMagdalena Cariková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.37
3 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 11.09
4 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 11.24
5 Nelly PresslováNelly Presslová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.54
6 152 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.63
7 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 11.73
Barbora ZáhořováBarbora Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.57
2 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.92
3 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 11.91
4 Nikola FrantováNikola Frantová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 12.10
5 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 DDM TachovDDM Tachov 7 13.02
6 Jana KulišanováJana Kulišanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.15
7 Karolína StojnováKarolína Stojnová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.20
Celkem 7 závodníků

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simkovič, Němec, Čech, Soukup Simkovič, Němec, Čech, Soukup AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:19.99
2 223 Patras, Holeček, Herrada, Vetchý Patras, Holeček, Herrada, Vetchý AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:32.15
3 181 Duchoň, Schweinerová, Homolková, Kozáková Duchoň, Schweinerová, Homolková, Kozáková MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:35.65
4 Krbcová, Králová, Šimáčková, Schinabková Krbcová, Králová, Šimáčková, Schinabková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 2:45.48
5 316 Beneš, Roub, Názlerová, Meixnerová Beneš, Roub, Názlerová, Meixnerová DDM KraloviceDDM Kralovice 3 3:01.49
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tóthová, Tauš, Řeboun, Andrle Tóthová, Tauš, Řeboun, Andrle AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:23.42
2 Zikmundová, Štochl, Větrovec, Poděbradská Zikmundová, Štochl, Větrovec, Poděbradská AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:39.56
3 Jiříkovičová, Chmelík, Stelzer, Jičínský Jiříkovičová, Chmelík, Stelzer, Jičínský AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 2:41.61
4 Škarbanová, Vetchá, Kopalová, Kohoutková Škarbanová, Vetchá, Kopalová, Kohoutková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:43.09
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Mix

Mix 01 (ne, 9.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 449 Kozáková, Kubecová, Pikali, Cimbolincová Kozáková, Kubecová, Pikali, Cimbolincová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 2:04.97
2 Hampl, Chalupová, Matějková, Kotiš Hampl, Chalupová, Matějková, Kotiš Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 2:08.82
3 Elgrová, Nová, Dvořáková, Chmelíková Elgrová, Nová, Dvořáková, Chmelíková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 2:13.37
4 Cihlář, Škampa, Petrásek, Veselý Cihlář, Škampa, Petrásek, Veselý AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 2:17.08
5 39 Vyhnánková, Brejníková, Hejlová, Sajnerová Vyhnánková, Brejníková, Hejlová, Sajnerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:22.67
Celkem 5 závodníků
Mix 02 (ne, 9.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 336 Bouberle, Kubecová, Křepelová, Skalová Bouberle, Kubecová, Křepelová, Skalová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 2:16.75
2 383 Dubový, Novák, Homolková, Míčová Dubový, Novák, Homolková, Míčová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:19.10
3 Man, Vozárová, Řeboun, Štrachová Man, Vozárová, Řeboun, Štrachová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:20.67
4 Holečková, Sajnerová, Ladanyi, Hroch Holečková, Sajnerová, Ladanyi, Hroch AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:26.80
5 Vlčková, Běhounková, Soukupová, Králová Vlčková, Běhounková, Soukupová, Králová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 2:29.84
Celkem 5 závodníků
Mix 03 (ne, 9.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slivoň, Cariková, Vítovcová, Zub Slivoň, Cariková, Vítovcová, Zub Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 2:17.45
2 Houdková, Hupáková, Veseláková, Vanžurová Houdková, Hupáková, Veseláková, Vanžurová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:23.63
3 342 Zapletal, Salzmanová, Velíková, Stöckelmayrová Zapletal, Salzmanová, Velíková, Stöckelmayrová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:23.96
4 Bednář, Dlasková, Koukolík, Bezucha Bednář, Dlasková, Koukolík, Bezucha AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 2:32.95
5 Polívková, Albrechtová, Havelková, Špaček Polívková, Albrechtová, Havelková, Špaček AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:34.57
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 9.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří NěmecJiří Němec
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 8 3.71 0.0
2 Daniel ČechDaniel Čech
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 3 3.54 0.0
3 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 11 3.39 0.0
4 400 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 10 3.38 0.0
5 Matouš DrnecMatouš Drnec
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
10 4 3.24 0.0
6 Marek PraumMarek Praum
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 21 3.22 0.0
7 Jiří HolečekJiří Holeček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 6 3.09 0.0
8 Alex CardaAlex Carda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 1 3.06 0.0
