výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Písek (31. 8. 2019)

100 m - Junioři

(so, 31.8.2019 - 12:20) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.49 7.00
2 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.63 5.00
MS Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.29
4 Aleš KartusekAleš Kartusek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.59 4.00
5 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 12.70 3.00
6 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.16 2.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 31.8.2019 - 12:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.80 QA
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.16 qA
3 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.36 qB
4 Jakub PechaJakub Pecha 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.44 qB
5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.82
MS Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 13.14
MS Jakub PfeferleJakub Pfeferle 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 14.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 31.8.2019 - 12:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.05 QA
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.19 qB
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.54 qB
4 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.75
5 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 13.04
6 Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 13.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 31.8.2019 - 12:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.99 QA
2 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.12 qA
3 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.22 qB
4 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.83
5 Jan RollJan Roll 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.88
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 31.8.2019 - 12:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.70 QA
2 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 12.36 qB
3 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 12.80
MS Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 14.04
Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.70 QA
2 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.80 QA
3 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.99 QA
4 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.05 QA
5 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.12 qA
6 Jan KundrátJan Kundrát 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.16 qA
7 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.19 qB
8 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.22 qB
9 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.36 qB
9 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 12.36 qB
11 Jakub PechaJakub Pecha 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.44 qB
12 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.54 qB
13 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.75
14 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 12.80
15 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.82
16 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.83
17 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 13.04
18 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 13.14
19 Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 13.34
20 Jan RollJan Roll 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.88
21 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 14.04
22 Jakub PfeferleJakub Pfeferle 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 14.48
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 DNS
Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 31.8.2019 - 13:55) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.63 11.00
2 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 11.70 9.00
3 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.81 8.00
4 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.94 7.00
5 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.03 6.00
6 Jan KundrátJan Kundrát 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.09 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 31.8.2019 - 13:55) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.94 4.00
2 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.30 3.00
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.31 2.00
4 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.35 1.00
5 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 12.41
6 Jakub PechaJakub Pecha 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.57
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 31.8.2019 - 12:40) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.39 QA
2 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 13.70 qA
MS 59 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 14.10
4 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 14.35 qB
5 Kamila PotměšilováKamila Potměšilová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 15.02 qB
6 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.71
Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 31.8.2019 - 12:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.08 QA
2 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 13.53 qA
3 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.98 qB
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 15.37
Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 DNS
Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 31.8.2019 - 12:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 13.26 QA
2 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 13.66 qA
MS Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 13.73
4 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 14.03 qB
5 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 14.77 qB
6 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.01 qB
Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.08 QA
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 13.26 QA
3 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.39 QA
4 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 13.53 qA
5 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 13.66 qA
6 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 13.70 qA
7 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 13.73
8 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.98 qB
9 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 14.03 qB
10 59 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 14.10
11 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 14.35 qB
12 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 14.77 qB
13 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.01 qB
14 Kamila PotměšilováKamila Potměšilová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 15.02 qB
15 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 15.37
16 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.71
Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 DNS
Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 DNS
Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 31.8.2019 - 14:00) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.12 11.00
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.37 9.00
3 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.46 8.00
4 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 13.63 7.00
5 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 13.74 6.00
6 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 13.76 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 31.8.2019 - 14:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 14.02 4.00
2 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.31 3.00
3 Kamila PotměšilováKamila Potměšilová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 14.97 2.00
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 15.62 1.00
5 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 15.65
Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 DNS
Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 DNS
59 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 31.8.2019 - 14:05) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 12.99 11.00
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.02 9.00
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.40 8.00
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 13.48 7.00
5 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 13.56 6.00
6 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.12 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 31.8.2019 - 14:05) official Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.74 4.00
2 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 13.78 3.00
3 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.06 2.00
4= Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.61 0.50
4= Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 14.61 0.50
6 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 14.85
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 31.8.2019 - 12:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.94 QA
MS Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 13.52
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 13.64
4 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.66 qB
5 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 14.12 qB
6 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 14.26 qB
7 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.30 qB
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 31.8.2019 - 12:50) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 13.26 QA
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.50 qA
3 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.83 qB
MS Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 13.98
5 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.03 qB
MS Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 14.73
MS Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 15.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 31.8.2019 - 12:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.34 QA
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 13.36 qA
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.63 qA
MS Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 14.04
5 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 14.50
MS Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 15.10
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.94 QA
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 13.26 QA
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.34 QA
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 13.36 qA
5 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.50 qA
6 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 13.52
7 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.63 qA
8 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 13.64
9 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.66 qB
10 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.83 qB
11 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 13.98
12 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.03 qB
13 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 14.04
14 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 14.12 qB
15 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 14.26 qB
16 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.30 qB
17 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 14.50
18 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 14.73
19 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 15.10
20 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 15.39

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 31.8.2019 - 14:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.07 7.00
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.17 5.00
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.77 4.00
4 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 23.88 3.00
MS Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 24.67
Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 31.8.2019 - 14:45) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KartusekAleš Kartusek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 25.66 2.00
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 26.28 1.00
3 59 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.51
4 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 26.70
5 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 29.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.07 7.00
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.17 5.00
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.77 4.00
4 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 23.88 3.00
5 Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 24.67
6 Aleš KartusekAleš Kartusek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 25.66 2.00
7 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 26.28 1.00
8 59 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.51
9 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 26.70
10 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 29.73
Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 31.8.2019 - 14:55) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.47 11.00
2 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 23.77 9.00
3 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 23.84 8.00
4 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 24.02 7.00
5 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 24.04 6.00
6 Jan KundrátJan Kundrát 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 24.35 5.00
7 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.38 3.50
8 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.49 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 31.8.2019 - 14:55) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.38 3.50
2 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.91 1.00
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 24.99
4 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 25.29
5 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 26.92
Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 DNS
Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 31.8.2019 - 14:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 25.97
2 Jakub PechaJakub Pecha 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 26.02
3 Michal SládekMichal Sládek 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 27.30
4 Jan RollJan Roll 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 29.42
MS Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 27.41
MS Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 26.72
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.47 11.00
2 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 23.77 9.00
3 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 23.84 8.00
4 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 24.02 7.00
5 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 24.04 6.00
6 Jan KundrátJan Kundrát 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 24.35 5.00
7 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.38 3.50
7 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.38 3.50
9 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.49 2.00
10 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.91 1.00
11 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 24.99
12 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 25.29
13 4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 25.97
14 Jakub PechaJakub Pecha 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 26.02
15 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 26.72
16 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 26.92
17 Michal SládekMichal Sládek 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 27.30
18 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 27.41
19 Jan RollJan Roll 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 29.42
Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 DNS
Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 31.8.2019 - 15:05) official Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.77 11.00
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.07 9.00
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.36 8.00
4 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 28.31 7.00
MS Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 29.04
6 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 30.53 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 31.8.2019 - 15:05) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 59 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 28.51
2 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 29.79 3.00
3 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 30.65
4 Kamila PotměšilováKamila Potměšilová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 32.15
5 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 32.32
Tereza StodolováTereza Stodolová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNS
Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 31.8.2019 - 15:05) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 28.58 6.00
2 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 28.59 5.00
3 Lucie JansováLucie Jansová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 29.61 4.00
4 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 30.33 2.00
5 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 32.57
6 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 32.73
Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.77 11.00
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.07 9.00
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.36 8.00
4 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 28.31 7.00
5 59 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 28.51
6 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 28.58 6.00
7 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 28.59 5.00
8 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 29.04
9 Lucie JansováLucie Jansová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 29.61 4.00
10 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 29.79 3.00
11 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 30.33 2.00
12 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 30.53 1.00
13 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 30.65
14 Kamila PotměšilováKamila Potměšilová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 32.15
15 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 32.32
16 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 32.57
17 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 32.73
Tereza StodolováTereza Stodolová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNS
Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 DNS
Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 31.8.2019 - 15:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.81 11.00
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 27.03 9.00
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 27.50 8.00
MS Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 27.77
5 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 27.79 7.00
6 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 28.59 5.00
7 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 28.86 4.00
MS Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 29.14
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 31.8.2019 - 15:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 28.15
2 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 28.52 6.00
MS Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 28.66
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 29.17 3.00
5 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 29.53 2.00
6 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.65 1.00
7 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 30.66
8 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 30.96
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.81 11.00
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 27.03 9.00
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 27.50 8.00
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 27.77
5 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 27.79 7.00
6 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 28.15
7 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 28.52 6.00
8 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 28.59 5.00
9 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 28.66
10 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 28.86 4.00
11 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 29.14
12 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 29.17 3.00
13 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 29.53 2.00
14 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.65 1.00
15 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 30.66
16 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 30.96

400 m - Junioři

(so, 31.8.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 57.02 7.00
