výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KMD mladšího žactva sk. A

Sušice (13. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 13.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.55
2 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.63
3 Jan FridrichJan Fridrich 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 09.18
4 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 09.21
5 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.47
Miroslav VeselýMiroslav Veselý 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 13.6.2019 - 16:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.81
2 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 09.15
3 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 10.22
4 Matyáš BoudaMatyáš Bouda 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 10.28
5 Jakub ChvalJakub Chval 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 11.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 13.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 08.73
2 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 09.08
3 80 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.22
4 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 10.17
5 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 10.62
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.55
2 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.63
3 Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 08.73
4 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.81
5 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 09.08
6 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 09.15
7 Jan FridrichJan Fridrich 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 09.18
8 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 09.21
9 80 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.22
10 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 10.17
11 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 10.22
12 Matyáš BoudaMatyáš Bouda 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 10.28
13 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.47
14 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 10.62
15 Jakub ChvalJakub Chval 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 11.03
Miroslav VeselýMiroslav Veselý 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 13.6.2019 - 17:25) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.36 7.00
2 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.67 5.00
3 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 08.89 4.00
4 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 09.12 3.00
5 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 09.23 2.00
6 Jan FridrichJan Fridrich 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.28 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 13.6.2019 - 17:35) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.25 11.00
2 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 08.35 9.00
3 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 08.80 8.00
4 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 08.88 7.00
5 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 08.93 6.00
6 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.95 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 13.6.2019 - 17:35) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.73 3.50
2 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.73 3.50
3 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 08.97 2.00
4 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 08.99 1.00
5 79 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 09.22
6 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 09.28
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 13.6.2019 - 16:45) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.29
2 79 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 08.99
3 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 09.68
MS Klára KordováKlára Kordová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 09.80
5 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.16
Eva PivetzováEva Pivetzová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 13.6.2019 - 16:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.42
2 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.74
3 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 09.04
4 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 09.53
MS Alena NguyenováAlena Nguyenová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 10.18
6 Lucie MathauserováLucie Mathauserová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 13.6.2019 - 16:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.86
2 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 09.03
3 Kristýna VětrovskáKristýna Větrovská 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 09.21
4 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 09.60
5 Nela KislingerováNela Kislingerová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.68
6 Kateřina KlufováKateřina Klufová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 11.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 13.6.2019 - 16:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.76
2 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.84
3 Natálie JanečkováNatálie Janečková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.41
4 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 09.86
5 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 10.54
6 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (čt, 13.6.2019 - 16:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.85
2 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 08.93
3 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 09.59
4 Aneta NáměstkováAneta Náměstková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.75
5 Kateřina KecováKateřina Kecová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.89
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (čt, 13.6.2019 - 16:45) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.89
2 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 09.42
3 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 09.62
MS Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 09.90
5 Elisabeth MarešováElisabeth Marešová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 10.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.29
2 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.42
3 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.74
4 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.76
5 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.84
6 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.85
