výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KMD mladšího žactva sk. B

Plzeň (13. 6. 2019)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 47.98 7.00
2 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 48.53 5.00
3 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 50.30 4.00
David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 53.55 2.00
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 54.33
3 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 59.80
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 53.84 1.00
2 Daniel ŽáčekDaniel Žáček 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 54.35
3 Jiři ŽůrekJiři Žůrek 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 62.53
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 13.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 53.13 3.00
2 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 58.58
3 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 60.86
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 47.98 7.00
2 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 48.53 5.00
3 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 50.30 4.00
4 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 53.13 3.00
5 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 53.55 2.00
6 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 53.84 1.00
7 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 54.33
8 Daniel ŽáčekDaniel Žáček 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 54.35
9 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 58.58
10 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 59.80
11 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 60.86
12 Jiři ŽůrekJiři Žůrek 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 62.53
David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 46.02 11.00
2 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 1 47.70 9.00
3 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 2 47.99 8.00
4 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 49.43 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 49.02 7.00
2 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 49.77 4.00
3 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 52.22 1.00
Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 51.91 2.00
2 Danielle TřeškováDanielle Třešková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 53.59
3 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 53.65
4 104 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 53.90
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 13.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 52.75
2 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 4 52.78
3 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 53.84
4 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 2 56.52
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 13.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 54.16
2 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 54.77
3 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 55.77
4 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 57.98
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 13.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 57.36
2 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 57.39
3 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 58.84
4 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 4 58.86
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 13.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 56.36
2 Tereza HamršmídováTereza Hamršmídová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 60.46
MS Anna BěhounkováAnna Běhounková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 61.68
Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 13.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 53.02
2 Karolína NováKarolína Nová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 56.47
3 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 57.06
4 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 59.54
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (čt, 13.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 51.30 3.00
2 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 54.32
3 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 58.28
Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 13.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 49.39 6.00
2 100 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 53.75
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 54.93
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 46.02 11.00
2 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 1 47.70 9.00
3 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 2 47.99 8.00
4 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 49.02 7.00
5 108 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 49.39 6.00
6 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 49.43 5.00
7 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 49.77 4.00
8 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 51.30 3.00
9 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 51.91 2.00
10 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 52.22 1.00
11 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 52.75
12 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 4 52.78
13 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 53.02
14 Danielle TřeškováDanielle Třešková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 53.59
15 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 53.65
16 100 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 53.75
17 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 53.84
18 104 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 53.90
19 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 54.16
20 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 54.32
21 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 54.77
22 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 54.93
23 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 55.77
24 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 56.36
25 Karolína NováKarolína Nová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 56.47
26 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 2 56.52
27 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 57.06
28 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 57.36
29 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 57.39
30 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 57.98
31 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 58.28
32 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 58.84
33 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 4 58.86
34 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 59.54
35 Tereza HamršmídováTereza Hamršmídová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 60.46
36 Anna BěhounkováAnna Běhounková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 61.68
Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 DNS
Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 DNS
Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 DNS