2 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 62.73 5.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 31.8.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 51.97 11.00
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 54.32 7.00
3 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 55.16 6.00
4 61 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 55.25 5.00
MS Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 55.56
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 31.8.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 52.63 9.00
2 28 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 54.22 8.00
3 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 56.45 4.00
4 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 58.34 3.00
MS Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 61.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 51.97 11.00
2 33 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 52.63 9.00
3 28 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 54.22 8.00
4 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 54.32 7.00
5 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 55.16 6.00
6 61 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 55.25 5.00
7 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 55.56
8 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 56.45 4.00
9 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 58.34 3.00
10 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 61.16

400 m - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.33 11.00
2 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 61.53 9.00
3 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 62.12 8.00
4 Klára VonešováKlára Vonešová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 65.08 7.00
5 72 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 75.12 6.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 31.8.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 61.93 11.00
2 55 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 62.19 9.00
3 96 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 62.77 8.00
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 63.95 7.00
5 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 64.42 6.00
6 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 64.68 5.00
7 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 65.49 4.00
58 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 31.8.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 66.83 3.00
2 44 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 67.70 2.00
3 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 68.34 1.00
4 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 70.43
Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 DNS
85 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 61.93 11.00
2 55 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 62.19 9.00
3 96 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 62.77 8.00
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 63.95 7.00
5 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 64.42 6.00
6 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 64.68 5.00
7 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 65.49 4.00
8 88 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 66.83 3.00
9 44 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 67.70 2.00
10 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 68.34 1.00
11 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 70.43
58 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 DNS
85 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 DNS

800 m - Junioři

(so, 31.8.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 97 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:04.07 7.00
2 59 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:08.37 5.00
MS 77 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 2:36.54
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 1:59.03 11.00
2 61 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:01.12 9.00
3 50 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:02.15 8.00
4 52 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:04.54 7.00
5 30 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:07.07 6.00
6 28 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:08.47 5.00
7 12 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:09.15 4.00
8 4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 2:09.39 3.00
9 57 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:11.53 2.00
MS 70 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 2:14.41
11 34 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:19.11 1.00
12 56 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:21.51
MS 49 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 2:23.46
14 42 Michal NovákMichal Novák 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 2:24.98
Celkem 14 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:24.78 11.00
2 38 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:33.34 9.00
3 22 Valentina SlabováValentina Slabová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:43.65 8.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 96 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:23.86 11.00
2 64 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:27.78 9.00
3 48 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:27.86 8.00
4 85 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 2:28.60 7.00
5 20 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 2:29.16 6.00
6 55 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:30.98 5.00
7 46 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:31.94 4.00
8 44 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:32.24 3.00
9 88 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:37.12 2.00
10 75 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:48.15 1.00
MS 72 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 3:01.14
58 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 31.8.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 88 4:18.10
2 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 52 4:24.13 7.00
3 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 77 4:31.28 5.00
MS 77 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 44 5:14.05
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56 4:18.82 11.00
2 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20 4:23.11 9.00
MS Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 50 4:29.47
4 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57 4:39.65 8.00
5 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 64 5:18.04 7.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 96 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 96 4:57.93 11.00
2 75 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 75 5:13.23 9.00
3 48 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 48 5:28.07 8.00
4 55 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 55 5:45.23 7.00
5 46 Linda PolívkováLinda Polívková 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 46 6:05.37 6.00
