výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje předžactva

Plzeň (9. 6. 2019)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.6.2019 - 11:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 332 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.32 q
2 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.84
3 Jan VětrovecJan Větrovec 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.26
4 Lukáš MerhautLukáš Merhaut 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.67
5 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.16
6 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 12.23
7 Rudolf StehlíkRudolf Stehlík 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 12.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.6.2019 - 11:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.52 q
2 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.09
3 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.11
4 334 Leonard JičínskýLeonard Jičínský 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 11.19
5 David UrbanDavid Urban 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.51
6 Vojtěch VachtaVojtěch Vachta 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 12.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.6.2019 - 11:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 468 Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.59 q
2 Jan KlingerJan Klinger 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.09
3 Patrik StelzerPatrik Stelzer 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 11.13
4 Tobiáš TenkTobiáš Tenk 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.24
5 Daniel HauerDaniel Hauer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.61
6 Adam FlekAdam Flek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 11.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.6.2019 - 11:10) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 389 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.73 q
2 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.88 q
3 Lukáš ČečkaLukáš Čečka 10 DDM TachovDDM Tachov 7 11.05
4 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 11.16
5 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 10 DDM TachovDDM Tachov 2 11.20
6 316 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 11 DDM KraloviceDDM Kralovice 6 12.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.6.2019 - 11:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.23 q
2 Filip NaušFilip Nauš 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.54 q
3 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 10.81 q
4 Abraham FrolíkAbraham Frolík 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.00
5 Dominik RoubDominik Roub 11 DDM KraloviceDDM Kralovice 7 12.93
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 389 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.73 q
2 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.88 q
3 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.23 q
4 332 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.32 q
5 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.52 q
6 Filip NaušFilip Nauš 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.54 q
7 468 Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.59 q
8 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 10.81 q
9 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.84
10 Abraham FrolíkAbraham Frolík 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.00
11 Lukáš ČečkaLukáš Čečka 10 DDM TachovDDM Tachov 7 11.05
12 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.09
12 Jan KlingerJan Klinger 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.09
14 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.11
15 Patrik StelzerPatrik Stelzer 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 11.13
16 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 11.16
17 334 Leonard JičínskýLeonard Jičínský 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 11.19
18 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 10 DDM TachovDDM Tachov 2 11.20
19 Tobiáš TenkTobiáš Tenk 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.24
20 Jan VětrovecJan Větrovec 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.26
21 David UrbanDavid Urban 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.51
22 Daniel HauerDaniel Hauer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.61
23 Lukáš MerhautLukáš Merhaut 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.67
24 Adam FlekAdam Flek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 11.94
25 316 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 11 DDM KraloviceDDM Kralovice 6 12.12
26 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.16
26 Vojtěch VachtaVojtěch Vachta 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 12.16
28 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 12.23
29 Rudolf StehlíkRudolf Stehlík 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 12.55
30 Dominik RoubDominik Roub 11 DDM KraloviceDDM Kralovice 7 12.93

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 12:50) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 389 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.63
2 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.73
3 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.79
4 332 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.26
5 468 Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.37
6 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.56
7 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.65
8 Filip NaušFilip Nauš 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.66
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.6.2019 - 11:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 154 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.10 q
2 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.48 q
3 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.20
4 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.26
5 391 Filip HrochFilip Hroch 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.40
6 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.99
7 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.12
Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.6.2019 - 11:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.21 q
2 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.73 q
3 164 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.44
4 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 11.24
5 Jan NemethJan Nemeth 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.26
Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Jakub FormánekJakub Formánek 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 DNS
Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.6.2019 - 11:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.54 q
2 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 09.57 q
3 Patrik VeselákPatrik Veselák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.36
4 418 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.56
5 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 10.77
6 Ondřej KoukolíkOndřej Koukolík 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 10.78
7 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.39
487 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.6.2019 - 11:30) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KucalaJakub Kucala 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.84
2 387 Miroslav VeselýMiroslav Veselý 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.21
3 342 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.46
4 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.98
5 Jakub ChvalJakub Chval 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.59
6 Ondřej LadanyiOndřej Ladanyi 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.67
Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.6.2019 - 11:30) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.52 q
2 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.80 q
3 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.25
4 Jakub DobešJakub Dobeš 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.37
5 Kristián TerčKristián Terč 08 DDM TachovDDM Tachov 7 10.40
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 154 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.10 q
2 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.21 q
3 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.48 q
4 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.52 q
5 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.54 q
6 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 09.57 q
7 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.73 q
8 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.80 q