7 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.86
8 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.89
9 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 08.93
10 79 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 08.99
11 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 09.03
12 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 09.04
13 Kristýna VětrovskáKristýna Větrovská 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 09.21
14 Natálie JanečkováNatálie Janečková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.41
15 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 09.42
16 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 09.53
17 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 09.59
18 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 09.60
19 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 09.62
20 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 09.68
20 Nela KislingerováNela Kislingerová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.68
22 Aneta NáměstkováAneta Náměstková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.75
23 Klára KordováKlára Kordová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 09.80
24 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 09.86
25 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 09.90
26 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.16
27 Alena NguyenováAlena Nguyenová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 10.18
28 Lucie MathauserováLucie Mathauserová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.20
29 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 10.54
30 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.59
31 Elisabeth MarešováElisabeth Marešová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 10.66
32 Kateřina KecováKateřina Kecová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.89
33 Kateřina KlufováKateřina Klufová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 11.25
Eva PivetzováEva Pivetzová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 42.72 7.00
2 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 44.87 5.00
3 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 44.94 4.00
4 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 48.12 2.00
5 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 49.12 1.00
6 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 50.06
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 50.95
2 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 52.90
3 Jakub ToušekJakub Toušek 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 54.91
4 99 Michal HamplMichal Hampl 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 56.61
5 Matyáš BoudaMatyáš Bouda 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 62.34
25 Michal LorencMichal Lorenc 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 47.39 3.00
2 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 52.64
3 Ondřej PresslOndřej Pressl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 57.18
4 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 61.25
5 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 62.35
6 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 65.08
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 42.72 7.00
2 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 44.87 5.00
3 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 44.94 4.00
4 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 47.39 3.00
5 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 48.12 2.00
6 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 49.12 1.00
7 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 50.06
8 Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 50.95
9 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 52.64
10 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 52.90
11 Jakub ToušekJakub Toušek 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 54.91
12 99 Michal HamplMichal Hampl 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 56.61
13 Ondřej PresslOndřej Pressl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 57.18
14 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 61.25
15 Matyáš BoudaMatyáš Bouda 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 62.34
16 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 62.35
17 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 65.08
25 Michal LorencMichal Lorenc 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 44.86 11.00
2 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 47.44 9.00
3 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 47.53 8.00
4 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 48.62 6.00
5 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 49.64 4.00
6 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 50.56 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 48.50 7.00
2 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 50.45 2.00
3 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 51.19
4 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 52.60
5 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 52.74
6 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 52.83
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 58.33
2 Kateřina KlufováKateřina Klufová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 59.79
3 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 63.48
4 Kateřina KecováKateřina Kecová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 66.81
Aneta NáměstkováAneta Náměstková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 DNS
Viktorie Alena VyskočilováViktorie Alena Vyskočilová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 13.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 49.15 5.00
2 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 50.42 3.00
3 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 52.33
4 Nicol RosinováNicol Rosinová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 54.92
MS Alena NguyenováAlena Nguyenová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 57.94
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 44.86 11.00
2 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 47.44 9.00
3 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 47.53 8.00
4 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 48.50 7.00
5 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 48.62 6.00
6 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 49.15 5.00
7 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 49.64 4.00
8 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 50.42 3.00
9 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 50.45 2.00
