výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji

Sušice (21. 6. 2019)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 21.6.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 65 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:36.08 429.00
2 50 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:39.26 398.00
3 19 Jakub SmolíkJakub Smolík 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2:46.17 333.00
4 81 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:51.41 288.00
5 72 Jan KučeraJan Kučera 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:51.92 283.00
6 79 Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2:51.94 283.00
7 80 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:54.52 262.00
8 99 Adam BrumlAdam Bruml 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:02.03 205.00
9 54 Nick MählerNick Mähler 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:10.18 150.00
10 25 Jan KarlíkJan Karlík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:17.55 108.00
11 18 Matyáš VosykaMatyáš Vosyka 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:24.70 73.00
12 76 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:25.17 71.00
13 22 Josef BobákJosef Bobák 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:25.49 69.00
14 62 Jiří TesárekJiří Tesárek 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:28.95 55.00
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 88 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:52.29 440.00
2 100 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:55.00 413.00
3 51 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:57.94 385.00
4 73 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:58.32 381.00
5 86 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:04.44 325.00
6 34 Natálie StrakováNatálie Straková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:10.39 275.00
7 93 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3:12.74 256.00
8 17 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3:13.36 251.00
9 85 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:14.44 243.00
10 4 Nicol RosinováNicol Rosinová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:19.87 203.00
11 27 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:22.25 186.00
12 87 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:30.58 134.00
13 39 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:51.23 39.00
49 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
105 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:53.00 433.00
2 75 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:54.89 414.00
3 67 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:57.18 392.00
4 28 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:58.44 380.00
5 44 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:58.50 379.00
6 91 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:58.99 375.00
7 98 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2:59.08 374.00
8 38 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:02.57 342.00
55 Klára KordováKlára Kordová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
36 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. DNS
63 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (pá, 21.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:44.53 522.00
2 33 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:45.02 517.00
3 78 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:47.50 490.00
4 64 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:48.51 479.00
5 35 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:48.52 479.00
6 20 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:48.95 475.00
7 23 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:58.09 383.00
8 95 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:02.57 342.00
9 21 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3:02.59 341.00
10 59 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:04.98 320.00
90 Kristýna VětrovskáKristýna Větrovská 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:44.53 522.00
2 33 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:45.02 517.00
3 78 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:47.50 490.00
4 64 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:48.51 479.00
5 35 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:48.52 479.00
6 20 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:48.95 475.00
7 88 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:52.29 440.00
8 48 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:53.00 433.00
9 75 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:54.89 414.00
10 100 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:55.00 413.00
11 67 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:57.18 392.00
12 51 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:57.94 385.00
13 23 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:58.09 383.00
14 73 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:58.32 381.00
15 28 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:58.44 380.00
16 44 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:58.50 379.00
17 91 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:58.99 375.00
18 98 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2:59.08 374.00
19 38 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:02.57 342.00
19 95 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:02.57 342.00
21 21 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3:02.59 341.00
22 86 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:04.44 325.00
23 59 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:04.98 320.00
24 34 Natálie StrakováNatálie Straková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:10.39 275.00
25 93 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3:12.74 256.00
26 17 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3:13.36 251.00
27 85 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:14.44 243.00
28 4 Nicol RosinováNicol Rosinová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:19.87 203.00
29 27 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:22.25 186.00
30 87 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:30.58 134.00
31 39 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:51.23 39.00
49 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
105 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
55 Klára KordováKlára Kordová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
36 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. DNS
63 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
90 Kristýna VětrovskáKristýna Větrovská 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. DNS