9 Jakub KucalaJakub Kucala 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.84
10 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.20
11 387 Miroslav VeselýMiroslav Veselý 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.21
12 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.25
13 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.26
14 Patrik VeselákPatrik Veselák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.36
15 Jakub DobešJakub Dobeš 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.37
16 391 Filip HrochFilip Hroch 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.40
16 Kristián TerčKristián Terč 08 DDM TachovDDM Tachov 7 10.40
18 164 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.44
19 342 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.46
20 418 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.56
21 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 10.77
22 Ondřej KoukolíkOndřej Koukolík 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 10.78
23 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.98
24 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.99
25 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.12
26 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 11.24
27 Jan NemethJan Nemeth 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.26
28 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.39
29 Jakub ChvalJakub Chval 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.59
30 Ondřej LadanyiOndřej Ladanyi 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.67
Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Jakub FormánekJakub Formánek 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 DNS
Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
487 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS
Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 12:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 154 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.69
2 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.91
3 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.16
4 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.40
5 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.41
6 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.45
7 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.47
8 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.52
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 12:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.88
2 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.38
3 Elena MatysováElena Matysová 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 10.42
4 398 Zuzana MeixnerováZuzana Meixnerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 3 10.48
5 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 10.55
6 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.69
7 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.70
8 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 DDM TachovDDM Tachov 6 10.76
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 10.48 q
2 339 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.67
3 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.73
4 Mína BulíčkováMína Bulíčková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.14
5 Ema JiříkovičováEma Jiříkovičová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.37
6 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 11.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena MatysováElena Matysová 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 10.18 q
2 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.55 q
3 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.08
4 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.16
5 357 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.91
6 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.98
7 Natálie HořčičkováNatálie Hořčičková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 13.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta VetcháAneta Vetchá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.63
2 Magdaléna VeckováMagdaléna Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 11.08
3 365 Augustýna KohoutkováAugustýna Kohoutková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.15
4 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.17
5 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.21
6 Sára PelikánováSára Pelikánová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.26
7 Michaela SofronováMichaela Sofronová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.79
2 Adéla KrálováAdéla Králová 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.81
3 Alena MaierováAlena Maierová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.23
4 Lucie KopalováLucie Kopalová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60
5 Anežka PatejdlováAnežka Patejdlová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 11.62
6 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.67
7 Elizabeth KůrkováElizabeth Kůrková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 11.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.89 q
2 398 Zuzana MeixnerováZuzana Meixnerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 7 10.38 q
3 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 DDM TachovDDM Tachov 5 10.38 q
4 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.45 q
5 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.62 q
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová 11 DDM TachovDDM Tachov 8 11.13
7 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.98
2 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 11.03
3 Kateřina MudrováKateřina Mudrová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.28
4 Lucie KodadováLucie Kodadová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 11.38
5 476 Soňa NázlerováSoňa Názlerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 2 11.55
6 Anežka VavřičkováAnežka Vavřičková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.03
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.89 q
2 Elena MatysováElena Matysová 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 10.18 q
3 398 Zuzana MeixnerováZuzana Meixnerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 7 10.38 q
3 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 DDM TachovDDM Tachov 5 10.38 q
5 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.45 q
6 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 10.48 q
7 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.55 q
8 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.62 q
9 Aneta VetcháAneta Vetchá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.63
10 339 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.67
11 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.73
12 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.79
13 Adéla KrálováAdéla Králová 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.81
14 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.98
15 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 11.03
16 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.08
16 Magdaléna VeckováMagdaléna Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 11.08
18 Eliška SvobodováEliška Svobodová 11 DDM TachovDDM Tachov 8 11.13
19 Mína BulíčkováMína Bulíčková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.14
20 365 Augustýna KohoutkováAugustýna Kohoutková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.15
21 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.16
22 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.17
23 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.21
24 Alena MaierováAlena Maierová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.23
25 Sára PelikánováSára Pelikánová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.26
26 Kateřina MudrováKateřina Mudrová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.28
27 Ema JiříkovičováEma Jiříkovičová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.37
28 Lucie KodadováLucie Kodadová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 11.38
29 476 Soňa NázlerováSoňa Názlerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 2 11.55
30 Lucie KopalováLucie Kopalová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60
31 Anežka PatejdlováAnežka Patejdlová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 11.62
31 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.62
33 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 11.64
34 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.67
35 357 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.91
36 Elizabeth KůrkováElizabeth Kůrková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 11.95
37 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.98