10 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 50.56 1.00
11 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 51.19
12 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 52.33
13 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 52.60
14 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 52.74
15 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 52.83
16 Nicol RosinováNicol Rosinová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 54.92
17 Alena NguyenováAlena Nguyenová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 57.94
18 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 58.33
19 Kateřina KlufováKateřina Klufová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 59.79
20 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 63.48
21 Kateřina KecováKateřina Kecová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 66.81
Aneta NáměstkováAneta Náměstková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 DNS
Viktorie Alena VyskočilováViktorie Alena Vyskočilová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 DNS

600 m - Ml. žákyně

(čt, 13.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 76 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1:53.39 11.00
2 65 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1:54.50 9.00
3 49 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2:00.07 8.00
4 81 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:00.44 7.00
5 79 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:01.26 6.00
6 18 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:02.71 5.00
7 72 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:03.26 4.00
8 22 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:04.48 3.00
9 19 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:12.96 2.00
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(čt, 13.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 80 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:50.14 7.00
2 50 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:50.23 5.00
3 99 Michal HamplMichal Hampl 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:53.07 4.00
4 54 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:06.90 3.00
5 62 Martin ŠetlíkMartin Šetlík 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:31.11 2.00
6 25 Michal LorencMichal Lorenc 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:01.04 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 16:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 10.26 7.00
2 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 10.38 5.00
3 Petr KřesťanPetr Křesťan 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 11.06 4.00
4 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 11.11 3.00
5 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 11.47 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 16:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 11.21 2.00
2 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 11.49
3 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 12.97
Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 16:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jakub SmolíkJakub Smolík 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 10.70
2 25 Michal LorencMichal Lorenc 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 14.27
3 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 14.66
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 10.26 7.00
2 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 10.38 5.00
3 Jakub SmolíkJakub Smolík 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 10.70
4 Petr KřesťanPetr Křesťan 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 11.06 4.00
5 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 11.11 3.00
6 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 11.21 2.00
7 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 11.47 1.00
8 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 11.49
9 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 12.97
10 25 Michal LorencMichal Lorenc 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 14.27
11 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 14.66
Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 DQ

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 10.31 11.00
2 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 10.67 9.00
3 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 10.91 8.00
4 81 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 11.77 6.00
Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 16:15) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 11.27 7.00
2 65 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 11.92 5.00
3 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 13.21 2.00
4 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 14.32
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 16:15) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 12.65 4.00
2 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 13.03 3.00
3 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 13.53 1.00
4 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 13.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 10.31 11.00
2 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 10.67 9.00
3 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 10.91 8.00
4 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 11.27 7.00
5 81 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 11.77 6.00
6 65 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 11.92 5.00
7 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 12.65 4.00
8 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 13.03 3.00
9 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 13.21 2.00
10 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 13.53 1.00
11 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 13.67
12 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 14.32
Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 DNF

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 13.6.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fridrich, Nushart, Prášil, Kotiš Fridrich, Nushart, Prášil, Kotiš Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 36.08 7.00
2 54 Cook, Veselý, Vondraš, Zitterbart Cook, Veselý, Vondraš, Zitterbart AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 38.22 5.00
3 Křesťan, Slivoň, Toušek, Jána Křesťan, Slivoň, Toušek, Jána Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 38.97 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 13.6.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machová, Němečková, Schmidtová, Řezáčová Machová, Němečková, Schmidtová, Řezáčová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 34.86 11.00