6 72 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 72 6:35.26 5.00
MS 85 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 85 6:44.22
59 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 59 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:06.66 11.00
2 97 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:20.54 9.00
3 38 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6:29.73 8.00
4 17 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6:36.97 7.00
5 30 Olga MeiserováOlga Meiserová 73 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7:49.65 6.00
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 41.50 11.00
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 41.99 9.00
3 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 42.67 8.00
4 Jakub BednářJakub Bednář 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 43.90 7.00
5 David HašekDavid Hašek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 44.69 6.00
6 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 45.68 5.00
Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DQ
Poznámky:
2. dráha DQ 168.7a
Celkem 7 závodníků

300 m překážek - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 48.48 11.00
2 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 48.56 9.00
3 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 49.80 8.00
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 51.10 7.00
5 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 52.93 6.00
6 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 54.87 5.00
Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 DNF
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 73.34 11.00
2 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 77.60 9.00
3 46 Linda PolívkováLinda Polívková 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 80.33 8.00
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DQ
Poznámky:
168.79 druhá překážka
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Vaidiš, Šebo, Zýka, Had Vaidiš, Šebo, Zýka, Had SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 47.06 11.00
2 Míka, Pokorný, Nový, Lukeš Míka, Pokorný, Nový, Lukeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 47.33 9.00
3 Bednář, Gabriško, Trávníček, Krejčí Bednář, Gabriško, Trávníček, Krejčí TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 47.91 8.00
4 Kubec, Gysel, Jošt, Pokorný Kubec, Gysel, Jošt, Pokorný TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 47.94 7.00
5 Buchal, Gribbin, Czepiec, Pfeferle Buchal, Gribbin, Czepiec, Pfeferle SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 50.02 6.00
MS Ben Othmene, Volf, Terč, Bauer Ben Othmene, Volf, Terč, Bauer ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 46.36
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schejbalová, Hettlerová, Suchá, Maršálková Schejbalová, Hettlerová, Suchá, Maršálková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 49.22 11.00
2 Haasová, Pivoňková, Brotánková, Přibylová Haasová, Pivoňková, Brotánková, Přibylová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 53.71 9.00
3 Kotroušová, Loufková, Kučerová, Burešová Kotroušová, Loufková, Kučerová, Burešová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 53.88 8.00
4 Čechová, Hálová, Pastyříková, Jansová Čechová, Hálová, Pastyříková, Jansová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 56.23 7.00
5 Babická, Jedličková, Štráchalová, Potměšilová Babická, Jedličková, Štráchalová, Potměšilová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 56.77 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babyncová, Králová, Ubryová, Hejdová Babyncová, Králová, Ubryová, Hejdová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 52.00 11.00
MS Šteierová, Čermáková, Vilhelmová, Strusková Šteierová, Čermáková, Vilhelmová, Strusková TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 52.19
3 Bárková, Smutná, Sýkorová, Kosťová Bárková, Smutná, Sýkorová, Kosťová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 52.99 9.00
4 Babická, Kratochvílová, Tvrzová, Chalupová Babická, Kratochvílová, Tvrzová, Chalupová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 53.38 8.00
5 Viktorová, Dolejšová, Nosková, Sládková Viktorová, Dolejšová, Nosková, Sládková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 53.85 7.00
6 Husníková, Strašková, Kořínková, Ledvinová Husníková, Strašková, Kořínková, Ledvinová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 54.69 6.00
7 Kůtková, Uhlová, Hrůzová, Lojdová Kůtková, Uhlová, Hrůzová, Lojdová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 54.89 5.00
8 Bečvářová, Havlová, Carpentier, Pučelíková Bečvářová, Havlová, Carpentier, Pučelíková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 56.77 4.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.511.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.98 Body
1 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2 1.89 ------o--oo-o-xxx 7.00
2 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 1 1.83 ------oooxooxxx 5.00
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.411.461.511.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.92 Body
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 13 1.86 -------oo-o-xoxxo-xxx 11.00
2 Jiří KehartJiří Kehart
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 11 1.71 --oo-oooxoxxx 9.00
3 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 12 1.68 ---ooooxxoxx- 8.00
4 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 9 1.62 --ooooxxx 7.00
5 56 David JoštDavid Jošt
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1 1.62 oxoooxxoxxoxxx 6.00
6 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 10 1.56 --oxoxxx 5.00
7 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 5 1.51 ooxoxxx 4.00
8 Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 6 1.46 oxoxxx 3.00
9 Ondřej BatlaOndřej Batla
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 4 1.41 oxxx 2.00
MS Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 3 1.41 xxoxxx
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.411.461.511.541.571.60 Body
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 9 1.54 --ooxoxxx 11.00
2 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 8 1.51 oxoxooxxx 9.00
3 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 6 1.36 oxxx 8.00
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 3 DNS
Barbora KrejčováBarbora Krejčová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 1 DNS
Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 5 NM xxx
Renata DoušováRenata Doušová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 4 NM xxx
22 Valentina SlabováValentina Slabová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 NM xxx
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.411.461.511.541.571.60 Body
1= Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 9 1.57 -oooxxooxxx 10.00
1= Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 8 1.57 -oooxxooxxx 10.00
3 Klára SloukováKlára Slouková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 1.57 --oxoxoxoxxx 8.00
MS Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 6 1.54 -oooxoxxx
5= Karolína StraškováKarolína Strašková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 4 1.46 oooxxx 6.50
5= Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 1.46 oooxxx 6.50
7 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7 1.46 oxoxoxxx 5.00
8 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 2 1.46 oxoxxoxxx 4.00
MS Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 1 1.36 xxoxxx
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.402.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.054.104.22 Body
MS Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 4.05 ------------o--o-xxx
2 David HašekDavid Hašek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5 3.50 --------ooxxx 11.00
3 Dominik GyselDominik Gysel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 6 3.50 ---------xxo-xxx 9.00
4 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 3.10 -ooooxxoxxx 8.00
5 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 2.60 oooxxx 7.00
6 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 1 2.20 xoxxx---------------- 6.00
57 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.602.702.802.903.003.103.203.303.403.50 Body
MS Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3 3.40 -----------xoxxx
2= Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 2.20 ooxxx 10.00
2= Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 2.20 ooxxx 10.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 31.8.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 6 6.62 +2.5 m/s 6.43 +1.3 m/s 6.14  +1.36.02  +1.1x6.146.26  +1.86.43  +1.36.62  +2.5
2 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4 6.58 +3.0 m/s 6.13 +1.3 m/s 6.13  +1.35.90  -0.46.09  +2.06.136.52  +2.9x6.58  +3.0 7.00
3 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 7 6.06 +2.1 m/s 6.06  +2.1--6.06--- 5.00
4 59 Adam MatulkaAdam Matulka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2 5.46 +1.0 m/s 5.28  +0.85.23  +1.4x5.285.46  +1.05.33  +1.05.33  +1.6 4.00
5 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 3 5.42 +1.5 m/s 5.38  +1.25.25  -1.74.99  +0.55.384.70  +0.35.42  +1.55.38  +1.9 3.00
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1 NM xxx0.0xxx
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 22 6.72 +0.6 m/s 6.63  +1.56.72  +0.66.54  +0.86.726.69  +1.56.69  +2.16.65  +2.3 11.00
2 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 21 6.70 +1.4 m/s 6.36  +0.66.69  +0.46.70  +1.46.706.60  +2.96.62  +1.0x 9.00
3 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 15 6.19 +0.9 m/s 5.96  +0.8x6.13  +1.46.136.19  +0.95.90  +0.95.96  +1.0 8.00
4 Jan KundrátJan Kundrát
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 18 6.13 +2.4 m/s 6.09 +1.5 m/s x6.09  +1.56.13  +2.46.135.71  +0.75.96  +0.7x 7.00
5 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 19 6.12 +1.2 m/s 6.12  +1.26.00  -0.26.03  +1.56.12xxx 6.00
6 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 20 6.03 -0.2 m/s 5.80  +2.36.03  -0.25.86  +1.86.035.88  +1.25.94  -0.7x 5.00
7 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 17 6.00 +2.2 m/s 4.39 +1.3 m/s 4.11  +1.64.39  +1.36.00  +2.26.00-3.91  +1.45.30  +2.1 4.00
8 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 8 5.87 +2.9 m/s 5.64 +0.8 m/s 5.55  +2.55.54  +1.15.87  +2.95.875.85  +4.75.64  +0.85.80  +2.4 3.00
9 Lukáš VolfLukáš Volf
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 13 5.79 +0.2 m/s 5.79  +0.2x5.76  +2.35.790.00.00.0 2.00
10 Jiří KehartJiří Kehart
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 14 5.79 +2.1 m/s 5.54 +0.3 m/s 4.33  +0.55.54  +0.35.79  +2.15.790.00.00.0 1.00
11 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 11 5.61 +0.2 m/s 5.61  +0.25.37  -2.25.51  +1.95.610.00.00.0
12 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 9 5.46 +1.2 m/s 5.46  +1.25.38  +0.45.39  +1.85.460.00.00.0
13 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 12 5.43 +0.6 m/s 5.43  +0.65.09  -0.85.37  +1.65.430.00.00.0
14 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 10 5.42 +0.4 m/s 5.23  +1.55.10  +0.75.42  +0.45.420.00.00.0
15 Jakub PechaJakub Pecha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 16 5.32 +1.3 m/s x5.29  +1.45.32  +1.35.320.00.00.0
16 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 6 5.09 +0.6 m/s 5.09  +0.63.39  +0.84.75  +1.05.090.00.00.0
17 34 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 1 5.06 +1.8 m/s 5.06  +1.85.02  -1.0-5.060.00.00.0
18 Jan ŠmrhaJan Šmrha
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 5 5.06 +1.0 m/s 5.06  +1.04.93  +0.54.68  +0.75.060.00.00.0
19 Matěj SoukupMatěj Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 2 4.86 +0.9 m/s x4.42  -0.34.86  +0.94.860.00.00.0
20 Michal SládekMichal Sládek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 4 4.00 +1.8 m/s x4.00  +1.8x4.000.00.00.0
Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 7 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2 5.33 +0.2 m/s 4.93  +0.95.33  +0.2x5.335.04  +1.35.30  +1.25.15  +0.9 11.00
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 13 5.26 +0.9 m/s 5.07  +0.75.05  +0.64.39  +0.95.074.43  +0.15.26  +0.9x 9.00
3 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 14 5.22 +1.3 m/s x5.22  +1.3x5.225.10  +2.04.94  +0.8x 8.00
4 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 12 5.18 +0.0 m/s 4.79  +1.15.08  +1.15.02  +0.55.085.06  +0.35.16  +1.85.18  +0.0 7.00
5 Michaela JaneckáMichaela Janecká
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 11 5.02 +0.1 m/s 4.87  +0.94.86  +0.14.90  +0.04.905.02  +0.14.98  +0.0x 6.00
6 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 10 4.76 +0.4 m/s 4.60  +1.14.53  +0.94.50  -0.24.604.76  +0.44.59  +1.04.76  +1.9 5.00
7 Simona HaasováSimona Haasová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 7 4.64 +0.4 m/s 4.64  +0.4x4.61  +1.04.640.00.00.0 4.00
8 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 6 4.40 +0.6 m/s 4.40  +0.64.09  +0.84.31  +1.04.404.35  +0.94.24  +0.44.35  +2.4 3.00
9 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3 4.05 +0.4 m/s 4.03  +0.94.05  +0.43.95  +0.84.05--- 2.00
10 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 5 3.99 +0.2 m/s 3.99  +0.23.88  +1.33.62  +1.23.990.00.00.0 1.00
11 Adéla HálováAdéla Hálová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1 3.96 +0.5 m/s x3.65  +0.23.96  +0.53.96---
12 Sára KojířováSára Kojířová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 4 3.79 +0.4 m/s 3.79  +0.43.76  +0.93.48  +1.13.790.00.00.0
Tereza StodolováTereza Stodolová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 16 5.76 +1.4 m/s 5.76  +1.45.73  +0.65.59  +0.75.765.55  +1.25.64  +0.95.65  +5.0 11.00
2 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 15 5.18 +1.1 m/s 5.18  +1.14.84  +0.44.58  +1.05.185.10  +1.14.80  +0.8x 9.00
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 14 4.83 +0.5 m/s 4.62  +1.74.83  +0.54.72  +1.64.830.00.00.0
MS Renata TurkováRenata Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 13 4.74 +0.6 m/s 4.31  +1.74.74  +0.64.73  +1.44.740.00.00.0
5 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 9 4.70 +2.0 m/s 4.57  +0.6x4.70  +2.04.704.48  +1.5x4.53  +2.3 8.00
6 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
02 12 4.68 -0.3 m/s x4.04  +1.24.66  +0.84.664.54  +1.24.68  -0.3x 7.00
7 Adéla KepkováAdéla Kepková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 11 4.54 +0.6 m/s 4.54  +0.64.38  +0.83.82  +1.44.544.49  +0.64.30  +0.34.52  +1.6 6.00
8 Karolína StraškováKarolína Strašková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1 4.51 +1.8 m/s xx4.51  +1.84.51x4.44  +0.1x 5.00
9 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 7 4.48 +0.1 m/s x4.48  +0.14.00  +1.54.480.00.00.0 4.00
10 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 8 4.34 +0.0 m/s 4.06  +2.04.34  +0.0x4.340.00.00.0 3.00
MS Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 5 4.31 +2.1 m/s 4.23 -0.3 m/s 4.23  -0.34.15  +0.14.31  +2.14.310.00.00.0
12 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 6 4.21 +0.5 m/s 4.12  +1.24.21  +0.54.10  +1.34.210.00.00.0 2.00
13 38 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 4 3.92 +2.8 m/s 3.57 +0.3 m/s 3.24  -0.73.57  +0.33.92  +2.83.920.00.00.0 1.00
14 17 Vanessa DerkováVanessa Derková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
04 2 3.47 -0.8 m/s 3.47  -0.8x3.31  +1.63.470.00.00.0
Pavla SvejkovskáPavla Svejkovská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Junioři

(so, 31.8.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 2 12.97 +1.9 m/s 12.58  +2.412.97  +1.912.84  +0.212.9712.79  +1.612.52  +1.712.69  +1.7 7.00
2 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 1 11.03 +1.8 m/s 11.03  +1.809.32  +1.710.69  -0.911.0310.28  +1.610.49  +1.810.57  +1.8 5.00
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1 12.96 +2.8 m/s 12.91 +1.7 m/s 12.26  +2.912.96  +2.812.71  +0.812.9612.91  +1.7-- 11.00
2 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 2 11.56 +1.2 m/s 11.46  +2.910.81  +3.911.56  +1.211.5611.52  +2.1xx 9.00
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 5 10.66 +2.7 m/s 10.43 +1.7 m/s 10.44  +2.3x10.29  +1.510.4410.43  +1.710.66  +2.710.45  +2.5 11.00
2 Veronika BurešováVeronika Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 6 10.43 +2.1 m/s 10.25 +1.5 m/s 09.46  +2.009.86  +2.310.43  +2.110.4310.27  +3.810.28  +2.510.25  +1.5 9.00
3 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4 10.42 +4.0 m/s 10.28 +2.0 m/s -09.94  +2.010.28  +2.010.2810.42  +4.010.18  +0.6- 8.00
4 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 09.99 +2.7 m/s x09.99  +2.7x09.9909.95  +2.3x- 7.00
5 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1 09.72 +3.1 m/s 09.72  +3.1xx09.7209.36  +2.3x09.33 6.00
6 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3 09.69 +1.5 m/s 09.54  +2.709.67  +1.809.55  +2.309.6709.21  +1.309.69  +1.509.57  +1.3 5.00
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3 10.51 +1.9 m/s 10.19  +0.610.37  +1.510.51  +1.910.5110.09  +2.3xx 11.00
2 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 10.11 +2.6 m/s 09.85 +1.3 m/s 09.30  +2.909.81  +1.010.11  +2.610.1110.01  +2.109.85  +1.3x 9.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 1 10.10 +2.9 m/s 10.06 +1.8 m/s 10.10  +2.910.06  +1.809.85  +2.810.1009.84  +0.809.84  +2.009.94  +2.5 8.00
4 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 2 09.46 +2.8 m/s 09.45 +1.9 m/s 09.21  +2.009.45  +1.909.23  +1.809.4509.43  +0.809.46  +2.809.17  +2.5 7.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 16 12.23 11.58xx11.5812.23x11.40 11.00
2 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 15 11.07 11.0710.6210.2311.0710.3110.5210.06 9.00
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 13 11.00 x11.0010.0811.0010.4810.7309.93 8.00
4 Klára SloukováKlára Slouková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 12 10.10 09.9309.1710.1010.1008.2809.8509.14 7.00
5 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 14 09.47 08.3008.7709.2009.2009.4709.4108.81 6.00
6 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 08.91 08.6708.2508.7608.7608.9108.8007.95 5.00
7 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 9 08.81 08.3808.6408.8108.81--- 4.00
8 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 6 08.52 08.5207.81x08.5208.49-08.38 3.00
9 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 10 08.38 07.7808.3807.5508.380.00.00.0 2.00
10 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 08.23 x07.4308.2308.230.00.00.0 1.00
MS Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 11 08.06 08.0607.9807.4008.060.00.00.0
12 Helena HusníkováHelena Husníková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 7 08.05 08.05x07.2408.050.00.00.0
13 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 4 07.94 07.94xx07.940.00.00.0
MS Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 8 07.42 07.4207.42x07.420.00.00.0
MS Iva KratochvílováIva Kratochvílová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
04 5 07.40 06.9907.3107.4007.400.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 10.76 10.7210.76x10.7610.6010.48x 11.00
2 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 11 10.67 09.5209.4510.5510.5510.67x09.79 9.00
3 Alena KvasničkováAlena Kvasničková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 10 09.95 09.7409.7309.9509.9509.7609.3209.15 8.00
4 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 6 08.77 08.1808.1708.7708.7708.3007.87x 7.00
5 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 8 08.53 08.1008.2108.5308.5307.9208.4808.34 6.00
6 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 2 08.28 x08.2207.4908.2208.2808.1707.99 5.00
MS Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 08.18 07.8308.0908.1808.180.00.00.0
8 Uršula MatoušováUršula Matoušová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
00 5 07.79 07.0807.2307.3607.3607.7907.7007.53 4.00
9 Julie KubátováJulie Kubátová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 1 07.39 07.2907.3607.3907.3906.90x07.12 3.00
Barbora KrejčováBarbora Krejčová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Andrea SoukupováAndrea Soukupová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Aneta KmetíkováAneta Kmetíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10 14.48 14.48xx14.48xxx 11.00
2 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 8 13.63 12.16x12.4912.4913.63x13.52 9.00
3 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 9 13.36 13.2412.6211.2813.2413.3612.55x 8.00
4 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7 12.38 12.3811.8711.2012.3811.20x11.86 7.00
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 5 11.40 10.9611.4009.9311.4010.5010.0510.85 6.00
6 Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 6 10.58 10.3510.5810.0010.5809.7909.8609.86 5.00
7 Jan DrmelaJan Drmela
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3 10.45 x-09.7509.7510.4510.2410.31 4.00
8 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 2 10.24 10.24x09.9710.24x09.84x 3.00
9 Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 4 09.63 09.63--09.630.00.00.0 2.00
10 Ondřej PincOndřej Pinc
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1 08.42 08.4207.6707.7408.420.00.00.0 1.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 31.8.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 12.60 12.1212.60x12.60-x-
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 8 29.08 27.44x24.2627.4426.9729.0826.95 11.00
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 6 26.25 22.0024.9126.2526.2524.49x23.62 9.00
3 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 5 24.39 21.02x22.8022.8021.6724.3924.22 8.00
4 Alena KvasničkováAlena Kvasničková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 7 23.26 xx23.2623.26xxx 7.00
5 Sára KojířováSára Kojířová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 3 19.30 18.7319.22x19.2219.3017.99x 6.00
6 Uršula MatoušováUršula Matoušová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
00 1 18.09 17.9217.4016.1917.92x18.09x 5.00
7 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 4 17.69 xxx0.017.36x17.69 4.00
8 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 2 17.14 16.1216.37x16.3717.1414.0016.23 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 4 27.91 26.25x26.8026.8026.4525.8627.91 11.00
2 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 26.30 22.1924.6724.8624.8623.0625.1926.30 9.00
3 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 5 24.15 xxx0.024.15xx 8.00
4 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2 23.36 21.7822.4121.7022.4123.3623.19x 7.00
5 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 1 18.29 xxx0.016.1817.3918.29 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 12 36.51 x35.90x35.9036.51xx 11.00
2 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 11 35.91 27.9534.7933.8434.7935.13x35.91 9.00
3 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 9 34.99 34.2833.7933.1834.2834.99xx 8.00
4 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 8 33.74 31.1629.2433.7433.7430.9031.12- 7.00
5 Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 4 28.84 22.7222.78x22.7821.87x28.84 6.00
6 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 7 28.19 21.78x28.1928.19xxx 5.00
7 Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 5 22.63 22.5021.7022.6322.63x21.4122.34 4.00
8 Jan DrmelaJan Drmela
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 6 22.45 x20.5218.9620.5222.12x22.45 3.00
9 Ondřej PincOndřej Pinc
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 2 20.13 19.1320.13x20.130.00.00.0 2.00
10 42 Michal NovákMichal Novák
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 1 14.57 -14.57-14.570.00.00.0 1.00
Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vít KotrbaVít Kotrba
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 10 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 31.8.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 38.27 37.04xx37.0437.15x38.27
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 11 39.42 39.00x39.4239.4237.8039.2638.66 11.00
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 9 33.81 x33.81-33.8133.5733.4429.94 9.00
3 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 10 33.57 32.6433.1929.8333.1927.7033.5729.60 8.00
4 Viola BárkováViola Bárková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 7 28.01 28.0125.23-28.0122.80-- 7.00
5 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 8 24.84 24.8423.2718.4824.8423.4023.7324.79 6.00
6 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 6 24.35 19.5421.19x21.1924.3519.16x 5.00
7 Veronika SimetováVeronika Simetová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 2 21.46 18.6221.4619.2821.460.00.00.0 4.00
MS Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 4 19.97 19.97xx19.970.00.00.0
9 Helena HusníkováHelena Husníková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 1 19.23 16.5118.6019.2319.230.00.00.0 3.00
MS Iva KratochvílováIva Kratochvílová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
04 5 14.12 11.9014.1211.5214.120.00.00.0
Pavla SvejkovskáPavla Svejkovská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea BalíkováAndrea Balíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 16 44.39 38.67x38.8738.8738.8039.4644.39 11.00
2 Eliška PapežováEliška Papežová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 17 39.56 39.5639.1739.0739.5635.5138.3036.17 9.00
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3 33.47 32.4729.66x32.4733.4729.8333.40 8.00
4 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 10 32.95 26.8325.6425.2126.8326.5432.9530.82 7.00
5 Aneta HradskáAneta Hradská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 14 32.35 28.6131.9230.2131.9231.6332.3528.12 6.00
6 Aneta KmetíkováAneta Kmetíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 8 31.53 28.7429.1731.0431.0431.5330.8330.90 5.00
7 Sára KojířováSára Kojířová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 9 29.16 28.2829.1620.3029.1626.0127.6421.84 4.00
8 Andrea SoukupováAndrea Soukupová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 11 26.88 x26.6624.4426.6626.6326.8824.35 3.00
9 Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 13 25.19 20.6625.1923.0225.190.00.00.0 2.00
10 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 15 24.78 23.1624.7822.0824.780.00.00.0 1.00
11 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 12 24.30 24.30-x24.300.00.00.0
12 Alena KvasničkováAlena Kvasničková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 4 23.63 23.0219.3123.6323.630.00.00.0
MS Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 2 23.13 22.0522.0923.1323.130.00.00.0
14 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 7 22.81 17.5122.5322.8122.810.00.00.0
15 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 6 22.07 21.1118.6422.0722.070.00.00.0
16 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 5 20.66 x20.66x20.660.00.00.0
17 Renata DoušováRenata Doušová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 1 16.57 15.6514.5216.5716.570.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 11 44.66 42.8344.6643.2044.66--- 11.00
2 Dominik GyselDominik Gysel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 9 39.94 35.2839.9439.1439.94xxx 9.00
MS Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 6 39.52 30.7833.8339.5239.520.00.00.0
4 David HašekDavid Hašek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5 38.54 32.01-38.5438.5433.63x34.66 8.00
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 10 37.80 34.7537.8035.8437.8035.63x33.63 7.00
6 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 8 36.61 36.61x34.6036.6126.93x34.75 6.00
7 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 7 32.41 30.2529.4830.2730.27x31.1032.41 5.00
8 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 1 28.84 x27.1228.8428.84x24.0528.04 4.00
9 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4 27.73 21.4523.0327.7327.7327.3621.9423.23 3.00
10 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 2 18.45 14.0018.45x18.45--- 2.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 44.81 44.8132.34x44.8140.3442.14x 7.00
Antonín ŠvarcAntonín Švarc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 2 závodníků