38 Anežka VavřičkováAnežka Vavřičková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.03
39 Michaela SofronováMichaela Sofronová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.03
40 Natálie HořčičkováNatálie Hořčičková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 13.57

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.6.2019 - 10:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 09.07 q
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.82
3 341 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.00
4 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.27
5 Júlie HájkováJúlie Hájková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.42
6 Nikol SoukupováNikol Soukupová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.52
7 Laura MultušováLaura Multušová 09 DDM TachovDDM Tachov 8 11.02
8 Karolína StojnováKarolína Stojnová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.6.2019 - 10:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.93 q
2 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.49
3 Barbora ZáhořováBarbora Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.06
4 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 09 DDM TachovDDM Tachov 1 10.07
5 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.11
6 Stella BenešováStella Benešová 08 DDM KraloviceDDM Kralovice 8 10.33
7 Natálie DlaskováNatálie Dlasková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 10.56
8 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.6.2019 - 10:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 118 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 08.78 q
2 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.85
3 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.94
4 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.12
5 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.17
6 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.28
7 Silvie DrdováSilvie Drdová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 10.52
8 Barbora PolívkováBarbora Polívková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.6.2019 - 10:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 498 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.20 q
2 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.92
3 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.18
4 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.33
5 152 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.61
6 Lucie BednářováLucie Bednářová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.14
7 Jana KulišanováJana Kulišanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.29
8 419 Stella JedlíkováStella Jedlíková 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 8 12.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.6.2019 - 10:50) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.18 q
2 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.52
3 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.85
4 Karolína NováKarolína Nová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.97
5 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.13
6 Nelly PresslováNelly Presslová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.20
7 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.63
Elizabeth VirglováElizabeth Virglová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 9.6.2019 - 10:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 346 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.29 q
2 333 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.48
3 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.62
4 427 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 10.09
5 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.18
6 Anna BěhounkováAnna Běhounková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.59
7 360 Barbora MíčováBarbora Míčová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 9.6.2019 - 10:50) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 380 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.30 q
2 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.39 q
3 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.99
4 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.21
5 60 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.40
6 Hana PorubčanováHana Porubčanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.73
7 Magdalena IblováMagdalena Iblová 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 8 10.74
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 118 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 08.78 q
2 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.93 q
3 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 09.07 q
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.18 q
5 498 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.20 q
6 346 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.29 q
7 380 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.30 q
8 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.39 q
9 333 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.48
10 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.49
11 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.52
12 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.62
13 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.82
14 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.85
14 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.85
16 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.92
17 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.94
18 Karolína NováKarolína Nová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.97
19 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.99
20 341 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.00
21 Barbora ZáhořováBarbora Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.06
22 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 09 DDM TachovDDM Tachov 1 10.07
23 427 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 10.09
24 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.11
25 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.12
26 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.13
27 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.17
28 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.18
28 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.18
30 Nelly PresslováNelly Presslová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.20
31 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.21
32 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.27
33 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.28
34 Stella BenešováStella Benešová 08 DDM KraloviceDDM Kralovice 8 10.33
34 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.33
36 60 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.40
37 Júlie HájkováJúlie Hájková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.42
38 Nikol SoukupováNikol Soukupová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.52
38 Silvie DrdováSilvie Drdová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 10.52
40 Natálie DlaskováNatálie Dlasková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 10.56
41 Anna BěhounkováAnna Běhounková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.59
42 152 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.61
42 360 Barbora MíčováBarbora Míčová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.61
44 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.63
45 Hana PorubčanováHana Porubčanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.73
46 Magdalena IblováMagdalena Iblová 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 8 10.74
47 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.85
48 Barbora PolívkováBarbora Polívková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.87
49 Laura MultušováLaura Multušová 09 DDM TachovDDM Tachov 8 11.02
50 Karolína StojnováKarolína Stojnová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.08
51 Lucie BednářováLucie Bednářová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.14
52 Jana KulišanováJana Kulišanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.29
53 419 Stella JedlíkováStella Jedlíková 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 8 12.05
Elizabeth VirglováElizabeth Virglová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 12:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.65
2 118 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 08.68
3 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.80
4 346 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.06
5 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.09
6 498 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.24
7 380 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 09.33
8 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 09.44
Celkem 8 závodníků