2 49 Hocká, Bieliková, Kohoutová, Zachová Hocká, Bieliková, Kohoutová, Zachová AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 35.75 9.00
3 Petrušová, Pařízková, Kučerová, Ježová Petrušová, Pařízková, Kučerová, Ježová AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 36.18 8.00
4 Mathauserová, Janečková, Šperlová, Šetlíková Mathauserová, Janečková, Šperlová, Šetlíková AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 37.31 7.00
5 Fridrichová, Chalupová, Chalupová, Náměstková Fridrichová, Chalupová, Chalupová, Náměstková Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 40.60 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 13.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.241.271.301.331.361.391.421.45 Body
1 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 2 1.42 xoooooooxxoxxx 7.00
2 Petr KřesťanPetr Křesťan
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 5 1.39 ooooooxxoxxx 5.00
3 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 1 1.33 oooooxxx 4.00
4 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 3 1.33 oxooooxxx 3.00
5 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 4 1.30 ooxoxxoxxx 2.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 13.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.161.191.221.251.281.311.341.371.401.43 Body
1 Veronika BenešováVeronika Benešová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 11 1.40 -ooooxoxxoxoxxoxxx 11.00
2 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 12 1.40 -ooxooxxoxxoxoxxoxxx 9.00
3 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 5 1.34 oooooooxxx 8.00
4 Valentýna JindrováValentýna Jindrová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 3 1.31 -oooxoxxor 7.00
5 Kristýna VětrovskáKristýna Větrovská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 7 1.25 oooxoxxx 6.00
6 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 2 1.22 oooxxx 5.00
7 Anna ValentováAnna Valentová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 10 1.22 xoxooxxx 4.00
8 Nicol RosinováNicol Rosinová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 6 1.22 ooxoxxx 3.00
9 Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 1 1.22 oxoxoxxx 2.00
10 65 Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 8 1.16 oxxx 1.00
11 Barbora KolářováBarbora Kolářová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 4 1.16 xoxxx
12 Eva PivetzováEva Pivetzová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 9 0.00
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 13.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jakub SmolíkJakub Smolík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 2 4.59 -2.0 m/s 4.55  -2.74.59  -2.0x4.594.46  -2.14.35  -2.04.17  -2.6
2 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 6 4.55 -1.0 m/s 4.24  -1.74.19  -2.14.15  -1.54.24-4.32  -1.94.55  -1.0 7.00
3 Kryštof KotišKryštof Kotiš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 5 4.19 -1.2 m/s 3.05  -2.52.78  -2.34.11  -1.94.114.19  -1.23.54  -1.54.04  -2.5 5.00
4 Jakub ToušekJakub Toušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 4 4.07 -1.5 m/s 4.01  -2.4x3.93  -2.04.01x3.95  -0.94.07  -1.5 4.00
5 Jakub FialaJakub Fiala
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 3 3.97 -2.0 m/s 3.97  -2.03.57  -2.2x3.97xx3.85  -2.6 3.00
6 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
09 1 3.10 -2.7 m/s xx2.78  -1.42.782.94  -1.73.10  -2.7x 2.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 13.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka HostičkováLenka Hostičková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 16 4.62 -0.7 m/s 4.44  -1.44.52  -0.74.62  -0.74.624.32  -0.64.48  -2.34.52  -2.2 11.00
2 Eliška JansováEliška Jansová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 15 4.36 -1.8 m/s 4.19  -3.64.19  -2.14.35  -0.64.354.36  -1.84.10  -0.74.12  -2.0 9.00
3 79 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 11 4.31 -0.4 m/s 3.76  -2.04.21  -2.74.27  -0.54.274.13  -2.74.20  -0.54.31  -0.4 8.00
4 22 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 18 4.19 -1.4 m/s 4.16  -1.64.18  -1.84.19  -1.44.193.91  -3.1xx 7.00
5 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 14 4.06 -1.9 m/s 3.00  -2.1x3.94  +0.03.944.06  -1.93.85  -1.3x 6.00
6 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 13 4.04 -2.4 m/s 3.65  -1.74.04  -2.43.81  +0.54.043.55  -1.43.84  +0.03.30  -1.8 5.00
7 Kristýna VětrovskáKristýna Větrovská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 2 4.03 -0.9 m/s x4.03  -0.94.00  -0.84.033.93  -3.33.74  -0.53.86  -2.6 4.00
8 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 17 4.00 -1.4 m/s 4.00  -1.43.86  -0.74.00  -1.84.00x3.96  -1.13.77  -2.1 3.00
9 Natálie ZachováNatálie Zachová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 10 3.84 -0.4 m/s 3.74  -2.03.52  -2.13.84  -0.43.840.00.00.0 2.00
10 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 6 3.84 -2.9 m/s 3.84  -2.93.13  -2.23.50  -1.73.840.00.00.0 1.00
11 Lenka PařízkováLenka Pařízková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 4 3.61 -3.3 m/s 3.61  -3.33.58  -0.63.54  -1.33.610.00.00.0
MS Klára KordováKlára Kordová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 1 3.54 -1.2 m/s 3.39  -2.63.34  -1.33.54  -1.23.540.00.00.0
MS Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 5 3.52 +0.3 m/s 3.41  -3.33.39  -2.03.52  +0.33.520.00.00.0
14 18 Lucie TůmováLucie Tůmová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 9 3.50 +0.0 m/s 3.30  -2.43.05  -2.23.50  +0.03.500.00.00.0
15 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 8 3.44 -2.9 m/s 3.27  -2.33.44  -2.93.31  -1.23.440.00.00.0
16 Natálie JanečkováNatálie Janečková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 12 3.39 -1.2 m/s 3.39  -1.2xx3.390.00.00.0
17 Elisabeth MarešováElisabeth Marešová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 3 3.25 -1.3 m/s 2.91  -2.03.25  -1.3x3.250.00.00.0
18 76 Andrea BielikováAndrea Bieliková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 7 3.18 -1.7 m/s x3.18  -1.73.16  -2.43.180.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 13.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 14 13.59 12.8212.0711.9912.8213.5911.5812.26 11.00
2 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 13 09.70 09.57x09.4009.5709.7008.5909.33 9.00
3 Viola SchmidtováViola Schmidtová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 12 09.01 08.6609.0108.6909.0108.0108.1708.08 8.00
4 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 10 08.19 08.1907.9607.5408.1908.1807.9007.09 7.00
5 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 11 07.98 07.3007.48x07.4807.1107.7507.98 6.00
6 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 2 07.53 xx07.5307.5307.0607.03x 5.00
7 Petra NěmečkováPetra Němečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 7 07.28 06.0705.9707.2407.2406.5006.8207.28 4.00
8 Kateřina PytelkováKateřina Pytelková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 9 07.13 06.6506.6807.1307.1306.9707.0306.92 3.00
9 Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 1 07.10 06.3705.4707.1007.100.00.00.0 2.00
10 Vanesa ŠperlováVanesa Šperlová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 8 07.02 06.5207.0107.0207.020.00.00.0 1.00
11 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 4 06.84 06.1706.84x06.840.00.00.0
12 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 3 06.50 05.8906.4806.5006.500.00.00.0
13 Nela KislingerováNela Kislingerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 6 06.21 06.2105.7706.0606.210.00.00.0
14 18 Lucie TůmováLucie Tůmová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 5 06.02 06.0205.3104.3506.020.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 13.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 1 08.50 07.8408.4008.5008.50xxx 7.00
2 David PrášilDavid Prášil
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 12 08.33 08.3308.2507.3008.3307.3407.5908.04 5.00
3 Daniel VondrašDaniel Vondraš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 11 08.14 06.5907.2007.4007.4008.0708.0008.14 4.00
4 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 6 07.29 x07.2906.9207.2906.8706.7307.00 3.00
5 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 2 07.06 06.9906.8106.5306.9906.9107.0605.52 2.00
6 Martin HonlMartin Honl
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 4 06.92 06.9206.5606.8106.92x06.6906.37 1.00
MS Václav MužíkVáclav Mužík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 10 06.91 x06.3406.6706.6706.3506.9106.54
8 Jakub ŠindelářJakub Šindelář
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 9 06.51 06.2705.95x06.2706.3806.5106.26
9 Ondřej JánaOndřej Jána
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 8 06.27 06.0906.2705.8706.27x05.2605.80
10 Jakub ChvalJakub Chval
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 7 05.21 05.1405.2104.6805.210.00.00.0
11 Karel MarešKarel Mareš
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 5 05.15 05.15x04.6805.150.00.00.0
12 Tomáš HájekTomáš Hájek
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 3 04.41 x04.41x04.410.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 13.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Michal HamplMichal Hampl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 16 50.25 47.4649.3848.9949.3849.9648.5050.25 7.00
2 Miroslav VeselýMiroslav Veselý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 15 46.87 46.3535.9544.3346.3546.8740.6044.71 5.00
MS Jakub SmolíkJakub Smolík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 4 43.81 x43.8142.3443.8140.8336.6143.73
4 54 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 1 43.54 36.9638.4642.7442.7442.1143.5441.42 4.00
MS Václav MužíkVáclav Mužík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 11 41.92 39.8538.9041.6741.6739.4840.0041.92
6 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 14 41.85 40.3540.6740.6440.6741.85-- 3.00
7 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 13 40.18 37.2435.03-37.2440.1836.2739.66 2.00
8 Jakub ŠindelářJakub Šindelář
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 10 39.41 35.4134.2537.9137.9139.4139.0938.77 1.00
9 Marek PoljakMarek Poljak
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 8 37.13 37.0036.1937.1337.130.00.00.0
10 50 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 9 36.40 36.4035.6633.9836.400.00.00.0
11 Jan FridrichJan Fridrich
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 12 36.16 36.1636.0730.2836.160.00.00.0
12 Matyáš BriknerMatyáš Brikner
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 5 32.77 32.7730.0028.0232.770.00.00.0
MS Šimon KyrálŠimon Kyrál
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 3 31.44 27.9825.2431.4431.440.00.00.0
14 Karel MarešKarel Mareš
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 6 29.29 25.3529.2928.2529.290.00.00.0
15 Tomáš HájekTomáš Hájek
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 7 26.18 16.6226.1818.5726.180.00.00.0
16 Tomáš EichackerTomáš Eichacker
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 2 22.89 x22.8921.4822.890.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 13.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 16 51.15 44.3249.0645.9449.0645.3851.0851.15 11.00
2 Vanesa ŠperlováVanesa Šperlová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 14 38.27 38.2737.6735.1238.2737.2736.9531.18 9.00
3 Viola SchmidtováViola Schmidtová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 17 37.08 x36.1536.1436.1528.27x37.08 8.00
4 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 11 33.53 31.6228.5326.4331.6233.5332.0230.00 7.00
5 72 Martina ChalupováMartina Chalupová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 12 31.44 27.1327.4728.5228.5230.1730.3931.44 6.00
6 22 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 9 31.38 31.3429.4326.8431.3430.7227.9631.38 5.00
7 Petra NěmečkováPetra Němečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 10 30.39 30.3928.1024.7230.3927.1327.3624.35 4.00
8 Kateřina PytelkováKateřina Pytelková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 7 28.11 27.2222.1126.7927.2228.1127.9627.17 3.00
9 Elisabeth MarešováElisabeth Marešová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 3 26.44 26.1226.4420.5826.440.00.00.0 2.00
MS Alena NguyenováAlena Nguyenová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 5 25.81 25.81x13.9625.810.00.00.0
11 Lucie MathauserováLucie Mathauserová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 4 25.32 25.3224.1324.8025.320.00.00.0 1.00
12 Lucie ChalupováLucie Chalupová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
09 8 24.66 17.18x24.6624.660.00.00.0
13 Karolína PetrušováKarolína Petrušová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 6 20.12 20.1212.41x20.120.00.00.0
MS Klára KordováKlára Kordová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 2 16.38 16.38xx16.380.00.00.0
15 49 Anna HockáAnna Hocká
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 1 15.95 15.9514.1212.6615.950.00.00.0
Eva PivetzováEva Pivetzová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 15 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Magdaléna RybováMagdaléna Rybová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků