výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji

Sušice (21. 6. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 21.6.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 14 44.48 42.9143.2944.4844.480.00.00.0 261.00
2 54 Nick MählerNick Mähler
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 12 44.38 44.38xx44.380.00.00.0 261.00
3 19 Jakub SmolíkJakub Smolík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 13 41.56 41.5639.3739.2441.560.00.00.0 237.00
4 81 Martin HonlMartin Honl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 39.78 39.7838.3336.3539.780.00.00.0 222.00
5 18 Matyáš VosykaMatyáš Vosyka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 2 39.10 39.1038.7534.6639.100.00.00.0 217.00
6 50 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 8 38.14 38.1435.9736.8838.140.00.00.0 209.00
7 76 Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 9 34.86 34.8633.0229.7734.860.00.00.0 182.00
8 79 Hynek VichrHynek Vichr
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 6 34.52 34.5229.7734.2634.520.00.00.0 179.00
9 62 Jiří TesárekJiří Tesárek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 11 31.26 30.7231.2629.0631.260.00.00.0 153.00
10 25 Jan KarlíkJan Karlík
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 4 30.83 26.4525.7130.8330.830.00.00.0 150.00
11 99 Adam BrumlAdam Bruml
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 30.09 30.0924.7028.8330.090.00.00.0 144.00
12 22 Josef BobákJosef Bobák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 7 29.96 29.9628.6829.6729.960.00.00.0 143.00
13 72 Jan KučeraJan Kučera
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 3 29.27 26.6628.0929.2729.270.00.00.0 138.00
14 65 Tomáš KrausTomáš Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 5 25.49 25.4924.0320.7125.490.00.00.0 108.00
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 21.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 67 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 37 46.43 39.5446.0146.4346.430.00.00.0 435.00
2 64 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 36 46.43 41.5446.4344.8146.430.00.00.0 435.00
3 95 Lenka HostičkováLenka Hostičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 41.44 37.8239.8741.4441.440.00.00.0 373.00
4 78 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 28 40.50 28.1134.4440.5040.500.00.00.0 362.00
5 28 Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 35 39.91 39.8537.7639.9139.910.00.00.0 355.00
6 98 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 34 38.42 38.4233.7133.5338.420.00.00.0 337.00
7 91 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 6 35.00 35.0030.7030.7735.000.00.00.0 295.00
8 20 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 29 33.42 33.4227.0929.2733.420.00.00.0 276.00
9 75 Lucie DanielováLucie Danielová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 30 33.29 28.8833.2933.1233.290.00.00.0 275.00
10 48 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 33 31.77 27.25x31.7731.770.00.00.0 257.00
11 33 Valentýna JindrováValentýna Jindrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 31 31.27 31.2730.4630.3231.270.00.00.0 251.00
12 32 Veronika BenešováVeronika Benešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 24 31.24 31.2428.7628.9331.240.00.00.0 250.00
13 21 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 25 30.50 29.9630.5026.1230.500.00.00.0 242.00
14 63 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 4 30.23 28.3125.7330.2330.230.00.00.0 238.00
15 4 Nicol RosinováNicol Rosinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 32 29.48 29.4819.94-29.480.00.00.0 230.00
16 51 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 19 29.43 25.63x29.4329.430.00.00.0 229.00
17 86 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 26 28.60 26.1523.1028.6028.600.00.00.0 219.00
18 100 Aneta MatúškováAneta Matúšková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 5 28.56 28.5625.6227.9528.560.00.00.0 219.00
19 49 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 1 28.27 28.2720.5327.7828.270.00.00.0 215.00
20 87 Lenka PařízkováLenka Pařízková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 23 27.96 25.5322.4427.9627.960.00.00.0 212.00
21 90 Kristýna VětrovskáKristýna Větrovská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 10 27.40 27.40xx27.400.00.00.0 205.00
22 38 Anna CvalínováAnna Cvalínová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 27 26.50 26.1823.5326.5026.500.00.00.0 195.00
23 44 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 17 24.46 18.8616.2424.4624.460.00.00.0 171.00
24 88 Lucie TůmováLucie Tůmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 20 24.00 24.0021.2513.8824.000.00.00.0 166.00
25 73 Adriana WürknerováAdriana Würknerová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 11 23.21 23.2121.9523.2023.210.00.00.0 157.00
26 27 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 2 23.00 23.0020.8822.7423.000.00.00.0 155.00
27 17 Antonie BatíkováAntonie Batíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 15 22.20 16.5822.2020.7822.200.00.00.0 146.00
28 105 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 8 22.00 22.0018.7820.7122.000.00.00.0 143.00
29 59 Anna JindrováAnna Jindrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 13 21.87 18.1221.8721.0521.870.00.00.0 142.00
30 34 Natálie StrakováNatálie Straková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 21.44 21.4420.5520.6721.440.00.00.0 137.00
31 23 Ema KučerováEma Kučerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 22 21.08 19.5120.5321.0821.080.00.00.0 133.00
32 93 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 14 20.00 20.0018.3115.5520.000.00.00.0 121.00
33 39 Zuzana BednárováZuzana Bednárová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 16 19.82 13.08x19.8219.820.00.00.0 119.00
34 35 Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 19.26 17.7819.2619.0619.260.00.00.0 113.00
35 85 Nina TjunikovováNina Tjunikovová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 21 17.28 17.2816.12x17.280.00.00.0 91.00
55 Klára KordováKlára Kordová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
36 Anna ValentováAnna Valentová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 37 závodníků