výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KMD mladšího žactva sk. A

Sušice (13. 6. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 13.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jakub SmolíkJakub Smolík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 2 4.59 -2.0 m/s 4.55  -2.74.59  -2.0x4.594.46  -2.14.35  -2.04.17  -2.6
2 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 6 4.55 -1.0 m/s 4.24  -1.74.19  -2.14.15  -1.54.24-4.32  -1.94.55  -1.0 7.00
3 Kryštof KotišKryštof Kotiš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 5 4.19 -1.2 m/s 3.05  -2.52.78  -2.34.11  -1.94.114.19  -1.23.54  -1.54.04  -2.5 5.00
4 Jakub ToušekJakub Toušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 4 4.07 -1.5 m/s 4.01  -2.4x3.93  -2.04.01x3.95  -0.94.07  -1.5 4.00
5 Jakub FialaJakub Fiala
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 3 3.97 -2.0 m/s 3.97  -2.03.57  -2.2x3.97xx3.85  -2.6 3.00
6 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
09 1 3.10 -2.7 m/s xx2.78  -1.42.782.94  -1.73.10  -2.7x 2.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 13.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka HostičkováLenka Hostičková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 16 4.62 -0.7 m/s 4.44  -1.44.52  -0.74.62  -0.74.624.32  -0.64.48  -2.34.52  -2.2 11.00
2 Eliška JansováEliška Jansová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 15 4.36 -1.8 m/s 4.19  -3.64.19  -2.14.35  -0.64.354.36  -1.84.10  -0.74.12  -2.0 9.00
3 79 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 11 4.31 -0.4 m/s 3.76  -2.04.21  -2.74.27  -0.54.274.13  -2.74.20  -0.54.31  -0.4 8.00
4 22 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 18 4.19 -1.4 m/s 4.16  -1.64.18  -1.84.19  -1.44.193.91  -3.1xx 7.00
5 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 14 4.06 -1.9 m/s 3.00  -2.1x3.94  +0.03.944.06  -1.93.85  -1.3x 6.00
6 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 13 4.04 -2.4 m/s 3.65  -1.74.04  -2.43.81  +0.54.043.55  -1.43.84  +0.03.30  -1.8 5.00
7 Kristýna VětrovskáKristýna Větrovská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 2 4.03 -0.9 m/s x4.03  -0.94.00  -0.84.033.93  -3.33.74  -0.53.86  -2.6 4.00
8 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 17 4.00 -1.4 m/s 4.00  -1.43.86  -0.74.00  -1.84.00x3.96  -1.13.77  -2.1 3.00
9 Natálie ZachováNatálie Zachová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 10 3.84 -0.4 m/s 3.74  -2.03.52  -2.13.84  -0.43.840.00.00.0 2.00
10 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 6 3.84 -2.9 m/s 3.84  -2.93.13  -2.23.50  -1.73.840.00.00.0 1.00
11 Lenka PařízkováLenka Pařízková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 4 3.61 -3.3 m/s 3.61  -3.33.58  -0.63.54  -1.33.610.00.00.0
MS Klára KordováKlára Kordová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 1 3.54 -1.2 m/s 3.39  -2.63.34  -1.33.54  -1.23.540.00.00.0
MS Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 5 3.52 +0.3 m/s 3.41  -3.33.39  -2.03.52  +0.33.520.00.00.0
14 18 Lucie TůmováLucie Tůmová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 9 3.50 +0.0 m/s 3.30  -2.43.05  -2.23.50  +0.03.500.00.00.0
15 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 8 3.44 -2.9 m/s 3.27  -2.33.44  -2.93.31  -1.23.440.00.00.0
16 Natálie JanečkováNatálie Janečková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 12 3.39 -1.2 m/s 3.39  -1.2xx3.390.00.00.0
17 Elisabeth MarešováElisabeth Marešová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 3 3.25 -1.3 m/s 2.91  -2.03.25  -1.3x3.250.00.00.0
18 76 Andrea BielikováAndrea Bieliková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 7 3.18 -1.7 m/s x3.18  -1.73.16  -2.43.180.00.00.0
Celkem 18 závodníků