9 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 9 3.05 0.0
10 223 Marek PatrasMarek Patras
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 22 3.00 0.0
11 Lukáš ČečkaLukáš Čečka
DDM TachovDDM Tachov
10 2 2.88 0.0
12 3 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 20 2.86 0.0
13 Tobiáš TenkTobiáš Tenk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 12 2.81 0.0
14 Matěj ŠtochlMatěj Štochl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 17 2.77 0.0
15 David PešičkaDavid Pešička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 13 2.59 0.0
16 Abraham FrolíkAbraham Frolík
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 5 2.53 0.0
17 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 16 2.51 0.0
18 David LorencDavid Lorenc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 15 2.39 0.0
19 Daniel HauerDaniel Hauer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 19 2.31 0.0
20 87 Vojtěch KrálíkVojtěch Králík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 18 2.30 0.0
21 David UrbanDavid Urban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 14 2.28 0.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 9.6.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ŠandaMartin Šanda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 25 4.06 0.0
2 Jakub KucalaJakub Kucala
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 22 3.87 0.0
3 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 26 3.84 0.0
4 155 Václav ZubVáclav Zub
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 14 3.81 0.0
5 397 Leonard MastnýLeonard Mastný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 24 3.67 0.0
6 154 Kryštof KotišKryštof Kotiš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 27 3.64 0.0
7 Vítek KořenekVítek Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 23 3.63 0.0
8 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 9 3.48 0.0
9 Lukáš ŘebounLukáš Řeboun
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 10 3.47 0.0
10 Miroslav ŠkampaMiroslav Škampa
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 11 3.46 0.0
11 David CihlářDavid Cihlář
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 1 3.40 0.0
12 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 5 3.33 0.0
13 Maik MählerMaik Mähler
DDM TachovDDM Tachov
09 7 3.30 0.0
14 383 Martin DubovýMartin Dubový
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 16 3.25 0.0
15 Patrik VeselákPatrik Veselák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 19 3.18 0.0
16 Kristián TerčKristián Terč
DDM TachovDDM Tachov
08 13 3.13 0.0
17 391 Filip HrochFilip Hroch
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 3 2.95 0.0
18= Kryštof FauKryštof Fau
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 15 2.88 0.0
18= 497 Lukáš PaveraLukáš Pavera
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 20 2.88 0.0
20 432 Martin TenkMartin Tenk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 12 2.84 0.0
21 451 Martin HorkelMartin Horkel
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 2 2.82 0.0
22 Jan NemethJan Nemeth
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 8 2.76 0.0
23 Jan BorkovecJan Borkovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 17 2.75 0.0
24 Ondřej LadanyiOndřej Ladanyi
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 6 2.74 0.0
Ondřej KočíOndřej Kočí
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 4 DNS 0.0
Ondřej StarýOndřej Starý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 18 DNS 0.0
Kryštof VítovecKryštof Vítovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 21 DNS 0.0
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 9.6.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza TóthováTereza Tóthová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 14 3.39 0.0
2 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 2 3.20 0.0
3 347 Karolína KlepačováKarolína Klepačová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 3 3.08 0.0
4 Tea MachalekTea Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 7 3.08 0.0
5 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 35 3.07 0.0
6 Elena MatysováElena Matysová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
10 9 3.01 0.0
7 Eliška GondekováEliška Gondeková
DDM TachovDDM Tachov
10 38 2.92 0.0
8 Mína BulíčkováMína Bulíčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 27 2.88 0.0
9 17 Adéla HofrajtováAdéla Hofrajtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 34 2.75 0.0
10 Ema NovákováEma Nováková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 33 2.73 0.0
11 Veronika BlažkováVeronika Blažková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 32 2.62 0.0
12 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
11 12 2.61 0.0
13 Elen KošňarováElen Košňarová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 26 2.59 0.0
14 Kristýna HouškováKristýna Houšková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 28 2.55 0.0
15 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 4 2.51 0.0
16 Viktorie MíkováViktorie Míková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 30 2.50 0.0
17 365 Augustýna KohoutkováAugustýna Kohoutková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 5 2.49 0.0
18 Ema DolanskáEma Dolanská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 20 2.48 0.0
19 Magdaléna VeckováMagdaléna Vecková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 16 2.47 0.0
20 Šárka FleišmanováŠárka Fleišmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 24 2.47 0.0
21 Amálie MatulkováAmálie Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 37 2.46 0.0
22 Viktorie HoudkováViktorie Houdková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 23 2.46 0.0
23 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 31 2.39 0.0
24 119 Adéla KalivodováAdéla Kalivodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 22 2.35 0.0
25 Eliška SvobodováEliška Svobodová
DDM TachovDDM Tachov
11 13 2.34 0.0
26 Anežka VavřičkováAnežka Vavřičková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 15 2.30 0.0
27 Vendula ChudáčkováVendula Chudáčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 25 2.29 0.0
28 Kateřina MudrováKateřina Mudrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 10 2.29 0.0
29 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 29 2.25 0.0
30 Tereza TrojanováTereza Trojanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 19 2.15 0.0
31 Lucie KodadováLucie Kodadová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 36 2.12 0.0
32 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 21 2.07 0.0
33 407 Kateřina KoželuhováKateřina Koželuhová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 18 2.01 0.0
34 Anežka PatejdlováAnežka Patejdlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 11 1.96 0.0
Matylda HoudkováMatylda Houdková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 39 DNS 0.0
Eliška BernklaunováEliška Bernklaunová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 1 DNS 0.0
Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 17 DNS 0.0
Ema MachováEma Machová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 8 NM 0.0
Celkem 38 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 9.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 41 4.03 0.0
2 346 Anna LegnerováAnna Legnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 40 3.93 0.0
3 449 Jana KozákováJana Kozáková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 1 3.86 0.0
4 Matylda HoudkováMatylda Houdková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 39 3.70 0.0
5 Adina ProvalilováAdina Provalilová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 31 3.68 0.0
6 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 38 3.63 0.0
7 333 Emma MachalekEmma Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 3 3.55 0.0
8 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 35 3.49 0.0
9 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 19 3.41 0.0
10 474 Stela KořínkováStela Kořínková
DDM TachovDDM Tachov
09 36 3.41 0.0
11 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 29 3.40 0.0
12 498 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 24 3.37 0.0
13 381 Laura SajnerováLaura Sajnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 28 3.36 0.0
14 Lucie VelíkováLucie Velíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 30 3.35 0.0
15 Lenka ZídkováLenka Zídková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 7 3.33 0.0
16 40 Eliška KřehlíkováEliška Křehlíková
DDM TachovDDM Tachov
08 2 3.33 0.0
17 Sára ČížkováSára Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 34 3.30 0.0
18 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 22 3.29 0.0
19 341 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 32 3.25 0.0
20 Anežka MíkováAnežka Míková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 21 3.16 0.0
21 Veronika PoláčkováVeronika Poláčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 33 3.15 0.0
22 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
DDM TachovDDM Tachov
09 5 3.13 0.0
23 Veronika BřízováVeronika Břízová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 37 3.09 0.0
24 Nela StrobachováNela Strobachová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 23 3.00 0.0
25 Hana PorubčanováHana Porubčanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 18 2.99 0.0
26 Katerina7 NovákováKaterina7 Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 4 2.94 0.0
27 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 26 2.94 0.0
28 Aneta VítovcováAneta Vítovcová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
09 6 2.93 0.0
29 Barbora PolívkováBarbora Polívková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 14 2.92 0.0
30 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 16 2.90 0.0
31 Laura MultušováLaura Multušová
DDM TachovDDM Tachov
09 17 2.88 0.0
32 343 Lucie StöckelmayrováLucie Stöckelmayrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 15 2.81 0.0
33 Júlie HájkováJúlie Hájková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 25 2.80 0.0
34 Zuzana BeránkováZuzana Beránková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 12 2.72 0.0
35 Nikol SoukupováNikol Soukupová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 20 2.71 0.0
36 Nelly PresslováNelly Presslová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 8 2.71 0.0
37 Barbora SulimováBarbora Sulimová
DDM TachovDDM Tachov
09 11 2.52 0.0
38 Lucie BednářováLucie Bednářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 10 2.38 0.0
39 Kristýna HavelkováKristýna Havelková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 9 2.19 0.0
Elizabeth VirglováElizabeth Virglová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 13 DNS 0.0
Barbora ZáhořováBarbora Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 27 DNS 0.0
Celkem 41 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 9.6.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří NěmecJiří Němec
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 4 30.27 0.0
2 Tomáš JungTomáš Jung
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 3 28.49 0.0
3 Alex CardaAlex Carda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 1 25.92 0.0
4 Tobiáš TenkTobiáš Tenk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 5 24.84 0.0
5 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek
DDM TachovDDM Tachov
10 2 22.06 0.0
6 87 Vojtěch KrálíkVojtěch Králík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 7 18.40 0.0
David PešičkaDavid Pešička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 6 DNS 0.0
Celkem 7 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(ne, 9.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 387 Miroslav VeselýMiroslav Veselý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 15 47.29 0.0
2 Michal HamplMichal Hampl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 16 43.88 0.0
3 Vítek KořenekVítek Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 14 40.54 0.0
4 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 12 39.76 0.0
5 Jakub KucalaJakub Kucala
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 13 38.51 0.0
6 Štpán NosekŠtpán Nosek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 2 34.65 0.0
7 Patrik VeselákPatrik Veselák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 11 29.61 0.0
8 Jakub DobešJakub Dobeš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 28.71 0.0
9 192 Matěj ŠpačekMatěj Špaček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 7 26.90 0.0
10 432 Martin TenkMartin Tenk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 3 26.02 0.0
11 Jakub ChvalJakub Chval
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 9 25.98 0.0
12 484 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 10 25.59 0.0
13 Jan BorkovecJan Borkovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 6 23.49 0.0
14 Jakub JelínekJakub Jelínek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 8 21.92 0.0
15 Jan NemethJan Nemeth
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 5 16.74 0.0
16 Kryštof FauKryštof Fau
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 4 16.60 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 9.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 3 21.09 0.0
2 Lucie KopalováLucie Kopalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 17 20.97 0.0
3 17 Adéla HofrajtováAdéla Hofrajtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 16 19.02 0.0
4 Elen KošňarováElen Košňarová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 15 18.57 0.0
5 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 8 17.87 0.0
6 Eliška GondekováEliška Gondeková
DDM TachovDDM Tachov
10 2 17.60 0.0
7 Viktorie MíkováViktorie Míková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 14 16.99 0.0
8 176 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 5 16.56 0.0
9 Alena MaierováAlena Maierová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 4 16.08 0.0
10 500 Nela VacíkováNela Vacíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 6 15.66 0.0
11 Michaela SofronováMichaela Sofronová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 11 14.66 0.0
12 Šárka FleišmanováŠárka Fleišmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 12 13.61 0.0
13 Vendula ChudáčkováVendula Chudáčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 13 13.48 0.0
14 Anežka VavřičkováAnežka Vavřičková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 7 10.10 0.0
15 499 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 9 09.98 0.0
16 Tereza TrojanováTereza Trojanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 10 09.96 0.0
Eliška BernklaunováEliška Bernklaunová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 1 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(ne, 9.6.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 17 35.89 0.0
2 401 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 15 34.16 0.0
3 178 Martina ChalupováMartina Chalupová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 16 32.05 0.0
4 Anna KřepelováAnna Křepelová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 14 31.30 0.0
5 Anna HejlováAnna Hejlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 13 27.62 0.0
6 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 11 27.03 0.0
7 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 4 24.30 0.0
8 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3 23.91 0.0
9 Lucie HolečkováLucie Holečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 2 23.44 0.0
10 360 Barbora MíčováBarbora Míčová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 10 21.14 0.0
11 Nela StrobachováNela Strobachová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 8 20.84 0.0
12 Stella BenešováStella Benešová
DDM KraloviceDDM Kralovice
08 1 18.28 0.0
13 Lucie BednářováLucie Bednářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 6 16.80 0.0
14 Kristýna HavelkováKristýna Havelková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 7 16.68 0.0
15 Adéla HomolkováAdéla Homolková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 9 16.27 0.0
16 Zuzana BeránkováZuzana Beránková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 5 14.21 0.0
Markéta PáníkováMarkéta Páníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 12 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků